| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 5:20 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін до Великодня! (Порадуєм одна одну рукодільностями до Світлого Свята)
Обмін до Великодня!
BulletДата: Четвер, 2011-03-31, 8:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную започаткувати тему предметного обміну на тематику Великодня. Бо це найбільше християнське свято (важливіше за Різдво навіть), у нерелігійних рукодільниць, гадаю, теж в це свято настрій піднесений.

До обміну пропоную наступне:

1. Запишіться в гравці (залишіть коментар типу " і я з вами до Великодня!")
2. Протягом тижня підготуйте невеликий конвертик чи пакунок на Великодню тематику згідно ваших релігійних чи рукодільних уявлень про це свято.
3. Дочекайтесь старту і отримання адреси вашого обмінного партнера і вишліть ваш пакунок рекомендованим листом чи посилкою (це найдешевші і надійні способи поштових відправлень)

Ідеї для натхнення: схеми, у тому числі - роздруківки на пасхальну тематику; нитки, тканинки та інші матеріали і інструменти для рукоділля; вітальні листівки; писанки нетрадиційні (як показав досвід, не всі адекватно ставляться до випадково розбитих поштою писанок); рецепти страв; барвники чи декор для яєць; предмети релігійної тематики; весняні картинки чи світлини; малі обсяги солодощів до великоднього столу; і так далі і так далі smile Мені здається, цей список може бути безкінечним.

І головне, чого завжди бояться при предметних обмінах:
Великдень - світле свято! І якщо ви отримаєте посилку чи лист з багатшим (на вашу думку) вмістом, ніж ви вислали, то можна бути впевненим, що ваш адресат не триматиме на вас образу - в цей свято взагалі не може ніхто ні на когообразитись:)

Запрошую записуватись до Великоднього обміну!
(бо скоро вже Трипільський конвертик роздивлятимемось!)))

Строки збору учасників - до 10 квітня 2011.
Обмін адресами - до 11 квітня 2011 року.
Відсилання конвертів адресатам - до 15 квітня 2011 року.

Пропоную в світлий день 24 квітня викласти фото отриманих приємностей і порадіти колективно!

До слова: всі ці обміни показують адмін.частині форума міцність нашого форумівського колективу перед організацією великої Всеукраїнської форумівки.

Учасники обміну:

1. Jasjka + +
2. Tana + +
3. welshrabbit + +
4. fiery +
5. Українка + +
6. Bullet + +
7. montan +
8. Тетяна +
9. Svitlyk +
10 . Ролічок + +
11. Сестра_Юлія, +
12. НаталиG +
13. Оленка (мешкає в США) + +
14. Mod + +
..?

П.С. Плюсиками відмічено підтвердження отримання одного чи двох (за кількістю плюсиків) конвертів (за результатами фотозвіту).

Одразу коментуйте обмінюватимемось один на один з випадковим партнером чи два на два (я двом, наступний гравець двом і так далі --- тоюто кожен вишле 2 конверти і отримає два), чи все-такипо одному конвертику?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2011-04-30, 1:34 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-04, 1:12 AM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, внизу під кожним коментарем будь-якої форумчанки ви можете побачити кілька кнопок зліва і справа, вони коричнево-теракотового кольору і мають написи англійською мовою: profile, PM, www, e-mail, icq (хто що вказував при реєстрації) - ці кнопки зліва, ближче до аватарки. Щоб відправити приватного листа, натисніть прямокутну горизонтальну кнопку-картинку з написом PM - Privat Message (приватне повідомлення, англ).

Також зліва у тому самому рядку з вищевказанми кнопками-картинками є також кнопки, якими ви можете редагувати своє повідомлення, це кнопка EDITщо означає *редагування*. Ви нічого не поламаєте, можете вправлятись з нею скільки завгодно, а краще все це випробовувати в спеціальній темі Вчимось вставляти лінки, картинки, інше



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-04-06, 11:00 PM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оновлюю тему, щоб записалось при бажанні ще трохи учасників.
Якщо ніхто більше не запишеться, то може розіграємо триади партнерів для обміну вже зараз, не дочікуючись 10-го числ? wink Щоб був час підготуватись до відправлень. нагадую, відправляємо рекомендованими листами, або ж простими ПОСИЛКАМИ, якщо лист заважкий. Бандеролі і пріоритетні відправлення в Укрпошті невиправдано дорогі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Середа, 2011-04-06, 11:31 PM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
я за! правда підготувалася для 2... але то нічого... зате і радість від отриманого буде потрійною... в принципі якщо вже декілька днів ніхто не добавляється, то може і почнемо? а як всі?


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-04-06, 11:49 PM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
я за! правда підготувалася для 2... але то нічого... зате і радість від отриманого буде потрійною...

ні ні, все вірно готувались ви.
Буде розіграно триаду партнерів: кожен з нас відправлятиме двом.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SvitlykДата: Четвер, 2011-04-07, 2:23 PM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Quote (Bullet)
нагадую, відправляємо рекомендованими листами, або ж простими ПОСИЛКАМИ, якщо лист заважкий. Бандеролі і пріоритетні відправлення в Укрпошті невиправдано дорогі.

Прості посилки - дуже ризикований варіант, обпеклася на цьому вже кілька разів - або не приходять взагалі , або приходять частково розграбовані, особливо якщо там багато чогось дрібного - очевидно логіка така, що раз посилка проста, не оцінена, значить ніхто не несе за неї відповідальність. Сама дуже часто користуюся послугами Укрпошти, тож найбільш прийнятним варіантом для себе вибрала посилку з оголошеною вартістю - її можна оцінити чисто символічно в гривню-дві, що не б"є сильно по кишені, натомість отримуєш квитанцію з номером відправлення, за яким по-перше можна прослідкувати просування і вручення на сайті Укрпошти, ось тут - http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/search_post?openpage, а по-друге у випадку втрати є принаймні якийсь документ і підстава оскаржувати і вимагати компенсацію.
Перепрошую за офтоп, але можливо це комусь допоможе чи застрахує від неприємних втрат.
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-04-07, 4:37 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
і я хочу брати участь!
 
НаталиGДата: Четвер, 2011-04-07, 5:39 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
А мене примете у свою компанію? Так приємно обмінюватися сюрпризиками!

 
BulletДата: Четвер, 2011-04-07, 10:19 PM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Svitlyk)
Прості посилки - дуже ризикований варіант, обпеклася на цьому вже кілька разів - або не приходять взагалі , або приходять частково розграбовані, особливо якщо там багато чогось дрібного - очевидно логіка така, що раз посилка проста, не оцінена, значить ніхто не несе за неї відповідальність. Сама дуже часто користуюся послугами Укрпошти, тож найбільш прийнятним варіантом для себе вибрала посилку з оголошеною вартістю - її можна оцінити чисто символічно в гривню-дві, що не б"є сильно по кишені, натомість отримуєш квитанцію з номером відправлення, за яким по-перше можна прослідкувати просування і вручення на сайті Укрпошти

Вочевидь, у вас дуже специфічне поштове відділеня, раджу уважно почитатиправила оформлення поштових відправлень (або можливо ви мешкаєте у маленькому селищі, тоді мені зрозуміла ота їрунла з чеками). У мене на ЛЮБІ посилки є чек з номером для відслідковування. А будь-яка оголошена цінність посилки впливає на суму сплати по чеку, навіть якщо ог. цінність 1 гривня (звісно, чим вища цінність - тим більше сплачувати). Svitlyk, ваша посилка (тобто рек. лист) дійшла до мене 100% цілою і неушкодженою :)*

Сестра_Юлія, НаталиG, записую! smile Ми тут майже домовились на двох обмінних партнерів, ви не проти ?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаталиGДата: Четвер, 2011-04-07, 10:42 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Так, не проти! Вже обдумуємо варіанти "сообразить на трої\х" wink !!!
Quote (Bullet)
У мене на ЛЮБІ посилки є чек з номером для відслідковування
- так, номер просліджування завжди пишеться на чекові оплати, причому якщо по Україні, то він завжди починається з індексу вашого почтового відділення (так у них забито на касових апаратах)




Повідомлення відредагував НаталиG - Четвер, 2011-04-07, 10:44 PM
 
BulletДата: Четвер, 2011-04-07, 10:51 PM | Повідомлення # 30
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаталиG,
Quote (НаталиG)
так, номер просліджування завжди пишеться на чекові оплати, причому якщо по Україні, то він завжди починається з індексу вашого почтового відділення (так у них забито на касових апаратах)

вірно! Але час від часу якісь знайомі мені кажуть, що ну ніяк не можуть знайти той номер, от я і думаю: може в якомусь селі і не пишуть...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SvitlykДата: Четвер, 2011-04-07, 10:53 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Вочевидь, у вас дуже специфічне поштове відділеня, раджу уважно почитатиправила оформлення поштових відправлень (або можливо ви мешкаєте у маленькому селищі, тоді мені зрозуміла ота їрунла з чеками)...

Мешкаю в Івано-Франківську, до того у Львові - і тут і там були з цим проблеми, але то не так важливо... Просто разів 5 лише за останній рік не отримала простих посилок чи отримала розпаковані. Тому сама вже давно відсилаю посилки з якоюсь мінімальною оголошеною вартістю, можливо тому не пам"ятаю вже, що там з чеками при звичайному відправленні, - перестраховуюся, і справа навіть не в чеках, а ніби якось це виглядає надійніше. З рекомендованими, звичайно, жодних проблем, хіба лише те, що не все ними можна відправити.
Звісно, кожен вибирає те, що зручніше для нього. Просто маю такий прикрий досвід, чим лише хотіла поділитися на всяк випадок. Можливо то лише мені так не щастить redface
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-08, 0:28 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Svitlyk)
і справа навіть не в чеках, а ніби якось це виглядає надійніше. З рекомендованими, звичайно, жодних проблем, хіба лише те, що не все ними можна відправити.

Ви праві в двох моментах: це лише виглядає надійніше, і що не у всякому місті не всяке поштове відділення працює адекватно. Наприклад, я люблю відправляти з поштового відділення на заліщничному вокзалі у Києві, хоча мешкаю сама у Фастові. Там, на вокзальній пошті, можна відправити, як кажуть британці, і черевика поштою, аби на ньому була відповідної вартості марка : )))

Ось, про явск випадок виставляю середньостатистичний чек поштового відправлення. Повірте, байдуже, що ви відправляєте: рекомендований лист, приорітетний, бандероль (цінну чи безцінну), посилку будь-яку... - байдуже, на чеку має бути номер відправлення. На моєму фото номер заштриховано червоним, зверніть увагу, я відправляла за один раз 4 листи, але номери у всіх в кінці різні, це тому, що поштовий реєстр лодин на всю країну чи область, і одночасно багато номерів вводяться в систему. Але перші 5 цифр ЗАВЖДИ означають індекс поштового відділення, звідки ви відправляли. Svitlyk, це вже не вам особисто відповідь, а всім, хто буде відправляти посилки чи листи.




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-08, 0:29 AM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
хе-хе ))) щойно відкрила збільшену картику чеків і посміхнулась,я к цікаво змінили прізвище нашої Сестри_Юлії - раУНбарська )) Юля, це не я так друкувала чеки ))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2011-04-08, 9:53 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Хочу звами- 2 чи один без різниці Я пошлю Мені посилати не обов"язково!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - П`ятниця, 2011-04-08, 9:57 AM
 
ModДата: П`ятниця, 2011-04-08, 10:15 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
і я приєднуюсь до гравців

 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-08, 12:32 PM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, Mod, додала, всі відправлять, не треба думати, що це проблема, як не дивно, в перерахунку на гривні в Штати дешевше відправляти, ніж зі Штатів в Україну! Оленка, домовитесь зі своїм партнером в приваті про спосіб обміну, всі - люди, всі розуміють одне одного wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 2:49 AM | Повідомлення # 37
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні учасниці обміну, прошу кожну з вас надіслати мені на електромейл elisa@ukr.net лист з поміткою *Великодній обмін - ваш нікнейм* з адресою поштовою (не забуваємо про прізвище і індекс).
Стосується всіх, хто грає, незалежно від місця проживання.
Примітка: з нами грає форумчанка з США, тому якщо ви не маєте можливості відправити листа в Штати, прошу зарання мені в тому ж листі і написати (якщо жереб випаде на вас, то я просто зміню їй пртнера на іншого, все гаразд)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-11, 12:25 PM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ще не всіх форумчанок отримала адреси. Сподіваюсь, до вечора відгукнуться всі і я розішлю вам по приватах адреси ваших партнерок по обміну!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-04-13, 0:22 AM | Повідомлення # 39
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі учасниці, зараз вишлю всім вам в привати адреси і нікнейми ваших партнерів! Не нервуйтесь, ми живі-здорові, просто ми були дуже зайняті, вибачте :)*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-04-13, 1:17 AM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Чекаю адресу Ролічок. Не можу почати обмін адресами smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін до Великодня! (Порадуєм одна одну рукодільностями до Світлого Свята)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.