| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 2:17 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » "Ялинкові прикраси" - 2009: голосування
"Ялинкові прикраси" - 2009: голосування
1.1. "Сніжинки"[ 3 ][8.11%]
2.2. "Засніжений янгол"[ 1 ][2.70%]
3.3. "Сніжинки з бісеру"[ 11 ][29.73%]
4.4. "Набір ялинкових прикрас"[ 0 ][0.00%]
5.5. "Гірлянда для оздоблення вітрин"[ 0 ][0.00%]
6.6. "Сніжинки -орігамі"[ 0 ][0.00%]
7.7. "Чобітки"[ 2 ][5.41%]
8.8. "М'які ялинки"[ 15 ][40.54%]
9.9. "Ялинки і тигрик"[ 1 ][2.70%]
10.10 "Ялинкові прикраси"[ 4 ][10.81%]
Опитування завершено - Субота, 2010-01-16, 3:09 AM
Усього відповідей: 37
savvangДата: Середа, 2010-01-06, 3:09 AM | Повідомлення # 1
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Настав час голосування! Запрошую всіх обрати найкращу роботу!
Голосування триватиме до 16.01.10р.
biggrin

"Сніжинки" - красуні з паперу із застосуванням клею ПВА, техніка квілінг, складаються з 18частин.

"Засніжений янгол" іграшка
Матеріали: цупкий папір (не картон), кольоровий олівець, канцелярський клей, фольга з шоколадної плитки, ножиці. Висота 10 см, розмах крил також 10 см. Може триматися на нитці, двосторонньому скотчі тощо.
Прилітає на засніжене підвіконня, сідає на ялинку та дарує небесне благословення оселі та її мешканцям.

"Сніжинки з бісеру"
Цьогоріч снігу випало багато, і кілька сніжинок прикрасили гілочки новорічної ялинки в нас удома, аби їй теж було затишно, як і сестричкам у лісі. Ці сніжинки не розтануть, а дочекаються і привітають наступну сніжну зиму.

"Набір ялинкових прикрас".
Робота виконана в техніці сухого валяння, матеріал - шерсть, бісер, паєтки, бусинки. Всі прикраси знайшли свою ялинку в домівках рідних і друзів.

"Гірлянда для оздоблення вітрин".
Загальна довжина 2м 50 см. сплетена з штучної ялини вручну, пофарбована золотистою фарбою, кульки з жовтої нитки (12шт) виготовлені за МК поданим у форумі.

"Сніжинки-орігамі"
Сніжинки в техніці модульного орігамі.Матеріали: папір для нотаток,нитка для підвіски на ялинку, чуть клею, загальний час виготовлення - 3 години. Складаються з 50, 40,20 модулів.

"Чобітки"
Ялинкові прикраси чобітки-підвіски (мотив - вишивка хрестиком, льон, DMC, декоративний шнур, картон, ватні диски)

"М"які ялинки".
Серія невеликих м"яких іграшок - стилізованих ялинок-трикутничків. Вишиті за схемами з просторів Інтернету і за власними схемами. Обшиті бісером контрастних кольорів, що має імітувати новорічні вогники. Тканина для вишивання, муліне, люрекс, стрази, бісер, синтепон, джгут.

"Ялинки і тигрик"
Новорічні іграшки на пластиковій канві. Три ялинки з вогниками, "сердечна" ялинка і тигрик. Висота - приблизно 5 см. Пластикова канва, муліне, люрекс. Задники іграшок не закриті, старалась вишивати "ідеально".

"Ялинкові прикраси"
Веселі ялинкові прикраси зроблені з паперової маси (папір, клей, клейстер), розфарбовані фарбою гуаш, покриті лаком, кріплення канцелярські скріпки.




Повідомлення відредагував savvang - Середа, 2010-01-06, 3:10 AM
 
lakizkaДата: Середа, 2010-01-06, 9:56 AM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Я знахожусь в стані ейфорії!!! Цей конкурс якнайширше показав можливості наших милих форумчанок. Стільки всього і в різних техніках -це гідний приклад для наслідування. Я тепер вже чекатиму наступного Нового року smile . Стільки ідей і краси. Всім thumb . Я вас всіх люблю...

 
TanaДата: Середа, 2010-01-06, 10:09 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ось таким різноманітним виявився світ ялинкових саморобних прикрас. І як після цього задивлятися на полички магазинів? Дякую всім учасникам за красу та фантазію! Проголосувала за сніжинки перші -- ажурні, легкі, геніально прості.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОлькаДата: Середа, 2010-01-06, 11:54 AM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
мне давно нравится квиллинг - нереально красивые вещи получаются, снежинки - великолепны, нет слов!
очень понравились мягкие ёлочки - долго разглядывала, у меня бы терпения не хватило такое сотворить и настолько аккуратно!!
понравились ёлочки на пластиковой канве - такие весёлые и классные!!
снежинки-оригами напомнили мне хризантемы-иголочки, очень необычно и красиво, вижу такое впервые!
а голос свой отдам ангелочку - смотришь на него, и хочется верить в чудо!
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2010-01-06, 1:13 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Мій голос - за бісерні сніжинки. Здається, це найбільш копітка робота! Зате результат вражає. Вони такі гарні, як живі квіти!
Квілінг, орівгамі, прикраси з папьє-маше та інше - теж дуже класні!
Ось попросимо авторів майстер-класи провети, поділитись досвідом створеннятакої краси.
 
bulbashka_aeroДата: Середа, 2010-01-06, 1:43 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
biggrin Тут стільки всього гарного, що обирати просто неможливо!
 
Chere6nyaДата: Середа, 2010-01-06, 1:52 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Дуже шкода, що тільки за однин варіант потрібно проголосувати. Бо в мене очі розбігаються!
 
pozitivДата: Четвер, 2010-01-07, 0:47 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Яка неймовірна новорічно-різдвяна краса!!! Всі молодці. Мій голос- сніжинки з бісеру!!!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
ІрусяДата: Четвер, 2010-01-07, 2:43 PM | Повідомлення # 9
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 51
Нагороди: 1
Репутація: 16
Статус: Offline
Я за сніжинки з бісеру.Дуже гарненькі.

 
savvangДата: П`ятниця, 2010-01-08, 9:55 PM | Повідомлення # 10
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Новина! окірм приза який отримає переможь номінаціїї "ялинкові прикраси", також буде надано три приза глядацьких симпатій від форумчанки Bullet ! :D

 
TanaДата: Субота, 2010-01-09, 8:33 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ого-го. Ура! Ура! Ура!
Прикраси, вочевидь, запам'ятаються надовго і як витвори, і як конкурс, і як призи-сюрпризи.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
loskutokДата: Субота, 2010-01-09, 12:11 PM | Повідомлення # 12
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі роботи чудові tongue і які мають бути гарні ялинки з такими неймовірними іграшками smile Але найбільше мені сподобалися сніжинки із бісеру. Вони такі тендітні та нагадають старовинні прикраси biggrin
 
shtynkaДата: Неділя, 2010-01-10, 12:56 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Всі роботи чудові, але найбільш сподобались м"які ялинки - гарний приклад для наслідування в наступному році! Просто і зі смаком!

Моя майстерня
 
СвітланкаДата: Неділя, 2010-01-10, 9:23 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Нарешті я повернулася! чудові роботи! все менше заглядаюся на вітрини магазинів з ялинковими прикрасами wink адже стільки чудового, теплого і домашнього можна створити своїми руками! Ніжні сніжинки (нажаль бісер мені не по плечу sad але такі чудові, ніжні сніжинки!!!!), м"якенькі ялинки, чобітки, кульки і гірлянди! впевнена на наступні свята у всіх нас буде більше рукотворної краси на ялинках! бо стільки ідей!!!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
ChoAДата: Четвер, 2010-01-14, 5:54 AM | Повідомлення # 15
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
smile Все просто суперве-пуперове! cool Хіт звичайно мякі ялиночки, далі ідуть "Сніжинки з бісеру" , "Гірлянда для оздоблення вітрин", "Чобітки- красуньки(люблю західні мотиви), і велесеньки "Ялинкові прикраси" я в дитинстві у садочку але своі якісь рідні :-) Дякую всім учасницям і огранізаторам- за чудовий настрій! Шануймося :-) cool
 
savvangДата: Неділя, 2010-01-17, 2:44 PM | Повідомлення # 16
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Голосування закрито!!!

за результатами голосування переможцем цього конкурсу стала форумчанка з ніком Сестра_Юлія з роботою "М які ялинки" (15 голосів)

Вітаннячка!!! biggrin

Всім дякуємо за участь в конкурсі! Всім рукодільницям удачі і натхнення на майбутнє! Так тримати! biggrin




Повідомлення відредагував savvang - Неділя, 2010-01-17, 2:50 PM
 
nosiknataДата: Неділя, 2010-01-17, 3:40 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сестра_Юлія!!! Вітаю з перемогою!!! Твої ялинки - супер!!!

подарувала комусь чи залишились вдома?? От би побачити ялинку прикрашену таким чудом! Ще трошки і я побачу як були прикрашені оселі і ялинки наших форумчан))



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2010-01-17, 4:16 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дівчатка, спасибі! Радію перемозі, але носа не задираю - у конкурсі було багато гарних робіт (від сніжинок з бісеру просто млію, а паперові рукотвори - це взагалі ням-ням). Ви всі молодці!
nosiknata, спасибі, мені самій було кайфово їх робити. Вдома лишилась тільки одна ялинка. Решту з легкої руки нашого модератора Лізи продали.
 
montanДата: Неділя, 2010-01-17, 4:28 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Сестра_Юлія, вітаю із заслуженою перемогою! Бажаю і надалі дивувати нас оригінальними ідеями та їх втіленням! smile biggrin

 
TanaДата: Неділя, 2010-01-17, 6:42 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Сестра_Юлія, твої ялинки припали до душі не тільки форумчанам, але й стали окрасою свята-ярмарку на Миколая: привертали увагу і користувалися попитом у покупців. Тому гарна ідея, хороше виконання й успішний результат, і перемога. Вітаю!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » "Ялинкові прикраси" - 2009: голосування
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.