| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 8:04 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
СонькаДата: Субота, 2011-05-07, 5:48 PM | Повідомлення # 241
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Парад вишиванок і Чернівцях
http://www.focus.ua/photo/1554


 
TanaДата: Понеділок, 2011-05-16, 2:42 PM | Повідомлення # 242
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
День вишивальниці в ткалі в Пирогово, коментарі, емоції та ін фото і мене в ЖЖ




Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Понеділок, 2011-05-16, 3:07 PM
 
svetik67Дата: Понеділок, 2011-05-16, 3:17 PM | Повідомлення # 243
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дуже оригінальні рушники. Дякую за фото.
 
TanaДата: Понеділок, 2011-05-16, 3:27 PM | Повідомлення # 244
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
svetik67, це рушники за музейними зразками ,справді традиційні, не "новодєл".

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
svetik67Дата: Понеділок, 2011-05-16, 4:37 PM | Повідомлення # 245
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Tana, по них одразу видно, що не розтиражовані, і разом з тим мало відомі.
 
ModДата: Понеділок, 2011-05-16, 4:43 PM | Повідомлення # 246
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
шкода, що в мене не вийшло прийти cry

 
ТетянаДата: Понеділок, 2011-05-16, 5:08 PM | Повідомлення # 247
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
А ми були там вчора по обіді... Стежку через поле вже протоптали (цікаво, навіщо його переорали? вимерзло все чи сівозміна така цікава?), а от подивитись було мало на що, мабуть, основні події були в суботу ( а може, мало було учасників, бо всього тиждень тому був великий ярмарок). Сподобались кілька сумок, сорочок і традиційних рушників. Пробували сфотографувати зблизька, але нам "чемно" сказали: якщо не купуєте, то й не фотографуйте. Хоча вміючи можна знайти ті узори і без фото, і так само - як не тямиш, то й фото не допоможе. Мабуть, хочуть уникнути конкуренції. Написала - і самій смішно стало: я б таку сорочку вишивала не менше року-двох, особливо ті, де багато мережок і вирізування... Одна з сорочок привернула увагу, тому що були цікаво підібрані кольори, рожево-бордові і хакі-зелені відтінки. А узор - просто вертикальні смуги з троянд з листям, нескладні. Моя колега прицінювалась до вишиванки (хоче саме таку доньці і вже бачила її на ярмарку в Українському домі, цієї самої майстрині), дуже здивувалась, бо просили на 500 грн більше, ніж раніше(2 тижні тому)! Якось і на думку не спадало, що у Пирогів сходиться багатший "контингент", ніж в Український дім. На майбутнє постановили приходити на такі заходи в суботу.

Повідомлення відредагував Тетяна - Середа, 2011-05-18, 1:52 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2011-05-16, 5:37 PM | Повідомлення # 248
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
В суботу справді було більше людей, майстрів, був семінар О.Босого "Міф. Символ. Орнамент", цікавіше, тепліше, ніж в неділю. В суботу також відбувалося свято дитячої творчості, більше виступів, музики... Стосовно цін -- утримаюсь від коментарів...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
КсеніяДата: Понеділок, 2011-05-16, 6:03 PM | Повідомлення # 249
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Tana)
Стосовно цін -- утримаюсь від коментарів...

Чому ж, розкажіть smile
По фото зайшла до вас, Тано, в ЖЖ, там цікавіше smile А Валентина Ануарова, якщо не помиляюся, полтавка, про неї регулярно місцева преса пише. Класнючі гобелени, я особисто не дуже цю техніку люблю, але сфотографовані дуже красиві. "Рожевий" рушник одразу привернув увагу, такого ще не бачила ніколи


Полтава, Огнівка
 
MіраДата: Понеділок, 2011-05-16, 7:53 PM | Повідомлення # 250
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Quote (Tana)
День вишивальниці в ткалі в Пирогово, коментарі, емоції та ін фото і мене в ЖЖ

Просто клас!!! Дякую за фото і розповідь.
 
010101Дата: Середа, 2011-05-18, 9:31 AM | Повідомлення # 251
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Tana, дякую за фото! Дуже гарні, особливо червоний рушник - просто шикарний!!!!

Дівчата, пишу тут про подію, яка має відбутися цієї неділі у Рівному.

У неділю, 22 травня, об 11 годині відбудеться фольклорно-етнографічне свято "Музейні гостини", цього року святкуємо 19 років. Заявлено понад 200 майстрів, отож буде на що подивитись smile Усіх рівнян, гостей міста - запрошую. Від себе гарантую фотозвіт - батарейки до фотоапарату уже на зарядці biggrin

 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-05-18, 9:34 AM | Повідомлення # 252
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Goncha, Юлю чекємо на невеличкий фотозвіт!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Середа, 2011-05-18, 9:41 AM | Повідомлення # 253
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Dmutrik09, сподіваюсь він буде величкий!!!! Там завжди є на що подивитися. З маленького пятачка у дворі музею це дійство перетекло за останні роки вже і на бульвар у 100 метрах від воріт цього самого музею smile Минулого року навіть можна було навчитися ткати на справжньому станку - сиділа бабуся на вулиці за станком і всі ажаючі могли спробувати, як це робилося. Шкода, що тоді я не змогла потрапити до музею - Саша була маленька. Але цього року будемо вибиратися всі (ну і щоб ви не сумнівалися - в вишиванках cool )
Крім майстрів буду ловити фольклорні гурти. Особливо у автентичних строях!
 
TanaДата: Середа, 2011-05-18, 11:05 AM | Повідомлення # 254
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Goncha, яка хороша новина! Чекатимемо вражень!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olimpiaДата: Неділя, 2011-05-22, 4:51 PM | Повідомлення # 255
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Розпочинаю обіцяну розповідь про виставку-ярмарку "Золотые ручки" в Одесі, яка проходила 20-23 травня .
Можна сказати, що дворець спорту був майже заповнений, хоча було трохи вільного місця (мабуть для вас, любі майстрині smile )

Як я і очікувала, вишивальниць, на жаль, не було. Чомусь в нашому регіоні такі майстри рідкість sad . Хоча був один стенд з вишивкою стрічками, дуже гарні роботи.

Було дуже багато майстрів по роботі з бісером , це прикраси, різноманітні дерева, квіти. Багато було мяких іграшок, проходячи коло яких, відчував запах ванілі, цукру і кориці. Були представлені роботи дітей - ось така, наприклад - з бісеру і соленого тіста

Сумки, квіллинг, скрапбукінг, термопластика, магазини для рукоділля ..... І ось таке, не знаю, чи можна їх назвати писанками, але я не знаю як їх назвати wacko Мабуть, сувеніри з яєць, але дуже красиві!

Ну і на останок мої улюблені мотанки. Від цих стендів я не могла відійти, очі розбігалися в різні сторони . З мотанками було десь стенда 3-4, але особливо хочу відзначити стенд майстрині Калашевої Уляни. Вона з таким захопленням розповідала про кожну свою мотаночку, у кожної лялечкі своя історія. У неї я вперше побачила мотанку з дясятьма руками, як пояснила мені майстриня, це мотанка-помічниця. І ще багато-багато різноманітних великих і маленьких, традиційних і трохи осучаснених мотаночків і лялечок.

Словом, була я вперше на такій виставці і мені дуже сподобалось. Я і новий магазин для себе знайшла і чудовими людьми поспілкувалась і дещо купила для себе.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Неділя, 2011-05-22, 4:52 PM
 
TanaДата: Неділя, 2011-05-22, 7:02 PM | Повідомлення # 256
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
olimpia, дякую за розповідь і екскурсію, дуже цікаво. А про ляльку-десятиручку читайте у нас в бібліотеці

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: Неділя, 2011-05-22, 7:04 PM | Повідомлення # 257
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
olimpia, дякую smile Гарна розповідь і гарні фото!
 
TanaДата: Неділя, 2011-05-29, 11:45 AM | Повідомлення # 258
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline

В Києві відкрилася персональна виставка вишивки Заслуженого майстра народної творчості України Дмитра Пожоджука. Підтримати захід улюбленого вишивальника прийшла дружина колишнього президента Віктора Ющенко Катерина. Здається, Пожоджук був дуже радий бачити Катерину Михайлівну. Він особисто провів її оглянути виставку своїх робіт. Правда, й у самої пані Ющенко є чимало робіт, створених саме Дмитром Пожоджуком. Докладніше тут


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
tanyakornДата: Понеділок, 2011-05-30, 9:20 AM | Повідомлення # 259
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
дівчата, сама не була, але випадково знайшла в інтернеті. проект Івана Семесюка "Традиції. Ребрендінг". що до чого - можна почитати тут

але фото говорять самі за себе. якщо чесно, в мене якісь незрозумілі почуття визвало таке мистецтво...









 
TanaДата: Понеділок, 2011-05-30, 3:03 PM | Повідомлення # 260
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Бачила по телевізору. Суперечливі здебільшого неприємні почуття, стійка відраза до подібних проявів сучасного мистецтва. Так, життя змінюється, але хіба потворення слід експонувати?...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.