| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 2:36 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Декор столу і приміщення до зимових свят" (збір робіт - до 20 січня 2012 року.)
Конкурс "Декор столу і приміщення до зимових свят"
nosiknataДата: Понеділок, 2012-01-02, 1:09 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Oленка, дякую, виправила - можете висилати!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-01-03, 8:14 AM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
п.с. З огляду на те, що деякі форумчани вперто ігнорують правила подання фотографій на конкурс чим додають роботи організатору, попереджаю - подане зевелике, перевернуте, будь-яке фото, що не відповідає правилам - роботу не прийму! Ризикую втратити конкурсантів? - після минулорічних трьох робіт мені вже нічого не страшно!

Упс!!! Я цього не дочитала, і боюсь завдала Вам багато роботи, то ж якщо інших робіт достатньо, мої не виставляйте і навідь не відкривайте. Прошу. biggrin Я дуже ціную час і не хочу завдавати нікому клопіт



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Вівторок, 2012-01-03, 8:46 AM
 
nosiknataДата: Четвер, 2012-01-05, 3:02 PM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Шановні учасники конкурсу! Починають надходити роботи, і щоб не викликати образ, проясню ще раз умови - до участі приймається фотографія ( всього лиш фотографія?!) на якій повинна бути ваша оселя прикрашена до свята - будь-яка з кімнат чи просто стіна чи вікно. Наступні фото - це все, що ви зробили своїми руками крупним планом.

Хочу зауважити, що лише перший конкурс виглядав так, як я собі його задумала http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/50-403-1 - всі роботи це був виключно задекорований інтер"єр і святкові композиції в ньому. Минулого року у зв"язку з тим, що була подана одна конкурсна робота з декором я зробила вийняток - для кулінарної пряничної хатинки і окремо сфотографованих тарілок, оскільки вони були подані окремо від задекорованого стола як самостійна одиниця.http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/25-546-1
Отже з приводу столів - не присилайте окремо салатів чи тортів, адже вони приготовані з любов"ю для ваших рідних чи гостей, і мабуть,стояли на святкових столах накритих скатертинами та сервірованих приборами, і були надзвичайно смачними!
Ваші роботи будуть проглядати сотні форумчан, навіть оцінювання тут символічне, і можливо на наступний рік хтось попросить у вас рецептик?
Не змушуйте мене писати - "робота не прийнята", мені дуже прикро відхиляти працю ваших рук і вкладену в роботи душу!

Вітаю всіх з Різдвом! Присилайте фото святої вечері з 12 страв на конкурс!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-01-17, 1:38 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сьогодні до 24.00 приймаю роботи!! Хто добігає - пишіть....


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-01-20, 10:01 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
nosiknata, Нато, ще можна висилати роботу? Чи вже закритий прийом? Скажи хутчій, може, я ще встигну)
 
nosiknataДата: Субота, 2012-01-21, 1:28 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Прийом робіт завершено! Формується тема для голосування.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Декор столу і приміщення до зимових свят" (збір робіт - до 20 січня 2012 року.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.