| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 0:23 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний робін. Зима 2012. (Вишиваємо коловорот.)
Вишивальний робін. Зима 2012.
soncevudaДата: Неділя, 2012-09-02, 10:27 AM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Розшукуються охочі та бажаючі вишити коловорот на зимову тематику.
Не бійтеся ні вигляду вивороту, ні відсутності часу - якщо не боятис, то все вийде!!!

Табличка процесу
https://docs.google.com/spreads....eU8xUnc

УЧАСНИКИ:
soncevuda
bullet
Марина19
martka80
shtynka
Сестра_Юлія
Катюня


коло учасників замкнулось.
усім дуже дякую!!!


Уподобання учасників:


Дівчата-учасниці, табличка-реєстратор наших вишивок-коловоротиків, створена Танею_Штинькою лежить тут.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2012-10-09, 2:30 AM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-04, 7:00 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
ну ти лізо і совенятко... всю ніч не спала )))
дякую за схемки, вони такі типові, що можна пропонувати і на вибір виконавця - за розміром думаю всі однакові )))
я теж знайшла декілька, але бачу в тебе значно більша колекція.
Чекаємо стартового пострілу від Сонцевиди!


Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 10:44 AM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, а чи ти змогла скачати цей файл? Я його залила на сайт, але саму статтю, де воно залите, лишила закритою для перегляду. Мені цікаво, чи спрацювало скачування?

Третій десяток схем рукавичок у спойлері:
Прикріплення: 9967332.gif (79.5 Kb) · 4937325.gif (73.1 Kb) · 0699959.gif (11.5 Kb) · 8629232.gif (11.0 Kb) · 7927305.gif (26.6 Kb) · 2310279.gif (82.7 Kb) · 9409944.gif (93.9 Kb) · 1578776.gif (25.2 Kb) · 9428775.gif (18.8 Kb) · 5314840.gif (124.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-09-04, 10:49 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Владо, і мене запиши! Я ще не визначилась з ууподобаннями, але новорічно-різдвяне люблю. оже, це будуть звичайні сніжинки чи ялинки. Або й рукавички. Мені все класне!
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:28 AM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, привііт, я про тебе вчора якраз думала, ти просто думки читаєш.

Владо, Сонцевида, я пропоную закривати набір в коловорот, 6 учасників - оптимальна кількість. Не заплутаємось, знайдемо кінець кола smile і 6 робіт впишуться в квадрат (я вже читаю, що багато хто з нас на подушки розраховує).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-04, 1:13 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, скачала архів, і вроздріб теж качала...
все нормально ))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-04, 1:15 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
я вже тканинку дістала із шухляди. wink

Моя майстерня
 
martka80Дата: Вівторок, 2012-09-04, 3:16 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Лізо, ось тут ще вдогонку до твоїх рукавичок і носочки є http://www.liveinternet.ru/users/martka/post234443434/
 
martka80Дата: Вівторок, 2012-09-04, 3:42 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Мені сподобалась оця композиція
Хочу ось таких сніговичків . Так як подарунок планую 2 дітям, то буде по 3 картинки на подушці кожній малечі)) Нас 6, то кожному по одній схемці.
Схеми є в моєму попередньому дописі по лінку в моєму ЛІ.
Єдине що вибір сніговичків (їх там більше 6) залишаю вам - який на вас краще "подивиться", той і вишиватимете)))
І нічого не маю проти дублів)))
Тканина моя. аїда 11.
 
soncevudaДата: Вівторок, 2012-09-04, 10:13 PM | Повідомлення # 29
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Коло замкнулось !! )
нас шестеро і я з цим вітаю усіх ))))

зараз розберусь з роботою, а тоді напишу усім тут і визначимось з правилами.
прошу в приват адресу мартку80.
бо я її не маю. )



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
soncevudaДата: Вівторок, 2012-09-04, 10:24 PM | Повідомлення # 30
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Дівчата, я вам дуже дякую за те, що ви зголосились на цей коловорот!!!
дякую вам!!!!
прошу до кінця цього тижня визначитись з тематикою своєї майбутньої роботи в рамках нашого робіну.
старт - 15 вересня.

правила такі:
1. кожен учасник одразу відправляє усім п"ятьом учасницям свою канву, схемку чи орієнтовний опис схеми для вишивки (наприклад, хочу ялинки, хочу сніжинки) та бажано нитки.
2. відправляти не простим листом, а посилкою, бандероллю і т.д.

Напишіть яку тему ви вибираєте, а я додам у першу повідомлення.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:43 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні гравці коловороту, я сподіваюсь на ваше розуміння. Я викладаю шматок приватного листа з відповідями моїми на питання, які гарантовано виникнуть у частини з вас, тому аби не повторюватись, я вивішу текст листа тут. Жирним зазначено запитання форумчанки (викладаю без її згоди, тому безіменно), нежирним - мої відповіді.

Привіт!:)

Як я це зроблю:

я б хотіла щоб кожен сам вибрав якусь схему мені рукавички та вишив. але як уникнути повторів ?? щоб кожен як отримає листа мого написав що вибрав ?

я кожному гравцю вкладу кілька схем на ЇЇ вибір (наприклад, вкладу по три схеми рукавичок, але кодній - три різні схеми, щоб унеможливити повтор, але щоб і мені в кінці був сюрприз smile

а як тобі бути з нитками ? я б може хотіла вкласти нитки, але ж знову таки не знаю хто яку схему вибере ?

Звісно, якщо схема невідома зарання, то краще, щоб ники обирала на свій смак кожна форумчанка, бо всі варіанти не вирахуєш!

Я обираю схеми рукавичок, я не педантична особа, мені байдуже, якщо гравці коловороту поміняють запрограмовані кольори (але аби сенс не втрачався, наприклад, якщо всі будуть червоні рукавички, то вишивати максимально наближеним до червоного, або до того, який я опишу в супроводжувальному листі). Мені можна вишивати будь-якими нитками, окрім акрилу і шерсті (а походження муліне мене не цкіавить, аби радувало моє око).

ще питання, чи можу я наприклад відправити вам останній 5 вже готових рукавичок та вашу частинку канви та тканину для наволочки щоб сшити ? бо я в цьому геть нічого не вмію.
вибачте якщо нахабнію.
я можу наприклад заплатити за цю роботу.


Я сама напросилась допомогти в цьому питанні, це зовсім не проблема, бо я цього захотіла з самого початку. Це безкоштовно. Жодної оплати непотрібно.
Я сподіваюсь на твоє розуміння, я викладу цей діалог публічно в тему, без вказання імені Твого, тому що подібні питання гарантовано виникнуть у більшості.

І ТАК, я пропоную ВСІМ, хто має проблеми з пошиттям, вислати мені кінцеві вишиті зразочки і замок-блискавку (!) (непотаємну тільки!) і вкласти тканини шматочок на наволочку, а також написати її кінецвий розмір, я зшию, без проблем. smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Середа, 2012-09-05, 0:19 AM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Лізо, дякую.
Дівчатка, а хто з Новою поштою згідний отримати? Бо я з Укрпоштою не дружу, гррр... У нас найближчі 2 відділення мало сказати, що стервозні. Оплата моя. Але як ні то ні.
 
BulletДата: Середа, 2012-09-05, 11:24 AM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
Дівчатка, а хто з Новою поштою згідний отримати? Оплата моя. Але як ні то ні.

П"ять посилок по 16 гривень кожна? Без питань, якщо так зручно, то я поїду і отримаю свою, мені все одно. Але я висилатиму Укрпоштою.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Середа, 2012-09-05, 11:52 AM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Лізо мені впирається в те, що стояти з 10міс дитиною 1-2год в черзі на Укрпошті фізично нереально. Якщо вийде так, що не буде натовпу - вишлю УП, якщо ні - НП, де приймають 3 віконечка і черга не більше 7-8 чоловік завдовшки максимум
 
BulletДата: Середа, 2012-09-05, 11:59 AM | Повідомлення # 35
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
martka80, мені - байдуже. Чесно smile Все, відтепер не рахуватиму чужих грошей :))))) Свій допис щодо економії на посилках видаляю, бо бачу, що то не моя справа, перепрошую, дівчатата, я хотіла як краще : )) А вийшло,я к завжди smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Середа, 2012-09-05, 9:49 PM | Повідомлення # 36
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ого купити канву, схему, нитки ще і по 16 гривень кожну відправляти ?? це щось дуже дорогий буде робін!!


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
КатюняДата: Середа, 2012-09-05, 10:03 PM | Повідомлення # 37
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Прикро, з цим переїздом пропустила коловорот angry я би теж хотіла sad

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 9:55 AM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
soncevuda,
Quote (soncevuda)
прошу до кінця цього тижня визначитись з тематикою своєї майбутньої роботи в рамках нашого робіну. старт - 15 вересня. правила такі: 1. кожен учасник одразу відправляє усім п"ятьом учасницям свою канву, схемку чи орієнтовний опис схеми для вишивки (наприклад, хочу ялинки, хочу сніжинки) та бажано нитки. 2. відправляти не простим листом, а посилкою, бандероллю і т.д.

Я (згідно пророцтва!) прогавила конкурс літніх рукоділь ))), уже злякалась убло за цей коловорот, але ФУХ! до 15-го числа маю час smile

Забула попередити: дівчата, я маю слабий зір, тому вишиваю тільки по лічильній (спеціальній для вишивки) канві, і не бчу вишивати по сорочечних вишивальних тканинах sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-09-07, 6:36 AM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
ого купити канву, схему, нитки ще і по 16 гривень кожну відправляти ?? це щось дуже дорогий буде робін!!

якщо так, тоді матеріально дорогий. кому це критично - обирайте простенькі схеми, шукайте тканинку в запасах, або купуйте, але не дорогу, з нитками те саме.
Власне, якщо кожен буде закуповувати матеріали для власного коловороту для інших учасниць, то вийде наймінімальніший варіант у плані витрат. Бо схемки кожен обирає більш-менш типові, де кольори повторюються. А між собою в різних коловоротах гама кольорів може сильно розрізнятись.

Quote (Катюня)
Прикро, з цим переїздом пропустила коловорот я би теж хотіла

Якщо всі інші не проти, я пропоную долучити сьомого гравця. За такої організації, як ми маємо, це реально. У кожної з учасниць тоді буде шість клаптиків, які для неї вишиватимуть форумчанки. А для себе ми можемо вишити коли і що завгодно )))


Моя майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-09-07, 9:02 AM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Якщо всі інші не проти, я пропоную долучити сьомого гравця. За такої організації, як ми маємо, це реально. У кожної з учасниць тоді буде шість клаптиків, які для неї вишиватимуть форумчанки. А для себе ми можемо вишити коли і що завгодно )))

я зовсім не проти Катюні, я проти сьомого учасника. Я не знатиму, куди тулити сьомий квадратик!

Не повіриш! я вже все розмітила smile (поганий досвід мого невстигнення до конкурсу літніх вишивок мене підстібнув і я вже готова до розсилки))))

Quote (soncevuda)
ого купити канву, схему, нитки ще і по 16 гривень кожну відправляти ?? це щось дуже дорогий буде робін!!

Я тільки канву підготувала, нитки, які по моїм схемкам потрібні, знайдуться у кожного вдома smile Їх там треба буде по 1 пасму smile І схему я некупувала, я скачала її в інтернеті і розмножила на ксероксі smile Кожна відправка коштуватиме мені 5 грн.
Можна я вже почну розсилати?:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний робін. Зима 2012. (Вишиваємо коловорот.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.