| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 10:30 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етно-фест "Артполе"
Етно-фест "Артполе"
BulletДата: Понеділок, 2009-07-06, 10:26 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Фестиваль АРТПОЛЕ
12 - 18 липня 2009 року
с. Воробіївка
Немирівський район
Вінницька область

Цього року фестиваль триватиме тиждень
Тим, кому до вподоби послухати гарну музику, потанцювати та потусувати, не занадто обтяжуючи себе придбанням нових знань чи думками про творче самовираження, радимо приїздити на фестиваль 17–18 липня — в ці дні на великій сцені фестивалю виступатимуть відомі музиканти з різних країн світу. Фестивальні майстерні також продовжать свою роботу.

12–16 липня діятиме своєрідна творча лабораторія просто неба: студії, мала музична та театральна сцени. Можна буде повною мірою насолодитися краєвидами, спілкуванням і спостереженням, а також отримати повноцінні результати від відвідання різноманітних студій і взяти участь у створенні унікальних арт-проектів, які будуть представлені широкому загалу в останні дні фестивалю. Адже основна тема «АртПоля’2009» — взаємодія митця і середовища, натхненна добудова світу.

Quote
Ціни

Зробивши внесок 100 грн, ви отримаєте програмку-мапу фестивалю та ткану тасьму, яка дає можливість
- перебувати в таборі протягом 7 днів (або менше - залежно від дня прибуття),
- отримати знижки на сувенірну продукцію фестивалю та диски його учасників (детальніший опис незабаром),
- відвідати театральну, анімаційну та віджей- майстерні (кількість учасників обмежена),
- побувати в найцікавіших місцями Поділля, відвідавши екскурсії (кількість учасників обмежена).

Зробивши внесок 15 грн - одноденний - ви отримаєте програмку фестивалю та кольоровий паперовий браслет (кожен день матиме свій колір), який дає можливість входу на територію фестивалю, відвідання концертів та майстерен, що проводяться для необмеженої кількості учасників.

Зібрані кошти підуть на розвиток фестивалю "АртПоле" та підтримку одного з дитячих будинків/лікарень Вінниччини (детальніша інформація незабаром).

Харчування

Добрі новини для фестивальної публіки, якій не вистачало справжніх домашніх українських страв. Цього року партнером фестивалю є ресторан "Українське село", отже нарешті буде, де смачно поїсти. Ціни - цілком адекватні, комплексний обід, наприклад, коштуватиме в межах 30 грн. Кухарі "Українського села" готові врахувати ваші смаки і побажання, але для цього ви повинні їх висловити - для цього візьміть участь в інтерактивному опитуванні. Будь ласка, висловлюйтеся зараз, щоб кухарі встигли скласти відповідне меню. Вітається використання особистого багаторазового посуду, тому беріть з собою залізні миски-кружки-ложки, і з мальовничих берегів Південного Бугу менше вивезуть пластикового сміття, яке не переробляється.

Масала Чай Клуб

Традиційно на фестивалі також працюватиме чайна: гарна галявина, де можна не лише випити смачного трав'яного чаю, але й полежати на траві, послухати річку, поспілкуватися з друзями.

Проживання

Існує кілька варіантів. Залежно від вашої міри романтизму і можливості витратити зайві гроші на комфорт, ви можете:
- поселитися в наметовому таборі на території фестивалю - поблизу майстерень, малої та великої сцен; табір облаштований біотуалетами, сюди підвозитимуться дрова та питна вода, але може бути досить гамірно протягом 24 годин на добу;
- поселитися на протилежному березі Південного Бугу - тут мальовничо, є можливість усамітнитися, розташуватися незалежно від більшості фестивальної публіки, але дрова, воду і охорону доведеться забезпечувати самостійно;
- розташувати намет на присадибній ділянці у когось з місцевих жителів - дуже зручно у випадках самодостатньої компанії, дає можливість, скажімо, зварити каву на літній кухні чи висушити речі в хаті (про що вже домовитеся), але потребує додаткової оплати;
- орендувати кімнати в місцевих жителів - автентично, більш-менш комфортно, але також потребує додаткової оплати;
- орендувати номери в готелях Немирова - тут є досить пристойні готелі, але крім оплати номера, доведеться витрачати кошти ще й на маршрутку або таксі, адже Немирів знаходиться в 16 км від Воробіївки.

На території фестивалю також діятиме кемпінг «Партизан». Вартість 1 місця в 2-3-4-місному наметі (в неї входить оренда спальника з бавовняною вкладкою, килимка і місця в наметі) складає:
за добу (ніч) — 25 грн,
за дві доби — 45 грн,
три доби — 60 грн,
чотири — 70 грн,
далі — по 10 грн за добу.
Порядок оплати: передоплата за першу добу і далі — щоденно за кожен день перебування. Для поселення необхідно пред’явити паспорт. В кемпінгу можна буде попити чаю-кави, а ввечері — кальян і ватра.
Бронювання місць в наметовому містечку за телефоном +38 093 90-8000-5 або по ICQ 471293928

Будь-який з запропонованих варіантів не позбавляє від внеску, адже при вході на фестивальну територію волонтери перевірятимуть наявність тасьм і браслетів, тобто вашу чемність й міру готовності підтримати фестиваль і Вінниччину.

Для тих, хто приїжджає власним транспортом: на фестивалі працюватиме паркінг, де ви можете під охороною залишити своє авто (однак цінні речі в ньому просимо не залишати). Вартість паркування - 10 грн на добу або 50 грн на весь тиждень фестивалю.

Вся інформація взята з офсайту Артполя

Я туди їду 100%. А ви?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2009-07-07, 9:29 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
А коли ти їдеш?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2009-07-07, 9:34 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
А коли ти їдеш?

останточної дати від"їзду ще не знаю. Я прив"язана до "Мокші" : )) але напевно 11 числа (субота)

Їхатимеш теж??? Ото було б супер!! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2009-07-07, 10:31 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Напишу тобі в асю.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2009-07-21, 4:10 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
сталось! Викладаю фотозвіт smile

Бажаю всім приємного перегляду!
Для тих, хто спостерігає за моїм життя в ЖЖ, ласкаво прошу в ЖЖ - за розширеним фотозвітом wink


Роботи майстрині з Петриківки (ім"я так і не встигла дізнатись, але це теж маленький арт-піар!)


Майстрині ДПМ Тетяна Шпак (кераміка) та Наталя Гуляєва (витинанка) на тлі своїх робіт.


Майстри писанкарства і розпису по склу (остання неодноразово зустрічалась мені у Львові на ярмарках). Що писанки, що склянки - все дуже витончене!

Майстер-клас по виготовленюю краси з побутових відходів (пластикові пляшки, папір тощо)

(останнє фото: чудовий стрибунець з пластикової пляшки і газети!!


Стрибунець, лагідний котик, маракаси - з побутового сміття! Чудесне перетворення непотребу на дива - ідея Агнесси ("Мокша").



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Середа, 2009-07-22, 10:43 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Судячи з фотографій, було круто smile
А я ніколи не бачила цього чоловіка, який вишиває метеликів! Він лише їх вишиває? Хрестиком?
 
яляДата: П`ятниця, 2009-07-24, 0:04 AM | Повідомлення # 7
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Забула похвалитись, я хоч на Арт полі не була, але моя подруга привезла мені старовину вишиванку. Довга, з домотканного полотна, вишита міленьким хрестиком(троянди, а з низу лілеі), зверху брижа, гарна. Подруга купила три штуки по 5о грн!!!!, я була шокована, люди які продавали мали близько 300штук і відносились до них як к ганчірю. А мамі своій вона взагалі шикарну купила, вся пошита вручну, кольорове змережування, вишивка по брижі, набирування, кривулька, хрестик, просто супер, я іі час розглядала така гарна.

 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-07-24, 9:48 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
50 грн???!!! не може бути! О_О
 
яляДата: П`ятниця, 2009-07-24, 10:16 AM | Повідомлення # 9
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Vikaho, так вони продавали від 50 до 150, а так як вишиванки були навалом, а подруга всі передивилась і поскладала, ій всі три продали по 50. Звісно вишиванки потрібно доводити до ладу на моій є плями але все одно.

 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-07-24, 10:35 AM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Мда....., уявляю дівчата по скільки вони їх скуповували в селах у стареньких бабусь, якщо кінцева ціна була аж 50 гривень!!!! мало того , що ці торгаші самі нічого вручну не зробили, так ще за безцінь продають- таких людей не назвеш щирими українцями, і хочеться вірити, що ці вишиванки у Ваших руках і в руках інших людей які їх придбали, зможуть зажитти новим життям і будуть достойно виглядати і носитись.

Розказувала друзям, які їздять по фестивалях, про цього чоловіка з метеликами - сміялись з мене довго. На фото, кажуть, воно дуже гарне, але робота - шара!!!! Розчарували вони мене сильно, -кіски з нитокна волоссі, по його ціні, неакуратно зроблені, не живуть і тижня!!Те ж саме про метеликів.... от тобі й маєш - а я була в захопленні!!

Прикро, що під шумок натовп купує по шалених цінах "творчість", а майстри які місяці витрачають на виготовлення одного виробу лишаються без заробітку і за фестивальні дні ледве наторговують витрати на дорогу і харчування.

п.с. ЛЮДИНА - КАНАЛ ))))))))))))))))))))))))))))) впасти можна)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - П`ятниця, 2009-07-24, 10:42 AM
 
яляДата: П`ятниця, 2009-07-24, 10:42 AM | Повідомлення # 11
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
nosiknata, я думаю взагалі вимінювали вишиванку на китайський рушничок, відношення просто жахливе валяються на землі. Але моі друзі купили 6 штук, бо натрапили пізненько і на весь вільний кошт купили.

 
abilanДата: Субота, 2009-07-25, 0:56 AM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
50 грн........... "Звезда в шоке" eek

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
tanyakornДата: Неділя, 2011-04-17, 9:43 PM | Повідомлення # 13
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
о, і я була на тому Арт-полі cool друзі, що їздять на цей фестиваль ще з самого початку його створення, казали, що якби в Карпатах таке дійство - зовсім інші враження. тому що це зараз воно Арт-поле, а спочатку були Шешори (від назви однойменного села Івано-Франківської області). так до чого я веду - цього року Арт-поле повертається додому wink міце проведення фестивалю - біля села Уніж Городенківського району тієї ж Івано-Франківської області. 12-16 липня. дуже хочу туди потрапити!

Повідомлення відредагував tanyakorn - Неділя, 2011-04-17, 11:31 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-18, 9:25 PM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
tanyakorn, я двічи буоа на фесті у Шешорах : ) То юуло щось неймовірне smile Дкую за інформацію стосовно цьогорічного фесту smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
MіраДата: Вівторок, 2011-04-19, 0:35 AM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Quote (tanyakorn)
біля села Уніж Городенківського району тієї ж Івано-Франківської області. 12-16 липня. дуже хочу туди потрапити!

Клас!! Дякую, що повідомили. І я б поїхала . tongue
 
ЯгаДата: Вівторок, 2011-04-19, 1:34 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Уже відомо:
  • Гурти, що братимуть участь у музичній програмі:
    ДахаБраха (Україна) i
    PortMone (Бєларусь)
    Village Kollektiv (Польща)
    Feloche (Франція)
    Перкалаба (Україна)
    Wild Marmalade (Австралія)
    Зіра (Україна) і
    Бадьян СС (Україна)

  • Для "простих смертних" квитки коштуватимуть на 12-16 липня — 220 грн; 15-16 липня — 150 грн. Квитки днями з'являться на Квитках.UA, в театральних касах Києва, а також в клубах і арт-кафе інших міст (контакти незабаром). З наближенням дати фестивалю вартість квитків зростатиме. Кількість квитків обмежена

    мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
  •  
    BulletДата: Вівторок, 2011-04-19, 8:42 AM | Повідомлення # 17
    маніяк графічних ліній
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 11630
    Нагороди: 7
    Репутація: 1033
    Статус: Offline
    Quote (Яга)
    Кількість квитків обмежена

    обожнюю український піар. Впевнена на 200%, що частина людей проігнорують цей фест виключно з цієї ж причини ))))

    Ну терпіти не можу такого. В полі - і обмежена кількість квитків.



    Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
    моя майстерня на форумі
    Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
     
    tanyakornДата: Вівторок, 2011-04-19, 1:06 PM | Повідомлення # 18
    друг
    Група: Перевірений користувач
    Повідомлень: 80
    Нагороди: 1
    Репутація: 4
    Статус: Offline
    Quote (Bullet)
    В полі - і обмежена кількість квитків.

    вперше чую таке cry раніше, як розповідали, квот не було. але, може, за рахунк того, що давнішні фанати Шешор нарешті дочекались повернення фесту в Карпати, туди поїде багато народу. а Уніж не резиновий... кошмар, я дуже хочу на Даху Браху! surprised прийдеться бронювать чи що... sad
     
    ЯгаДата: Вівторок, 2011-04-19, 1:35 PM | Повідомлення # 19
    побратим
    Група: Перевірений користувач
    Повідомлень: 464
    Нагороди: 0
    Репутація: 477
    Статус: Offline
    Quote (tanyakorn)

    вперше чую таке cry раніше, як розповідали, квот не було

    Так я теж вперше таке бачу. Інфа з'явилася нещодавно. Як тільки оголосили про нове місце проведення, бачила коменти від учасників "Уніж 2008" та "День незалежності в Унежі", що там власне місця для грандіозного фестивалю недостатньо.

    Quote (tanyakorn)
    нарешті дочекались повернення фесту в Карпати

    власне, Уніж - то не Карпати, а берег Дністра, близько до межі Івано-Франківської та Тернопільської області. ПОКУТТЯ, що плавно переходить в Західне Поділля.


    мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
     
    ModДата: Вівторок, 2011-04-19, 3:07 PM | Повідомлення # 20
    побратим
    Група: Перевірений користувач
    Повідомлень: 298
    Нагороди: 1
    Репутація: 126
    Статус: Offline
    не переймайтесь ви так тими квитками, якщо навіть таке станеться і квитків не вистачить, то літом повно фестивалів, які з радістю приймуть вас і ваші гроші у свої обійми.
    погоджуюсь з Bullet, що це піар, бо в минулому році на Артполі було мало людей


     
    СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Етно-фест "Артполе"
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук:

    Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


    Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.