| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 6:38 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний коловорот-3. 2011 рік.
Вишивальний коловорот-3. 2011 рік.
BulletДата: Середа, 2011-02-16, 6:16 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тема для обговорення коловороту.
Після всіх обговорень в це повідомлення буде поміщено текст з умовами гри.

Починайте, у добру путь! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Середа, 2011-02-16, 6:16 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Дівчата, те що змогла написати на перерві. Подивіться будь ласка, там багато питань. Головне - хто б хотів взяти участь у подібному коловороті?

 
JasjkaДата: Середа, 2011-02-16, 6:16 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
А обов"язково реєструвати робін?Термін я би дала довільний,це уже на совість.Особисто я не люблю тримати чужу роботу довго.

Творча майстерня
 
ОлькаДата: Середа, 2011-02-16, 6:16 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
А обов"язково реєструвати робін?

Думаю, ні, просто пишуть, що цей ресурс значно полегшує гру.

Тоді у першому повідомленні координатору треба буде прописати хто кому і у якій послідовності пересилає коловорот, і постійно його редагувати (писати дати хто коли отримав, відправив, щоб мати уявлення про загальну картину).

Quote (Jasjka)
Термін я би дала довільний,це уже на совість.

Совість, то така штука... Мені здається, що рамки необхідні, бо багато непорозумінь виникало саме через те, що робін затримували. Чи ви маєте на увазі, що 2 тижні - забагато?

 
JasjkaДата: Середа, 2011-02-16, 6:16 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Ні,не забагато...Можна на "ти" biggrin що з термінами затримують,що без них...

Творча майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-02-17, 11:05 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Олька)
Головне - хто б хотів взяти участь у подібному коловороті?

хочеться і колеться... але скоріше так, я би погралась.
координувати я точно пас.

Щодо орг-моментів:
1. пропоную все ж вишивати на Аіді, 14 не більше, однакової ширини для всіх
2. як на мене, 2 тижні на вишивку може бути мало. Пропоную три.
3.

Quote (Олька)
Мені здається, що рамки необхідні
- однозначно необхідні.
4.
Quote (Олька)
Якщо учасник не вкладається в строки, відведені для вишивки, вій зобов’язується переслати Робін «as is»/ «як є» - що відшито, те і летить далі. При цьому бажано переслати схему незавершеного сюжету власнику робіна, щоб була змога його доробити.

Підтримую!
5.
Quote (Олька)
Усі Робіни пересилаються рекомендованою бандероллю з оголошеною цінністю.

Тобто, цінна бандероль? Думаю, рекомендована все ж доступніше, і номер відправлення при цьому є, можна простежувати.

Ну і ще маленька нотатка до орг-моментів, підгледіла на іншому ресурсі: разом із своїм коловоротом можна пустити блокнотик, в якому кожен учасник може залишити опис своєї роботи, якесь побажання, тощо... Можна туди підклеїти схему та трохи про неї - я так розумію, ми граємось саме в традиційному для власного регіону форматі.

Ще з досвіду - розмітка на полотні для кожного учасника дуже дисциплінує, тому пропоную зробити її обов"язковою.
Підписи до свого сюжету - теж обов"язково, бо інакше не бачу сенсу такого обміну wink При чому підписати можна і авторство, і місто.

Почати можна, як тільки набереться коло учасників, орієнтуватись можна на 1 березня.

Наче все.


Моя майстерня
 
parsДата: Четвер, 2011-02-17, 11:11 AM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Тобто, цінна бандероль? Думаю, рекомендована все ж доступніше, і номер відправлення при цьому є, можна простежувати.

рекомендованими листами відправдяють тільки папір, а тканину і т.д. можна за правилами пошти відправляти лише цінною бандероллю, єдина різниця в їх відправці полягає в тому, що на цінній бандеролі вказують вартість, яку відшкодовують відправнику у разі її втрати.


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-02-17, 11:22 AM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Бандеролі бувають різні...
Детально тут сайт Укрпошти

Ну і ціна питання: тут
Ціна на відправку бандеролі вагою в 100 г, наприклад, відрізняється у три рази (3.20 за реком., 9.36 за цінну)


Моя майстерня
 
ОлькаДата: Четвер, 2011-02-17, 11:51 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (pars)
рекомендованими листами відправдяють тільки папір, а тканину і т.д. можна за правилами пошти відправляти лише цінною бандероллю,

це дійсно так, я питала на пошті, правда мені цей вид відправки нвзвали саме "рекомендована бандероль з оголошеною цінністю". насправді, не має значеня назва, головне вказати

Quote (pars)
вартість, яку відшкодовують відправнику у разі її втрати.

Справа не в грошах, просто з відгуків читала, що такі бандероолі губляться рідше.

Quote (shtynka)
хочеться і колеться...

Тетянко, я тебе розумію, бо перечитала багато тем з робінами, чого там тільки не було...

Quote (shtynka)
пропоную все ж вишивати на Аіді, 14 не більше, однакової ширини для всіх

Давайте, на вибір учасниів. Просто я люблю вишивати на тканинах з рівномірним переплетенням, але якщо комусь з учасників вишивати на такій тканині буде важко, можна всім взяти Аїду 14.

З усім іншим погоджуюсь. Щодо блокнотику - не знаю, можливо з робіном послати конверт, у який кожен буде вкладати листівку з побажаннями для власника робіну? Можна було б і магнітик, але тоді бандеролька з кожним учасником буде все важче і важче...

Quote (shtynka)
ми граємось саме в традиційному для власного регіону форматі.

Чи хоча б будемо намагатись.. Я чесно не знаю, що є традиційним для мого регіону. Але для кожного обіцяю вишити те, що мені до душі і що несло б позитивну енергетику...
 
JasjkaДата: Четвер, 2011-02-17, 12:58 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я відправляю завжди "рекомендованим"(уже граю в робін на іншому форумі) приходить через три дні,може трішки пізніше...
Я пропоную,наприклад,я відправляю Олі кладу їй щось приємне,а вона в свою чергу кладе приємне Ірі,і так далі.хоч по одному разі biggrin але вже приємно.
Quote (Олька)
Але для кожного обіцяю вишити те, що мені до душі і що несло б

не зрозуміла,я маю вишивати щось своє на чужому робіні?Щось мене не "впічатляє",думалось я маю обдумати свій робін,свій мотив,і щоб всі його вишивали,лише підписували свої шрифтом...
Quote (shtynka)
із своїм коловоротом можна пустити блокнотик, в якому кожен учасник може залишити опис своєї роботи

це лишне.Особисто я не люблю нічого такого писати,і про мотиви регіону не знаю нічого...часу не має шукати.
Сестра_Юлія хотіла проводити робін.Ти ще не відмовляєшся? smile
А ти Олька, чому не хочеш вести робін,уже майже все продумала...


Творча майстерня
 
JasjkaДата: Четвер, 2011-02-17, 1:13 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Ще от що подумала...можна підібрати мотив-орнемант на нашому форумі,щоб не друкувати виставити тут ссиллочки де брали,і кожен сам собі видруковує ,так вага посилки менша.

Творча майстерня
 
ОлькаДата: Четвер, 2011-02-17, 1:40 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
не зрозуміла,я маю вишивати щось своє на чужому робіні?

Мар`яно, задумка була у тому, що ми беремо однаковий клаптик тканини, розмічаємо його нитками/маркером, домовляємось про розмір кожного окремого сюжету (розмір однаковий для всіх, я пропонувала 30 хрестиків на 20 см.) і кожен вишиває орнамент свого регіону. Це накшталт сюрпризного робіну. Тобто кожен учасник доповнює робін кожного учасника саме своїм сюжетом. Однієї кольорової гами та єдиного мотиву не буде. В ідеалі на виході ви матимете клаптик тканини зі зразками орнаментів тих регіонів України, де мешкають учасниці коловороту.

Quote (Jasjka)
А ти Олька, чому не хочеш вести робін,уже майже все продумала...

Я хочу брати участь. Тверезо розраховуючи свої сили я знаю, що координувати не зможу.
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-02-17, 3:05 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Jasjka, я дещо по-іншому все це бачу, не так, як ви. Я думала, що це буде рушничок. Із симетричними ДВОМА краями. Тобто кожному буде треба вишити по два візерунки чи мережки там зробити. однакові з обох боків. Ну так я сбі це уявляю. а просто клаптик з різними візерунками мене чогось не надихає.
Quote (Jasjka)
Сестра_Юлія хотіла проводити робін.Ти ще не відмовляєшся?
 
ОлькаДата: Четвер, 2011-02-17, 3:15 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Сестра_Юлія, Юля, розкажи, як ти це бачиш. На скільки учасників буде розрахований такий коловорот? Просто, я думала, якщо рушничок, треба більше учасників, і тоді ризик більший. Я щось не подумала про два симетричні краї...
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-02-17, 5:37 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Я думала, що це буде рушничок. Із симетричними ДВОМА краями.

я саме таку ідею відпочатку і хотіла втілювати


Моя майстерня
 
ОлькаДата: Четвер, 2011-02-17, 6:00 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (shtynka)
я саме таку ідею відпочатку і хотіла втілювати

Давайте втілювати! Якщо визначимось з усіма питаннями і зі складом, з першого дня весни можна почати

 
shtynkaДата: Четвер, 2011-02-17, 9:34 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Олька)
Давайте втілювати!

Так, я подумала, і прийшла до висновку - вишиванці ми врешті решт, чи ні? wink Насправді, будь-який сюжетний робін можна вишити деінде, а от рушникового, певно, не знайдеш...
Я за те, щоб це був невеликий рушничок, та все ж рушничок, а не клаптик. Не треба нам полотно в три метри - думаю і одного метра на всіх вистачить!
Кому не цікавий саме такий формат коловороту - можна брати участь в подібних іграх деінде. Але я не хочу витрачати час на розмінювання. Якщо цей коловорот не рушник - я пас. Мрії повинні збуватись. Навіть якщо це потребуватиме більше часу.

Сестра_Юлія, Юлічка, берешся за організацію? Буду допомагати чим зможу, але виконавець із мене кращий, ніж координатор )))


Моя майстерня
 
JasjkaДата: Четвер, 2011-02-17, 10:15 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (shtynka)
і одного метра на всіх вистачить!
це уже занато...думаю підтримати першу пропозицію Олька,
Quote (Олька)
Тканина, розмір одного сюжету. Можна взяти рушникову тканину, її розмір різний, я бачила від 30 до 37 см. Якщо розмір одного сюжету у довжину буде 20 см, то з обох боків залишатиметься вільними 5-8 см для оформлення панно. Завширшки пропоную не більше 25 (можливо, забагато?) хрестиків для орнаменту та десь 5 хрестиків для підпису. Тобто на кожного учасника відводиться місце у 30 хрестиків (ширина) на 20 см (довжина). Простір між сюжетами десь 3 хрестики. Підпис – ваш нік та форумі, та назва Вашого міста.

Такий великий робін я не хочу вишивати і не потягну...щоб він,робін відродився,треба щось легеньке,щоб всі вишивали,і мали бажання.І учасників треба назбирати багатенько до 1 метрового "рушничка".А нас охочих лише троє,покищо...


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Четвер, 2011-02-17, 10:15 PM
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2011-02-18, 8:07 AM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
І учасників треба назбирати багатенько до 1 метрового "рушничка".

Jasjka, Мар` яно, я теж так думала. Але дівчата мають на увазі взяти, наприклад, 1 метр тканини (рушникової чи Аїди) шириною 30 см. Кожен з учасників вишиватиме однакову смужку з обох країв рушничка. Розмір смужки тоді можна зробити не 25 хрестиків а менше, 15 наприклад. 15 хрестиків, то десь 3 см. 6 учасників - то 6 орнаментів з обох країв рушничка. Я правильно зрозуміла?

 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-02-18, 8:58 AM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Олька)
6 учасників - то 6 орнаментів з обох країв рушничка. Я правильно зрозуміла?

Абсолютно. І де ви бачили рушник, повністю зашитий? Посередині лишиться вільний білий простір - це абсолютно нормально. Тим більше, можна свою смужку вишивати не тільки хрестом, а як говорила Юля, і мережки тут доцільні, і інші шви та техніки - все на власний смак!

Quote (Jasjka)
щоб він,робін відродився,треба щось легеньке,щоб всі вишивали,і мали бажання

Насправді такої мети не стоїть - відродити робін. Я прийму участь лише в рушниковому коловороті. Робінів по мережі можна знайти чимало, але такого формату як ми задумали - я ще не зустрічала.


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний коловорот-3. 2011 рік.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.