| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 9:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивально-покривальний робін
Вишивально-покривальний робін
NitkaДата: Четвер, 2010-02-04, 6:14 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Ось я і розпочинаю тему вишивально-покривального робіну. Приєднуйтесь дівчата. Робін буде такий, як забажала у Пошті щастя nosiknata - клаптики 10*10 (може й більше, як вирішимо), без оформлення, з підписом або без. Чекаю ваших відгуків, дівчата! smile
Почати пропоную, як закінчимо попередні робіни:)




Повідомлення відредагував Nitka - Четвер, 2010-02-04, 6:15 PM
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-02-04, 6:27 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я за. Тільки чекаю порад дівчат-кравчинь, як все те до купи потім стулити. Учасниць нам би з десяток хоч набрати? Так?
 
BulletДата: Четвер, 2010-02-04, 8:25 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
+1


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Четвер, 2010-02-04, 8:41 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
В мене немає сили волі, ну як втриматися від такого робіна!!!!!!!!!!!!!!! Хочу!!!!!!!!!!! Nitka, дякую за організацію робіну, а Наталі за ідею покривальця. Це ж яку позитивну енергетику воно буде мати.... smile

 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-04, 9:14 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
І Наталі нехай теж приєднується!!! Усі-усі!!!! smile Щодо порад, Ліза дала посилання на сайт. А ще у мене є ідея, як можна усе зібрати... Але це вже буде інша тема спільної творчості в мережі! wink
Щось мені явно сподобалося і гратися, і посилки отримувати


 
pozitivДата: Четвер, 2010-02-04, 9:16 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
чекаю порад дівчат-кравчинь, як все те до купи потім стулити
+1???
Зовсім не вмію шити. Вірніше не вмію користуватися машинкою. А можна це якось вручну? В любому випадку - я з вами.



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-02-04, 10:23 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
pozitiv, і я , мабуть. вручну тулитиму. Не святі горщики ліплять...
Дівчатка, слухайте, так це є і власне робін не потрібен. все одно РОЗРІЗАТИ все те потім на клапті?!
 
nosiknataДата: Четвер, 2010-02-04, 10:26 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
дівчата, яка суть? шиємо спільно ковдру))???
одну, чи для всіх по одній, уточніть будь-ласка.

Чесно кажучи я планувала розпочати вишивку своєї власної сорочки (нарешті),до Великодня, тому ковдрочку для малого з вишитими машинками замовила в пошті щастя, часу не вистачить зробити все самій sad



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-04, 11:19 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
машинки залишатимуться в пошті щастя, я думаю;) а от ковдру можна вишити не всю... справді, багатенько. а от такого плану вишивочки 10*10 один малюнок і з'єднати з простими клаптиками тканинок різних, як shtynka пропонувала. які ваші думки з цього приводу?

 
nosiknataДата: Четвер, 2010-02-04, 11:30 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
я вже перерила пів шафи у пошуках шматочків якигось - подумалось - я зможу настрочити квадратиків 5см по п"ять на п"ять квадратиків - вийде такий собі квадрат з шматків розміром 25 Х25 см і переслати його комусь іншому по схемі коловороту, після прострочення ще одним учасником наш шматок прямує до іменинника(це лише моя пропозиція!) як всі скажуть так і буде!
Важким аж занадто він не буде, але 25 на 25 це вже півметровий квадрат, від двох учасників biggrin .

Тепер про тканину - ситець?бязь?кусочки в"язаних светрів?атлас??



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lakizkaДата: Четвер, 2010-02-04, 11:49 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
все одно РОЗРІЗАТИ все те потім на клапті?!
Згодна. Мені здається, що лекше клаптиками пересилати вишивки. Якщо то буде покривало, то вишивка буде лише фрагментами. Але в такому випадку коловорот адрес. Треба тоді грамотно скласти хто в якому порядку пересилає іншому вишитий клаптик. Тобто, щоб кожен учасник раз у 2 тижні отримував 1 фрагмент і сам посилав, який він вишив іншому адресату. Тоді ми всі впораємось за певний відрізок часу. Я не дуже нагрузила вас... wink


 
nosiknataДата: Четвер, 2010-02-04, 11:53 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
ееее, з вишивкою я щось "прогнала", я подумала просто про покривало з клаптиків без вишивки, бо це по часу скоріше і це єдине на що я підписуюсь.
печворк чистої води!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Четвер, 2010-02-04, 11:54 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
брррррр..... smile Дівчата, що мешкають в Києві і в околицях столиці! Пропоную свою допомогу у зшиванні. Вишивайте свою *серединку*, я обстрочу її акуратно (я старатимусь!) і передам або вам назад, або вже в наступну область smile

Я почитала ваші пропозиці, вони трошки різняться, але все ж більш-менш суть одна.
- вишиті серединки квадратики чи прямокутники, але обшиті тканинами до формату більших квадратів, які потім автор ковдри зшиє, власне, в ковдру:
і/або
- шита ковдра з квадратних сегментів. Суть гри в підборі тканинок з різних областей. Автор може задати тон, кольорову гамму чи мотив рисунка тканини (геометрія, ніч, янголи, квітчаста тканина чи інше)

Це *пахне* довгостроковим коловоротом. Думаю, не менше, ніж піврічним. А то і довше. То ж пропоную грати в нього спокійно і розважливо. По-перше, такий виріб не треба пересилати, як уже зазначали до мене, вище. Його роблять всі одночасно, кожен свій сегмент. Тверезо оцінимо наші сили і часові можливості. Нехай на кожний сегмент у нас піде 1 місяць. Тобто, скажімо, до 1 квітня всі сегменти будуть у автора дома. Ще 3 місяці *збирач* сегментів буде зшивати клаптики (прикол не в тому, щоб зшити, а в тому, щоб зшити верх ковдри з серединкою і спинкою (синтепон чи ватин як серединка, і ситець чи атлас як спинка, ще називають *бек*)
Думаю, за пів року можна справитись smile

так кожен гравець отримає шматочок уваги від багатьох форумчан. happy



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:17 AM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Nitka, і я так думаю: вишиті клаптики - це тільки одні з елементів. Решта - просто клаптики тканини (чи навіть плетені з ниток), може, стрічки тканини, зшиті на кшталт простенької "шахматки" чи чогось такого. Маленький пледик, ноги кутати взимку. От так собі це бачу.
 
NitkaДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:17 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
так-так happy

 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:17 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
краще (і простіше для тебе) зшити смужки з двох кольорів і порізати потім смужки на прямокутники, тобто ти смужку поріжеш перпендикулярно краю і в утвореному прямокутнику будуть 2 кольорових квадрати. А ще тобі допоможе ось це: http://quiltstudio.ru/?p=233

Лізо, таким же вірусом заразитися можно! не можна показувати таке людям зі слабким імунітетом happy



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:17 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Світланка, і я на тому сайті півночі просиділа. Тільки в мене нема швейної машинки, а то б уже строчила... smile
Quote (Світланка)
Лізо, таким же вірусом заразитися можно!
 
NitkaДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:17 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
щодо покривал - можна такий робін влаштувати 10*10 і усім покривала wink і усі мами підключаться!

 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:18 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Nitka, ти читаєш мої думки щодо робіна!!!
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2010-02-05, 2:18 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ой, людоньки! я і не думала, що моя затія з ковдрочкою знайде такий відгук і зчинить переполох аж до коловорота нового!!!Оце тааааак!!! surprised
Я страшенно радію, але до вершин печворку мені як від землі до неба biggrin я на ковдрочці планую потренуватись))

Я з радістю буду творити для всіх подарунки, в Пошті щастя, але від коловороту печворкового мабуть відмовлюсь - по-перше в мене немає тканин, бо я не шию в великих маштабах, по-друге я планую маштабну вишиванку для себе, по-третє я того і запропонувала всім вишити для мене машинки, бо сама це не зроблю в такій кількості найближчих 10 довгобудів!!!!

дівчата, не обов"язково вишивати великі, можна різних розмірів , я для легкості вибрала розір до 10 см, але все на ваш смак!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивально-покривальний робін
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.