| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 7:02 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
SabrinДата: Середа, 2012-11-14, 5:55 PM | Повідомлення # 261
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
І я почну. Тільки з "котячим обміном" закінчу. Залишилося відіслати, а це чомусь найважче, пошта має такий самий робочий день, як я.
 
BulletДата: Середа, 2012-11-14, 8:46 PM | Повідомлення # 262
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Тільки з "котячим обміном" закінчу. Залишилося відіслати, а це чомусь найважче, пошта має такий самий робочий день, як я.

у вас , принаймі, поважна причина! а я елементарно забуваю...

Оксано, Людмило, і я стартуємо smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-19, 8:35 PM | Повідомлення # 263
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
я віднайшла 2 будинки з одинокими (!) літніми людьми у Фастівському районі, наскільки мені відомо (але ж то ще не факт), ці заклади не забезпечені увагою, нажаль, бо знаходяться (обидва) в селах.

Я поки що більше схиляюсь до створення приємності одиноким дітнім людям.
Хоч ми всі і не прагнемо слави і подяки, все ж, погодьтесь, серце радіє, якщо адресат вміє порадіти твоєму дарунку і знаєш, що твоя річ буде активно користуватись.

Продовжу цю тему завтра чи в середу, як дізнаюсь більше. І якщо буде з вашого боку відгук , то відкрию нову тему. Бо ця - про подарунки ДІТЯМ. А я подумала, що є ж купа літніх людей, у яких і дітей навіть нема... sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-11-20, 11:13 AM | Повідомлення # 264
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
І якщо буде з вашого боку відгук , то відкрию нову тему. Бо ця - про подарунки ДІТЯМ. А я подумала, що є ж купа літніх людей, у яких і дітей навіть нема...

А я думала, що святий Миколай тільки для дітей має модарунки? biggrin
Звичайно, відкривай нову тему. За будинок пристарілих у селі - зачепило, і я згадала про такий у своєму районі... sad
Я думаю, для літніх людей вишиванки більше потрібні, чи не так?


ore et labore!
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-11-20, 1:33 PM | Повідомлення # 265
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Пасіонарія, Bullet, я з вами! Але що можна зробити для літніх людей? Новорічні прикраси, теплі шкарпетки, що ще?? Потребую ідей

Лізо. давай нову тему, мабуть, для цього.
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-11-20, 2:17 PM | Повідомлення # 266
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Пасіонарія, Bullet, я з вами!

О, дякую, вітаю, сестро!
Quote (Сестра_Юлія)
Але що можна зробити для літніх людей?

Фаворитом є в"язані речі, але, порівняно як в"яжуть форумчани - я тримаю спиці так, як той пан з ролику на сторінці у Bullet, smile
Вони люблять і цукорки, і різні гостинці, вони як діти.
Я вишиваю жіночу сорочку - простеньку, на народний мотив, щоб пасувала будь-якій жінці. Якщо треба, то куплю вишиті базарні купони, і пошию зо дві чоловічі.


ore et labore!
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-11-20, 2:20 PM | Повідомлення # 267
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, а щодо тактильної книжки - може, це теж ініціювати як наш спільний проект. Кожен по сторіночці прошиє (певного розміру). А хтось (ти або я:))) збере до купи і передасть , кому треба. Бо самому цілу книжку шити якось складнувато, ні?

Quote (Bullet)
проект тактильних книжок для незрячих діток
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-11-20, 4:25 PM | Повідомлення # 268
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
о...а я не в'яжу...і вишиваю такими темпами, що явно на сорочку роки підуть...я по "дрібнюльках". Я теж ідей потребую
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-11-20, 5:38 PM | Повідомлення # 269
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
я по "дрібнюльках". Я теж ідей потребую

Sabrin, якщо по дрібнюльках, то можна вишитий мішочок - старі люди б тримали якісь дрібні гроші, цукерки, або окуляри.
Ще як варіант - маленька подушечка - все ж вона б була рідною, на казенну так і хочеться ще однієї подушки, щоб по вище! Не обов"язково, щоб подущинка була зашита повністю, елементик, а решту з клаптиків - тут майстрів вдосталь! biggrin


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-11-20, 5:42 PM | Повідомлення # 270
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Я ще собі думаю, що літні люди люблять читати, молитися - можна обкладинку на молитовник, чи посланиє написати на листівочці ручної роботи. Або ж коробочка чи торбинка для вервички (чотки, ружанець)

ore et labore!
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-11-21, 3:03 AM | Повідомлення # 271
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Ще спало на думку - футляр для окулярів чи чохлик
 
SabrinДата: Середа, 2012-11-21, 11:11 AM | Повідомлення # 272
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую за ідеї. Я якраз "по мішечках", в обміни їх вишивала. То за них і візьмуся. А то я все про біскорню думала, а навіщо вони старшим людям?
 
ТетянаДата: Середа, 2012-11-21, 6:21 PM | Повідомлення # 273
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Подарунки літнім людям - хороша ідея, на жаль, я особисто не маю досвіду відвідування таких закладів, тому нічого не можу порадити... Підозрюю, що там треба ВСЕ (постіль, мило, шампунь, найпростіші ліки, памперси тощо..). З досвіду спілкування з дитбудинками, інтернатами, притулками тощо - чим далі від Києва, тим гірше забезпечення. Якщо інтернат для інвалідів - повне пекло. треба практично все! Але: працювати можна лише з тими закладами, з працівниками яких ви знайомі особисто (тобто можете реально оцінити, чи попаде подароване вихованцям), або з громадськими організаціями, які мають хорошу репутацію, багато років допомагають певному закладу і якось контролюють ситуацію. Я довіряю (Це не агітація і не реклама! просто мій досвід вдалої співпраці- і я не гарантую, що надалі буде так - вирішує кожен сам) волонтерам з сайту detdom.info. Вони, наприклад, кілька років підтримують (і не стільки матеріально, скільки спілкуючись із дітьми) Пугачівський дитбудинок (про поїздку- тут http://www.detdom.info/event/poyizdka-v-pugachivskiy-dityachiy-budinok ). І не тільки цей. Якщо комусь цікаво - пошукайте на сайті щось подібне у вашому регіоні.
Також можна приготувати рукодільні подарунки для дітей, які лікуються у відділеннях дитячої онкології (у Києві знаю таких як мінімум 4, є практично у кожній області). Часто треба шапочки (коли випадає волосся від хімії), але не шерстяні - м"який акрил або бавовна, тільки нові нитки. А як прикраса у палату - підійде все яскраве. М"які іграшки як правило забороняють, але той же акриловий плед чи картинка на стіну - можна. Чи наволочка з елементом вишивки...Аби пралось добре і було нове.
Про рукодільні подарунки. Знаю, що свого часу будинок маляти у Одеській області просив в"язані жилеточки і шкарпетки для малюків. Також збирали плетені шарфики і рукавички в інтернат. Ще вишивали алфавіт з картинками (як збірне панно) теж у будинок маляти. Хочу також спробувати виготовити м"які шиті кубики (які можна прати), кілька граней - вишита літера з малюнком.
Лізо, якщо зберетесь до літніх людей, можу передати кілька пар в"язаних шкарпеток (в"яжу постійно... використовую так залишки ниток).


Повідомлення відредагував Тетяна - Середа, 2012-11-21, 6:22 PM
 
BulletДата: Четвер, 2012-11-22, 3:30 AM | Повідомлення # 274
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Підозрюю, що там треба ВСЕ (постіль, мило, шампунь, найпростіші ліки, памперси тощо..).

власне, я пропонувала би саме ДУШЕВНІ подарунки, бо знаю, що заробітня платня працівників таких закладів невелика і є великий ризик відпливу побутових потрібностей в інший бік,в ід нужденних.
Забезпечення побутовою хімією повинно бути від держави, нмсд.

Quote (Тетяна)
Знаю, що свого часу будинок маляти у Одеській області просив в"язані жилеточки і шкарпетки для малюків. Також збирали плетені шарфики і рукавички в інтернат.

Напевно, я їх порола (чи подібні), які мені віддали ті, кого рукодільниці вважали нужденними в таких дарунках. Я про це пиш-пишу, але мене не чують ))))

Quote (Тетяна)
Лізо, якщо зберетесь до літніх людей, можу передати кілька пар в"язаних шкарпеток (в"яжу постійно... використовую так залишки ниток).

Вчора не вдалось "пробити" інформацію, берусь завтра завершити інформаційну атаку smile Поки що не знаю, чи кінцево візьмусь за це (я дуже емоційно сприймаю свинство працівників таких закладів і розчаровуюсь і, відповідно, одразу не хочу допомагати (бо то буде допомога родинам працівників).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Четвер, 2012-11-22, 10:47 AM | Повідомлення # 275
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
бо то буде допомога родинам працівників).

Ну власне. Бо думаю, що працівники закладів для літніх людей мало чим відрізняються від працівників дитячих будинків у чесності та совісності...Тобто не всі,звичайно, але чомусь погане більше впливає на наші рішення..ну, на мої рішення.


Повідомлення відредагував Sabrin - Четвер, 2012-11-22, 10:47 AM
 
ТетянаДата: Четвер, 2012-11-22, 2:39 PM | Повідомлення # 276
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Напевно, я їх порола (чи подібні)

Швидше подібні, бо саме ті - носять... "наші люди" щомісяця відвідуть ті заклади...
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-11-22, 9:28 PM | Повідомлення # 277
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Так, що ми робимо? Кожен у свій бік? Я сорочку вишиваю, маю намір на достойні дарунки. smile
Я так робила три роки. Цього року наша Єпархія не патронує місцеві сиротинці у мега маштабі (їх було шість чи вісім).
Кожна дитина писала лист до Святого Миколая,пункт збору коригував і давав по десять чи двадцять на церкву. За бажанням брала одна родина, чи організація чи гурт людей та його задовільняв. Якщо листи залишалися (один чи два) церква купляла за свій кошт.
Цікаво було спостерігати, як люди з особливим натхненням пакували дарунки і приносили до церкви (місце збору)
Особисто я одного року мала дівчинку, вітак два роки хлопців. Останній намалював тільки малюнок, бо не вірив, що Миколай прийде. По малюнку я впізнала, що то хлопець і приблизно вік. Кожний лист мав код (по букві знали сиротинець, по порядковому номері - дитину).
Мої здогадки виправдалися. Ми придбали весь сезонний одяг-взуття, книжки для віку, лист від Миколайка, солодощі. Щось на суму більше 1000 грн.
Єпархіальна служба "Карітас", Організація "Діти світла" дуже гарно все організовували, контрулювали, облікували.
Лист від дитини був підкріплений порядковим номером, окрамо в конверті номер на великому аркуші, який треба прикріпити до коробки з дарунком та буклетом зі зверненням від Правлячого Єпископа, голів організацій, ЩО ПРОВАДЯТЬ та рекомендаціями, як пакувати, застереженням, щоб не були вживані речі і т.д.
Перший раз я поїхала у пункт прийому до Коломиї, і була вражена тим пластом роботи, що її підняли діти та молодь настільки, що сама повірила у помічників Святого Миколая, і це мене тримає досі! smile
Цього року відмовилися від такої форми. Чи розпестилися сиротинці, чи інші причини?
Тепер місцеві діти писали лист, і дарунки теж їм будуть. Напевно, щоб кожний пересвідчився, що саме відома потребуюча дитина (родина) одержить дарунок.
Ну, що ж, побачимо...


ore et labore!
 
BulletДата: Четвер, 2012-11-22, 11:21 PM | Повідомлення # 278
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Перший раз я поїхала у пункт прийому до Коломиї, і була вражена тим пластом роботи, що її підняли діти та молодь настільки, що сама повірила у помічників Святого Миколая, і це мене тримає досі! Цього року відмовилися від такої форми. Чи розпестилися сиротинці, чи інші причини?

Все одно, нічого, що розпестились, головне, що ТОДІ робили важливу і ПОТРІБНУ справу smile
Аж приємно було читати smile

Quote (Пасіонарія)
Так, що ми робимо? Кожен у свій бік? Я сорочку вишиваю, маю намір на достойні дарунки.

Поки що - робимо невідомо на яку адресу. Але я роблю своє, все одно воно буде корисне всякому smile

Нині розриваюсь:
1) їхати в будинок одиноких літніх людей
2) віддати до церкви, хай самі рознесуть людям нужденним (але хочу бачити радість в очах адресатів, без гордині, чесне слово, але хочеться за руки потримати тих людей особисто)
3) взяти список одиноких літніх людей в службі соц. захисту (моя знайома працює в соц.забезпеченні і відвідує людей таких, купує їм, пере, готує).

Є істотна перевага в третьому пункті: кожен з нас може відвідати як мінімум ОДНУ таку людину у своєму населенному пункті, прийшовши разом із патронажною сестрою чи представником соц.забезпечення.

Тоді у нас автоматично може скластись хороша передсвяткова кампанія "Допомога ближньому", бо це люди, які навколо нас, але ми їх не бачимо, бо вони або прикуті до ліжка, або прикуті до дому свого. Як правило, це одинокі літні люди, що позбавлені опіки і уваги.

Свято наближається. А свято, як відомо, повинно бути у кожного smile

Дякую, що обговорюєте це все тут разом, бо я переживала, що придумала погану ідею і лишусь сама smile Але я би все одно почапала до когось в сюрпризні гості, так би мовити. Навіть одна )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 3:46 AM | Повідомлення # 279
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
О ні, для мене це проблема - нагрянути самій до укогось непрохано.якщо що, то передаватимуть дарунок чи дарунки через якусь громадську організацію або брати треба когось у супутники. Або відправляти бандеролями
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:39 AM | Повідомлення # 280
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
я не зважуся піти до когось, кого не знаю...і знайомих в соцслужбах не маю. але бачила оголошення "Чужих дітей не буває", якась група збирає подарунки до Миколая для дітей...тому якщо тут не вийде, то приєднаюся до них
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.