| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:41 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди 2012 (Запрошую всіх бажаючих завершити свої роботи з довгих шухляд)
Вишиваємо довгобуди 2012
shtynkaДата: Середа, 2012-01-25, 7:48 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ця тема покликана стати додатковим стимулом до вишивання великих картин, рушників, сорочок, тощо - які залежались у скрині і рідко звідти дістаються.
список учасників на 2012 рік.

3. tanytryell - "Зимовий пейзаж"
4. An1t1K - "Ангел"
5. Тюша - "Оберіг"


Табличка з результатами

Отже, правила гри:
1. Норма вишивання за тиждень - 300 хрестиків (більше можна, менше - ні)
2. Раз на тиждень викладуємо фото-звіт "БУЛО" і "СТАЛО" із зазначенням кількості відшитих хрестиків. День звітності - четвер (чому? не знаю, просто мені так хочеться wink ). Раніше відзвітувати можна, пізніше - не бажано.
3. За пропуск звіту - ШТРАФ: 100 хрестиків понад норми.
5. Після трьох пропущених звітів - учасник вибуває з гри!
6. Кожна учасниця має право на відпустку протягом місяця раз на пів-року (менше - можна, більше - ні).
7. По завершенні довгобуду учасниця може вийти з гри, або продовжити вишивати з нами інший довгобуд, або нову роботу.[/color]

Галерея завершених робіт


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2012-04-18, 2:28 PM | Повідомлення # 81
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тюша)
Отже, довгобуд завершено

краса! Вітаю з завершенням! Ще й в рамці показали, супер!

Дівчатонька, відчуваю, що мені час до вас зі своім бамбуковим пандою... : ((( Завис!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
DakotaДата: П`ятниця, 2012-04-20, 10:18 AM | Повідомлення # 82
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 69
Нагороди: 1
Репутація: 27
Статус: Offline
у мене додалось 570 хрестиків .Щось важко іде.


 
shtynkaДата: Четвер, 2012-05-17, 5:37 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Dakota, гарно, а в мене взагалі нічого не іде... з цими науками...
Дівчатка, як там настрій - городи посаджені? Вишивати будемо?
Bullet, ти можеш, ми знаємо!
Там вже трохи того панди лишилося...


Моя майстерня
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-05-24, 5:41 PM | Повідомлення # 84
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Я вже свої хвости підтягнула, так що з наступного тижня знов почну звітувати. Планую зробити 600 - а там, як карта ляже
ПиСи: Як тільки оформиться останній проект - поділюся фото у відповідній темі. Гадаю, ви не відмовитесь побачити, що саме так відволікло мене від моєї "Зими"... wink
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-05-31, 1:25 PM | Повідомлення # 85
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Отже, мій довгоочікуваний звіт - + 800 напівхрестиків

А що у вас? Чом у темці так тихо?
 
KalunaДата: П`ятниця, 2012-06-01, 0:51 AM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Dakota, tanytryell, капець, як ви таку складну роботу вишивиаєте!? Я мабуть ніколи не зважусь на такий подвиг.
Вітаю і бажаю швидкого завершення!
smile



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2012-06-01, 8:16 AM | Повідомлення # 87
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Kaluna, дякую!
Для мене в цих роботах тільки одна складність - важко вибрати з-поміж усього розмаїття існуючих схем!
А більшість дівчат з паралельного вишивального форуму, побачивши тутешні сорочки-сукенки-рушники, кажуть достеменно таке саме - "капець, як ви таку складну роботу вишиваєте!? Я мабуть ніколи не зважусь на такий подвиг" wink
 
mykolajaДата: Понеділок, 2012-06-04, 0:36 AM | Повідомлення # 88
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Привіт усім майстриням )))
Я лиш тиждень читаю ваш форум, але вже ТАКОГО надивилася, що аж очі розбігаються і не знаю з чого починати - так багато всього подобається!!!
Та й трохи страшнувато починати, бо вже років з 15 як нічого не вишивала, ше як у школі напевно sad
А оце зараз сиджу в декреті і не особливо чимось зайнята, то можна було б і відновити призабуті навички
Найбільшу потребу маю наразі у вишиванці для мого старшого сина, бо вже геть виріс з попередньої, а в школі вона доволі часто потрібна. Тож якби взялася зараз, то мабуть до 1 вересня впоралася б smile Але наразі ніяк не можу визначитися з візерунком. Бо почала читати тут на форумі про вишивки у різних регіонах України, їх символізм... і бачу, що інтерес до цієї інформації може переважити над реальною потребою у конкретному виробі! Може б ви щось порадили?! Мені найбільше подобаються візерунки в червоно-чорних кольорах. І ще я планую, що ця сорочка буде лляна і я б хотіла вишивати не на канві, а відразу на тканині. То реально, як ви гадаєте? І якої величини в такому випадку потрібно вибирати візерунок (бо я собі так метикую, що хрестик буде доволі дрібненький)?
І ще хочу додати, що я почала саме з цієї теми не випадково (якщо звичайно не брати до уваги оте моє "волання" про схему гортензії в темі "Схеми квітів" - пробачте, що так не коректно увірвалася до вас shy ) Як тільки виберу візерунок, куплю необхідні матеріали, відразу до вас тут приєднаюся - обіцяю.
Бо як ніхто не штрикатиме, то таку роботу можу і закинути )))
 
tanytryellДата: Понеділок, 2012-06-04, 10:18 AM | Повідомлення # 89
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
mykolaja, вітаємо у нашій кумпанії! Задля такого благого діла, як вишиванка для синочка, варто попрацювати!
Як для поновлення навичок, вибір навіть трохи складнуватий - льон, без никладної канви... Щоправда, гадаю, хрестик буде не такий вже й дрібний - як показує мій досвід, на лляній тканині він не дрібніший, ніж на 18 канві, а, в середньому, як на 16-й, тобто, 6 хрестиків на 1 см. Щоб малюнок вийшов гарним, спершу слід підібрати розмір і пропорцію хрестика - 2х3 чи 3х4 ниточки (бо льон, як правило, не рівномірного плетіння). Чорно-червона гама буде оптимальною з точки зору простоти - і вибору схеми, і її виконання. Щоб спростити собі вибір схеми (щодо ширини і символізму) варто обрати геометричний орнамент, який можна було б "продовжити" і вздовж і впоперек за рахунок додавання повторюваних елементів, як ось тут http://radikal.ru/F/i019.radikal.ru/0909/04/4847c3b63244.jpg.html Або ж можна додаваит орнаменти, один за одним, як тут http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i154/0912/f3/ce77f73c091d.jpg.html до отримання необхідної ширини(посилання із альбома http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/7-165-3
Отже,обирай собі схему - і приєднуйся! Обмін веселими штурханцями гарантуємо! biggrin
 
mykolajaДата: Понеділок, 2012-06-04, 3:23 PM | Повідомлення # 90
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
tanytryell, щиро вдячна за поради )))

Quote (tanytryell)
вибір навіть трохи складнуватий - льон, без никладної канви...

маю вдома клаптики домотканого льону, то для початку трохи на них потренуюся, щоб було легше на основній тканині )

але перш ніж починати вишиття, мушу переглянути, як планується (чи як то правильно сказати) вишивання сорочки, особливо та частина, що на грудях
думаю перед сорочки організувати ось так, а заразом і потренуюся виставляти картинки на форумі )

Code
http://s019.radikal.ru/i604/1206/6a/5bce016e5c41.jpg
 
mykolajaДата: Понеділок, 2012-06-04, 3:24 PM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
ай, не вийшло (
іду в тему "Вчимось виставляти фото, робити лінки, і т.д." вчитися
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-06-07, 9:24 PM | Повідомлення # 92
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Мої +700

Агов, де це всі? Невже у всіх уже все вишито, і до цієї темий прийти ні з чим?!!!
 
mykolajaДата: Четвер, 2012-06-07, 9:43 PM | Повідомлення # 93
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
останньою "грозилася" до вас доличитися я )
але трохи вирішила зачекати з основним шиттям і потренуватися на клаптиках
можу навіть показати, що виходить, але поки що лише з лицевої сторони (виворотню поки соромно показувати)
але для цього прошу модераторів надати мені технічну можливість (10 повідомлень вже маю)
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-06-14, 1:19 PM | Повідомлення # 94
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Плюс 800
 
tanytryellДата: Понеділок, 2012-06-18, 8:03 PM | Повідомлення # 95
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Оскільки у четвер мене не буде у місті, додаю звіт сьогодні, авансом. Осьдечки мої +700, і на цьому поки решта.
На цьому тижні вже за нього не братимусь, отже, все по чесному wink - а чи буде звіт наступного тижня, поки сказати не можу... Як карта ляже...
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-06-26, 9:13 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
tanytryell, виходить гарно!!!

mykolaja, звичайно показуйте, нажаль модератори права користувачів не міняють, ви спробуйте вставити ВВ код, якщо є 10 повідомлень має бути автоматично переведено вас у групу з відповідними правами. Можливо, я помиляюсь, це краще знає адміністратор.

МІЙ ДОВГОБУД ПОМЕР. СПОДІВАЮСЬ НА ЙОГО ВОСКРЕСІННЯ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ...


Моя майстерня
 
a-straДата: Середа, 2012-06-27, 1:03 PM | Повідомлення # 97
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
)))))))))))))))) МІЙ ТАКОЖ, АЛЕ Я ТАКОЖ ВІРЮ, ЩО НАСТАНЕ І ЙОГО ЧАС КОЛИСЬ)))))))))))))))
Я зараз той невеликий проміжок часу, що маю віддаю картині, але і вона призупиниться скоро, оскільки взяла замовлення на сорочку wacko


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
romannahДата: Четвер, 2012-06-28, 0:42 AM | Повідомлення # 98
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (a-stra)
оскільки взяла замовлення

от це і не дає можливості "будуватись" картинам. від нового року -ще не відкривала. просто жах!


я всіх люблю
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-06-28, 10:20 AM | Повідомлення # 99
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Плюс 700

Замовлення теж шию - на днях здаватиму готове wink
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-07-05, 11:12 AM | Повідомлення # 100
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Цей звіт пропускаю - зробила щось зо 200 півхрестиків... Пишу собі штраф - на наступний четвер з мене не менше 600.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди 2012 (Запрошую всіх бажаючих завершити свої роботи з довгих шухляд)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.