| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 10:22 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін до Великодня! (Порадуєм одна одну рукодільностями до Світлого Свята)
Обмін до Великодня!
BulletДата: Четвер, 2011-03-31, 8:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную започаткувати тему предметного обміну на тематику Великодня. Бо це найбільше християнське свято (важливіше за Різдво навіть), у нерелігійних рукодільниць, гадаю, теж в це свято настрій піднесений.

До обміну пропоную наступне:

1. Запишіться в гравці (залишіть коментар типу " і я з вами до Великодня!")
2. Протягом тижня підготуйте невеликий конвертик чи пакунок на Великодню тематику згідно ваших релігійних чи рукодільних уявлень про це свято.
3. Дочекайтесь старту і отримання адреси вашого обмінного партнера і вишліть ваш пакунок рекомендованим листом чи посилкою (це найдешевші і надійні способи поштових відправлень)

Ідеї для натхнення: схеми, у тому числі - роздруківки на пасхальну тематику; нитки, тканинки та інші матеріали і інструменти для рукоділля; вітальні листівки; писанки нетрадиційні (як показав досвід, не всі адекватно ставляться до випадково розбитих поштою писанок); рецепти страв; барвники чи декор для яєць; предмети релігійної тематики; весняні картинки чи світлини; малі обсяги солодощів до великоднього столу; і так далі і так далі smile Мені здається, цей список може бути безкінечним.

І головне, чого завжди бояться при предметних обмінах:
Великдень - світле свято! І якщо ви отримаєте посилку чи лист з багатшим (на вашу думку) вмістом, ніж ви вислали, то можна бути впевненим, що ваш адресат не триматиме на вас образу - в цей свято взагалі не може ніхто ні на когообразитись:)

Запрошую записуватись до Великоднього обміну!
(бо скоро вже Трипільський конвертик роздивлятимемось!)))

Строки збору учасників - до 10 квітня 2011.
Обмін адресами - до 11 квітня 2011 року.
Відсилання конвертів адресатам - до 15 квітня 2011 року.

Пропоную в світлий день 24 квітня викласти фото отриманих приємностей і порадіти колективно!

До слова: всі ці обміни показують адмін.частині форума міцність нашого форумівського колективу перед організацією великої Всеукраїнської форумівки.

Учасники обміну:

1. Jasjka + +
2. Tana + +
3. welshrabbit + +
4. fiery +
5. Українка + +
6. Bullet + +
7. montan +
8. Тетяна +
9. Svitlyk +
10 . Ролічок + +
11. Сестра_Юлія, +
12. НаталиG +
13. Оленка (мешкає в США) + +
14. Mod + +
..?

П.С. Плюсиками відмічено підтвердження отримання одного чи двох (за кількістю плюсиків) конвертів (за результатами фотозвіту).

Одразу коментуйте обмінюватимемось один на один з випадковим партнером чи два на два (я двом, наступний гравець двом і так далі --- тоюто кожен вишле 2 конверти і отримає два), чи все-такипо одному конвертику?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2011-04-30, 1:34 AM
 
НаталиGДата: Четвер, 2011-05-19, 11:44 AM | Повідомлення # 101
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Ролічок, не хвилюйся!!! Вітаннячко твоє я отримала!!! Таке все цікаве!!!!!!!!!!! Дуже-дуже дякую!!!!!!!!!!

Тут і рушничок, і ниточки, і стрічечки декоративні для оздоблення, і паєтки по порам року - сніжинки/метелики/квіточки/листочки!!!
І звичайно те, що сподобалось найбільше - підставочка в'язана під гараче (така цікава, начеб-то звичайні стовбчики, але виконані якось надзвичайно), і сережки з пластики неповторного кольору (читала на іншому ресурсі, що ти Лоро тільки опановуєшь цей вид творчості, результат - шикарний!!!)
До слова сказати, я теж в наступному, морському обміну вклала в лист пластиковий подаруночок, але виготовила моя донька - я ще не дійшла до пластики))) tongue
Ще раз ДЯКУЮ, Лорочко!!!!!!!!




Повідомлення відредагував НаталиG - Четвер, 2011-05-19, 7:06 PM
 
montanДата: Четвер, 2011-05-19, 2:56 PM | Повідомлення # 102
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
НаталиG, вітаю! Я теж вчора отримала вітання від Лізи Bullet, так що я тепер щаслива власниця гаманця, прихваток, муліне, стрічки і журнальчика з рецептами. Дякую, Лізо!


 
JasjkaДата: Четвер, 2011-05-19, 4:53 PM | Повідомлення # 103
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
НаталиG, montan, великодня радість продовжується biggrin Вітаю!
А подаруночки,то ГАРНІ!


Творча майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-05-19, 8:11 PM | Повідомлення # 104
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Отримала другу посилку у рамках цього обміну, хвастаюсь. Це чудові дарунки від Ролічок! Дякую, Ларисо! Деяким дарам вже дала застосування, деяким - ще дам, є ідеї вже:-). Окремо з різних боків зняла цікавезну підставочку під гаряче, сплетену Ларисою. Це чудо!


 
РолічокДата: Четвер, 2011-05-19, 10:24 PM | Повідомлення # 105
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
НаталиG, Сестра_Юлія, ну нарешті! Хоч з другого разу все вийшло... Думаю всьому знайдете застосування!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ТетянаДата: Субота, 2011-05-21, 11:37 PM | Повідомлення # 106
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
tongue І у мене є друге щастя! Спасибі, Лізо!!! ось воно:
Не повірите, ниточки -саме такі, які сьогодні негайно знадобились! Думаю, що і стрічка не залежиться... Гаманець був негайно показаний усім колегам-друзям-рідним і викликав повний фурор! А прихватка і підставка дуже сподобались доньці, яка заявила: допишу диплом - теж зроблю! А на рецепти поки що дивимось з повагою і здалека: можуть же люди... Одним словом, все дуже-дуже-дуже "саме те"! Суцільний позитив! І ще одне: спершу я довго мучилась, вигадуючи, що підібрати для подарунків. А тепер, маючи досвід, знаю, що треба готуватися заздалегідь. Тому починаю підготовчі роботи... скажімо, до новорічно-різдвяного обміну (а буде ж такий, правда?)


Повідомлення відредагував Тетяна - Субота, 2011-05-21, 11:38 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-06-10, 1:13 AM | Повідомлення # 107
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
А прихватка і підставка дуже сподобались доньці, яка заявила: допишу диплом - теж зроблю!

Я так і знала, що ви її поставите вверх ногами... клітинчате - то низ, а рябенький батік - то задумувалось як лице, але тепер ви хазяйка, вам вирішувати:)

Quote (Тетяна)
Одним словом, все дуже-дуже-дуже "саме те"! Суцільний позитив!

Дякую, я насправді дуже рада, що сподобалось, бо набір скудненький (перепрошую за русизм))). Бідний, але практичний smile

Quote (Тетяна)
Тому починаю підготовчі роботи... скажімо, до новорічно-різдвяного обміну (а буде ж такий, правда?)

То все у ваших руках smile Проведете? Значить буде! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-06-10, 1:16 AM | Повідомлення # 108
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
montan, мур ) дякую за звіт, я була неуважна, так багато відправляла в один день, що не втримала у пам"яті - кому і що відправляла smile
Quote (montan)
Я теж вчора отримала вітання від Лізи Bullet, так що я тепер щаслива власниця гаманця, прихваток, муліне, стрічки і журнальчика з рецептами. Дякую, Лізо!

Рада, що сподобалось smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-06-10, 12:53 PM | Повідомлення # 109
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Проведете? Значить буде!

А ми такі... biggrin Ми можемо... От з першого грудня і почнемо! звісно, якщо будуть бажаючі і всі поштові відділення не замете снігами wink !
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін до Великодня! (Порадуєм одна одну рукодільностями до Світлого Свята)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.