| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:55 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 11 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
Обмін подарунками "Листи від Миколая"
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 3:56 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая".



До 6 грудня набиратимемо учасників. 7-8-го складу ланцюжок учасників і вишлю адреси партнерів.
До 19 грудня (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.
Кожному учаснику треба буде підготувати сюрпризи й вислати пакунки ДВОМ партнерам і відповідно чекати теж на ДВА подарунки).
Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші таємні мрії?)
Адреси прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, адже надсилати подарунки будемо Укрпоштою - рекомендованими листами, цінними бандеролями тощо.

Зробимо один одному маленькі приємнощі, поділимось передсвятковим настроєм, напишемо теплі й світлі побажання

Помчали!
************************************************************************
************************************************************************
Список учасників
1. soncevuda+
2. Sabrin+
3. Jasjka++
4. Shtynka++
5. Bullet++
6. cherry+
7. Марина19+
8. Kaluna++
9. Пасіонарія++
10. irinka-vitaminka++
11. Сестра Юлія ++
12. Zeta++
13. ромашка1++
14. Alessia++
15. Катюня+
16.sjana_if++
17.Ролічок+
18. welshrabbit++
19. НаталиG++




1. soncevuda - щодо моїх уподобань: люблю-люблю різні смачні чаї. люблю зелені та сині кольори та відтінки. прошу не дарувати мені ароматичні свічки. ))))

2. Sabrin - І мене запишіть. Люблю все рукодільне, буду дуже вдячна за все, що зроблене Вашими руками, є окреме побажання - шитий, в'язаний чи ще якось виготовлений Чарівний заєць, але не картинка. Щоб був більший простір для фантазії - люблю соняшники, синій, жовтий кольори, вироби з дерева(можуть бути навіть заготовки, намистини)

3. Jasjka - І мене записуйте ))) Люблю сюрпризи cool Лише одне прохання для мого синочка малллесенький подаруночок покладіть у пакуночок happy

4. Shtynka - Що хотілось би від Миколая - щось на ялинку, а може і під ялинку ))) Щось українське, іграшкове, дитяче чи казкове. А можна все одразу в одному, якщо так вийде. маю дворічного синочка Вовчика.

5. Bullet - Записалась smile Люблю зелений чай, гудзики, роздруківки схем для вишивки хрестиком, листівки і все для шиття-життя. Я позарелігійна, але святкую з мамою її католицьке Різдво 25 грудня, тому нема сенсу слати мені різдвяні дарунки після нового року, вибачте, але вони чекатимуть аж рік smile

6. cherry - дуже хочеться рукодільну прикрасу на ялинку

7. Марина19 - Я теж з вами. Полюбляю все рукодільне :-) дуже хочу маленьку іграшку в'язану, плетену або шиту. ;-)

8. Kaluna - Дівчата, беріть і мене з собою! Щодо вподобань - на ваш розсуд, єдине що не люблю - синтетичних матеріалів, запахів і іншої хімії

9. Пасіонарія
Люблю все! Можна по залишковому принципу - що вийшло, або що залишилося, хоча святий Миколай знає, що кому треба. Веселих свят!

10. irinka-vitaminka - Маю бажання приєднатися до вашої приємної компанії. Я народилась узимку. Тому полюбляю усе, що з зимою пов'язане: сніг, ялинки, новорічні прикраси...

11. Сестра Юлія А я , як завжди , буду рада рукодільному подарунку і матеріалам для різних видів рукоділь, особливо для вишивки

12. Zeta Єдине прохання для моїх партнерів - листа мені можна відправляти не раніше 22-23 грудня

13. ромашка1 і мене беріть,очікування свята це завжди по дитячому зворушливо я вже замріялась. І подарити свято комусь це не менш приемно.А смаки ?Хай буде несподіванкою від Миколая.

14. Alessia А можна і мені? Бо святий Миколай геть про мене забув.Подаруночок має бути сюрпризом.Я люблю сюрпризи. Мені дуже подобаються мініатюри,казкові та чарівні мотиви. Мене хочеться чогось гарного та цікавого.

15. Катюня Все, беру участь, не встояла. Я полюбляю сонце, радість , щирість. Подаруночки рукодільні та для рукоділля, то завжди чудово! Полюбляю яскраві кольори, хочу приємний сюрприз!!!

16. sjana_if Після довгої внутрішньої боротьби (бо ж є інші важливі справи!) я також до вас приєднуюсь!
Можна подаруночки і рукодільні і для рукоділля, а в цілому - не важливо що саме, головне, щоб був сюрприз

17. Ролічок і я хочу зробити приємність комусь до дня Миколая.
щодо уподобань - збираю все з маками; люблю солодощі; з матеріалів - гарненькі шматочки тканин, нитки і тканина для вишивки. буде приємно отримати щось рукотворне.

18. welshrabbit
Люблю наші обміни за те, що можна ближче познайомитися з нашими форумчанками . Буду рада будь-якому сюрпризу від св. Миколая. Завжди рада рукодільним штучкам та матеріалам для рукоділля, а також всьому, що створює святковий настрій

19. НаталиG мої уподобання: звичайно буду радіти як мала дитина від найменьшої рукодільної дрібнички, а якщо вона буде зроблена ще й з народним акцентом, то взагалі пречудово! бо впевнена, ні який подарунок не приносить з собою стільки позитивної енергії, як рукодільний!
А ще я ласунка, і дуже полюбляю шоколад))
усім веселих свят!!!


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2012-11-24, 1:49 PM
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2013-11-15, 10:30 AM | Повідомлення # 201
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
делівері у нас є. дуже недалеко від мене. )) 
Юлю, якщо мене записуватимеш то я готова отримувати новою поштою або делівері, за укрпошту мабуть ні, бо як завжди триста років забиратиму. ((( 
тому якщо будуть не проти надіслати отак, то я - за.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-11-15, 4:31 PM | Повідомлення # 202
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
soncevuda, делівері посилка до 2 чи 4 кіло коштуватиме 8 чи 9 гривень. Практично то саме, що укрпоштою, а іноді і вигідніше.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
irinka-vitaminkaДата: Субота, 2013-11-16, 8:03 PM | Повідомлення # 203
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
записуйте і мене, минулорічний обмін сподобався...уподобання, зараз маю бажання до шиття, загалом це якісь невеликі предмети та іграшки, тому буду рада шматочкам тканин

http://vk.com/id201987262
 
BulletДата: Неділя, 2013-11-17, 8:26 PM | Повідомлення # 204
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Дівчата, хлопці, а як щодо обміну на Св. Миколая,Новий Рік, Різдво?

так є !Уже в темі Подарунки до св. Миколая ми тобі писали, що зголошуємось:))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2013-11-17, 11:46 PM | Повідомлення # 205
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, я бачила поки тільки тебе серед охочих))). Хочу прикинути , чи це потрібно ще комусь, окрім нас двох))
 
BulletДата: Понеділок, 2013-11-18, 0:16 AM | Повідомлення # 206
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юліяhttp://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/48-801-11
ще Сонцевида (обіцяла безпроблемне отримання через Делівері) і Іринка-вітамінка!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-11-18, 0:21 AM | Повідомлення # 207
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
І я бажаю прийняти участь в обміні!
Спочатку було вирішила не брати участі, бо зовсім не маю вільного часу, щось так "пригрузилась" основною, зовсім не творчою роботою rolleyes ...тут би встигнути підготувати хоч обмаль подарунків, які вже запланувала. А потім передумала biggrin Бо обміни дають мені можливість познайомитися з форумчанками, з якими менше знайома (але поки готуєш подарунок вивчаєш все "досьє" на колегу і таким чином з"являються нові друзі-однодумці biggrin )
Тож граю!!


Повідомлення відредагував Afinna - Понеділок, 2013-11-18, 0:22 AM
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-11-18, 0:24 AM | Повідомлення # 208
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
ще Сонцевида (обіцяла безпроблемне отримання через Делівері) і Іринка-вітамінка!

а ще там вже зголосилися вишивалочка, ромашка1 і ще я wink
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-11-18, 2:12 AM | Повідомлення # 209
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Відкрила нову тему для гри 2013-2014 року. Прошу!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
  • Сторінка 11 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.