| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 11:33 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Осіннє рукоділля: "Вишиваний урожай " ((голосування))
Осіннє рукоділля: "Вишиваний урожай "
Оберіть роботу-переможця
1. "Спогади про літо" [ 12 ] [27.27%]
2. Кухонний семплер "Country kitchen" [ 0 ] [0.00%]
3. "Дівчинка - сумочка" [ 7 ] [15.91%]
4. Картина "Доня" [ 5 ] [11.36%]
5. "Годинник "Стара Англія" [ 9 ] [20.45%]
6. "Соняшники" Ван Гога [ 8 ] [18.18%]
7. Святковий набір на 6 персон [ 2 ] [4.55%]
8. Жилетка для синочка [ 0 ] [0.00%]
9. "Дрібнички в кольорах осені" [ 1 ] [2.27%]
10. "Справні скакуни" [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 44
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2009-12-09, 2:55 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Vikaho , а я була впевнена, що твоя - "Дівчинка-сумочка". Це так схоже на твою стилістику, і так не схоже - "Доня"... smile . Вітаю зі зміною іміджу! smile

Додано (2009-12-09, 2:55 Am)
---------------------------------------------
montan , а можна у Вас спитати щодо схеми Ваших "Соняхів". Вразили в саме серце. Це був набір чи власний підбір? Чи не лишилося паперової схеми? Пробачте, але спати не можу без них smile
Дивно, що "Скакуни" жодного голосу не набрали. Я можу зараз помилятись, але, здається, я тисла кнопку якраз навпроти них. Може, збій був, чи я сплутала щось. Ця робота, як виглядає, дуже складна ( це ж всі очі можна видивитись над такою схемою) - отож авторові моя хвала. smile

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Середа, 2009-12-09, 2:58 AM
 
nosiknataДата: Середа, 2009-12-09, 10:45 AM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
З усіх учасників я вгадала лише автора "Дрібничок в кольорах осені" - shtynka кольорова гама моя улюблена!!!
Про Ван Гога дізналась за 2 дні до кінця голосування.
"Справні скакуни" - досить незвичне амплуа для сорочкової чарівниці, Вероніко - маштабна вражаюча робота!
"Стара Англія" - нове життя для годинника полонило мене лаконічністю вишивки, точною передачею барв і архітектурним рішенням.Молодчина Сестра_Юлія!
Світланку, Ольку, Vikaho - не вгадала "категорично" biggrin за "Доню" проголосували мої подружки, за столовий набір - мама, а семплер - улюблена робота тітки-повара (при нагоді поділіться схемкою B))

"Дівчинку-сумочку" якось сфотографую з її власницею - схожіть була би стопроцентовою якби не перефарбоване волосся.
Синова жилетка - робота одного вечора, lakizka зразу вгадала що то я - син обожнює машинки, а Блискавка Макквін у нас в проекті happy



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-12-09, 10:46 AM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Дивно, що "Скакуни" жодного голосу не набрали

Погано те, що голосувати можна було лише за одну роботу sad бо роботи були дуже складні і гарні.... важко робити вибір... я б голосувала за чотири роботи sad а так лише один голос



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
ОлькаДата: Середа, 2009-12-09, 10:52 AM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
я уже писала, что мне по душе миниатюрки в цветах осени, shtynka - почёт и уважение!! ну и Юлины часы, конечно, покорили!
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-12-09, 10:59 AM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Сестра_Юлія, як Ви вставляли вишивку в годинник? довго нушусь з думкою виправити китайський годинник....але не можу зважитись на це dry


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
VikahoДата: Середа, 2009-12-09, 1:17 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Сестра_Юлія, власне, я вже давно хочу вишити таку дівчинку з сумочкою та інших дівчат з тої серії cool Тому "імідж" не дуже й змінився - він просто якийсь по-близнюківськи не постійний..

А про Доню скоро в ЖЖ напишу, там така історія цікава smile Я її вдочерила, можна сказати smile

Дівчата, у цьому конукрсі абсолютно всі роботи дуже вразили! Вибирати дійсно дуже важко, адже всі роботи дуже гарні та складні!

 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2009-12-10, 4:04 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Світланка, я вирізала з картону коло розміром з годинник, обтягнула вишивкою. Проколола по центру обережно невеличку дірочку для кріплення стрілок. потім розібрала годинник. коло-вишивку приклеїла на циферблат на двостор. скотч. З цим довелося помучитись, переробляла кілька разів, щоб було рівно. Потім коханий допоміг мені зібрати годинника назад. вставити скло, прикріпив на стіну. Все. а зайняло це кілька вечорів smile . Якщо незрозуміло пояснюю, питайте ще.
Quote (Світланка)
як Ви вставляли вишивку в годинник
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-12-10, 10:28 AM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Сестра_Юлія, дякую! буду мучати свій годинник smile гірше йому всеодно не стане wink требя тільки візерунок підібрати...


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Четвер, 2009-12-10, 10:57 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Сестра_Юлія, в тебе гарно виходить робити майстер класи, - може досвід створення годинника винести теж на форум?

Я голосувала теж за годинник - дуже гарно! Вже загорілась і собі зробити (вдома крім мобілок нема жодного годинника...) - не вистачає зовсім трошки, щоб розпочати!


Моя майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2009-12-11, 6:50 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
shtynka, вже наступного разу сфотаю процес.
Quote (shtynka)
може досвід створення годинника винести теж на форум

Додано (2009-12-11, 6:50 Pm)
---------------------------------------------
Chere6nya, власне сам механізм у мене не розбирався- він в окремій коробочці, яка просто знялася із задньою стінкою годинника. Я знімала з вістря тільки стрілки- годинну, хвилинну , секундну.ну і батарейку виймала. У мене була нескладна конструкція годинника.

Quote (Chere6nya)
А механізм годинниковий розбирається складно
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Осіннє рукоділля: "Вишиваний урожай " ((голосування))
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.