| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:11 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
Обмін подарунками "Листи від Миколая"
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 3:56 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая".



До 6 грудня набиратимемо учасників. 7-8-го складу ланцюжок учасників і вишлю адреси партнерів.
До 19 грудня (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.
Кожному учаснику треба буде підготувати сюрпризи й вислати пакунки ДВОМ партнерам і відповідно чекати теж на ДВА подарунки).
Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші таємні мрії?)
Адреси прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, адже надсилати подарунки будемо Укрпоштою - рекомендованими листами, цінними бандеролями тощо.

Зробимо один одному маленькі приємнощі, поділимось передсвятковим настроєм, напишемо теплі й світлі побажання

Помчали!
************************************************************************
************************************************************************
Список учасників
1. soncevuda+
2. Sabrin+
3. Jasjka++
4. Shtynka++
5. Bullet++
6. cherry+
7. Марина19+
8. Kaluna++
9. Пасіонарія++
10. irinka-vitaminka++
11. Сестра Юлія ++
12. Zeta++
13. ромашка1++
14. Alessia++
15. Катюня+
16.sjana_if++
17.Ролічок+
18. welshrabbit++
19. НаталиG++




1. soncevuda - щодо моїх уподобань: люблю-люблю різні смачні чаї. люблю зелені та сині кольори та відтінки. прошу не дарувати мені ароматичні свічки. ))))

2. Sabrin - І мене запишіть. Люблю все рукодільне, буду дуже вдячна за все, що зроблене Вашими руками, є окреме побажання - шитий, в'язаний чи ще якось виготовлений Чарівний заєць, але не картинка. Щоб був більший простір для фантазії - люблю соняшники, синій, жовтий кольори, вироби з дерева(можуть бути навіть заготовки, намистини)

3. Jasjka - І мене записуйте ))) Люблю сюрпризи cool Лише одне прохання для мого синочка малллесенький подаруночок покладіть у пакуночок happy

4. Shtynka - Що хотілось би від Миколая - щось на ялинку, а може і під ялинку ))) Щось українське, іграшкове, дитяче чи казкове. А можна все одразу в одному, якщо так вийде. маю дворічного синочка Вовчика.

5. Bullet - Записалась smile Люблю зелений чай, гудзики, роздруківки схем для вишивки хрестиком, листівки і все для шиття-життя. Я позарелігійна, але святкую з мамою її католицьке Різдво 25 грудня, тому нема сенсу слати мені різдвяні дарунки після нового року, вибачте, але вони чекатимуть аж рік smile

6. cherry - дуже хочеться рукодільну прикрасу на ялинку

7. Марина19 - Я теж з вами. Полюбляю все рукодільне :-) дуже хочу маленьку іграшку в'язану, плетену або шиту. ;-)

8. Kaluna - Дівчата, беріть і мене з собою! Щодо вподобань - на ваш розсуд, єдине що не люблю - синтетичних матеріалів, запахів і іншої хімії

9. Пасіонарія
Люблю все! Можна по залишковому принципу - що вийшло, або що залишилося, хоча святий Миколай знає, що кому треба. Веселих свят!

10. irinka-vitaminka - Маю бажання приєднатися до вашої приємної компанії. Я народилась узимку. Тому полюбляю усе, що з зимою пов'язане: сніг, ялинки, новорічні прикраси...

11. Сестра Юлія А я , як завжди , буду рада рукодільному подарунку і матеріалам для різних видів рукоділь, особливо для вишивки

12. Zeta Єдине прохання для моїх партнерів - листа мені можна відправляти не раніше 22-23 грудня

13. ромашка1 і мене беріть,очікування свята це завжди по дитячому зворушливо я вже замріялась. І подарити свято комусь це не менш приемно.А смаки ?Хай буде несподіванкою від Миколая.

14. Alessia А можна і мені? Бо святий Миколай геть про мене забув.Подаруночок має бути сюрпризом.Я люблю сюрпризи. Мені дуже подобаються мініатюри,казкові та чарівні мотиви. Мене хочеться чогось гарного та цікавого.

15. Катюня Все, беру участь, не встояла. Я полюбляю сонце, радість , щирість. Подаруночки рукодільні та для рукоділля, то завжди чудово! Полюбляю яскраві кольори, хочу приємний сюрприз!!!

16. sjana_if Після довгої внутрішньої боротьби (бо ж є інші важливі справи!) я також до вас приєднуюсь!
Можна подаруночки і рукодільні і для рукоділля, а в цілому - не важливо що саме, головне, щоб був сюрприз

17. Ролічок і я хочу зробити приємність комусь до дня Миколая.
щодо уподобань - збираю все з маками; люблю солодощі; з матеріалів - гарненькі шматочки тканин, нитки і тканина для вишивки. буде приємно отримати щось рукотворне.

18. welshrabbit
Люблю наші обміни за те, що можна ближче познайомитися з нашими форумчанками . Буду рада будь-якому сюрпризу від св. Миколая. Завжди рада рукодільним штучкам та матеріалам для рукоділля, а також всьому, що створює святковий настрій

19. НаталиG мої уподобання: звичайно буду радіти як мала дитина від найменьшої рукодільної дрібнички, а якщо вона буде зроблена ще й з народним акцентом, то взагалі пречудово! бо впевнена, ні який подарунок не приносить з собою стільки позитивної енергії, як рукодільний!
А ще я ласунка, і дуже полюбляю шоколад))
усім веселих свят!!!


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2012-11-24, 1:49 PM
 
JasjkaДата: Четвер, 2012-12-20, 11:56 AM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я трішки не чемна,бо своїм "діткам" ще не всилала миколайчиків((Вони обов"язково будуть,бо всі ЧЕМНІ )))

Творча майстерня
 
cherryДата: Четвер, 2012-12-20, 1:00 PM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
І я нечемна... Обіцяю виправитись в найближчі дні. А мені сьогодні на пошті вручили аж ТРИ пакуночки, уявляєте? Від Олі Kaluna і Юлечки Сестра_Юлія, і ще від Лізи по Котячому обміну! Я отримала просто величезну купу радості і різних чудових скарбиків! Дівчата, дякую, любі, за радикальне покращення настрою, за позитивні емоції! Фотозвіт буде ввечері smile
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-12-20, 2:08 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
І до мене вчора приходив Миколайко!Від Пасіонарія, Велике тобі дякую

Jasjka, ура! Я тішуся, що Миколайко дійшов! переживала,чи Він взагалі з Горденки вийшов - ми кругом заметені, як кажуть в народі - по церковні вікна! Дехто до тепер "ув"язнений" у своїй вулиці, селі, місті, районі. sad Отже, пакунки потрапили до області! biggrin Значить, і до інших адресатів портрапить, сподіваюсь!
Найприкріше, що пакунки з наших теренів не потрапили до дітей-сиріт Коломийсько-Чернівецької єпархії! нема дороги на Коломию! sad Хоч би до Різдва нас розгребли! wink
Jasjka, там пакуночок вийшов наскрізь дитячий. Але синя книжечка, яка має душу (Про Різдво) більше підходить для дорослих, вона мені дуже подобається! Не знала, чи твоє бейбі споживає цукерки, тому альтернативою стали сухофрукти - пригодяться! Бажаю радісного приготування до свят та веселого їх провадження! smile


ore et labore!
 
BulletДата: Четвер, 2012-12-20, 2:55 PM | Повідомлення # 84
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Шопка,і багато солодощів ))) няммм Ще раз дякую Людмилі за миколайчика!

вітаю з "миколайчиком" від Люди!

При нагоді тут напишу, що я від Люди минулого року отримала чудові різдвяні дарунки і цього Різдва обов"язково викладу їх і навіть маму відвезу до костьолу з деякими з людиних дарунків smile Людо, Пасіонарія, дякую!

cherry, дякувати бог! Бо я вже думала тебе розшукувати ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
irinka-vitaminkaДата: П`ятниця, 2012-12-21, 9:02 PM | Повідомлення # 85
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Отримала сьогодні миколайчика від Пасіонарії. Дуже несподіваний, оскільки наша поштарка десь мабудь заблукала і забула мене повідомити про посилку. А там чого я тільки не знайшла...подробиці на фото

http://s47.radikal.ru/i116/1212/44/1bc2826cc27d.jpg


http://vk.com/id201987262
 
irinka-vitaminkaДата: П`ятниця, 2012-12-21, 9:03 PM | Повідомлення # 86
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Пасіонарія, забула подякувати за подарунки, від їх розмаїття я просто у шоці!

http://vk.com/id201987262
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 9:22 PM | Повідомлення # 87
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
irinka-vitaminka, вітаю з поштою щастя від Людмили!
Також вітаю зі статусом перевіреного користувача wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
irinka-vitaminkaДата: П`ятниця, 2012-12-21, 9:53 PM | Повідомлення # 88
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Bullet, красно дякую!

http://vk.com/id201987262
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-12-21, 9:56 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А чи всі вже відправили посилки??? якщо є якісь проблеми, не встигаєте тощо, пишіть мені приватно, прошу
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 10:41 PM | Повідомлення # 90
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Сестра_Юлія)
А чи всі вже відправили посилки???

я відправила дві свої посилки ще у вівторок, ось їх номери:

0850002740706
і
0850002740730

(різниця у відправленнях - 20 секунд! За чес по всіх українських поштових відділенях встигли оформити аж 24 посилки:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2012-12-21, 10:44 PM | Повідомлення # 91
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
(Bullet)
різниця у відправленнях - 20 секунд! За чес по всіх українських поштових відділенях встигли оформити аж 24 посилки

exclaim
Побігла перевіряти своЇ - 16 секунд і 35 посилок smile


 
AlessiaДата: Субота, 2012-12-22, 0:14 AM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 1
Репутація: 96
Статус: Offline
Kaluna Дякую вам велике за неймовірний подарунок, Святий Миколай справді про мене не забув.
 
KalunaДата: Субота, 2012-12-22, 0:29 AM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Alessia, рада що подарунок від Миколая добрався до вас крізь таку погоду!
Скажіть будь-ласка, в пакунку було лиш те що на фото?



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-12-22, 0:34 AM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
irinka-vitaminka, ура, добре, що дійшов пакунок! Бачу, вже все перевірене - розпотрошене! biggrin А як тобі "Старовиний, врятований з вогню" рецептик різдвяного печива? wink

ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-12-22, 0:46 AM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
От таке щастя мене чекало дама, коли я прийшла з лікарні (дівчата, я доскакалася до пневмонії у купі з гострим бронхітом!)
І як ця дівчина здогадалася про кулінарне шаленство, яке мене оточує? (такої формочки якраз бракувало!)
Велике спасибі, Сестра_Юлія,

А ця рукотворна тепла листівочка зігріла мої "страждання" після ненависних капань-полокань вен! Б-р-р-р! Сеста Юлія мені нагадала, що я маю світити! А я розрюмсалась! От, що називається - вчасно побажати! Дякую! smile
Прикріплення: 8748806.jpg (121.8 Kb) · 0805893.jpg (125.8 Kb)


ore et labore!
 
cherryДата: Субота, 2012-12-22, 0:50 AM | Повідомлення # 96
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Звітую про свої подаруночки (вірніше, хвалюсь))): від Сестра_Юлія прегарна книжка вишивальна із чудовою закладинкою вишитою- бездоганною!
А ще hand-made листівочка, і різні штучки для рукоділля, для листівок, і ниточки гарні, і різдвяний чобіток із милим сніговичком - і все це так гарно і з любов`ю спаковано! Дякую, Юлечко, за святковий настрій!
І від Kaluna дуже гарий подарунок - рукодільне сердечко і мішечок-саше з запашною лавандою - з премилою вишивкою, смачнющий шоколад з лісовими горішками -м-м-м... Дякую, Олечко, за рукодільні прикраси -ду-у-уже хотіла, вони такі теплонастроєві!
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-12-22, 0:54 AM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline

Така рукотворна смакота теж нам підсолодила Миколая! хоча вона тут без причини, але сама на тлі неймовірних пахощів горіхового торта я фотографувала "миколайки" від дівчат! Хіба не краса?
Прикріплення: 4706420.jpg (167.1 Kb)


ore et labore!
 
KalunaДата: Субота, 2012-12-22, 1:04 AM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
cherry, уф! Рада що все дійшло! Гарного настрою і швиденько пристроїти нові ниточки в вишивку smile


Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-12-22, 1:53 AM | Повідомлення # 99
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Alessia, вітаю з дарунком від Олі! Я теж власниця подібного мішечка, я вас розумію, він чудовий!

(Пасіонарія)
От таке щастя мене чекало дама, коли я прийшла з лікарні (дівчата, я доскакалася до пневмонії у купі з гострим бронхітом!) І як ця дівчина здогадалася про кулінарне шаленство, яке мене оточує? (такої формочки якраз бракувало!) Велике спасибі, Сестра_Юлія, А ця рукотворна тепла листівочка зігріла мої "страждання" після ненависних капань-полокань вен! Б-р-р-р! Сеста Юлія мені нагадала, що я маю світити! А я розрюмсалась! От, що називається - вчасно побажати! Дякую!

Зичу здоров"я і сил! Від Юлі чудовий дарунок, а як Юля вміє написати побажання - я теж знаю, тому і вас розумію. Ой, Тебе smile
А торт верхівкою нагдує тертий пиріг, який готує моя мама... smile
cherry, на Рому напав Миколай :)))) І завалив мішками дарунків smile Вітаю-вітаю!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AlessiaДата: Субота, 2012-12-22, 5:18 PM | Повідомлення # 100
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 1
Репутація: 96
Статус: Offline
Kaluna, Вибачте , будь ласка, на фото не весь подарунор. Нитки є дуже гарними, а шиколанку мій внук зразу з'їв. Ще раз дякую за чудовий подарунок.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.