| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:42 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Ялинкові прикраси (вишиті, рукотворні) (прийом робіт до...)
Ялинкові прикраси (вишиті, рукотворні)
BulletДата: Субота, 2012-01-07, 11:17 PM | Повідомлення # 41
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Після нашого з Лізоюю- Bullet, походу в магазин для рукоділля "Michael's" (Не вірите мені - спитайте у Лізи, ми з нею ходили в магазин!!!)

була-була, точно-точно!! Дяка-дяка!!

Quote (Oленка)
Всім вишивальницям знадобляться муліне ДМС "25 кращих кольорів", ручка з чорнилом яке зникає через 72 години самостійно, або така чорнила якоюї змиваються водою після закінчення проекту, знадобиться для багатьох видів рукоділля. І так як багато учасниць займаються квилтінг-трафарет для декоративної строчки.

ааааааааааааааа.... я вже напівнепритомна ))))

Оленка, стосовно скільки днів лишилось.. лишилось 2 дні, не забувайте, що ви живете в іншому часовому поясі wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-01-10, 12:04 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Яга, Дякую за нагадування, прошу вибачити за затримку, вже виправилась, все отримано. Дякую!

Bullet, точно... до закіннчення прийому робіт уже 2 дні залишилось... А до початку голосування одна ніч і два дні biggrin :D biggrin Час летить, а я якось стараюсь його наздогнати, але весь час позаду biggrin :D

Quote (Bullet)
я вже напівнепритомна
скоріше опритомлюйтесь, а то як же Ви мені роботи надішлите в такому стані напівпритомному? biggrin :D biggrin

Додано (2012-01-08, 9:38 AM)
---------------------------------------------
Залишивсяодиндень до закінчення прийому робіт. Дівчата покваптесь хто ще не встиг відправити, відправляйте. Кому ще треба час, швидше повідомляйте.

Додано (2012-01-10, 12:04 PM)
---------------------------------------------
Сьогодні 10. Ми маємо розпочати голосування.Дві речі тормозять. Різні часові пояси у вас уже 10 а у мене ще 9. У вас ранок у мене ніч. Тому всі мають ще один день для надання робіт. І друге, у мене попросили ще трошки часу, і я чекаю відповіді - скільки саме треба часу. Але один день всі мають точно. Дівчата,ті на кого я чекаю, ви обидві знаєте що я на васчекаю.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Вівторок, 2012-01-10, 12:05 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-10, 12:38 PM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, сьогодні (нашим вечором) я відкрию для вас тему з голосуванням, куди ви заллєте превью картинок для голосування smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-01-13, 9:49 PM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Пояснення що до номiнацiй, так як виникають питання.
А зв'язку з великою кiлькicтю робiт, номiнацiя яка в робочому станi була пiд номером один, була видiлена в окрему тему, в зв'язку з чим, потреба в нумерацii вiдпала. Будь ласка для отримання детального пояснення, дописуйте в цю тему, для вiдкритого перегляду. В зв'язку з рiзними часовими зонами, я не завжди можу вчасно вiдповiсти на вашi питання. Можливо ви зможете отримати вiдповiдь швидше вiд когось з модераторiв, або iнших форумчанок. З величезною до всiх повагою, Наскiльки я розумiю всi надiсланi роботи виставленi. Якщо все ж таки пропущено, людина автоматично отримае приз. Ще раз усiм дякую за участь.
Оленка



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Ялинкові прикраси (вишиті, рукотворні) (прийом робіт до...)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.