| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:56 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-12-06, 8:22 PM | Повідомлення # 221
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А я знову сюди. І знову хвалюся. Цього разу дуже симпатичними подаруночками від ТАНИ- буклетом з київських музеїв, альбомчиком з українськими жіночими строями і лляною серветкою. Дякую, Таню!
Прикріплення: 1815167.jpg (161.6 Kb)
 
shtynkaДата: Неділя, 2013-12-08, 0:21 AM | Повідомлення # 222
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
сьогодні отримала несподівану посилочку від Людмили Вонсуль (Пасіонарія) із чудовою книгою про різдвяні традиції, а ще теплий лист і маленьку паперову іконку. При чому пошта не підвела, і доставили в скриньку звичайного листа (що дивно для мого відділення і тим же часом приємно, бо рекомендовані листи доводиться забирати власноруч, вдома ти чи ні).

Свято наближається, дякую Людмилі, і всій вашій гарній родині!


Моя майстерня
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2013-12-08, 1:17 AM | Повідомлення # 223
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
shtynka, це, взагалі, Святий Миколай. Не думала, що прийде так швидко smile
Грудневий цикл свят почав свою ходу ... smile


ore et labore!
 
shtynkaДата: Неділя, 2013-12-08, 10:48 AM | Повідомлення # 224
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую святому Миколаю!

Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-09, 4:07 AM | Повідомлення # 225
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
А я знову сюди. І знову хвалюся. Цього разу дуже симпатичними подаруночками від ТАНИ- буклетом з київських музеїв, альбомчиком з українськими жіночими строями і лляною серветкою. Дякую, Таню!

Цитата shtynka ()
сьогодні отримала несподівану посилочку від Людмили Вонсуль (Пасіонарія) із чудовою книгою про різдвяні традиції, а ще теплий лист і маленьку паперову іконку.

вітаю вас, дівчата! Вкотре переконуюсь, що читати про дарунки колегам також дуже приємно!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Andrew_YerДата: Понеділок, 2013-12-09, 10:39 PM | Повідомлення # 226
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
До нас завітала пошта щастя від Ані (sheva). smile

Чарівна Наталка-Полтавка. Народжена настільки майстерно, що перехоплює подих. Неймовірна увага до деталей, цілісність образа, бездоганність у виконанні.


Прекрасна листівочка авторського дизайну з "пазухою", відшитою за Гарасом.


Тканина з такими класними узорчиками.

І персонально для мене дуже корисна магнітна дошка. Дуже зручно тримає схеми перед очима під час роботи.


Аню, дякуємо тобі, по-перше, за твоє мистецтво! Дякуємо за радість, яку ти даруєш!
Прикріплення: 2108577.jpg (230.3 Kb) · 0036863.jpg (210.9 Kb) · 0644235.jpg (393.9 Kb) · 6957707.jpg (242.8 Kb)


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Понеділок, 2013-12-09, 10:40 PM
 
ромашка1Дата: Понеділок, 2013-12-09, 11:54 PM | Повідомлення # 227
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Andrew_Yer  ,чудова пошта щастя,Наталка -Полтавка красуня,майстерне виконання,Аня ви молодець,Андрію бережіть берегиню ! smile
 
BulletДата: Вівторок, 2013-12-10, 4:16 AM | Повідомлення # 228
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Andrew_Yer ()
До нас завітала пошта щастя від Ані (sheva).

вітаю з поштою від Ані! І дякую, що показалидошку, я про таке диво навіть не чула!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-12-10, 10:43 AM | Повідомлення # 229
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
shtynkaСестра_ЮліяAndrew_Yer, Вітаю обдарованих!Дяка дарителям.  smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: Вівторок, 2013-12-10, 10:18 PM | Повідомлення # 230
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Андрію та Інна - вітаю з чудовим подарунком!!! бачила цей шедевр наживо - можу констатувати - ви щасливці! biggrin





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
soncevudaДата: Четвер, 2013-12-12, 0:27 AM | Повідомлення # 231
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
хоч я і не була хорошою дівчинкою цогоріч, але отримала сьогодні абсолютно казковим чином чудовий і неймовірно приємний і взашгалі неочікуваний подарунок від чудової Людмили - Пасіонарії! Дуже дякую!!! я так зраділа ..........)))) вперше мабуть за весь час у мене потроху почав закрадатися святковий настрій.....дякую!!!!! 
отримала чудову книгу про різдвяні свята від чудовго видавництва "Свічадо" і дуже приємний, такий душевний лист.....дякую.....дуже не вистачало таких відчуттів! )))) 
немає сил, нажаль, дійти до фото, але завтра - обов"язково ! )))) 
ще раз ДЯКУЮ! )



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
AfinnaДата: Четвер, 2013-12-12, 0:39 AM | Повідомлення # 232
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата soncevuda ()
Дуже дякую!!! я так зраділа ..........)))) вперше мабуть за весь час у мене потроху почав закрадатися святковий настрій.....дякую!!!!! 

Владо, вітаю з приємним сюрпризом! Та ще й приємніше, мабуть, коли не очікуваний smile
Цитата soncevuda ()
.дуже не вистачало таких відчуттів!

Наші любі дівчата здогадуються якимось чином що, коли і кому щаслива пошта має принести wink
Владочко, бажаю, щоб відчуття наближення свята і передсвяковий настрій збереглися надовше!!!
 
AfinnaДата: Субота, 2013-12-14, 12:53 PM | Повідомлення # 233
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Радісно і приємно! Подарунки в наш дім приносить не лише св. Миколай, а й св. Андрій happy
Дуже теплі привітанні від дівчат, які ми перечитуємо в -надцятий раз і стає веселіше, такі гарнюні подаруночки! Вони поступово заповнюють місце на стіні перед робочим столом і так приємно відволікатись від роботи і споглядати smile А ще вони так підтримують в ці важкі дні, надають сил, витримки, надії на те, що все у нас буде добре! Дякую вам, дівчата!!
А у нас тепер живуть соньки-дрімки та коник від Sabrin (а ще тепер у мене є така красивезна і приємна на дотик тканина, вже знаю що пошию для себе коханої wink і ще ми на тиждень-два забезпечені грибною юшкою з Оксанчиних сушених грибочків, вже вчора скуштували!).
Від Тетяни завітали до нас такі гольнички чарівні! Листівка з теплими і важливими побажаннями. Правда, ще була шоколадка, але такі дарунки ніколи у нас до фотосесії не зберігаються чомусь redface У нас в родині цьогоріч буде деревце вишні, бо в цьому році ялинку не хочу! прикрашена гольничками. Так собі вирішила wink
Ялиночки у нас тепер будуть лише рукотворні, з гарною живильною енегргетикою! Ось як від сестрички нашої Юлі! А ще календар який чудовий! І листівочка!!
Щиро дякую!!

Прикріплення: 9909200.jpg (297.9 Kb) · 9150145.jpg (259.0 Kb) · 5243559.jpg (226.8 Kb) · 8585976.jpg (204.5 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Субота, 2013-12-14, 12:54 PM
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-12-14, 1:54 PM | Повідомлення # 234
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Afinna, вітаю з подарунками! Радію разом з вами)))
Цитата Afinna ()
У нас в родині цьогоріч буде деревце вишні, бо в цьому році ялинку не хочу! прикрашена гольничками. Так собі вирішила


Чудова ідея!!!  wink


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Субота, 2013-12-14, 2:35 PM | Повідомлення # 235
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
soncevudaAfinna,  на то вона і Пошта ЩАСТЯ, бо дарує таке щастя, часто неочікуване smile Радію за вас!!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2013-12-14, 5:31 PM | Повідомлення # 236
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А я похвалюсь цього разу поштою щастя від Ані з Донецька sheva. Це чудові, давно омріяні бісерні кульчики (під намисто) і вишита листівка надзвичайної краси! Дякую, Анечко!
Прикріплення: 1568536.jpg (289.2 Kb)
 
BulletДата: Субота, 2013-12-14, 7:05 PM | Повідомлення # 237
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, краса, вітаю зі щастям!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2013-12-15, 9:42 AM | Повідомлення # 238
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю ощасливлених і дарувальниць!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Irina_SVДата: Неділя, 2013-12-15, 12:21 PM | Повідомлення # 239
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Сестра_ЮліяAfinna, І мої вітання прийміть! Щоб такого щастя було багато і постійно! smile



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
olgavasilevskiaДата: Неділя, 2013-12-15, 1:30 PM | Повідомлення # 240
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Ох и Ах ! Всех поздравляю!!!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.