| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 9:18 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етнофести, культурні події 2012 року.
Етнофести, культурні події 2012 року.
ModДата: Понеділок, 2012-06-04, 11:57 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Поділюсь своїм досвідом з минулого Трипільського кола (2011р)

Ми частенько відвідуємо всілякі заходи, особливо ті, де не потрібно платити за місце або, де дешевше.
Як і минулого (2010р) року ми зібрали торби, рюкзаки, вертухай, намети, спальники, їжу та подалися на Трипільське коло.
Багатьом здається, що може бути легше, - припхався, розставився і торгуй собі в радість.
Але насправді все не так просто, як виявилось наш другий намет не поміщається на виділеній для торгівлі ділянці, довелось більший намет поставити в лісочку, а менший став “офісом”, тоговим місце і житлом.
Друга невдача – “вертухай” (хто не знає – це стара тринога від фотика з прикріпленою до нього трубою, на нього ми вішали сумки). Так от… клятий вертухай постійно намагався впасти і таки падав, привалюючи наші торби і сусідські розтяжки.
Врешті-решт було прийняте рішення його викинути. Замість вертухая в лісочку були вирізані 3 палички – 2 рогатки і одна перекладина (на яку і вішали торби).
Нарешті почасвя торг. Ми вже зраділи, що так буде до кінця фесту, але прогноз погоди , нажаль, справдився – ми два дні безперервно мокли і три дні місили болото.
Довелось робити накриття з церати (які ми молодці, як завбачливо взяли 6 метрів клейонки з дому ))))). Для цього в тому ж таки лісочку були вирізано-виламано-видерто-викручено-вирубано 2 ломаки, до яких причепили-примотали церату, ця будівля звісно ж намагалась впасти.
Краса вийшла просто неземна – ліпить дощ, зверху тріпочиться церата, в ній збирається і з шумом виливається вода, спереду колихаються яскраві різнокольорові торби на паличці і продавець виглядає з намету, як з нори.
Прорили між наметів водовідвідну систему (в народі-канава), не знаю як то було зроблено бо рила мама разом з сусідами, поки я в лісі намагалась висушити дрова, розпалити вогнище і приготувати щось поїсти.
На другий день продажів не було, хоча люди підходили заглядали під церату, питали… Навколо хто як умів викликав сонце – співали мантри, читали замовляння, наш сусіда бив у бубон і співав щось Дажбогу.
На третій день Сонце почуло наші заклики і ненадовго вилізло з хмари, пригріло – фестивальники повиповзали з наметів, люди щасливо снували болотом.
Накриття ми хуттенько зняли, і почався торг. Люди розмісили дорогу так, що коли хтось ішов багно смачно чвиркало в усі боки і звісно ж на наші сумочки, тому ми вимостили дорогу кленками, закидали травою, натикали навколо квіток і стало , ну майже, красиво і чисто. Хось постіно ліз ногами в наш водовідвід, спіткався і лаявся. Ми трошки поторгували, трошки походили по майстеркласам. Ввечері і вночі знову ліпив дощ.
На четвертий день трошки продали, зібрали лахи і поїхали додому (по сухому).


 
BulletДата: Вівторок, 2012-06-05, 4:25 AM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Mod)
Навколо хто як умів викликав сонце – співали мантри, читали замовляння, наш сусіда бив у бубон і співав щось Дажбогу.

розвеселило )))

Хоча, чесно кажучи, я такій романтиці вже не заздрю. Десь таким була моя перша відвідина *Шешор* в 2006-му чи 2004-му (клята пам"ять))), де я навчилась робити водовідводну систему навколо намета, розводити багаття, варити чай з лісової суниці, сушитись на гілочках, купатись вночі в буйній гірській річці... Правда, цілий рік не хворіла!
Але я не торгувала там, я відривалась по повній.

Надя, тобі час видати медальку за відважність smile Дякую за веселу і цікаву опопвідь smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯгаДата: Вівторок, 2012-06-05, 2:26 PM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Quote (Bullet)
хочеться їздити, щоб гуляти на всю

іноді навіть це перехочується; я ж просто ніяким чином не презентую себе на фестивалях: не продаю роботи, не співаю, не танцюю, не читаю вірші, не кручу вогнем... smile
я нахабний споживач smile , який хоче за гроші, які просять за квитки отримати те, що написано у афішах. Не більше і не менше.

Торік виникла ідея у цьому році відпочити від ТК. Але ж тут бац, інші орги. Та твої слова
Quote (Bullet)
Юля, а що може змінитись
лише підтверджують мою думку, що таки треба відпочити.

Позитивна частина моїх вражень від минулорічного ТК тут, фотки тут.

+ порада від мене, якщо їдете у Ржищів, намагайтесь поставити намет під деревами обабіч поля. Вам буде набагато комфортніше під палючим сонцем. (Ну я не вірю що два роки підряд буде дощити увесь фест)


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
BulletДата: Вівторок, 2012-06-05, 2:37 PM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Яга)
я нахабний споживач , який хоче за гроші, які просять за квитки отримати те, що написано у афішах. Не більше і не менше.

Юля, ти чесна і вишукана. А я завжди хочу отримати більше : ))))

Quote (Яга)
+ порада від мене, якщо їдете у Ржищів, намагайтесь поставити намет під деревами обабіч поля. Вам буде набагато комфортніше під палючим сонцем. (Ну я не вірю що два роки підряд буде дощити увесь фест)

точно точно. і не в полі. Пам"ятаю, на дівчину в спальнику наїхав джип вночі...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2012-06-05, 3:54 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
*Шешор* в 2006-му чи 2004-му

Quote (Mod)
Поділюсь своїм досвідом з минулого Трипільського кола (2011р)

І я там була, болото місила......підписуюсь під кожним словом!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ModДата: Вівторок, 2012-06-05, 4:57 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Я і в цьому році планую поїхати туди з сумками, але "команда" ніяк не назбирається cry . Може хтось з форума ризикне і поїде зі мною? все причандалля для життя в природніх умовах маю, дечим зможу і поділитись



Повідомлення відредагував Mod - Вівторок, 2012-06-05, 4:58 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2012-08-14, 4:27 PM | Повідомлення # 27
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


На День Незалежності в Києві пройде Всеукраїнський Парад вишиванок 2012.
По головній вулиці країни провезуть величезні Диво-Писанки,які розмістять на старовинних возах. Голова художньої ради фестивалю Олег Скрипка.
Голова оргкомітету Ігор Добруцький.
Лозунг міроприємства "Колорит у єдності". Організатори вважають,що це дійство стане першим,унікальним не тількu для України,але і Европи.

http://www.parad-vyshyvanok.com.ua/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-08-14, 7:24 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
П"ятий Покутський фестиваль цього року пройде в м. Тисмнеця (під Івано-Франківськом) у неділю, 26 серпня.
Цього дня у м. Городенка буде Горогденківська гостина на районному рівні за участю різних громад Городенківщини (75 км від Івано-Франківська)
Запрошуються всі!


ore et labore!
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-08-14, 7:46 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
а ми з чоловіком попадаємо на парад вишиванок у Житомирі smile - оголошено у 11 годин 24 серпня happy





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ЯлинаДата: Неділя, 2012-08-26, 11:02 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Сьогодні побувала на фестивалі "Покутські джерела". Вперше, тому порівняти не можу з попередніми, однак атмосфера була дуже дружньою, музичні виступи - цікавими, ярмарок - так собі, однак як на такий формат фесту - може бути. Переважали, як завжди, продавці китайського ширпотребу, велася торгівля стародавніми речима, справжніх Майстрів - на пальцях полічити, і ті дуже напружувалися, коли виймаєш фотоапарат. Тому фотографувала переважно старовинні вишивки в палатках від ріхних сіл району. Не всі фото якісні - було Дуже сонячно, ще й сам фотоапарат не для мікрозйомок. Ось невеликий фотозвіт. Це не все, однак сьогодні вже не маю коли. Якщо це когось зацікавить, додам ще wink

Повідомлення відредагував Ялина - Понеділок, 2012-08-27, 10:20 PM
 
ЯлинаДата: Неділя, 2012-08-26, 11:04 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Ой, щось я трохи начудила - прошу модератора відредагувати, щоб мало людський вигляд. baka Вчитись, вчитись...
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-08-27, 10:00 AM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А я була на "Святі хліба" у Львові, 26.08. Маю кілька любительських фото, якщо комусь цікаво - на днях викладу.
 
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-08-27, 10:06 AM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Sabrin, певна річ, цікаво!
 
ТетянаДата: Понеділок, 2012-08-27, 7:36 PM | Повідомлення # 34
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Ялина)
Ой, щось я трохи начудила - прошу модератора відредагувати, щоб мало людський вигляд

А ви й самі можете редагувати власні повідомлення... Виберіть знизу праворуч кнопочку edit і спробуйте розділити посилання на фото пробілом. Має допомогти... Бо незручно дуже дивитись такі гарні фото...


Повідомлення відредагував Тетяна - Понеділок, 2012-08-27, 7:37 PM
 
ТМКДата: Понеділок, 2012-08-27, 10:17 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Виберіть знизу праворуч кнопочку edit і спробуйте розділити посилання на фото пробілом.

Діліть по чотири в рядочку, тоді всім буде комфортно дивитись. Дякую за фото!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-08-27, 10:32 PM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Тетяно, ТМК - дуже дякую!! Так трохи краще - я ще повний "чайник"...Фото не дуже чіткі, однак узір видно, а якщо хтось захоче щось відшити - спробую ще раз, Ganzya зазначила, що так схем не розбереш. Було багато на фесті гарного одягу, вишитого на чорному оксамиті, однак я була з двома дітьми - меншому 1 і 8 міс, не встигла все пофоткати, люди ще розкладались, бігали туди - сюди, не дуже мали як позувати. А так я сміливо чіпляюсь до людей з проханням зазнимкуватись. Зазвичай успішно. smile Завтра докину ще трохи - що краще вийшло. А може й сьогодні. Перший раз в мене було так, що фотографувала навпомацки - нічого не було видно на екрані.. Так і вдалося - рік ждеш, а потім або спека, або проливний дощ. cry
 
ЯлинаДата: Вівторок, 2012-08-28, 3:15 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Ще трохи
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-09-03, 10:47 AM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Ось і я з фото зі Свята Хліба у Львові

Вишиванки були хіба на людях, не продавалися. Було багато...хліба biggrin


Це вирби з Янівського училища ремесл(назва не точна)

Ось такі великі мотанки! Для порівняння між ляльками мій син 7 років
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-09-03, 10:54 AM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Дуже симпатичні будиночки з глини. Був ще майстер з гончарним кругом. Майстра зазнимкувати не вийшло, багато було бажаючих спробувати себе в гончарстві

Таку красу навіть їсти шкода!

Не дуже видно у натовпі, але я у вишиванці. smile
 
ЯлинаДата: Понеділок, 2012-09-03, 3:59 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дуже цікаво! У нас також скоро мало би бути свято хліба - щороку буває. Як зможу - пофотографую обов"язково. Минулого разу поряд була фотосесія молодят (їх вбрання було у етностилі!) - люди ледве шиї собі не повивертали, така краса була! А вишиванок цікавих теж досить зустрічалося.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етнофести, культурні події 2012 року.
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.