| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 3:42 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Літній обмін: Морська тематика (обмін до кінця червня)
Літній обмін: Морська тематика
BulletДата: Неділя, 2011-06-12, 1:11 AM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Після цього закажу Вам зробити мені пам"ятний альбом. І коли я буду його показувати, всім буду казати що Ви мені його зробили! Авторска робота Єлізавети Омельчук. Бачите, все дуже просто! Сплошна егоістичність і прагматика з мого боку! Так що готуйте ящика під дироколи. Мені ж бо потрібен найкрасивіший альбом!

Домовились! Це буде мій перший в житті серйозний альбом ДЛЯ КОГОСЬ окрім себе wink Для цього насправді треба не так багато: бажання і фантазія... А матеріали і інструменти - завжди знайдуться wink Головне - показуйте, що вам до душі, які речі мати за взірець мені? Маю переночувати з тими думками smile

Quote (Oленка)
Сплошна егоістичність і прагматика з мого боку! biggrin

Ага -ага, ужасть просто )) Ото всі були би такі прагматичні...!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Четвер, 2011-06-16, 2:44 PM | Повідомлення # 62
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
чого ж моя жертвочка не пише нiяк? хвилююсь.......скоро буду на морi, а так хочеться щоб вона отримала морський привiтик....починаю зле думати про нашу пошту.....


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
olimpiaДата: Четвер, 2011-06-16, 9:37 PM | Повідомлення # 63
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
чого ж моя жертвочка не пише нiяк?

А ця жертвочка випадково не я? ))))))) Бо здається, майже всі дівчата відповіли.
Ще трохи почекаємо. ))))))

Додано (2011-06-16, 9:37 PM)
---------------------------------------------
Не хвилюйтеся, у всякому випадку - все буде добре!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
ЖаннаДата: Середа, 2011-06-29, 1:42 PM | Повідомлення # 64
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
так, я нарешті добралася до фотоапарату і нарешті звітую про отримання свого морського привіту))
отримала я його ще десь минулої п"ятниці, так би мовити, із рук в руки від Лізи-Bullet
відрізи чудової "морської" тканини, неймовірно красиві схеми на морську тематику, ниточки і ракушки - все дуже-дуже гарне!)) Лізо, від щирого серця дякую!!! smile чекатиму наступної зустрічі ;))))



мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Середа, 2011-06-29, 10:19 PM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, дякую за приємний фотозвіт, думаю, все стане в нагоді. Досі шкодую за свою необережність на вокзалі - вигрібала з сумки вже дома голки від морської мушлі, дуже жаль ((( Саме заради тих мушель я і хотіла особисто зустрітись, бо не могла їх відправити поштою.. та не судилось, мабуть )) Зато є тканина з мушлями smile

Дякую, що не образились на мене за інцендент при зустрічи, я беру на себе зобов"язання розпити з вами кавусю, місце - на ваш вибір, аюбло в гості на Троєщину заїду, або в кавярні напою вас smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Середа, 2011-06-29, 10:36 PM | Повідомлення # 66
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, ще раз вам кажу, щоб ви не переймалися, - все гаразд))) шкода, звісно, дуже шкода, що мушлі розбилися(( але всі інші подарунки мені дуже подобаються і вони неодмінно знадобляться! а поспілкуємося обовязково при наступній зустрічі! я все розумію і ні на краплиночку не ображаюся! так що не вигадуйте!)))
дякую ще раз за морський привітик ;)))



мій рукодільний ЖЖ
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Літній обмін: Морська тематика (обмін до кінця червня)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.