| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 3:57 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
ТетянаДата: Неділя, 2013-12-15, 5:23 PM | Повідомлення # 241
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
І я спішу в темку поділитися своїми приємностями. Спочатку я отримала чудові подарунки від Тані (Tana) - лляний рушничок і книжечку-листівки з фото народного вбрання різних частин України. Таню, спасибі, surprised я навіть не знала, що таке буває!

А потім мені прийшла посилочка від Оксани (Sabrin):

тут було багато цікавого: коробочка для рукодільних дрібничок, ниточки, тканина, усміхнений ( tongue ) зайчик і... сушені гриби!!! Ось вони чомусь дуже зацікавили самі бачите, кого, довелось заховати повище. Дякую, Оксано! Така приємна несподіванка!

Така собі груднева пошта справжнього щастя! Вона мені дуже допомогла переживати ці сірі дні і тривожні події. Дівчатка, ще раз - спасибі вам велике!
Прикріплення: 9366250.jpg (177.1 Kb) · 7726531.jpg (224.7 Kb) · 9975277.jpg (213.0 Kb) · 7664957.jpg (191.8 Kb) · 6263652.jpg (272.1 Kb)
 
КиянкаДата: Неділя, 2013-12-15, 11:30 PM | Повідомлення # 242
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline

І я з подаруночками від Оксани Sabrin. Пластмасовий кошик для рукоділь, чорна канва, білі й чорні ниточки, зайчик-смугайчик... і смачнющі сушені карпатські грибочки. Оксаночко, велике дякую!!!
Тетяна, найсмішніше те, що в нас не тільки подарунки однакові, а й руді котики теж. Мій теж грибочки нюхав, але фотографуватися не захотів.
Прикріплення: 3731741.jpg (161.6 Kb)


Повідомлення відредагував Киянка - Понеділок, 2013-12-16, 0:01 AM
 
Irina_SVДата: Неділя, 2013-12-15, 11:55 PM | Повідомлення # 243
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
ТетянаКиянка, Вітаю з щастячком, зайченятковим щастям smile exclaim



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2013-12-16, 1:44 AM | Повідомлення # 244
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Тетяна,Киянка Вітаю! У мене також з трьох один рудий - Васюня!   :D
 
ОлькаДата: Понеділок, 2013-12-16, 2:45 PM | Повідомлення # 245
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Даже не знаю, куда написать, уже давно не заходила на форум, думаю, это подходящая тема)) Пасіонарія, огромное спасибо за такой неожиданный подарок! Чудесная книжка! Прекрасный сюрприз, я была очень удивлена. Так приятно  exclaim
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-12-16, 3:20 PM | Повідомлення # 246
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Киянка ()
в нас не тільки подарунки однакові, а й руді котики теж.
Цитата olgavasilevskia ()
У мене також з трьох один рудий - Васюня!
biggrin biggrin biggrin Справжня "Спілка рудих"! Приєднуйтесь!
 
TanaДата: Понеділок, 2013-12-16, 4:02 PM | Повідомлення # 247
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
На мою київську адресу прийшла посилка від Пасіонарії, мама забрала. Поїду забирати. Дякую, Людо, і звітуматимусь за кілька днів, сподіваюсь.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-16, 4:21 PM | Повідомлення # 248
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олька, а от не варто забувати про наш форум, дякую Пасіонарії smile

КиянкаТетяна,  вітаю вас з несподіванками від Оксани Сабрін. Оксано-Киянко, зайчик не просто так wink Зичу здоров"я! wink

Tana, значить, можна і на київську відправляти?...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2013-12-17, 11:04 AM | Повідомлення # 249
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Tana, значить, можна і на київську відправляти?...

Рідко там буваю, напружувати маму ходити з копією мого паспорта(в нас різні прізвища, не хочуть віддавати інколи) не хочу.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2013-12-17, 11:07 AM | Повідомлення # 250
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю всіх з чудовими дарунками. Приємно що "Пошта щастя" продовжує приносити радість.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Середа, 2013-12-18, 6:33 PM | Повідомлення # 251
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
а я щойно отримала пошту щастя відСестри_Юлії! Неочікувано ШВИДКО дійшов рекомендоаний лист з Дніпропетровська у Київську область - всього двадні (вислано 16.ІХ, отримано 18.ІХ)
Юлечко, дякую за приємності, цукерку з цукерками))) відкрию під ялинкою, не зараз, шоколад - не втримаюсь до нового року, згризу просто завтра smile А які приєєєємні шармики - підвісочки з білого металу новорічної та рукодільної тематики!

Так, перерахую, що ж було в посилці щастя:
- календар "Петриківка", придуманий і надрукований Юлекю власноруч на фотопапері, перекидний, рушниковий!!!
- шоколад з горіхами
- ялинка-магнітик
- велика цукерка з цукерками всередині
- прозорий органайзер для дрібних штучок (там у мене житимуть бісеринки і шармики)
- шармики (підвіски) з білогометалу (ялинки, сніжинка, ножиці, нічний метелик!
- листівка підписана вручну з такими приємними словами і побажаннями
(я стараюсь роздруковувати свої листи, бо маю красивий, але геть нечитабельний почерк, тому листи і листівки, написані вручну, дуже люблю і ціную!)

Дякую, Юля!!! Обіймаю тебе :)

Прикріплення: 8847531.jpg (46.8 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shevaДата: Четвер, 2013-12-19, 7:48 PM | Повідомлення # 252
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
І до мене вчора завітала пошта щастя, як раз до свята Миколая smile
Отримала чудові подаруночки від Сестри_Юлії! Дякую їй щиро та багато разів. Вчора навмисно нікому не показувала, бо сама милувалася і не хотіла ні з ким цим щастям ділитися (ось така поганка smile ) Сьогодні вже, так і бути, покажу, що тепер в мене є:
-  чудовий перекидний календар "Петриківка" на 2014 рік!
- чотири фабричні листівки з панночками в народному одязі (цікавий наочний матеріал для моєї творчості, давно вже задивлялася на ці листівки),
- радісно-червона вишита закладинка,
- різнокольорові ниточки муліне,
- ялинкова підвісочка-прикраса "чобіток" з фетру,
- пара дуже акуратних, якісно зроблених, підставок-прихваточок,
- веселий гаманець "для шоколадки" - міцно прикріпилася ця назва до нього wink (Була ще шоколадка, але, на жаль, до моменту зйомки вона не дотягнула wink )
- листівка ручної роботи з прекрасними побажаннями,
- новорічні рукодільні дрібнички (сніжинки, зірочки)
- І най-най-найкращий плетений бісерний комплект!!!!
От скільки щастя мені одразу привалило smile


моя майстерня

Повідомлення відредагував sheva - Четвер, 2013-12-19, 7:50 PM
 
ZetaДата: Четвер, 2013-12-19, 8:16 PM | Повідомлення # 253
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо,Аню - вітаю з чудовими подарунками!!! Юля цього року дарує щастя нашому форуму! exclaim
я теж хочу похвалитися своїм щастям - отримала подарунок від Лесі Демчук Dmutrik09
справжнього дідуха!!! а ще вишитий бісером Львів,ниточки муліне та дуже теплий лист з привітаннями smile
 
Лесю -дуже тобі дякую! картину одразу утягнули до себе мої старшеньки - обіцяли вставити у рамку та сфотографувати - вони Львів обожнюють - багато разів там бували,треба й мені туди зібратися!
Прикріплення: 2155250.jpg (222.5 Kb) · 3623338.jpg (235.4 Kb)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-12-19, 10:09 PM | Повідомлення # 254
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
ZetashevaBullet, дівчата, вітаю з чудовими подарунками!!!
А ми сьогодні лише повернулися з Києва і теж зразу отримали пошту щастя від Лізи Bullet - цілу купу швацького щастя! Завтра відзвітуюсь, бо фотокамера ще від київських репортажів не відпочила rolleyes
Лізо, дякую!
Цитата Bullet ()
(я стараюсь роздруковувати свої листи, бо маю красивий, але геть нечитабельний почерк, тому листи і листівки, написані вручну, дуже люблю і ціную!)

О, ми мали сьогодні нагоду переконатись! Дешифрували лист вдвох по черзі, а потім вирішили, що мабуть написані дуже гарні і теплі слова і головне дійсно ДУЖЕ красивим почерком - це правда!
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-12-21, 11:02 AM | Повідомлення # 255
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Доброго ранку, форумчани! Позавчора отримали ми від Тані Коротенко , яка ТМК пошту - ПОШТУ ЩАСТЯ! Немає такого року, аби ця Фея- чаріниця нас не привітала зі святами. Отож вітання з Дніпропетровська.

 Теплі привітання на листівочці-календарику,приправи до глітвейну ( То коче мусимо зробити глітвейн),чарівні солодкі санчата, фарби для скла , цукрові срібні намистинки ( також треба пекти імбирних миколайчиків) і вишукана підставочка - справжній витвір мистецтва. (На роботі дівчата розглядали і диву дивувалися, казали, що в нас не форум, а якийсь завод по виготовленню усіляких дивовижно-класних речей!).
Таню, дяка, дяка, дяука,дяка,,,,,,,,,,,,,,,,
Прикріплення: 8978128.jpg (98.3 Kb) · 2142166.jpg (136.1 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2013-12-21, 11:22 AM | Повідомлення # 256
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Таня Коротенко ощасливила і мене! Що ціково, то ввечері на Миколая ми смакували глінтвейн вже у вузькому колі (так відходили від перевтоми) і планували на Різдво угощення, і тут - таке актуальне все, що треба! smile
Ще раз велике спасибі сім"ї Коротенків!


А млинок прикрасить кухню. Оформлю колекцію (вимию від порохів та павутиння) і сфотографую!
Прикріплення: 5762285.jpg (114.3 Kb)


ore et labore!


Повідомлення відредагував Пасіонарія - Субота, 2013-12-21, 11:24 AM
 
ТМКДата: Субота, 2013-12-21, 3:31 PM | Повідомлення # 257
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Найбільше хвилювалась, аби ота підставочка доїхала цілою, бо розмальована частина керамічна. Але все доїхало, як потрібно, отож
ВЕСЕЛИХ СВЯТ, ДІВЧАТА!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
КиянкаДата: Неділя, 2013-12-22, 1:11 AM | Повідомлення # 258
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline

Отримала Пошту щастя від Tana - лляну серветочку й листівку. Дякую, Таню!
Прикріплення: 8718255.jpg (141.9 Kb)
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-12-22, 2:53 AM | Повідомлення # 259
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
- календар "Петриківка", придуманий і надрукований Юлекю власноруч на фотопапері, перекидний, рушниковий!!!
Лізо і в мене є календар "Петриківка" я не знала що ця чудова ідея і втілення її  у житті -  все це  наша Юля.
Юля дякую що ділешся своїми  роботами , бездоганно .дуже гарно, і аккуратно,бажаю нових творчих задумів.
 
TanaДата: Середа, 2013-12-25, 10:27 AM | Повідомлення # 260
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Моя красива і змістовна пошта щастя від Пасіонарії

Дякую, Людо!
Прикріплення: 9137394.jpg (278.6 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.