| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:33 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Великоднє рукоділля-2010". Збір робіт (Роботи приймаються до 5 квітня 2010 року)
Конкурс "Великоднє рукоділля-2010". Збір робіт
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-04-01, 5:52 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Нагадую , що збір робіт на конкурс триває. Прикро, але на номінацію "листівки" ще немає жодного претендента! А писанки?! Невже ніхто не пише писанок? Не повірю!
Дівчатка, активніше, активніше. Я чекаю-чекаю! smile
 
BulletДата: Неділя, 2010-04-04, 2:16 PM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ура, совість спокійна! Щойно вислала Юлі листа з конкурсною своєю роботою smile Аж серце радіє : ))

Також додала в друге повідомлення в темі фото обіцяного приза. Сподіваюсь, його вподобає хтось з учасників і намагатиметься виграти.

Це набір з чотирьох підставок під гаряче (чашку, тарілку, чайничок, кастрюльку) виготовлених майже повнічтю вручну. Всередині синтепон, верх з бавовни. Техніка - печворк. Думаю, нова хазяйка буде рада таке на кухні тримати. Це один з моїх перших досвідів у печворку.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
veronikaДата: Неділя, 2010-04-04, 8:26 PM | Повідомлення # 23
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Христос Воскрес всім Вам дівчатка, з великоднем, смачноі паски і перемоги в конкурсах. Приз чудовий, просто немає слів. Дякую Вам Bullet!!!!!!

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2010-04-06, 11:49 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, дякую за чудові призи до нашого конкурсу! Такі сонячні! Сьогодні якщо все нормально, все виставлю, а завтра будемо голосувати. Робіт чимало (а я переживала), так що голосування обіцяє бути цікавим!
 
TanaДата: Середа, 2010-04-07, 4:56 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Стосовно подарунків на конкурс: я анонсувала, що долучусь до призового фонду в категорії писанки. Так, всім трьом учасникам перешлю розруковані фото з альбому Олени Пчілки 1876, тому проситиму адреси в приват. Подивитися ці аркуші можна в темі про писанки, повідомлення 44. Сподіваюсь, писанкаркам буде доречний цей історично-методичний подаруночок для наступних робіт.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-04-08, 2:38 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, чудово!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Великоднє рукоділля-2010". Збір робіт (Роботи приймаються до 5 квітня 2010 року)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.