| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:24 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
BulletДата: Субота, 2013-08-17, 11:30 AM | Повідомлення # 141
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ой скільки щастя вам всім привалило smile Всіх вітаю і поспішаю вносити зміни в верхнє повідомлення wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Субота, 2013-08-17, 9:14 PM | Повідомлення # 142
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
сьогодні отримала на пошті ЩАСТЯ від Лесі та Юлі Демчук!!! happy

другий том Люби Гавур,дуже теплий лист від Лесі - та чудові роботи Юлі - нашої юної майстрині!клаптикова писанка(обожнюю клаптики! cool )та витинанка!
 
Лесю! дуже вдячна за такі чудові подарунки!
а оце маки з подарованої тобою книжечки.про які я тобі говорила... wink
Прикріплення: 0967167.jpg (215.4 Kb) · 0601885.jpg (174.9 Kb) · 2430909.jpg (204.4 Kb) · 4997900.jpg (224.7 Kb)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2013-08-17, 9:22 PM
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-08-17, 10:43 PM | Повідомлення # 143
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Zeta, Таню, добре, що все вдало дійшло, все сподобалося! До речі це третя книжка Люби Гавур. 
 Дякую за приємне спілкування по телефону!
Зі щастям тебе! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: Субота, 2013-08-17, 11:12 PM | Повідомлення # 144
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
точно - це 3-й том - недогледіла одну рисочку redface





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-08-23, 10:41 PM | Повідомлення # 145
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Zeta,  а мені ще надзвичайно сподобалась швейна машинка - гольничка!! Хто автор шедевру?

А я сьогодні показую неочікувану пошту щастя від Тані Зез Zeta,  це шмат якісногог дублірину і шкіра для проб, я так розумію, а також смачний (на вигляд) чай зелений з жасмином!
Не хочу показатись нечемною, дуже тобі, Таня, вдячна за пошту щастя, але попри твої очікування, я найбільше зраділа красивому крафтовому пакету і супер красивій бавовняній стрічці з українським візерунком!!! Не уявляю, де зараз таку можна і купити, бо в наш час хіба що одна синтетика продається.
Дякую, Таня, за професійну пшту щастя, від понеділка почну пробувати працювати з дублірином (чай обіцяю розпити відзавтра ;)* Пакетик піде на рециклінг: попрацюю з ним у скрапбукінгу smile
ДЯКУЮ!!!! Дуже приємно )***
Прикріплення: 2187834.jpg (67.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Субота, 2013-08-24, 1:48 AM | Повідомлення # 146
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Zeta,  а мені ще надзвичайно сподобалась швейна машинка - гольничка!! Хто автор шедевру?
це подарунок родини Єрмакових smile -думаю робота Інни
Цитата (Bullet)
де зараз таку можна і купити,
це з радянських запасів моїх клієнтів-вони тепер зносять все вишите до мене-я не можу все зшити - тож підкидаю вам роботу wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Субота, 2013-08-24, 12:58 PM | Повідомлення # 147
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Zeta)
це з радянських запасів моїх клієнтів-вони тепер зносять все вишите до мене-я не можу все зшити - тож підкидаю вам роботу


Таня, і я дуже за то дякую!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: П`ятниця, 2013-08-30, 1:47 PM | Повідомлення # 148
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Привіт всім!!  Пройшло вже трохи часу,тепер буду хвастатися...Хотіла,щоб Інна з Андрієм дістали повний комплект похвалушок,коли приїдуть з відпустки!!!
Під час 3 котика Інна спитала,що б мені такого  хотілося...   biggrin Я не очікувала,але повною мірою скористалася нагодою і поклянчила дещо...і ось:



Так,так...я знахабніла ,і поклянчила зразочок Андрійових мережок!!!  Але я не знала,що отримаю СТІЛЬКИ!!!! Мацати не даю,дивитись тільки у файлику,і думаю,як це його оформити,так щоб обидві сторони видно було. А поки що чахну над дорогоцінністю....і молюся на неї!!
Дівчата,можна заздрити мені!!! Я така щаслива,що можу обійняти весь світ!! А ще я маю такий маячок,котрий виконає моє бажання про море.Він вже має в собі дещо....Інночко,Андрію,дуже дякую !!!!!!!!!!!!!!!
А щоб було зрозуміло,що мережка не дає мені таки спокою і зразки таки потрібні для навчання і натхнення,покажу шматочок своїх колупалок...тільки не смійтеся дуже голосно.....моє друге прізвище-Криворучко...



Повідомлення відредагував olgavasilevskia - П`ятниця, 2013-08-30, 3:23 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-08-30, 2:00 PM | Повідомлення # 149
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (olgavasilevskia)
,і думаю,як це його оформити,так щоб обидві сторони видно було. А поки що чахну над дорогоцінністю....і молюся на неї!! Дівчата,можна заздрити мені!!!

вітаю з таким очікуваним щастям! smile

Порада щодо оформлення: Купити 2 прозорих аркуша плівки для скрапбукінгу і вставити між ними цей зразочок і потім уже у звичайний файлик. Так ви доб"єтесь цупкості (ті прозорі аркуші тільки гнуться, але не мнуться)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: П`ятниця, 2013-08-30, 3:11 PM | Повідомлення # 150
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Дякую,але я думаю про рамочку...
 
SabrinДата: П`ятниця, 2013-09-20, 10:41 AM | Повідомлення # 151
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Отримала разом з "котом в мішку" несподіване щастя від родини Єрмакових. Магнітик і намистинову лялечку. І дуже тепле привітання. Щиро дякую!
Прикріплення: 8541893.jpg (264.0 Kb)
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-09-20, 11:01 AM | Повідомлення # 152
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Sabrin, Як гарно! Чудовий у Вас подаруночок :). Я аж позаздрила (не подумайте, лишень по-доброму :))) ) - лялечка.....мммммммм......мініатюрненька і така тендітненька )).



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-09-20, 5:18 PM | Повідомлення # 153
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
несподіване щастя від родини Єрмакових

Примєно мені за відновдення теми "Пошта щастя" smile А то ж засумно тут стало...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: П`ятниця, 2013-09-20, 9:08 PM | Повідомлення # 154
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
Отримала разом з "котом в мішку" несподіване

Цитата (Bullet)
Примєно мені за відновдення теми "Пошта щастя"

Цитата (Irina_SV)
Sabrin, Як гарно!

Дівчата, та хіба ж то "Пошта щастя"? То замість "Добрий день у Вашій хаті!" biggrin Бо не могла ж я зайти у гості з пустими руками cool
Але з огляду на спосіб доставки, то моє привітання таки поштове.
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2013-09-20, 9:53 PM | Повідомлення # 155
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я прошу вибачення,що запізно звітую ...
Ось такий подарунок-щастя я отримала від Волиняночки.



Велике СПАСИБІ! Він,подаруночок,прийшов саме вчасно ))) для підняття творчого духу.
Прикріплення: 3585380.jpg (200.8 Kb)


Творча майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-09-20, 9:58 PM | Повідомлення # 156
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Jasjka)
Ось такий подарунок-щастя я отримала від Волиняночки.

злякав метелик.. а все інше - посміхнуло smile Дивлюсь, що ми постійно один від одного набираємось досвіду і вмінь. Ось і "оздоровчі" нитяні лялечки , якими свого часу нас майже всіх обдарувала Тана Срібна, тепер робимо всім форумом smile Пррррриємно!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: П`ятниця, 2013-09-20, 11:13 PM | Повідомлення # 157
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Jasjka)
Ось такий подарунок-щастя я отримала від Волиняночки.

Jasjka, вітаю з приємними подаруночками!!!

Я не перестаю дивуватися дивовижним співпадінням, які почалися в нашій родині від початку спілкування на форумі wink А можливо це і не співпадіння!! Бо тут однодумці і справжні smile чарівники, інакше не можливо пояснити... А саме:

По-перше, ми лишень з Andrew_Yer планували і мріяли, що треба домашню колекцію поповнити Петриківським розписом. Намагаємося збирати "артефакти декоративно-прикладного мистецтва, бо для нас це речі для душі, для надхнення! Спланували (поки ще в мріях) навесні поїздку на Дніпропетровщину cool
По-друге, улюблений колір беж, та ще й речі, які у мене постійно використовуються (чомусь впевнена, що це не є співпадіння) cool , а ще речі, які будуть з задоволенням і вдячністю використовуватись!!
І по-третє, на носі родинне свято - 21 річниця весілля /вінчання -і ми подарунки отримали справжні, як на весілля tongue
Дивно, бо про це ніхто не міг знати...але ось..


Дякуємо щиро Сестрі_Юлії за неймовірно вгадане бажання, за таке співпадіння, за радість в нашому домі!!! За те, що ми лише збираємося, а Петриківка сама вже до нас завітала, ще й з купою подарунків biggrin
Прикріплення: 8742970.jpg (243.7 Kb) · 9609824.jpg (219.7 Kb) · 2709196.jpg (250.3 Kb) · 8187109.jpg (256.0 Kb)
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-09-20, 11:46 PM | Повідомлення # 158
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата (olgavasilevskia)
Дякую,але я думаю про рамочку...
olgavasilevskia, Оля, а от якби де поцікавитись такими підставочками-рамочками прозорими. Часто можна їх побачити в банках. В них вставляють якийсь документ, так щоб було видно одночасно і клієнту і працівнику банку. Зараз "порищу" простори інтернету і спробую показати, про що ото я тут торочу )))

знайшла, ось таке:


Бо ці зразочки-семплери таки точно повинні бути на виду. Вони такі гарнющі!!!!!
Прикріплення: 3256726.jpg (39.9 Kb) · 5748086.jpg (29.1 Kb)




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/


Повідомлення відредагував Irina_SV - П`ятниця, 2013-09-20, 11:52 PM
 
BulletДата: Субота, 2013-09-21, 1:39 AM | Повідомлення # 159
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
Дякуємо щиро Сестрі_Юлії за неймовірно вгадане бажання,

я здогадуюсь, що це все- пошта щастя від Сестри_Юлі? smile
Вітаю!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-09-21, 11:55 AM | Повідомлення # 160
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Цитата (Jasjka)
Він,подаруночок,прийшов саме вчасно ))) для підняття творчого духу.

Мар'яно, рада, що все прийшло вчасно і нехай ваші всі шкільні проекти і переатестації вдадуться на славу. smile

Цитата (Bullet)
злякав метелик.. а все інше - посміхнуло Дивлюсь, що ми постійно один від одного набираємось досвіду і вмінь. Ось і "оздоровчі" нитяні лялечки


А чому злякав метелик? Він мені так сподобався,  такий делікатний, хоча, можливо, трішки темнуватий.
Так-так, Тані велика вдячність за науку, ніби все й просто, але треба пробувати і ще від ниток багато залежить,ось ці лляні дуже приємні. smile

Afinna, вітаю з розкішною поштою щастя! Юля вас дуже гарно потішила - любо дивитися.


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Субота, 2013-09-21, 11:57 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.