| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 6:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
TanaДата: Неділя, 2013-10-06, 10:39 PM | Повідомлення # 181
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Моя пошта щастя з форумівки:
від  Afinna -- лялька для донечки,яка, ну, дуже їй сподобалась, про що дивіться в темі дарувальниці, лист мені і тканинка;
від Тетяна -- подушечка-котик -- секціний нявчик мого рожевого кольору (от лікує мене цей колір, лікує!);
від Kaluna шоколад ,який не війшов в кадр із зрозумілих причин)) і пиріг від Сміяни те саме;
від Bullet
морську (так, я хочу на море!) косметичку, схожу на мушлю і браслетозакладинку текстильну.
Дякую, дорогі друзі, за подарунки і спілкування!
Прикріплення: 1503260.jpg (154.7 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
KalunaДата: Неділя, 2013-10-06, 11:18 PM | Повідомлення # 182
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
друг до дужки притуляється, вже купа ідей!

Afinna, чекаємо на втілення!  wink

Дівчата, я ще й тут зі своєю поштою і щастям. Щоб усе було при купі:


Принесли щастя - Bullet, Afinna, Andrew_Yer  smile
Прикріплення: 8018249.jpg (135.2 Kb)



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-07, 0:58 AM | Повідомлення # 183
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
гарнесеньку маргашку (які чомусь мені так шкода використовувати за призначенням, попередня використовується виключно під вазу з квітами! )

наказую smile використовувати під чашку з чаєм! ;))))

Цитата (Afinna)
Тепер вечір пропав бо все в -надцятий раз переглядається, в руках тримається, друг до дужки притуляється, вже купа ідей! Щиро дякую!!!

а у мене те саме, тільки ще й всі-всі перемацали, перецокали язиками, перехвалили наших форумчанок! Хоча ні, не ПЕРЕХвалили, нас не можна перехвалити!!! smile

Я ще не сфотографувала, фотоапарат не зарядила, не голова, а дуршлаг просто.. :((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-10-07, 11:11 AM | Повідомлення # 184
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
TanaKalunaBullet, вітаю з подаруночками! Вони чудові!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2013-10-07, 12:53 PM | Повідомлення # 185
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Вітаю з подаруночками! Радію разом з вами, що ви всі так чудово зустрілися і поспілкувалися!!!

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2013-10-10, 6:40 PM | Повідомлення # 186
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Сьогодні я найщасливіша зі всіх!!! Пошта щастя і до мене завітала із осіннього Луганська  від Afinna smile
Наша Інна справжня чарівниця))) От звідки дізналась, що у мене є записник без обкладинки? Що я дуже люблю трав'яні чаї? і що я мріяла, хоча б в руках потримати лляні ниточки ДМС?  question
Тепер я щаслива власниця модної джинсової одежини на мій щоденник, пакуночка зеленого карпатського чаю, зібраного  власними руками Інни, чарівної глиняної чашечки для доброї кави, класної косметички-сумочки в моєму улюбленому кольорі, моточка лляних ниточок ДМС і гарненької підвісочки із зображенням дуже милої балерини.  
І ще суперовий кіт Муркотун із кучерявою чуприною, і, що саме головне, всі подарунки заправлені добром, щирими побажаннями і неймовірною позитивною енергетикою! 
Дякую, Інно! Ви створили мені неймовірний настрій!!! ))))

А на цьому фото пан Муркотун перевіряє процес примірки нової одежини для щоденника smile


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-10-10, 11:06 PM | Повідомлення # 187
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Сьогодні до мене завітало щастя з Чернівців від шановної Людмили вишивалочки.
Неймовірне життєстверджуюче барвисте щастя - альбом, про який останнім часом сказано багато гарних слів, "Світ української вишивки. Феномен Георгія Гараса."

Шановна пані Людмило, щиро дякую Вам за такий фантастичний подарунок і за теплий лист з побажаннями!
Я щасливий smile
Прикріплення: 1542613.jpg (200.0 Kb)


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
вишивалочкаДата: Четвер, 2013-10-10, 11:10 PM | Повідомлення # 188
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Andrew_Yer, Андрію, там багато зеленого! surprised - початок нового.. чекаємо від Вас натхення та нових задумок! tongue квіти чудові! biggrin

Повідомлення відредагував вишивалочка - Четвер, 2013-10-10, 11:11 PM
 
AfinnaДата: П`ятниця, 2013-10-11, 0:02 AM | Повідомлення # 189
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата Волиняночка ()
Пошта щастя і до мене завітала із осіннього Луганська  від Afinna

Волиняночка, Олю, я колір по своєму відчуттю для тебе підбирала wink Рада, що наші вподобання співпали!! wink
 
КиянкаДата: П`ятниця, 2013-10-11, 9:05 PM | Повідомлення # 190
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline

Ось така осіння пошта щастя надійшла до мене від Оксани Sabrin. Я просто в захваті!!!
Набір текстильних гольничок і вишита гольничка, славнозвісний сонько-дрімко із запашними заспокійливими травами, закладинка з біжутерії, сушені грибочки, зібрані ніжними ручками Оксани, і неймовірно запашна галицька кава і горнятко для неї. У кожен подарунок вкладена душа й приязне ставлення Оксани. Це відчувається.
Оксаночко, дякую величезне за такі сюрпризи!!!
Прикріплення: 5248783.jpg (234.7 Kb)
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-10-14, 11:55 AM | Повідомлення # 191
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Киянка, рада, що сподобалося.
У свою чергу, хвалюся Поштою щастя від Лізи(подарунки були доставлені особисто! разом з призом на конкурс вишитих подушок).

Косметички, браслет, ниточки...була ще листівочка, в кадр не потрапила. Дякую за все!
Прикріплення: 3432228.jpg (86.7 Kb)
 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2013-10-14, 1:14 PM | Повідомлення # 192
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Sabrin, Киянка, ох, які милі подарунки! Вітаю!
Andrew_Yer, і ах, і ох, який презезент! smile Творчого неспокою з таким розкішним подарунком!


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Понеділок, 2013-10-14, 1:15 PM
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2013-10-14, 1:18 PM | Повідомлення # 193
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Дуже рада за всіх обдарованых!!!  Даруючым-щас7я здоров"я і на7хнення!!!
 
romantikДата: Понеділок, 2013-10-14, 10:05 PM | Повідомлення # 194
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Пишу сюди, бо не знаю в яку тему, отримала ось такий сюрприз від Tana.


А ще від Сестри Юлі разом із котим отримала  ниточки та також сюрприз


Дівчата, дуже Вам вдячна. Це були приємні сюрпризи.
Часом не знаєте як  називається колекціонер закладинок?  Бо  віднині це я. Вийду з дикретної відпустки, і кожний  мій підручник буде із закладинками tongue
Прикріплення: 7658856.jpg (277.4 Kb) · 4663667.jpg (268.2 Kb)
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-10-14, 10:53 PM | Повідомлення # 195
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
romantik, Чудові сюрпризики!



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BulletДата: Вівторок, 2013-10-15, 0:26 AM | Повідомлення # 196
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Sabrin ()
хвалюся Поштою щастя від Лізи(подарунки були доставлені особисто!

буду рада, якщо той дарунок буде використаний чи переданий в користування іншим (так, я абсолютно спокійно до цього ставлюсь, аби ЖИЛО)))

тепер моя черга хвастатись, я впевнена, зараз буквально всі попадають зі стільців, бо я цього місяця просто АААААА як ощасливлена вами, дорогі форумчаночки:)

- від Афінни авторська лялька ОВЕЧКА не та, що мє-мє-мє, а така, що прям мі-мі-мі smile Вона така класна, а ще я знаю, що це дуже коштовний (дороговартісний) дарунок, і радію від того ще більше, бо .. ну це просто бомба, чесно! Дякую, Інно!!!

дарунок від Оксани Киянки - журнал для сучасних митців (дякую, що пам"ятаєш, що я художник!) + закладинка за взірцями Олена Пчілки від Сестри_Юлії! Юля, книжка вже підібрана, закладинка працює, дякую! Оксана Киянка, журнал виявився дуже цікавим, я переживала, що це каталог чи щось таке, але тепер зачитаю його до дірочок smile Дякую!!

з рук дарувальниці Оксани Sabrin отримала приємність: власноруч висушену м"яту з суничками, нитки мілне, і рукотворний браслет, на якому ТА_ДАМ всі види ручних робіт, якими я займаюсь: підвіски: художника, швейної машинки, в"язання спицями, ручка хенд-мейд... мі-мі-мі ))) А також пакуночок чармиків-підвісочок, тепер я також "поведена" на біжутерії буду )) Дякую, Оксана. Завтра вдягну вперше браслетик!

Ну і зірка сезону... приготувались...
ДВАДЦЯТЬ контейнерів для зберігання моїх ручних штучок smile І все - від Оксани Sabrin!



Треба віддати належне витримці мого друга, який тягнув на плечі і в руці П"ЯТНАДЦЯТЬ кілограмів моїх дарунків від львівських друзів (бо окрім оксаниних ще були нитки від інших найомих, меблеві тканини і.. чколятки:)))) Тягнув і навіть не пікнув ні разу, а я так незручно почувалась, але так раділа, що стільки маю даруночків :)))

ВСІМ НЕВИМОВНО ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Прикріплення: 5682330.jpg (42.1 Kb) · 4601354.jpg (46.6 Kb) · 4637116.jpg (115.9 Kb) · 6923052.jpg (78.6 Kb) · 0262032.jpg (71.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2013-10-15, 8:01 AM | Повідомлення # 197
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
П"ЯТНАДЦЯТЬ кілограмів моїх дарунків

Вітаю з кілограмами щастя, друзями і надійним "тягачем"!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Irina_SVДата: Вівторок, 2013-10-15, 11:30 AM | Повідомлення # 198
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Bullet, Лізо, вітаю з подаруночками! Не можу стриматись - овечечка дійсно "бомба" exclaim !!!!



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-10-21, 4:02 PM | Повідомлення # 199
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А я прозвітую про кілограмчик (ні-ні, не зайвий)) щастя від Bullet!!  Це ціла купа клаптиків, швензи для сережок, муліне секційного фарбування і стрічка в горошок (до речі, вже в роботі). Дякую! Усе потрібне в господарстві й рукоділлі! Зі сподіваннями на клаптикові "шедеври")
 
Прикріплення: 8458911.jpg (154.4 Kb) · 9174549.jpg (232.6 Kb)
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-10-21, 9:02 PM | Повідомлення # 200
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Від Тетяни ТМК до нашої хати сьогодні прийшло Щастя! Тепле, м*якеньке, рукотворне!!! СПРАВЖНЄ wink
Я з таким захопленням споглядала на Тетянини шалики у неї в темці, а цю побачила і закохалась, мабуть на відстані відчула redface Пасує до майже всього мого гардеробу, а ще і до нового кольору волосся! Тож фото на щасливій власниці буде згодом (бо я у відрядження завтра їду). Ощасливлена!!!
А Андрію теж кольорове щастя є! Ниточки, ножиці!!! Прочитала Таня думки, бо він все переживав, що треба ножиці замовляти, багато ріже, треба мати ще одні, а тут і ось тобі wink Ниточки такої теплої осінньої гами і їх ого-го скі-і-і-і-льки! До речі, ніколи не було у нас ниток цієї фірми, але хотілось спробувати! Тож десь на весь вечір пропав з нитками, ножицями, голками biggrin
Принесла все це на собі чарівна черепашка! Така манюня, така гарнюня, така спритна, бо Таня лише в п*ятницю цей шалик на форумі показала, а сьогодні він вже мені душу гріє! Таню, дякую-дякую-дякую! За щиросердність, за майстерність, за такий теплий лист, який так приємно перечитувати -надцятий раз!

Прикріплення: 1526211.jpg (256.8 Kb) · 8348813.jpg (223.9 Kb) · 8773666.jpg (274.3 Kb) · 7754511.jpg (213.8 Kb)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.