| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 6:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013 (Збір учасників відкрито!)
Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-11-18, 2:00 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для цьогорічного новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая". Минулорічний досвід гри був вдалим, не зважаючи на деякі нюанси...

Отже, до 6 грудня 2013 року набиратимемо учасників - охочих зіграти роль помічника Святого Миколая. Кожен з учасників отримає по ДВІ адреси форумчан, яких має ощасливити, врахувавши за можливості їхні побажання. Відповідно кожен учасник має отримати ДВА "листи" з подарунками.
До 19 грудня, Дня Святого Миколая, (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.

Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші потаємні мрії?)Закликаю не соромитись, аби полегшити завдання помічникам Миколая!

Адреси та ПІБ прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, якщо віддаєте перевагу Укрпошті. Якщо іншим перевізникам - вказуйте свій мобільний та інші потрібні реквізити.В цьорічні посилочки ДУЖЕ БАЖАНО вкладати якусь вишиту дрібничку, адже форум наш - вишивальний. А якщо ця дрібничка буде вишита традиційними українськими швами, то їй взагалі ціни не буде!). Не забуваймо про головну місію нашого форуму!
Раз, два, три, розпочали!

Список гравців
1.soncevuda
2.Bullet
3.irinka-vitaminka
4.вишивалочка
5.ромашка1
6.Afinna
7.Сестра Юлія
8.Марина19
9. Irina_SV
10. Zeta
11. Tana
12.welshrabbit
13. veronika

14. Пасіонарія
15. тата4590


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2013-11-23, 1:12 AM
 
тата4590Дата: П`ятниця, 2013-12-06, 2:20 PM | Повідомлення # 41
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Я теж з нетерпінням чекаю на розіграш пар.Я вперше буду брати участь у такой  грі.Настрій вже такий святково-новорічний.
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-12-06, 8:02 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
olgavasilevskia, дай Боже , щоб нам тільки такі "причини" заважали здійснити якісь плани! Веселих свят, хай здоровеньке росте!
А ми завершили набір гравців, нас 15-ро! Пограємо в "п"ятнашки").
Скоро стануть відомі пари гравців - ось лише "додавлю" невстигаль, щоб прислали свої координати
 
olgavasilevskiaДата: П`ятниця, 2013-12-06, 8:12 PM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
redface Юля,там поки що тільки трошки вагітні.....
 
soncevudaДата: Субота, 2013-12-07, 1:01 AM | Повідомлення # 44
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
відправила адресу. Вибач, Юле.


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2013-12-08, 1:22 AM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Сестра_Юлія, де ти? Напиши, хоч хто партнери, адреси вишлеш згодом - дуже треба знати!

ore et labore!
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2013-12-08, 2:49 AM | Повідомлення # 46
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Пасіонарія, дівчатка! Щось я так набігалась по роботі за суботу, зовсім нема сил вже розподіляти пари. Тим паче, що одну адресу я так ще й не дочекалась. Можна завтра-післязавтра? Не горить?
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 4:18 AM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія,  чекатимемо скільки потрібно wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-12-10, 2:02 AM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Але так хочеться знати партнерів, аби встигнути підготувати саме для конкретної партнерки, бо ж до 19 грудня так мало часу лишилося. Чи подовжимо, як в першому повідомленні зазначено до Нового року?
 
BulletДата: Вівторок, 2013-12-10, 3:21 AM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Afinna ()
Але так хочеться знати партнерів, аби встигнути підготувати саме для конкретної партнерки, бо ж до 19 грудня так мало часу лишилося. Чи подовжимо, як в першому повідомленні зазначено до Нового року?

а я одразу після початку цієї теми почала збирати саме необхідне. Конкретно під когось спершу ХОТІЛОСЬ підлаштувати дарунок, а потім я розслабилась, тому що ми одні, а у вебі завжди видаємось іншими. Тому у мене вже готовий дарунок (коробочка дарунків)))). Я впевнена, що вони підійдуть будькому з наших гравців.
Продовжувати терміни гри я би не дуже хотіла... бо обмін якраз до Миколая... Але якщо спільнота забажає - то і я не буду страйкувати )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
тата4590Дата: Вівторок, 2013-12-10, 10:59 AM | Повідомлення # 50
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
А дарунки мабуть під Новий рік і прийдуть,бо пошта зара перегружена.Всі щось відправляють.Теж чекаю адреси.Граю впереше,трохи хвилююсь.
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2013-12-10, 5:01 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дівчатка, адреси розіграно й розіслано! Сідлайте оленів!)
Підтримую Bullet - кожна з нас, я впевнена, завжди може підготувати коробочку універсальних дарунків, якій зрадіє будь-хто з рукодільниць. А тоді вже додати "індивідуальний" подарунок)
 
soncevudaДата: Четвер, 2013-12-12, 0:29 AM | Повідомлення # 52
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
адреси отримала! приємно, що грають вже знайомі люди якщо так можна сказати )))))
вже починаю складати конверти )



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
veronikaДата: П`ятниця, 2013-12-13, 10:03 PM | Повідомлення # 53
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Класно, мені попалися такі класні дівчатка, трошки в клопотах, в проблемах, але не буду про сумне, скоро св"ята час ПОДАРУНКІВ!!!!!

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
вишивалочкаДата: П`ятниця, 2013-12-13, 11:16 PM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Та також в захваті, але до Миколая відправлю- подарунки діткам та чарівниці форуму! biggrin exclaim
 
BulletДата: Субота, 2013-12-14, 0:29 AM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А я навіть не знаю, чому більше радіти: самому обміну, новому року чи неочікувано приємній і "зручній" парі партнерок smile Давно з ними не гралась і давно їм не надсилала нічого (і даремно, сором мені, сором).

Зате я точно знаю, що їм потрібно персоналізоване вкласти, корім того, що вже заготовано. Тож уже в понеділок висилаю smile Новою поштою і Делівері, - тобто все дійде ДО дня Св. Миколая. УРА smile

Юлечко, дякую за такий класний розіграш партнерів!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2013-12-14, 4:01 AM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bulletвишивалочкаveronika, добре, що ви задоволені партнерами, а то мені вже були зробили натяк на невдоволеність партнерами... Думаю, погоджуючись на гру, ми всі автоматично погоджуємось з тим, що  надсилати пакунок доведеться дуже-дуже  далеко або віддавати в руки прямо в своєму місті. І нічого тут такого нема...)це робочі моменти.
Все добре! Приємної усім гри!
 
welshrabbitДата: Субота, 2013-12-14, 10:16 AM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Я декілька раз відправляла пакуночки партнерам в своєму місті, ну і що? Зате швидко все дійде biggrin

 
BulletДата: Субота, 2013-12-14, 2:13 PM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата welshrabbit ()
Я декілька раз відправляла пакуночки партнерам в своєму місті, ну і що? Зате швидко все дійде

А я якогось з "котів в мішку" забирала в своєму місті на лавці у парку, просто з рук в руки. Скажу вам, це навіть дуже класно! І я думаю, моїй партнерці було більше приємно віддавати мені в руки, бо вона бачила моє захоплення і це додавало їй настрою wink

Цитата Сестра_Юлія ()
добре, що ви задоволені партнерами, а то мені вже були зробили натяк на невдоволеність партнерами...... це робочі моменти.

Ти права, це дійсно робочі моменти smile Ті, хто був розстроєний адресатами, потім зрозуміють, що це класно smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
тата4590Дата: Неділя, 2013-12-15, 11:29 AM | Повідомлення # 59
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Чому ростроюватися і бути незадоволеним.Яка різниця відправляти десь подарунок,чи передавати в руки.Головне зробити сюрприз,підняти людині настрій,внести якусь частинку тепла в її оселю,перед святами.Я от дуже задоволена своїми партнерками,хоч з ними і незнайома.Всім веселих свят і гарного настрою. biggrin
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-12-16, 11:06 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
тата4590Bulletwelshrabbit, приємно . коли учасники так реагують! Усім гарного настрою і приємних клопотів з приготуванням подарунків віртуальним і невіртуальним близьким!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013 (Збір учасників відкрито!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.