| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 3:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Вишивання-консервування" (Голосування до 19 листопада)
Конкурс "Вишивання-консервування"
JasjkaДата: Неділя, 2011-11-13, 8:44 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Запрошую до голосування в конкурсі - Вишивання-консервування"
Прошу в коментарях обрати одну(!) роботу, її номер і назву видітили жирним шрифтом. Дякую!
Термін голосування до 19 листопада.


1.Полуничний джем
Розмір вишитого квадратика 6 х 6 см. Вишито баночку джему, щоб можна було змінити одежинку на іншу баночку з варенням.
Після відкривання баночки, вишивку можна використовувати в якості серветки-підставки під чашечку з варенням smile
Вишивка хрестиком, муліне ДМС. Три кольори ниток.


2.Назва "Медовий Спас".
Техніка - звичайно, що хрестик. Поки що, те що вмію.
Давно сподобалася картинка. Тому раділа можливості вишити. До речі, перший раз спробувала вишивати з допомогою канви, що висмикується.


3."Королівське вишневе"
Вишневе варення багато хто вважає за королівські ласощі! А подарункова одежинка зробить смачний подарунок ще й привабливим!
Платтячко для вишеньок вишито хрестиком нитками ф-ки ім. Кірова, усього 8 кольорів!
Вишивка радіусом з розмір консервної кришки, настроена зиг-загом на круглу текстильну серветочку.
Коли йтимеш до подруги на чай, захопи красиву баночку вишневого варення! Смачного!


4."Смакота під і над кришкою"
Улюблена банка із сухофруктами для моєї дитини (дяка форумчанкам за її наповнення!) не могла лишитись без ошатної вишиванки -- прикраси на кришку. Тож тканина -- канва кольору небіленого льону, нитки -- секційного фарбування. Край підігнутий зубцюванням і штапівкою, полунички посередині вишиті хрестиком; косичка плетена із декоративних шнурочків.


Творча майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2012-02-12, 3:08 AM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, +1 до Оленки wink Треба було тицьнути на кнопочку вверху форума wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-02-12, 10:51 AM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, так я тицьнула... потрапила в тему голосування, яке вже давно пройшло. Може, я чогось не розумію?
Просвітіть...


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Вишивання-консервування" (Голосування до 19 листопада)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.