| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 7:08 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
lady-vДата: Вівторок, 2013-05-21, 10:47 AM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
І знову в мене ( вірніше в моєї Даринки ) щастячко! Від нашої soncevuda. Дякую, Владо! Дарина дуже тішиться і я разом з нею )))
В мене питання до нашої пані адміністраторки, а чи не пора нам занести мою Дарину до списку форум'янок wink

Прикріплення: 7816680.jpg (222.5 Kb)


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-05-21, 12:27 PM | Повідомлення # 82
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
а чи не пора нам занести мою Дарину до списку форум'янок
Пора , пора, Віко! Дитина росте! Скоро буде дописувати, обмінюватися з нами всім, що вона робить! biggrin


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-05-21, 2:59 PM | Повідомлення # 83
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
В мене питання до нашої пані адміністраторки, а чи не пора нам занести мою Дарину до списку форум'янок

Мені здається, що Даринку потрібно обов"язково включити в список разом з вами smile Т.як вона не є дорослою людиною і сама не може отримувтаи посилки, все одно це робитимете ви, ідеальним, на мою думку, буде вписати Даринку до вас в ваш список побажань:)
Вікторія, придумайте текст, я вставлю його! Раптом ще хтось не в курсі, що у вас така талановита доня smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Вівторок, 2013-05-21, 4:14 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Вікторія, придумайте текст, я вставлю його! Раптом ще хтось не в курсі, що у вас така талановита доня

Я пожартувала))) І я дуже вдячна всім дівчатам, що згадують про мою доню )))


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Середа, 2013-05-22, 12:06 PM | Повідомлення # 85
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
І я дуже вдячна всім дівчатам, що згадують про мою доню )))

арт не був спрйинятий мною, як жарт! smile Тому що Дарина уже цілком доросла wink

А у нас взагалі дуже позитивні форумчанки, вони і для дітей, і для домашніх улюбленців вкладають дарунки. Я думаю, це не просто нормально, це взагалі хороша ознака. Значить, ми дружні smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2013-05-22, 6:45 PM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цілком погоджусь з попереднім висловлюванням.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-05-30, 1:59 AM | Повідомлення # 87
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я отримала пошту щастя від Іринки LDII - повну коробку замочків-блискавок. Не уявляєте, як мені було важко пускати слину так, щоб не залити ці замочки Всі, хто закуповують фурнітуру партіями, зрозуміють моє щастя - аж до вереску!
ІРОЧКО, ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ!!!!! Моя вдячність не забариться!!!

Прикріплення: 4869347.jpg (75.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2013-06-12, 8:55 PM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Звsтую про чудові й дуже теплі дарунки від Тани та Оксани Расяк (на жаль, забула нік).Дякую дівчаткам за ці вишивальні й пізнавальні скарби! Сонька-дрімка взагалі "рулить")! Мені зараз дуже потрібна ваша підтримка. Дякую ще раз.
Оксанчине
і Танине
 
BulletДата: Середа, 2013-06-12, 9:03 PM | Повідомлення # 89
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Сестра_Юлія)
Оксани Расяк (на жаль, забула нік).

це Sabrin  smile

Сестра_Юлія, про радікал.ру - Юля, це було ТОБІ останнє китайське попередження. Я за тобою по всіх темах хожу і роблю зауваження, напевно, ти їх просто не бачиш smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Понеділок, 2013-06-17, 1:24 PM | Повідомлення # 90
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Дивіться но, що моїй доні сьогодні принесля тьотя Галя Лелітка
це пухнаста ляля, ангелик , і книжка з чудовими віршами.
Дякуємо, Галю!
Прикріплення: 6976124.jpg (233.1 Kb)


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
АгрумДата: Середа, 2013-06-19, 1:53 PM | Повідомлення # 91
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
Хочу подякувати Лізу за запрошення на форум. Думаю мені тут сподобається. І хочу дуже-дуже прийняти участь в грі. 

Трохи про себе і свої уподобання: Я заміжня і маю синочка. В мене два Дмитра: молодший дуже любить вишивати бісером, а старший Дмитро є головним спонсором моїх захоплень. А я в основному люблю робити листівки ручної роботи, але також вишиваю, декорую різні речі. Люблю: монотонні вишивки (коли одного кольору різні тони), схеми для вишивання не великі, різні виду паперу, металеві підвіски - я від них шаленію, а також мережево..... я в нього просто закохана. люблю молочний шоколад, але так як слідкую за вагою, в останній час вживаю лише чорний, каву майже не п'ю, по каві в мене чоловік, а я дуже традиційна - люблю вишуканий чорний чай, інколи і зелений. Дуже подобається тема кохання, всілякі сердечка, нотки, люблю квіточки... а ще я трошки в'яжу гачком, але більше спицями. А нещодавно почала вчитися шити. Тому якщо є неважкі викройки, журнали була би просто в захваті. Дуже люблю журнали по рукоділлю. Ще я люблю біжутерію smile . Ну якось так. Думаю цього вистачить. Тому що в загалом я дуже люблю отримувати сюрпризи! і тішусь повністю усім!!!!
 
BulletДата: Середа, 2013-06-19, 3:59 PM | Повідомлення # 92
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Агрум, додаю тебе до гравців тому, що добре і давно тебе особисто знаю.
А взагалі, у нас є нескладні правила , згідно яких ти - новачок, допоки не набереш 10 повідомлень. В цій грі може взяти участь юудб-хто, незалежно від кількості повідомлень. Але пам"ятаймо, що ми і самі з пересторогою ставимось до незнайомців wink Оля, обживайся smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2013-06-19, 4:09 PM | Повідомлення # 93
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Перепрошую за затримку з внесенням змін. Всіх оновила! Тепер видні майбутні Чарівниці форума :))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
АгрумДата: Середа, 2013-06-19, 11:16 PM | Повідомлення # 94
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
а я можу відправляти кому хочу і не лише одному?
 
BulletДата: Четвер, 2013-06-20, 2:14 AM | Повідомлення # 95
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Агрум)
а я можу відправляти кому хочу і не лише одному?

саме так, Оля, можеш відправляти кому завгодно smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
АгрумДата: Четвер, 2013-06-20, 10:39 AM | Повідомлення # 96
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
Ну тоді, чекайте мої дорогенькі)))
 
BulletДата: Неділя, 2013-06-23, 2:36 PM | Повідомлення # 97
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Нарешті я (безсоромна!) дякую Оксані Киянці за подарунок - журнал з пандочками )*** , вручений мені на форумівці ще 17 червня! (тільки зараз дійшло до зарядки акумуляторів до фотоапарату, вибач, Оксаночко!)

Прикріплення: 6901501.jpg (96.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-15, 11:26 AM | Повідомлення # 98
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
невже цілий місяць минув - і жодного поштового ощасливлення?:)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2013-07-15, 8:24 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
В мене є від дівчат пошта щастя з "Волинського віче" і від Олі Каluna, дочекайтесь))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-07-15, 10:52 PM | Повідомлення # 100
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Саме сьогодні отримали пошту Щастя від Лесиної родини.
Це не пошта Щастя, а пошта Неймовірного Щастя!
Дуже теплий лист на трьох сторінках (читається-перечитується кільканадцять разів). Так приємно!! Так тепло і сонячно на серці! Одного листа вже було би досить для тривалого гарного настрою wink А ще ж подарунки surprised
Подарунки – справжній скарб для нашої родини! Найперше, книжка Лесиної улюбленої майстрині Ольги Возниці. Тільки припущення можна робити скільки зусиль Лесею прикладено, щоби її знайти, бо в продажу це видання не зустрічали. І зразу ж до неї в подарунок ниточки, бо їх справді забагато не буває. А до цього ще й диск з родинними «скарбами». Ось де справжнісінький скарб! Такі унікальні підбірки!!
Фірмові Юліни закладинки – такі чудові, такі класнючі! Тепер матиму за щастя використовувати їх, бо книжок на роботу багато приношу, а студенти все підмічають, питають, роздивляються, а там і собі щось пробують. Тому завжди всі подарунки їм показую!

Листівочки зі Львова, з такими знайомими і улюбленими місцями від видавництва «Апріорі». До речі, дуже сподобався дизайн. З одного боку фотографічне зображення, а зі зворотного графічне. Оригінально! Книжечки з рецептами (їх також забагато ніколи не буває!). А до цього всього - дуже гарне видання - фотоальбом «Усе про Карпати».

Все ще роздивляємось, читаємо, та ще й смакуємо запашну львівську каву з львівським смачнючим шоколадом. Не лише квартира, а й весь під’їзд пахне, як кав’ярня!

Щастя прилетіло й нашому собаці! Для Нікона іграшка, кумедна морквина, яка до того ж ще і пищіть. Вибачайте, не сфотографувала, бо якщо таксі віддати щось, то назад забрати його власність вже не можливо. Навіть для фотосесії…Такий гавкіт здійняв!

А від Юлі «клаптикова» писанка (по секрету зізнаюсь, що вона най-найбільше сподобалась, коли в майстерні її побачила. Всі були дууже красиві, але ця припала до серця!) – тож навіть потаємні мрії здійснюються! А ще писаночка-витинанка!! Така мережана, така неймовірна! А яке оформлення подивіться! Навіть не візьмуся перераховувати всі таланти цієї дівчини, весь час дивує!

А тепер тадааааам – справжній шедевр ( як на нашу думку!):
Диво-дивне – справжня картина «Мотанки»! Від емоцій навіть не знаю як переповісти вам свої відчуття…Сюжет ( а зображено чотири покоління родини), техніка виконання, барви, енергетика!!!
Просто неймовірне Щастя мати таке Диво! До того ж побажання від авторки розмістити картину в тому місці, де завжди збирається вся наша родина – на кухні. Як це зворушливо! Юстиночко, дякуємо тобі за такий подарунок, за оберіг, за побажання!!! Справжнє Щастя, яке не можна купити, але можна отримати!

Дякуємо наші любі!!!
Прикріплення: 2682765.jpg (278.8 Kb) · 3566422.jpg (223.4 Kb) · 3710168.jpg (290.0 Kb) · 8835168.jpg (269.9 Kb) · 4746089.jpg (326.8 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Понеділок, 2013-07-15, 10:57 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.