| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 1:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013 (Збір учасників відкрито!)
Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-11-18, 2:00 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для цьогорічного новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая". Минулорічний досвід гри був вдалим, не зважаючи на деякі нюанси...

Отже, до 6 грудня 2013 року набиратимемо учасників - охочих зіграти роль помічника Святого Миколая. Кожен з учасників отримає по ДВІ адреси форумчан, яких має ощасливити, врахувавши за можливості їхні побажання. Відповідно кожен учасник має отримати ДВА "листи" з подарунками.
До 19 грудня, Дня Святого Миколая, (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.

Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші потаємні мрії?)Закликаю не соромитись, аби полегшити завдання помічникам Миколая!

Адреси та ПІБ прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, якщо віддаєте перевагу Укрпошті. Якщо іншим перевізникам - вказуйте свій мобільний та інші потрібні реквізити.В цьорічні посилочки ДУЖЕ БАЖАНО вкладати якусь вишиту дрібничку, адже форум наш - вишивальний. А якщо ця дрібничка буде вишита традиційними українськими швами, то їй взагалі ціни не буде!). Не забуваймо про головну місію нашого форуму!
Раз, два, три, розпочали!

Список гравців
1.soncevuda
2.Bullet
3.irinka-vitaminka
4.вишивалочка
5.ромашка1
6.Afinna
7.Сестра Юлія
8.Марина19
9. Irina_SV
10. Zeta
11. Tana
12.welshrabbit
13. veronika

14. Пасіонарія
15. тата4590


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2013-11-23, 1:12 AM
 
тата4590Дата: Неділя, 2013-12-22, 12:51 PM | Повідомлення # 101
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Справді дівчата Свято вдалося.Я ніколи ще неграла у такі ігри-обмін,та й на сайті вперше спілкуюсь с однодумцями.Мені так все подобається.Відчуваєш себе у великій родині,де всі один одного розуміють.А яке щастя дарити подаруночки і їх отримувати.І знати що десь далеко,радіє твоїй посилочці подруга-рукодільниця,яку ти зовсім незнаєш.І хочеться з усіма познайомитись особисто.Хочу подякувати нашій дорогенькій Сестрі Юлі,що організувала для нас такий гарний обмін.І внесла відчуття Свята і радості у кожну нашу оселю.
 
BulletДата: Неділя, 2013-12-22, 8:32 PM | Повідомлення # 102
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата тата4590 ()
Я ніколи ще неграла у такі ігри-обмін,та й на сайті вперше спілкуюсь с однодумцями.Мені так все подобається.Відчуваєш себе у великій родині,де всі один одного розуміють.А яке щастя дарити подаруночки і їх отримувати.І знати що десь далеко,радіє твоїй посилочці подруга-рукодільниця,яку ти зовсім незнаєш.І хочеться з усіма познайомитись особисто.

Заради таких відчуттів (почуттів?) і організовуються подібні обміни smile

Тож, Сестра_Юля, УРА! Задум вдався!

Цитата Afinna ()
Перший Миколайчик завітав з Києва від Irina_SV

Цитата вишивалочка ()
Миколайчик завітав до мене від Таnа

Дівчата, вітаю!!!

Мій "миколайчик" такж вже у однієї з партнерок, а друга плосилка поки лежить на доставці, завтра буде забрана, тож і я радію smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Марина19Дата: Понеділок, 2013-12-23, 1:46 PM | Повідомлення # 103
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Отримала і я сьогодні свого Миколайчика від Irina_SV там стільки всьго для рукоділля і чрівна закладинка з зимовим візирунком.Ірочка дякую за0 дарунки та віру в казку. Інколи так хочеться повернутися в ті часи, коли нам було затишно і спокійно, коли вірили в Миколайчика та Дідумя Мороза - це було наше казкове дитинство. smile А зараз дякуючи обмінам ми можемо дарувати казковий настрій іншим.
Прикріплення: 8166333.jpg (276.4 Kb)
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-12-23, 1:55 PM | Повідомлення # 104
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Марина19, Мариночко, дуже рада, що Укрпошта майже оперативно донесла подарунок.
І я щаслива, що змогла подарувати Вам гарний настрій smile




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-12-23, 2:30 PM | Повідомлення # 105
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Трохи потішилась насамоті, а тепер і вам покажу ті "миколайчикові" скарби, які я отримала від Люди вишивалочки
з Чернівців. Там ціла купа смакоти - солодощі, сухофрукти, сушені гриби, ароматний чайок, сувеніри, схеми, листівка, подушечки, серветки, матеріали для рукоділля - мереживка, ниточки, муліне... А бісеру, бісеру - десять видів, та ще й чудові намистинки-мушельки. Але найбільше мене вразили рукодільні подарунки - вишита обкладинка на паспорт і вишитий гаманець! І практично, і надзвичайно красиво та акуратно! Я ошелешенаааа... Дякую, дорогенька! Усім веселих свят!


Прикріплення: 5052013.jpg (233.2 Kb) · 2718981.jpg (170.0 Kb) · 2861656.jpg (267.3 Kb) · 2103937.jpg (342.2 Kb) · 7871786.jpg (237.2 Kb)
 
ромашка1Дата: Понеділок, 2013-12-23, 3:29 PM | Повідомлення # 106
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Юля ,чудові "миколайчики", гаманець  такий стильний , гарний  ,сніговичок така лапочка, smile з чого він зроблений?
 
soncevudaДата: Понеділок, 2013-12-23, 8:43 PM | Повідомлення # 107
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
щойно забрала від Ірини - irinka-vitaminka -  з Ізмаїлу чудову посилку!! дякую!! півгодини вистояти в черзі в холодному приміщенні - того вартувало!!! )))))))))))))))))))))))) 
пішла фотографувати і розглядати! ))))



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2013-12-23, 9:48 PM | Повідомлення # 108
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Одержала Миколайчика від welshrabbit !!!! Дуже дякую, все таке чудове!!!! В'язані прикраси - це щось! Все таке затишне і тепленьке!! smile
Кавова сова зразу "всілася" у "Кавове гніздо" smile

Прикріплення: 4756549.jpg (101.6 Kb) · 4595089.jpg (98.0 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2013-12-23, 10:15 PM | Повідомлення # 109
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
В'язані сніжинки та закладинка. На неї вже чекає книжечка "Теплі історії до кави", доня подарувала smile
 
Прикріплення: 5350467.jpg (129.7 Kb) · 6330724.jpg (139.9 Kb)


ore et labore!
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2013-12-23, 11:11 PM | Повідомлення # 110
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Ура, Пасіонарія, дякую за такі гарні, з любов"ю зроблені фото, рада, що все дійшло швидко і без пригод! smile

 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2013-12-24, 3:34 PM | Повідомлення # 111
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
ромашка1
Цитата ромашка1 ()
сніговичок така лапочка, з чого він зроблений?
Сныговичок той таке, як з фетру
 
irinka-vitaminkaДата: Вівторок, 2013-12-24, 10:59 PM | Повідомлення # 112
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Вітаю всіх дівчат зі святами та з чудовими подарунками!

П.С. Мабуть, я була цього року поганою дівчинкою, десь мій Миколай забарився))) (шутка)


http://vk.com/id201987262
 
ZetaДата: Вівторок, 2013-12-24, 11:14 PM | Повідомлення # 113
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
ура! мені прийшов "Миколайчик" від Тані Серебреннікової Tana

Таніна фірмова закладинка,маленька лялечка-нитяничка! пречудова книжечка.яку я відвезу почитати своєму нуцику smile ,дуже гарні листівочки(я так розумію - з Таніною вишивкою smile ). А ще дуже потрібні для шитва та в"язання " інструменти". у пакетику,що перев"язаний стрічкою Євромайдану - власноруч приготовані сухофрукти!!! Дууууже смачні!!!!
Тетянко - дуже тобі дякую за теплі вітання та дбайливо зібраний для мене подарунок!!!
Прикріплення: 6260597.jpg (242.6 Kb)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Вівторок, 2013-12-24, 11:21 PM
 
welshrabbitДата: Вівторок, 2013-12-24, 11:16 PM | Повідомлення # 114
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Іринко, ще є час, думаю, отримаєте своїх миколайчиків, одразу всіх biggrin

 
TanaДата: Середа, 2013-12-25, 10:24 AM | Повідомлення # 115
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Zeta, вишивалочка, дякую,що прийняли миколайчиків до своєї хати))

Щиро радію за всіх обдарованих і дарувальників. І похвалюся своїм новорічним щастям від Bullet: шкарпеточки з "гальмівною системою" п'яточки, ниточки, стрічка, різдвяний тег, дерев'яні заготовки (які просто приємно тримати в руках), пластикова золотиста канва, шоколадка, листівка з найкращими побажаннями, три речі з казковим новорічним принтом: ВИШИТА прикраса на ялинку -- серце з пташечкою, гаманець (а в ньому ще пластиковий кулон знайшовся), наволочка зі всім відомим дідусем, який в торбі носить подарунки всім хорошим людям від Миколая до Водохреща))) 

 
Прикріплення: 9793221.jpg (353.9 Kb) · 3832083.jpg (387.8 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2013-12-25, 3:36 PM | Повідомлення # 116
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
гаманець (а в ньому ще пластиковий кулон знайшовся)

може дерев"яний? wink
Дякую за приємний відгук, я старалась і все вкладалось спеціально з умислом smile

І я зі звітом, причому ПОДВІЙНИМ! Вчора отримала обидві посилки, але із-за різдвяної вечері просто не мала часу викласти на форум!

від irinka-vitaminka з теплого Ізмаїлу!


В посилці святкові подаруночки:
книжка з новорічними готовими листівками (так пригодиться в це передноворіччя!)
рукодільний журнал
книжечка про бісер (я не вмію працювати з бісером, це черговий натяк мені спробувати цю справу! wink
роздруковані схеми - солодкі парочки
новорічна листівка
лист з приємним рукописним (дуже легко читабельним) текстом, такий зістарений аркуш, приємно!
десяток муліне Гамма (з них 2 - металізовані, особливо красивий - колір бронзи, ніколи такого не бачила, люблю це!)
кілька пакетиків з бісером та бусинами, точно спробую плести, ще й з книжечкою!
пронумеровані тупі голочки для вишивання (у мене лише 2 номери, Іринка прислала 5 різних номерів, я і не знала, що вони так нумеруються!)
новорічний підсвічник у вигляді засніженого будиночка (всі, хто бачив його, думали, що він саморобний!!)
і.. та-дам!!!
- саморобна бісерна троянда праці Іринки_Вітамінки! smile
(Пришию до неї булавку і буде мені брошка, класна!!)

Дякую, Іринка_Вітамінка, я дуже рада отримати таку посилку! smile

*****************************************

і друга посилка була зацінена моїми колегами, жіночий рукодільний колектив, мені позаздрили (по-білому)), що у мене саме справжнісіньке Різдво smile

Отож, посилка відМарина19 зі Знам"янки Кіровоградської області.
а там...


у прекрасному новорічному чобітку... самов"язаний шарфик саме моїх теплих відтінків з декоративної пряжі! smile
шоколад чорний з горіхами
чай зелений!
мандаринки (вже з"їдені, але на фото ще встигли!)
вишита коняка!
саморобні валяні чобіточки на ялинку (це натяк? Сприймаю як натяк, дякую)))*
сніжинково-ялинкові паєтки
кукурудзяні дзвоники smile

така радість! :)***

Дівчатонька, дякую за настрій!

Юлечко, дякую за чарівний обмін :)


Іду до святкового столу, у нас вдома якраз Різдво і гості smile
Прикріплення: 3915444.jpg (181.5 Kb) · 3569483.jpg (188.3 Kb) · 2467781.jpg (226.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
тата4590Дата: Середа, 2013-12-25, 5:33 PM | Повідомлення # 117
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Я теж хочу поділитися радістю з усіма.Першим до мене завітав Миколайчик,як я писала від Сестри Юлі із Днепропетровська.Така коробочка набита різною красою.Там були і книжечки Лоскутне шиття і Мастерим із пробки,гарний календарик,листівочка з теплими побажаннями,бісерні прикраси,кольоровий папір і трафарети для вітражу,Ігольниця,магніт на холодильник і іграшка на ялинку,а ще повна торбинка солодощів.І дуже красива закладинка.Дуже все гарне та корисне.Велике спасибі тобі Юлічка.
 
тата4590Дата: Середа, 2013-12-25, 5:58 PM | Повідомлення # 118
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
А вдруге Миколай прийшов до мене з красивого краю Косівщини від veronika Верочки,яку я добре знаю.Я мабуть була чемною,бо скільки дарунків за два рази це щось.У посилочці були два журнали плетіння бісером,три вида тканини,схемки різні(вже думаю щоб один візеруночок вишити на сорочці синочку),рамочка під фото,ниточки Аріадни,крайка і справжні Гуцульські ласощі(білі сушені гриби і карпатський чай).А ще була іграшка зайчик(спить з синочком)і туш для вій .Все гарне,смачне.Дуже дякую Верочка.Супчик вже з грибочків варила.Веселих Свят і міцного здоровья всім моїм Миколайчикам.


 
BulletДата: Середа, 2013-12-25, 8:27 PM | Повідомлення # 119
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
дівчата, яка це краса-красивенна! Яка приємність, радію за нас усіх smile Дякую, Сестра_Юля!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Середа, 2013-12-25, 9:35 PM | Повідомлення # 120
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
отримала сьоглдні подарунок від Лізи!!!! все дуже дуже сподобалось!!! найбільше сподобались тапочки домашні - це так затишно і так мило такі мати ))) і сподобався гаманець - мабуть
саме зелені не вистачає у житті )) ггарний!!! завтра вже вигулюватиму! 
усе інше чудове і гарне покажу вже у фото))

дякую дякую дякую!! 




ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013 (Збір учасників відкрито!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.