| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 10:38 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Пошта щастя для дитячого будинку сімейного типу (Ми можемо допомогти родині своїми невеликими поробками)
Пошта щастя для дитячого будинку сімейного типу
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-04-09, 0:11 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Власне хотіла братися за подарунки цій родині сама, але коли уточнила інформацію, скільки у них дітей, завагалася. Може, хто має час і може мені допомогти, буду рада.
Щоб не розписувати все заново, просто скопіюю сюди допис моєї інтернет-приятельки Юлії.

"Сім'я, народжена в серці

Дорогі друзі!

Хочу познайомити Вас з дивовижною жінкою – мамою дитячого будинку сімейного типу Наталією Бучковською . Для тих, хто не знає, ДБСТ - одна з форм сімейного влаштування дітей-сиріт. ДБСТ не просто якийсь офіційний заклад, це реальна сім’я, просто дуже велика. Зараз у сім’ї Наталії Бучковської живе та виховується 13 дітей віком від 4 місяців до 21 року, 11 з яких прийомні.

Варто сказати, що Наталія не бере у свою сім’ю здорових безпроблемних дітей, бо вважає, що здорова дитина має великі шанси потрапити у сім’ю, а хвора або та, яка вже має негативний життєвий досвід – мінімальні.

Чого гріха таїти, мало хто з прийомних батьків наважиться взяти дитину з серйозним діагнозом, дитину, яка довгий час жила на вулиці, мала досвід розусиновлення або має інший колір шкіри. Троє дітей Наталії хворіють на ДЦП, двоє малюків мають контакт по ВІЛ, у інших також вистачає проблем зі здоров’ям.

І на всіх своїх дітей у Наталії вистачає любові, турботи, уваги та часу! Їй казали, що діти з ДЦП, яких вона бере, ніколи не будуть ходити, а вони завдяки її зусиллям ходять. Для цього Наталії довелось опанувати спеціальний масаж, купити спеціальні тренажери і, головне, щодня займатись реабілітацією. Її питали, навіщо вона бере дитину з розумовою відсталістю, яка ніколи не зможе здобути нормальну освіту, а вона «витягла» його і зараз він вчиться в звичайній школі.

Всі ми знаємо, як важко часом поєднувати роботу та сім’ю, а Бучковська не просто поєднує – вона працює директором дитячого будинку творчості і організовує та пише сценарії для різних конкурсів, робить костюми, ставить вистави… І все ву неї виходить легко та невимушено, і стільки в ній оптимізму! Коли знаходишся поруч з нею, то і сам заряджаєшся її оптимізмом.
А ще дивуєшся, як їй вдається зберігати свій оптимізм та віру в краще на тлі постійних побутових негараздів, які звалилися на неї в цьому році.

Спочатку у січні в найлютіші морози вийшов з ладу котел, який оплював будинок, і вся сім’я залишилась без тепла та гарячої води. Опалювали газовою плитою. Як наслідок, і вона стала виходити з ладу – зламалась духовка, в якій Наталія пече пиріжки для своєї великої сім’ї. А потім спрацював закон парних чисел і від різких перепадів напруги згоріли пральна машинка і холодильник.
Холодильник Наталя купила у кредит, маленьку пралку їй подарували спонсори. А ось на новий газовий котел та стабілізатор напруги грошей в родині вже не має. А ще б нову плитку, та не маленьку, а велику на 5 комфорок та з великою духовкою!

Звичайно, Наталя отримує допомогу на всіх дітей, зарплату мами-вихователя та зарплату за місцем роботи. Але лікування дітей з’їдає більшу частину бюджету. Розраховувати на допомогу держави марно (вже декілька років цій великій родині обіцяють надати машину, вже й відповідна постанова Кабінету міністрів є з її прізвищем, а машини все не має ). Знайти спонсорів в маленькому містечку на Волині, де живе Наталія, важкувато - там не має великого бізнесу та торгових центрів.

Мамусі, якщо хтось з вас може чимось допомогти цій родині, відгукніться, будь ласка! Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу!"

Кажуть, що мама-вихователька цієї родини, пані Наталя, дуже горда жінка, звикла розраховувати тільки на себе, тому треба пильнувати, щоб не образити її, та допомогу у вигляді рукодільного дріб"язку, іграшок, книжок, думаю, вона прийме.

Усім, хто захоче, надішлю її поштову адресу в приват.

І ще, уточнення, - зараз у родині вже 16 дітей - 3 дівчинки та 13 хлопців, вік від 6 місяців до 21 року.

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - П`ятниця, 2010-04-09, 0:17 AM
 
pozitivДата: П`ятниця, 2010-04-09, 0:31 AM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Юлечко, висилай адресу. Настільки вразила історія, що просто не можу залишитися осторонь. Все ж таки і у нашому меркантильному суспільстві є люди, покликані творити добро. Не знаю, чи встигну зробити щось рукодільне, але вже точно знаю, що придбаю для них книжечки. А немає списку дітей по віку, щоб підібрати для кожного?


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-04-09, 0:44 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
pozitiv, дякую за підтримку. Ні, списку дітей, на жаль, нема. Зараз скину адресу в приват.
 
pozitivДата: П`ятниця, 2010-04-09, 0:48 AM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
http://www.ditu.gov.ua/general/2540 - трошки погуглила.


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-09, 9:52 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
+1 в приват.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-04-10, 9:44 AM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дивовижно також і те, що нових дітей п.Наталі довірили, а відновити опалення - не змогли. Ну, в цьому дивовижа нашого менталітету. Добре, хоч дітей дали.
Я з пересторогою ставлюсь до індивідуальної допомоги ДБСТ, тому що вони мають достатню матеріальну підтримку від держави (як не крути, це більше 1000 грн на 1 дитину за місяць), тому я не знаю, чим можу зарадити таким сім"ям.
Але коли зважуть на невелику ковдрочку для них - попрошу адресу smile Все ж робити приємності і самій приємно wink
Юля, дякую за хорошу тему smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
pozitivДата: Четвер, 2010-04-15, 12:22 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Юлечко, сьогодні придбала кілька дитячих наборів для вишивання цій родині, з метою внести вишивку і в їх побут. А тепер от думаю, а чи доречним буде цей подарунок, якщо врахувати, що кілька дітей в сімї з вадами? wacko


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2010-04-20, 1:33 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
pozitiv, моя думка - не дуже доречно. там і дівчаток мало. всього троє. Не хочу тебе засмучувати, але, думаю, може ті набори іншій родині презентувати. бо раптом вийде негарно?
Я свою посилочку вже майже дозбирала. там канцтовари і солодоці. придивлялась в магзині до свсіляких пазликів і конструкторів. та потім цю думку відкинула
Bullet, Лізо, а ти що скажеш щодо вишивальних наборів для дітей? Ти ж маєш досвід роботи з дітьми.
 
BulletДата: Вівторок, 2010-04-20, 10:47 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Bullet, Лізо, а ти що скажеш щодо вишивальних наборів для дітей? Ти ж маєш досвід роботи з дітьми.

Юльо, я ж з дітьми не вишиваю, а малюю smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
savvangДата: Середа, 2010-07-28, 4:23 PM | Повідомлення # 10
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
якщо буде організовуватись накштал пошти щастя чи щось подібне для дитячих будинків за межами Києва, я можу надати мякі іграшки. Пишіть в приват biggrin



Повідомлення відредагував savvang - Середа, 2010-07-28, 4:24 PM
 
BulletДата: Середа, 2010-07-28, 7:59 PM | Повідомлення # 11
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (savvang)
якщо буде організовуватись накштал пошти щастя чи щось подібне для дитячих будинків за межами Києва, я можу надати мякі іграшки. Пишіть в приват

можеш починати організовувати wink вся орагнізація робиться самим форумчанками:) Дякую,що приймаєш у тому участь. smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
savvangДата: Четвер, 2010-07-29, 4:38 PM | Повідомлення # 12
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Лізо, наразі, нажаль я не маю часу організовувати...якщо ти уважно прочитала, то я можу надати подарунки!!!!!!!!!!!

 
BulletДата: Четвер, 2010-07-29, 8:16 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (savvang)
Лізо, наразі, нажаль я не маю часу організовувати...якщо ти уважно прочитала, то я можу надати подарунки!!!!!!!!!!!

так ото ж.. у нас у всіх зараз із цим напряг.. я уважно читала smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Пошта щастя для дитячого будинку сімейного типу (Ми можемо допомогти родині своїми невеликими поробками)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.