| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 8:32 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Вишивальний "кіт в мішку" (Пропозиція.)
Вишивальний "кіт в мішку"
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-04, 8:45 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаннячка, дорогі форумчанки! З Новим Роком! Здоров"я вам, щастя, кохання, доброї вдачі, успішних справ, втілення мрій і всяких гараздів!

Як і обіцяла я наприкінці грудня, з нового 2013 року на вас чекає багато нових цікавинок, наш форум не встигне припасти пилом wink Одне з цікавих нововведень - містична гра "кіт в мішку", що вже стала відомою на багатьох форумах та рукодільних блогах. Та я пропоную її здобрити українським вишивальним присмаком.

ВИШИВАЛЬНИЙ "КІТ В МІШКУ"

Складається список учасників по мірі надходження бажаючих.

Зачинатель складає "мішок" (посилку) з предметів, що корисні для рукоділля (а конкретно - для вишивання) без жодної прив'язки до персони майбутнього адресата.
Солодощі - за бажанням, головне - предмети для ручних робіт.
Зачинатель надсилає "Мішок" адресату номер 2 зі списку.
Адресат №2 отримує посилку, відкриває її, вибирає те, що йому подобається і докладає в посилку кількість предметів рівну тій, яку він взяв.
І надсилає адресату №3 з нашого списку.

Можна докласти більше, але менше докласти не можна!

Таким чином, таємниця вкладу smile тобто змісту посилки, лишається невідомою для кожного наступного одержувача.

Зазвичай на форумах пишуть прохання не вкладати ніякого сміття в посилку, лише цікаві і хороші речі. Але я точно знаю, що у нас всі гравці (ті, яких я віртуально чи реально знаю, принаймі))) не потребують таких попереджень wink

Укрпошта: надсилаємо Укрпоштою. Я перевірила свої грудневі чеки: найважча посилка 2,5 кіло в Смілу Черк. обл вартувала мені 13 гривень. Порівняти Нову пошту 2 кг = 16 грн (і якщо коробка більша за зошит по периметру, то вартість вище 20 грн.
Проста посилка. (не бандероль, не рекомендовна бандероль, не з врученням на квартиру - це з Укрпоштою просто не має сенсу))).

Строки: список складається на обмежений термін (ми щоб спробували!), наприклад, на квартал?
Потрібно, щоб в кінці строку посилку отримав зачинатель (зачинателем буду я )))) Цікаво, що мені пошта пришле в мішку, якого кота smile

Як вам? Зголошуємось? Перша я, як зачинщик гри.

1. Bullet --- вислала 05.02.2013
2. lady-v --- отримала 11.02.2013 - вислала далі 12.02.2013
3. soncevuda (Нова пошта) --- отримала 18.02.2013 - відпрвила 03.2013
4. irinka-vitaminka --- отримала 28.03. - відправила 30.03.2013)
5. Сестра_Юлія (Нова пошта) (отримала, вислала далі 10.04.2013
6. НаталиG (отримано 13.04.2013, вислала 23.04))
7. Марина19 (отримано 27.04, відправила 12.05))
8. Sabrin ( Отримала посилку 16.05, вислала 18.05. )
9. sjana_if (отримала 24.05 - )
10. Tana (отримано 3.06.2013 --


Поки що набір гравців призупинено!Якщо ви вкладемось в три місяці з цією кількістю учасників, то набір гравців буде знов відкритий, не втрачайте надію! smile

Мрії щодо котиків у мішку:

було би добре аби там були шматочки кольорового полотна для вишивання... і голки з "золотим" вушком... і цікаві схемки

Було б добре, якби.. .там були шматочки льону, придатного для вишивки, різноколірні клаптики простої матерії(ситець, бязь, льон, щоб не тягнулось), якісні ниточки, книжка з української вишивки...)))

Було б добре, якби.. .там були цікаві декоративні гудзики або шарміки, а також листівочки або магнітіки вашого міста)))

Було б добре, якби... там були нові цікаві схемки з нехрестикових технік, або диски з відсканованими книжками по українській вишивці

музейні фото з вишивкою , скани, схеми тощо ; буклет чи листівка з Вашого міста абощо
Дорогі гравці, починайте готувати ваші вклади в мішок вже зараз smile

Фотозвіт забраного є обов"язковим, а те, що в коробці лишається і висилається далі фотографувати не можна!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2013-06-03, 10:55 PM
 
TanaДата: Субота, 2013-01-05, 11:24 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
+1.
З побажань -- відправити мені Новою поштою, я оплачу. Бо моя укрпошта заказні листи вже оформлює як цінну посилку...
Побажання цілком реальні, якщо комусья ці схеми, книжки надіслала диском,то роздрукую щось, адже призабуте старе є новим)))

Мої побажання є серед вище висловлених: музейні фото з вишивкою , скани, схеми тощо ; буклет чи листівка з Вашого міста абощо


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2013-01-05, 2:28 PM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, все, ти завершуюча!

Поки що набір гравців призупинено! Якщо ми встигнемо "закруглити" список посилок до 10 березня, то список буде подовжено! Якщо ви хочете грати, але не можете увійти в цей список ЗАРАЗ, то не втрачайте надію, ми відкриємо набір знову в березні! А може і раніше, якщо всі гравці будуть чемними і не затримуватмуть у себе кота в мішку smile

Гра щзрушилась. Я перша. Пакую коробку, висилаю в понеділок Вікторії lady_v. Вікторія отримує, виймає те, що їй подобається, докладає туди своїх "котів" (якісь речі, що мають стосунок до рукоділля, а конкретніше - до вишивання, до української традиції тощо) в кількості, не менше від тої, яку взяла (а більше - можна!)))) і висилає посилку наступному по списку гравцю і так далі.

Якщо ми будемо чемними і відправлятимемо посилки через 2-3 дні після отримання, то ми легко вписуємся в коло через три місяці smile

Дорогі гравці, починайте готувати ваші вклади в мішок вже зараз smile

Фотозвіт забраного є обов"язковим, а те, що в коробці лишається і висилається далі фотографувати не можна!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КиянкаДата: Субота, 2013-01-05, 2:43 PM | Повідомлення # 23
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Дуже цікавий проект! Залюбки поспостерігаю за вашими котиками в мішечках. Суцільна інтрига...
 
ЛюлюсикДата: Субота, 2013-01-05, 2:52 PM | Повідомлення # 24
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Класссссссс. і я б приєдналася до вас з великим задоволенням. спробуювстигнути наступного разу. а зараз спостерігатиму
Приємних котів вам у мішку!!!
 
BulletДата: Субота, 2013-01-05, 3:03 PM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Киянка, Люлюсик, так-так, спостерігайте, рахуйте котів smile А потім дописуйтесь-долучайтесь. Якщо ми встигнемо ))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2013-01-05, 3:09 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ура, я вже готуюсь докласти Bullet котячого добра в мішковину))) Ще й пошту щастя утовчу за цієї нагоди ;)

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olimpiaДата: Субота, 2013-01-05, 3:37 PM | Повідомлення # 27
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Тільки вчора ввечері з'явилась ця гра, а сьогодні по обіді набір закрито ! surprised wacko . Такими темпами є ризик не потрапити і у березневий набір .

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Субота, 2013-01-05, 3:41 PM
 
НаталиGДата: Субота, 2013-01-05, 4:18 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
(Сестра_Юлія)
Мені Новою поштою дуже зручно - вона в сусідньому будинку.

чудово! і мені перешлеш Новою поштою))) в мене теж в сусідньому)))
Марина19, а мені тобі переслати можна теж Новою поштою чи звичайною?? wink


 
BulletДата: Субота, 2013-01-05, 4:24 PM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Tana)
Ура, я вже готуюсь докласти Bullet котячого добра в мішковину))) Ще й пошту щастя утовчу за цієї нагоди ;)

Поки до тебе дійде справа з мішком, то можна все забути ))))

(olimpia)
Тільки вчора ввечері з'явилась ця гра, а сьогодні по обіді набір закрито ! . Такими темпами є ризик не потрапити і у березневий набір .

є такий ризик )) є smile

(НаталиG)
Марина19, а мені тобі переслати можна теж Новою поштою чи звичайною??

Наталка, це краще питати тоді, коли вже відсилатимеш посилку. Тоді людина більше орінтуватиметься в часі і грошах, я так думаю smile
Може і я до березня стану скажено грошовитою smile (я поки що дуже хочу до Амстердаму, тому я жадібна )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Субота, 2013-01-05, 8:21 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Оце-то швидкість набору!:)))
Тільки я "дозріла", як уже набір зупинено. Може розпочнемо гру одразу двома групами?:)
Створимо дві різні теми, якщо в цій темі учасників забагато, можна трохи учасників "перекинути" в другу групу.
Я готова зібрати мішок для другої групи і розпочати. Що скажете?


 
welshrabbitДата: Субота, 2013-01-05, 11:39 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Поки ніхто ще не відповів наскільки доречна моя пропозиція, хотіла додати ідеї, що ще можна покласти в "мішок" - звичайно, окрім хороших ниточок, канви і т.д., можна ще покласти заготовки під вишивку, від серветок з полем для вишивки, до магнітів, чи листівок з віконцем для вишивки і т.д.

 
BulletДата: Неділя, 2013-01-06, 1:14 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(welshrabbit)
хотіла додати ідеї, що ще можна покласти в "мішок" - звичайно, окрім хороших ниточок, канви і т.д., можна ще покласти заготовки під вишивку, від серветок з полем для вишивки, до магнітів, чи листівок з віконцем для вишивки і т.д.

все-все, що стосується рукоділля, ми тут навіть і не перелічимо!
Ось лише зараз мені спада на думку: органайзери для ниток чи голок, голки (я їх завжди потребую, і не забобонна щодо таких дарунків))), шаблони, листівки с картинками про вишивку, тканина для вишивки не лише лічильна, і , скажімо, для створення українського строю, стрічки, бобінки, гудзики, підвіски, чарміки (декрації дрібні), намисто, бісер, стрази, шнури, копіювальний папір (для перенесення рисунка на тканину), сувенірна лялька ручна, вишиті дрібнички, маркери для тканини, книги чи буклети (у тому числі з виставок), марки з українським строєм, канцелярія з нанесеним рисунком а-ля вишиванка, ще беееееезліч можна перелічувати, але я поки що видохлась:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Неділя, 2013-01-06, 12:08 PM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Якщо бажаючих у другу групу "кота в мішку" не буде, тоді, ті хто не встиг записатися, чекаємо березня і включення в основну групу

 
olimpiaДата: Неділя, 2013-01-06, 3:24 PM | Повідомлення # 34
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
(welshrabbit)
Якщо бажаючих у другу групу "кота в мішку" не буде, тоді, ті хто не встиг записатися,

Тобто, має набиратися ще одна група до березня?


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Неділя, 2013-01-06, 3:27 PM
 
welshrabbitДата: Неділя, 2013-01-06, 8:15 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
olimpia, оскільки набір в гру призупинили, бо бажаючих багато, а якщо велика кількість учасників, то гра розтягнеться дуже надовго. Я запропонувала, якщо є ще багато бажаючих не потрапивших до гри, створити ще одну групу для гри. А якщо таких бажаючих не має, то створювати не будемо, а будемо чекати березня, може набір гравців буде знов відкрито.

 
BulletДата: Неділя, 2013-01-06, 9:55 PM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
welshrabbit, я вам пропоную назвати іншу тварину в мішку, щоб ми не пултались в назвах типу "кіт-і" і "кіт-2".
Може буде кролик в мішку, чи хто що придумає )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Неділя, 2013-01-06, 10:42 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Лізо, можна було б просто група 1 і група 2, в різних темах, як зазвичай роблять в популярних іграх де набирають по декілька груп одночасно, але оскільки бажаючих немає, то просто почекаємо включення у вашу гру, не буду більше флудити і заплутувати учасників smile

 
SabrinДата: Середа, 2013-01-16, 2:08 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Почала готуватися до "кота", маю щось синє, щось кругле, щось тверде і щось пластмасове :p. Це 4 різні речі, а тепер здогадуйтеся! Поки "кіт" прийде до мене, назбираю ще.
 
lady-vДата: Середа, 2013-01-16, 2:14 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Я теж вже дещо назбирала wink

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
SabrinДата: Середа, 2013-01-16, 6:02 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Гм, тільки я помітила, що Марина 19 є у списку учасників 2 рази? Хто має доступ - виправте, будь ласка, щоб не виникло непорозумінь при пересиланні "кота".
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Вишивальний "кіт в мішку" (Пропозиція.)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.