| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 11:30 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін до Великодня! (Порадуєм одна одну рукодільностями до Світлого Свята)
Обмін до Великодня!
BulletДата: Четвер, 2011-03-31, 8:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную започаткувати тему предметного обміну на тематику Великодня. Бо це найбільше християнське свято (важливіше за Різдво навіть), у нерелігійних рукодільниць, гадаю, теж в це свято настрій піднесений.

До обміну пропоную наступне:

1. Запишіться в гравці (залишіть коментар типу " і я з вами до Великодня!")
2. Протягом тижня підготуйте невеликий конвертик чи пакунок на Великодню тематику згідно ваших релігійних чи рукодільних уявлень про це свято.
3. Дочекайтесь старту і отримання адреси вашого обмінного партнера і вишліть ваш пакунок рекомендованим листом чи посилкою (це найдешевші і надійні способи поштових відправлень)

Ідеї для натхнення: схеми, у тому числі - роздруківки на пасхальну тематику; нитки, тканинки та інші матеріали і інструменти для рукоділля; вітальні листівки; писанки нетрадиційні (як показав досвід, не всі адекватно ставляться до випадково розбитих поштою писанок); рецепти страв; барвники чи декор для яєць; предмети релігійної тематики; весняні картинки чи світлини; малі обсяги солодощів до великоднього столу; і так далі і так далі smile Мені здається, цей список може бути безкінечним.

І головне, чого завжди бояться при предметних обмінах:
Великдень - світле свято! І якщо ви отримаєте посилку чи лист з багатшим (на вашу думку) вмістом, ніж ви вислали, то можна бути впевненим, що ваш адресат не триматиме на вас образу - в цей свято взагалі не може ніхто ні на когообразитись:)

Запрошую записуватись до Великоднього обміну!
(бо скоро вже Трипільський конвертик роздивлятимемось!)))

Строки збору учасників - до 10 квітня 2011.
Обмін адресами - до 11 квітня 2011 року.
Відсилання конвертів адресатам - до 15 квітня 2011 року.

Пропоную в світлий день 24 квітня викласти фото отриманих приємностей і порадіти колективно!

До слова: всі ці обміни показують адмін.частині форума міцність нашого форумівського колективу перед організацією великої Всеукраїнської форумівки.

Учасники обміну:

1. Jasjka + +
2. Tana + +
3. welshrabbit + +
4. fiery +
5. Українка + +
6. Bullet + +
7. montan +
8. Тетяна +
9. Svitlyk +
10 . Ролічок + +
11. Сестра_Юлія, +
12. НаталиG +
13. Оленка (мешкає в США) + +
14. Mod + +
..?

П.С. Плюсиками відмічено підтвердження отримання одного чи двох (за кількістю плюсиків) конвертів (за результатами фотозвіту).

Одразу коментуйте обмінюватимемось один на один з випадковим партнером чи два на два (я двом, наступний гравець двом і так далі --- тоюто кожен вишле 2 конверти і отримає два), чи все-такипо одному конвертику?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2011-04-30, 1:34 AM
 
ModДата: П`ятниця, 2011-04-22, 7:28 PM | Повідомлення # 61
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Щойно отримала подарунок від Оленки, щиро вдячна за привітання та чудову схему вишивки з котами, котики схожі на мою кицю-шкідницю biggrin
Щасливого всім Великодня, тепла та посмішок!


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-22, 8:59 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Иииии! Я сьогодні отримала великодні дарунки від Українки Іри і Оленки feiry! Така приємість!!
Дякую, мої форумчанки-фастівчанки!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
fieryДата: П`ятниця, 2011-04-22, 10:18 PM | Повідомлення # 63
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 137
Нагороди: 0
Репутація: 57
Статус: Offline
Отримала листа від welshrabbit)))) Дуже дякую за чудові схеми і в"язані роботи)) Вони просто чудові))) biggrin

Живу в ритмі щастя!!!
 
OленкаДата: П`ятниця, 2011-04-22, 10:27 PM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Тра-ля-ля-ля-ля-ля, це я од радості співаю пісеньку, одержала цілих 2 подарунки один від Jasjka, вчора вечором. Другий сьогодні, ніколи в день до дому не заїжджаю, дуже далеко. Сьгодні було трошки ближче ніж завтра і перерва аж у 3 години довжиною. І що ви думаєте - може через кілька хвилин - поштарка принесла пакуночка від Сестри_Юлія! Скоріше б уже похвалитись! Одне скажу - цьому році мої писанки будуть мати прародичів на яких вони будуть схожі ла-ла- ла-ла ( це я знову пісеньку співаю


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2011-04-22, 11:36 PM | Повідомлення # 65
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
я отримала пакуночок від Оленки- fiery, дякую! від другого свого відправника чекаю тепер не раніше вівторка-вихідні,пошта буде зачинена.. wink


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2011-04-24, 9:17 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А я вже ощасливлена!!! У переддень Великодня отримала цілий пакунок скарбів від Svitlyk. Це схеми вишивок до Великодня, диск з книжками щодо вишивальних технік і схемами, папір, різнобарвні стрічки, жгутики, нитки, бісер і квіточки для мого листівкоділля і не тільки, а також чудовий пенальчик ручного ткання, у якому був писачок з тонесенькою голкою. Окремо сфотографувала розписане яєчко. Не знаю, чи Світланчина це робота, але схоже на те. Воно дивовижне. Дякую щиро!


 
НаталиGДата: Неділя, 2011-04-24, 11:57 PM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Сестра_Юлія, вітаю тебе, сонечко з таким чудовим подаруночком!!! Хай допомагають тобі ці скарби творити нові чудові КРАСОТИ!!!
А ще хочу від усього серця подякувати тобі, люба, за такий чудовий подаруночок, який я отримала від тебе - радощам немає меж!!!

Тут і схема рушничка, і солоденьке, і цікавий наборчик для декорування яєчок "під мрамор" (вже опробуваний tongue ).
Листівочка вишита мене вразила в саме серце: виконана так акуратно і творчо!!! А головне - такі щирі і теплі слова написані в середені - чесно, аж до сльозинок пробрало! Дякую тобі, Юлю!!! А ще такі теплі і щирі закладинка і прихваточки - то вже мої каструльки будудь в надійних лапках! wink І рецептик потрібний не загубиться!

А це - окрема тема smile Листівочка з текстом "письма до султана" - перечитували усією сімєю і довго сміялися, а буклетик... дівчатонька, це щось!!! Він настільки змістовний та познавальний! Перечитала його вже не одир раз, і за малюнками ваших, катеринославських писаночок уже зробила декілька своїх. Вже отсканувала, якщо комусь цікаво, розміщу в бібліотеці.
Ось вони: До речі мотиви ваших писанок близькі до тих, що пишуть в селі мого дитинства - Нова Прага, Кіровоградської (поки що wink ) області.
Ще раз ДЯКУЮ, Юлечка, від усього серця!




Повідомлення відредагував НаталиG - Неділя, 2011-04-24, 11:59 PM
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-04-25, 6:07 AM | Повідомлення # 68
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Це чудово-ніжна авторська листівочка від Jasjka з дуже теплими словами
А це від Сестра_Юлія вишита листівочка, з чудовими побажаннями ,

Це книжечка з схемами писанок, також від Сестра_Юлія

Дві шикарні листівочки історично-Українскі

А так вони доповнили мій Весняно-Великодній декор

Щиро ДЯКУЮ, ВАМ ДІВЧАТКА!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Понеділок, 2011-04-25, 12:40 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мої дивовижні писанки від Mod, Дякую, майстрине!
Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась прямісінько до нас у гостину,
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.


І цілий пакунок добра від Jasjka : солодозщі, великодня схема, тканина для вишивання, великодні сувеніри -- писанки-витинанки та кошики-зайчики, листівка саморобна, вишукана і підписана найтеплішими словами, ще башато іншого добра. Дякую, моя дитина і моя родина щасливі безмежно!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
SvitlykДата: Понеділок, 2011-04-25, 1:24 PM | Повідомлення # 70
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Дівчатка-рукодільниці, всіх зі світлим святом! Христос воскрес!

Сестра_Юлія, чудово, що все прийшло вчасно і тішуся, що змогла тебе порадувати smile Яєчко роботи косівського майстра, хотілося б зробити самій, та на жаль трохи забракло часу wacko Сподіватимуся вже на наступний рік )))

А це моя великодна радість від Тетяни :

Чудова, дуже тепла листівка, схема великодного рушничка, набір для вишивання красивезних маків і лінієчки-органайзери для ниток. Дякую величезне!!!

 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-04-25, 2:06 PM | Повідомлення # 71
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, Таню! Які писанки! Просто клас! wacko Очі розбігаються так і хочеться собі такого витвору!!!!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-04-25, 2:07 PM | Повідомлення # 72
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Oленка, чому останнє ваше фото не у конкурсі Великодньому! чекаю від вас фото на конкурс декор приміщення до Великодня! wink wacko smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-25, 5:42 PM | Повідомлення # 73
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пороздивлялась всю цю красу - матінко, дівчата, які ми дружні (ТТТ!)

Ну і я покажу, чим мене порадували мої обмінні партнерки smile

від fiery отримала муліне мої улюблені секційного фарбування, липовий чай (до слова: зраз піду його заварювати для швидшого одужання), серветки пасхальної тематики, яйце-райце (не дай бог)))) , яке ми залюбки з"їли в передвечір великодній smile Дякую, Оленко fiery!

від Ірини Українки отримала пакунок (заодно з мамою моєю познайомились, бо я ще невилазна з дому) цілий пакунок радості: і рушничок друкований великодній (Іро, вже посвячений у костелі!), і присипку на баби (Іро, теж посвячено у костелі, на самих бабах!), і серветки, і облатки на писанки (до наст. року відкладу!), і два випуски узорів для вишивки (Іро, я підібрала собі черговий довгобуд!)))), і як мої думки читала: книжечку по готівлі великодній (я такі самі купила своїм обмінним партнеркам)))))). Та найцінніше - перша в іриному житті вишита листівка, така гарна! Я б хотіла, щоб вона взяла участь у великодньому конкурсі!

Дякую, дівчата!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-04-25, 7:39 PM | Повідомлення # 74
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Dmutrik09, Дякую за запрошення. Це єдиний декор до цього Великдня. Явно на конкурс не витягне. В цьому році навідь яйця залишились тільки звареними не пописаними і навідь не пофарбованими, а обід готували мої хлопці. Я ще три дні кухню прибиратиму, коли зможу biggrin


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
montanДата: Понеділок, 2011-04-25, 8:55 PM | Повідомлення # 75
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Вітаю всіх з чудовими подарунками smile Я отримала пакунок від Іри Українка, а в ньому ... всього і багато: схеми вишивок, журнал з рецептами, декор для яєць, нитки для вишивання, бусини, аіда-стрічка, заготовка для листівки, чудова листівка і купа всього іншого. Дякую, Іро, все просто чудове!


 
ТетянаДата: Вівторок, 2011-04-26, 5:19 PM | Повідомлення # 76
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Ось, нарешті ділюсь з усіма великодньою радістю від Тетянки montan: красива листівка зі щирими побажаннями, чудовий рушничок (в моїх улюблених кольорах!!!) і просто дивовижна книга, де все - про Великдень: традиції, історія, рецепти смакоти і спогади мешканців різних регіонів України про те, як колись святкували Великдень. Книга - просто неймовірна! Спасибі величезне!
Не втерпіла, сфотографувала кілька сторінок- самі переконайтесь!
 
welshrabbitДата: Вівторок, 2011-04-26, 5:59 PM | Повідомлення # 77
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Яка краса,які гарні подарунки, радію разом з вами! biggrin А я трошки запізнююсь із звітом, мій звіт буде завтра!

 
JasjkaДата: Середа, 2011-04-27, 4:22 PM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Вчора ми приїхали від родичів,зайшла на форум почитала,пораділа з вами biggrin але думаю,що буду писати нічого ж немає...
А сусідка під обід дала мені повідомлення,і я уже на пошті отримла гарненькі писанки від Mod biggrin Всім друзям вуха прожувжала,про них,я ж то ніколи не тримала таку КРАСУ в руках happy Дійсно красота.Дякую тобі Надійко від щирого серця
Ось мої писанки
А сьогодні з ранку принесла листоноша мені ще один пакуночок від OленкаДякую і вам пані Олю за таку КРАСУ,і за теплі слова happy
Дівчата ВЕЛИКЕ вам ДЯКУЮ


Творча майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-04-27, 7:27 PM | Повідомлення # 79
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата! Щиро радію, що ви такі приємні відгуки пишете про цей обмін. Значить, недарма його ми організували:)

Скоро вже і мої адресатки , сподіваюсь, виставлять мої запізнілі приємності )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Середа, 2011-04-27, 10:56 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
звітую про отримані подаруночки!
1. Від Тетяни

2. Від Світлани (Svitlyk)


спасибі велике! все дуже класнюче! і стане досить скоро в нагоді!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін до Великодня! (Порадуєм одна одну рукодільностями до Світлого Свята)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.