| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 10:00 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Довгобуд "Виплекана сорочка" (шиємо-вишиваємо сорочку собі)
Довгобуд "Виплекана сорочка"
TanaДата: Неділя, 2012-07-22, 5:32 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
За покликом серця, за необхідністю одягатись пристойно та з метою пошиття традиційного українського вбрання – сорочок – майстринями (і майстрами) нашої спільноти для себе та ліквідації такого явища як вишивальниця без вишиванки започатковуємо довгобуд «Виплекана сорочка»

Код
[url=http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/49-773-17][img]http://vyshyvanka.ucoz.ru/bunners/dovgobud_sorochka.jpg[/img][/url]

Умови участі:
-- велике бажання і внутрішній неспокій в душі;
-- погодження з висловом, що очі бояться – руки роблять;
-- допис у вільній формі про Ваш задум і його стан на сьогоднішній день.

Форма роботи
1.Звіт
Раз на місяць з 1 по 8 число написати, показати, що Ви зробили в напрямку реалізації своєї вишивальної мрії (схему, ідею, фрагмент вишивки, оздоблення, розкроєні деталі тощо), будь-що, що Вас наближує до мети – виплеканої сорочки.
2. Підтримка інших учасників добрим словом, порадою чи корисним посиланням.

Невиконання умов участі, відсутність звіту та активності в темі свідчитиме про те, що мрія не здійснюється і відкладається. Штрафів, покарань, виключень з довгобуду нема. Адже найбільше покарання – відсутність сорочки. З чим ми і боремось, вірніше, працюємо. Адже ми талановиті, завзяті, найкращі в світі, і шануємо як мистецтво в собі, так і себе в мистецтві))! Тому з глибокою повагою до себе, з любов’ю до свого вишивального «я» вишиваємо собі сорочку!

Результатом довгобуду має стати фото, де Ви з усміхненим обличчям, одягнуті у власноруч вишиту й пошиту сорочку, радієте життю. І показуєте приклад, як повинна світитися від щастя вишивальниця!:)

Учасники:
1. Tana: Початок роботи, жовтень, листопад
2. Jinsei Початок роботи
3. romantik
4. Andrew_Yer: Початок роботи, серпеньсічень 2013січень 2013, готова роботафото на власниці
5. Bullet Задум і ескіз
6. Kaluna Початок роботи, серпень, вересень, жовтень, січень 2013завершення вишивки
7. Oленка
8. Пасіонарія Початок роботи, жовтень
9. Zeta Початок роботи, жовтеньсічень 2013
10. Тетяна Початок роботи, вересень, жовтень, січень 2013лютий
11. siesta Початок роботи, фрагменти, майже готова робота
12. Волиняночка Початок роботи, листопад
13. sjana_if Початок роботи
14. Mod Початок роботи
15. martka80: Початок роботи, серпень , вересень
16. Oka:Початок работи, серпень
17. shtynka Початок работи
18. Сестра_Юлія
29. Киянка Початок роботи, жовтень, листопад,грудень, січень 2013лютий
20. a-stra
21. Mellory_zp Початок роботи, жовтень, листопад, грудень
22. Люлюсик Початок роботи, вересень
23. tanytryell Початок роботи, вересень, жовтень
24. Svitlyk Початок роботи, вересень, жовтень
25. aniel
26. Jasjka Початок роботи, січень 2013лютий
27.Tati Початок роботи, листопад, грудень, майже готова робота
28. Na_talka Початок роботи, вересень, жовтень, листопадготова робота на щасливій власниці
29. nota Початок-намір
30. sheva Початок роботи, груденьлютий 2013
31. 1_Olenka-zmijuchka_1 Початок роботилютий 2013
32. Galla  Початок роботилютий
33. Татьяна3618 Початок роботилютий 2013березеньпершоджерело: схема
34. fiery Намір
35. zetka Прототип сорочки
36. lady-v Намірпочаток уставки, схеми
37. Tatyanablack  Початок роботи.
38. Оксанятко Намір.
39. Олюша Початок роботи і звіт за лютий
...
Тема продовжується тут
 
Mellory_zpДата: Четвер, 2012-11-22, 11:37 AM | Повідомлення # 321
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
Na_talka, дуже гарні у Вас рукавчики! Ві так швидко впоралися, я ще над першим чаклую )
siesta, і мені подобається Ваша сорочка! )



Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
AgapyaДата: Четвер, 2012-11-22, 3:29 PM | Повідомлення # 322
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Quote (siesta)
Вже сто разів пожалкувала, що не зшила сорочку з старовинної, бо на перший погляд здається, що все просто,

Я несколько раз пыталась изменить дизайн старых мастеров и поняла, что лучше делать так, как они придумали. Кажется, что просто...да, а на самом деле - всё гениально просто.
Довышивай, не бросай. На загорелом теле - летом, это сорочка будет смотреться великолепно.
Я пока тоже остановилась на одном рукаве борщевской вышиванки (нет времени продолжить вышивание), но уже вижу эту яркую, цветную, радостную вышиванку летом, на солнышке, в цветущем саду или парке. biggrin Размечталась... wink
 
Na_talkaДата: Четвер, 2012-11-22, 10:11 PM | Повідомлення # 323
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Quote (Mellory_zp)
Na_talka, дуже гарні у Вас рукавчики!

Mellory_zp, У Вас теж будуть не гірші, а може й кращі.

Quote (Mellory_zp)
Ві так швидко впоралися,

Доганяйте!
 
siestaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 2:40 AM | Повідомлення # 324
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Пасіонарія, намисто, Mellory_zp, Agapya, дякую за увагу!!
Всі сумніви розвіялися і я вже окрилена знову сіла вишивати! Дякую вам!
 
TanaДата: Неділя, 2012-11-25, 2:01 PM | Повідомлення # 325
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Нарешті я зайшла на форум, а тут стільки приємних нових!
Внесла всі звіти в верхнє повідомлення.
Na_talka, яб перед не вишивала, а як увсіх подібних сорочках пазуху б залишила вільною від вишивки, щоб було куди розвішувати багат оразків намиста!
Киянка, як кажуть, найважче -- почати! Це краще, ніж нічого, бажаю натхнення до роботи!
siesta, якщо етномодерн, то не потрібно сліпо копіювати старовинну сорочку (та й не вийде, бо нема зараз тих тканин і тих ниток))), бажаю слухати себе, і робити своє!
Дякую пані адміністратору за кнопочку нашого процесу, яку можна поширити будь-де в мережі, залучаючи ще більше людей до нашої спільноти!

Code
[url=http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/49-773-17][img]http://vyshyvanka.ucoz.ru/bunners/dovgobud_sorochka.jpg[/img][/url]


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-25, 3:52 PM | Повідомлення # 326
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Дякую пані адміністратору за кнопочку нашого процесу, яку можна поширити будь-де в мережі, залучаючи ще більше людей до нашої спільноти!

Прошу ) І року не минуло, як я зробила банер )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2012-11-25, 5:23 PM | Повідомлення # 327
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, не минуло, твоя правда))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
martka80Дата: Неділя, 2012-11-25, 7:19 PM | Повідомлення # 328
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Чомусь мені перестали приходити повідомлення з підписки на цю тему(( А я не мала як багато часу щоб пошувкати по форуму... Отак лише в робін заглядала..
Маю проблему з очима - далися взнаки недоспані ночі і перші зуби донечки. Зараз вишивати можу лише по 20-30 хрестиків в день і то на крупній Аїді під лупою..... Домоткане полотно наразі для мене табу... ще десь з місяць може...
Наразі рятую себе в'язанням і шиттям...
Проте один ВЕЛИКИЙ крок у роботі над вишиванкою я таки зробила..
Мені діти ули її заляпали. чи то кашкою, чи то десь менша зригнула.. а я вчасно не помітила.. Побачила аж вже коли дійшла до того місця (вона на 90? під вишивкою ховається).. а там дирочки позаліплювані, пожовтіння видно.. Ото і думала я як то робити - чи вишивати так, а потім попрати (бо перед вишивкою тканину не прала..) чи то попрати і потім вишивати далі..
в результаті наважилась і переполокала в холодній воді.. Зітхнула з полегшенням... Відіпралось... Один рубікон подолано..

А тепер щодня дивлюся з сумом і на свою сорочку і на чоловікову почату... Так хочу докінчити і не можна...
Хоч на вас всіх помилуюся і порадію за вас...
 
parasolkaДата: Неділя, 2012-11-25, 9:50 PM | Повідомлення # 329
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
martka80, бажаю вам гарно відпочити відновити сили і зір. І коли всі рубікони буде подолано з новими силами продовжати розпочате.
 
TanaДата: Неділя, 2012-11-25, 10:57 PM | Повідомлення # 330
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
martka80, найскорішого одужання Вашим очам і виспаної мами діткам!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
notaДата: Середа, 2012-11-28, 6:59 AM | Повідомлення # 331
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Дуууууууууууууже давно не заходила на сайт, а тут стільки всього!!!! Пів-ночі читала тему і не могла відірватись! І мовчати не можу! Захоплення так і пре! Дівчата і хлопці, які ж ви пречудові майстри всі до одного! Всі роботи такі майстерні, такі вишукані та самобутні! Знімаю, як кажуть сусіди...капелюшок. Надивившись на таку красу і собі закортіло щось витворити. Тобто хочеться вже давно, але ніяк не підберу візерунок. От якби їх було лише два (про це вже писали), один-чоловічий, а другий жіночий, то вже досі і вишила б :l , а так... Муки творчості. Зате тепер я точно знаю, що хочу, щоб вишиванка була не лише хрестиком. Може тому до цього часу і шукаю? Треба в школу де вчать вишивати іншими техніками angry Vj; Бажаю всім, хто трудиться в даній темі побільше вільного часу для творчості, а наснаги та вміння у вас достатньо, бо творите ви дуже красиві речі!:exclaim: exclaim exclaim
 
TanaДата: Середа, 2012-11-28, 11:28 AM | Повідомлення # 332
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
nota, дякуюємо за підтримку! Посилаємо Вам хвилю натхнення!
А багатьом швам учіться в нас на сайті, зокрема в розділах майстер-класи та техніка вишивання
Ласкаво просимо в спільноту з наміром про вишиту сорочку!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
notaДата: Середа, 2012-11-28, 10:29 PM | Повідомлення # 333
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Хвиля натхнення. О! Вона до мене дійшла! Tana, дякую за підтримку мого наміру, запрошення в спільноту і такі потрібні мені посилання. Я б з радістю .От почну вчитися, знайду свій візерунок і тоді ...
 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2012-11-29, 3:01 PM | Повідомлення # 334
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
nota, чекаємо вас з вашою сорочкою! Головне, що є натхнення! smile
Моє просування в роботі на сьогодні: початок рукавчика, тільки, розгубилася, чи не зависоко я почала? wacko


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
TanaДата: Четвер, 2012-11-29, 5:40 PM | Повідомлення # 335
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Якщо зависоко,тоді орнамент розширите. Вважаю,зараз зарано хвилюватися.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2012-12-01, 1:57 PM | Повідомлення # 336
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Tana)
Якщо зависоко,тоді орнамент розширите. Вважаю,зараз зарано хвилюватися.

Танечко, дякую, ви мене заспокоїли. smile


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
notaДата: Четвер, 2012-12-06, 4:41 AM | Повідомлення # 337
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Мій намір поступово просувається в дію. Сьогодні відшивала зразок візерунка. Візерунок хрестиком.Хотілось спробувати інші техніки, але до них я ще не готова, а вишивати хочеться вже. Купила я для хрестика льон з бавовною, а домотканне відклала до кращих часів. Неділю провела в бібліотеці в пошуках візерунку. Хотіла знайти те, не знаю що lol Сподобалась мені перевидана з 1876р. в 2011 праця О.Пчілки. Формат вражаючий! Але найбільше мені сподобалось її дослідження, в якому вона порівнює вишивку Малоруську (укр) з Великоруською(рос) явно на користь першої. Трохи пофотографувала. Переглянула багато літератури, нічого не підібрала, але в бібліотеці мені сподобалось. Візерунок знайшла в своєму компі десь з безмежних просторів. Відшиваю зразки, тобто пошук продовжується.
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-12-06, 11:06 PM | Повідомлення # 338
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
nota, Молодець! так тримати!! biggrin

ore et labore!
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2012-12-07, 7:42 PM | Повідомлення # 339
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (martka80)
Маю проблему з очима

Quote (martka80)
Так хочу докінчити і не можна...

Все неодмінно буде добре! Мала точно таку проблему з очима. Тьфу-тьфу, потихеньку проходить. Головне, коли почнете потроху вишивати, вчасно зупинятися на перепочинок, часто переводити погляд вдалину, щоб очі відпочивали. І про вітаміни не забувайте, очі дуже чутливі до будь-яких стресів і хвороб, не завадить їх підтримати... Якщо тканина дуже дрібна, краще почекати, поки вийде сонечко, при денному світлі очі не так стомлюються.
 
TatiДата: П`ятниця, 2012-12-07, 8:31 PM | Повідомлення # 340
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Мій звіт за місяць: завершила основний візерунок на рукавах та візерунок на низ рукавів.
Ще не визначилася з вузенькими візерунками на краї від основного, щоб і вузеньке і гарне. і щоб підходило до вже відшитого.
Поки буду вибирати . перейшла до переду сорочки - відзначила де буде візерунок, та навіть вишила пару десятків хрестиків (правда фотографувати ще немає що...); тим більше, що можливо сорочка буде потрібна у переддень новорічних свят (дочка вчиться ще й у муз. школі, а там завжди якісь концерти, чи інші заходи).



Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - П`ятниця, 2012-12-07, 8:34 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Довгобуд "Виплекана сорочка" (шиємо-вишиваємо сорочку собі)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.