| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:51 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Великодній обмін (Даруймо радість весни і світла!)
Великодній обмін
soncevudaДата: Неділя, 2013-03-17, 10:46 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Традиційно запрошую до Великоднього обміну.

Як граємо в обмін?
- Готуємо невідому партнеру по обміну (вишивку чи схему, рецептик чи нитки, якусь маленьку приємність, але щоб задарована вами людина не почувалась винною перед вами за ваш дарунок)
- Коли відбудеться розіграш обмінних пар, вивчаємо особу нашого адресата (по форуму, по коментарям, можливо запитуємо про дещо у координатора щодо цього адресата, якщо потрібно) і додаємо в пакуночок щось особливе , саме для цієї людини.
Пам"ятаймо: дарунок повинен бути дорогим в палні уваги, але не дороговартісним в плані коштів!

- Поради щодо поштових відправлень від Bullet:
--- відправляти незалежно від упакування ПОСИЛКОЮ. Посилка - найдешевший варіант, 300 грамів - 3-4 гривні! Можна запакувати вдома в невелику коробочку (перелицювати стару чужу посилку, наприклад, чи запакувати в файлик і вкласти в конверт.
--- на пошту посилку потрібно принести відкритою!
--- заздалегідь візміть на пошті бланк для посилок, заповніть його вдома, вкажіть цінність - БЕЗЦІННА (нема сенсу вказувати цінність, тому що цей момент коштує грошей зверху за пересилання, але вам дадуть чек, і там все одно буде номер, за яким ви відслідковуватимете посилку через інтернет.
--- обов"язков взяти ЧЕК!

Зголошуймось до участі до 10 квітня! Тоді розіграємо пари та почнемо відправляти.відправляти до 25 квітня, бо на пошті всяке буває...тим паче перші дні травня вихідні, то щоб не було, що отримаємо посилочки після свят.


Прошу ваші адреси в приват! ))

Учасники:
1. soncevuda
2. Bullet
3. Andrew_Yer
4. Марина19
5. zetka +
6. Jasika
7. Сестра_Юлія
8. mykolaja
9. Zeta
10. welshrabbit
11. Sabrin
12. olimpia
13. irinka-vitaminka
14. Волиняночка +
15. ромашка1
16. Angelika
17. Пасіонарія
18. Mod
19. irochka_tiger
20. romannah
21. Лелітка



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
soncevudaДата: Вівторок, 2013-05-14, 11:42 PM | Повідомлення # 181
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Цитата (ромашка1)
Зарахую то в мінус координатору, якій я писала в приват і просила повідомити вас про посилку, що чекає на пошті вже давно.

всім, хто просить, я повідомляю.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Вівторок, 2013-05-14, 11:45 PM | Повідомлення # 182
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (soncevuda)
всім, хто просить, я повідомляю.

Владо, вибач, ось все вияснилось:
Цитата (ромашка1)
soncevuda мене повідомляла  у приват повідомленням ,але почта була закрита ,писанка ціла і така красива всі гадали як вона написана ,бо має якись об"єм

Люба, так, яйце гусяче!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2013-05-15, 1:58 AM | Повідомлення # 183
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, може, наступного разу обов"язковою умовою обміну виставимо НОМЕР МОбільного. Щоб було як зв"язатись в реалі

Цитата (Bullet)
Висновок: брати до таких обмінів лише перевірених людей.
 
BulletДата: Середа, 2013-05-15, 2:48 AM | Повідомлення # 184
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, не знаю. мені жаль, що моя заготована посилочка так і лежить у мене, як показала перевірка, адресатка все одно не отримала б її, т.к. відсутня у місті проживання. Номер її не відповідає. Це доросла серйозна людина, я гадаю, щось сталось важливе і вона просто забула про цей обмін ( все ж, якщо чесно, це лише гра, а життя корегує наші плани). Ось я хворію, наприклад, нічого не висилаю теж в інших проектах..

Втім, правила "Не модеш виконати обіцяне - попередь" ще ніхто не відміняв.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
mykolajaДата: Середа, 2013-05-15, 10:40 AM | Повідомлення # 185
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Пробачте, що із запізненням, та все ж виставлю гарненьке вітання, яке я отримала від моєї адресатки Сестри Юлії )))


Велика дяка Юлі за теплі слова і подаруночки. Особливо приємно тримати в руках закладинку - вона дуже гарна та ще й послужить мені взірцем у
вивченні нових швів А з листівками, то взагалі цікаво вийшло )))) Поки чекала на пошті
своєї черги, роздивлялася такі ж самі на вітрині і думала, що треба собі
таких придбати. Прийшла додому, відкриваю... а вони вже в мене є
))))))))))))))

І ще хотіла б звернутися до модератора із запитанням...
Чи був у мене дарувальник і чи мені треба щось ще відслідковувати на пошті?
Вибачте, за таке запитання, мабуть я не докінця зрозуміла правила гри (((
Просто, якщо є людина, яка готувала щось для мене, а я цього так і не отримала, то їй мабуть така ситуація була б неприємною (((
Усі вихідні мене не було в місті, але повідомлень із пошти мені не надходило. Я навіть вчора зателефонувала на своє відділення, перепитувала чи на мою адресу не було надходження, але виявилося, що не було нічого.
Ще раз прошу вибачення за ситуацію, що склалася sad
Прикріплення: 3379145.jpg (201.1 Kb)
 
soncevudaДата: Середа, 2013-05-15, 11:54 AM | Повідомлення # 186
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Владо, вибач, ось все вияснилось:
все добре! ))))

mykolaja, пишу відповідь у приват!



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ромашка1Дата: Субота, 2013-05-18, 0:15 AM | Повідомлення # 187
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
хочу показати чудову посилочку Лізи ,Bullet,багато сюрпризів :чудове розписане гусине яйце ( Лізо відкрий секрет ,чим воно написане),має об"єм і  відчуваєш руками,і ще хотілося взнати  ,що означає орнамент,такий красивий,чи можна повісити на кухні на стіну ?
коробочка для прикрас ручної роботи красива тканина  ,і зверху брошка (нікому не віддам ,там лежать мої сережки) ,
фірмова косметичка-кошельок ,ще не придумала для грошей чи косметики smile
  
 
ромашка1Дата: Субота, 2013-05-18, 0:35 AM | Повідомлення # 188
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
так це ще не все  
тканина для вишивки,нитки муліне  і металік ,підставочки для чашок ,зелений чай упаковка,тесьма,брелочок Велокодній ,декоративне яйце на ленточці,прикольні фігурки теж декоративні у рожевому пакеті,наклейки для яєць(нічого не пропаде ,діждуться свого часу)і відкриточка з побажаннями також ручна робота
 
ромашка1Дата: Субота, 2013-05-18, 0:38 AM | Повідомлення # 189
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Лізо щиро дякую за чудовий настрій і гарні подарунки, biggrin
 
mykolajaДата: Четвер, 2013-05-23, 11:44 AM | Повідомлення # 190
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
soncevuda, Владо, вчора отримала від Вас неймовірно приємне привітання )))


чого там тільки не було smile
і великодній рушничок з наліпками на яйця, які обов"язково дочекаються наступного року
і смачненький чай з цукерочками, які ми з меншим хлопцем саме доїдаємо та допиваємо 
і розмальовки з мочалочкою для моїх хлопців
буде чим зайнятися їм на канікулах )))
і бісер неймовірно приємних кольорів, особливо червоний та оранжевий, прикраса з яких підійде до моєї вишиванки
ну і нарешті найголовніше і найприємніше - прихватка-кавунчик та підставки-яблучка під чашки smile
Владо, вони надзвичайні! Так приємно, що аж сяю від усіх тих почуттів, які мене зараз переповнюють, тримаючи їх у руках )))

Ось такий у мене сьогодні приємний ранок, яким хочу з усіма поділитися )))


Дякую Вам, Владо, за дарунки, теплі, щирі вітання та гарний настрій smile
Прикріплення: 3751315.jpg (214.3 Kb) · 8005263.jpg (213.3 Kb) · 7121183.jpg (153.3 Kb) · 7384036.jpg (197.1 Kb) · 4122692.jpg (242.0 Kb) · 2540814.jpg (206.9 Kb) · 4394855.jpg (229.6 Kb) · 6711574.jpg (103.6 Kb)


Повідомлення відредагував mykolaja - Четвер, 2013-05-23, 11:49 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-05-24, 1:11 AM | Повідомлення # 191
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (ромашка1)
чудове розписане гусине яйце ( Лізо відкрий секрет ,чим воно написане),має об"єм і  відчуваєш руками,і ще хотілося взнати  ,що означає орнамент,такий красивий,чи можна повісити на кухні на стіну ?

Перепрошую, якось я не помітила питання одразу.Відповідаю зараз:
яйце гуски розписане аніліновими барвниками (для фарбування вовни, тобто воно теоретично не повинно вилиняти з роками)))), а об"єм , який ви відчулируками, це витравка оцтом ДО знімання віску, але в кінці, після всіх шарів пофарбування.
Я розписувала його як берегиньку, також є згадки в книжках, що це дерево життя, така , як мені здалось, гарна стилізація smile Вішати можна де завгодно. Але я думаю, краще там, де ваше родинне гніздо, щоб було здров"я і оберіг:) Можна і на кухню, тоді всі, хто на кухні буватимуть, заряджатимуть писанку своєю позитивною енергією wink

Цитата (ромашка1)
фірмова косметичка-кошельок ,ще не придумала для грошей чи косметики

Підказка: всі хазяйки моїх саме таких гаманців-косметичок носячть в них документи )))) Дякую вам за такий щежрий опис, мені здається, що там було всього менше, ніж ви описали! Хай усе користується, я буду рада!

===========

Цитата (mykolaja)
ну і нарешті найголовніше і найприємніше - прихватка-кавунчик та підставки-яблучка під чашки

О, мені теж подобаються владині плетені яблучка, вітаю вас з таким дарунком прекрасним!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: П`ятниця, 2013-05-24, 7:08 AM | Повідомлення # 192
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Наскільки радісні у нас всі ці обміни! smile стільки задоволення розглядати фото з Великодніми скарбами, ніби я всі ці подарунки отримала! biggrin

 
ромашка1Дата: П`ятниця, 2013-05-24, 4:54 PM | Повідомлення # 193
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
витравка оцтом ДО знімання віску, але в кінці, після всіх шарів пофарбування.
після того як намалювали  фарбами і і покрили останній колір віском  треба опустити в оцет ,9% , так ? на скільки хвилин ,чи годин? і як потім знімати віск .
Цитата (Bullet)
Можна і на кухню, тоді всі, хто на кухні буватимуть, заряджатимуть писанку своєю позитивною енергією
Заряджаються моїм подарунком всі ,  і гості і сусіди , особливо я , кожний день його кручу і роздивляюсь , краса неймовірна  biggrin
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-05-24, 6:07 PM | Повідомлення # 194
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ромашка1,  написала таку розлогу відповідь вам, а потім глюконув інтернет і все потерлось.
Відповім коротко: я використовувала саме тут "Білизну" хлорну. Сподіваюсь, це не вплине на хороше сприйняття писанки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
mykolajaДата: Неділя, 2013-05-26, 3:21 PM | Повідомлення # 195
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
О, мені теж подобаються владині плетені яблучка, вітаю вас з таким дарунком прекрасним!
дякую smile яблучка дійсно чудові, а мої діти їх так полюбили, що тепер тільки на них свої кружки і ставлять )))))
 
soncevudaДата: Вівторок, 2013-05-28, 9:09 PM | Повідомлення # 196
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
О, мені теж подобаються владині плетені яблучка, вітаю вас з таким дарунком прекрасним!

Лізо, я запам"ятаю ))) Дано вже хочеться вам щось таке подарувати, але що дарувати ітак талановитій людині? )))) то буде з чого почати)))))

mykolaja, дякую за такий чудовий звіт!



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Великодній обмін (Даруймо радість весни і світла!)
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.