| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2013-12-31, 9:06 AM | Повідомлення # 281
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
До мене теж завітав Миколайчик з поштою щастя, від Тани Срібної! Пішла шукати фотоапарат бо совість гризе, третій день не зберусь викласти...

Моя майстерня
 
ВолиняночкаДата: Вівторок, 2013-12-31, 8:23 PM | Повідомлення # 282
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Чудового передноворічного вечора!
Звітуюся про отримані вітання. Несподівано сьогодні зранку отримала листівку ручної роботи від  Bullet. Така казкова з добрими побажаннями, зразу захотілося свята... Дякую за настрій!



Вчора отримала чудову квіткову фірмову обкладинку від  Afinna і теплий лист зі святковими вітаннями. Інно, не стільки там вже й моєї допомоги було, але приємно.) Дякую!
 

І замовляла у Dmutrik09 різдвяного дідуха, а разом ним отримала несподіваного "миколайчика": чарівні дуже красиві писанки, набір для вишивання бісером, львівську листівку, дуже доречно журнал із різдвяними стравами, декорації на ялинку, ниточки для вишивання та листівку із теплими вітаннями. Дякую Лесю, в тому числі і за детальну інструкцію зі зберігання дідуха!


Ще дідухом похвалюся, тепер я справжня україночка. smile



Інно, Лесю, Лізо, дякую вам щиро за теплі святкові побажання! smile

Дорогі мої, ви не знаєте, але цей рік для мене був дуже важким, лише читаючи наш форум трішки відволікалася від своїх проблем, дякую всім, що ми тут віртуально збираємось, дякую за наше спілкування не тільки про вишивання, дякую за вашу підтримку, нехай часом і несвідому, але та краса, яку ви творите своїми руками надихає не опускати руки, а триматися і бути на плаву в бурхливому життєвому морі! Дякую всім дописувачам нашого форуму!

З Новим Роком, друзі мої! 


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
ТетянаДата: Середа, 2014-01-01, 7:06 PM | Повідомлення # 283
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Прямісінько під ялиночку прилетіло мені ще одне передноворічне щастя, аж із Луганська! Велике спасибі Інні та Андрію, який, я так розумію, в передсвяткових клопотах ще й відправляв цю посилочку! Ось тепер милуюся-любуюся такою красою! Обкладинка, до речі, вже прилаштована і використовується wink ! Дуже цікава ідея гаманчика (там БУВ чай...). Інночко, спасибі за теплого листа, добрі побажання! Хай вам щастить на добрих людей і вдалі справи!
Прикріплення: 8658927.jpg (303.9 Kb)
 
вишивалочкаДата: Середа, 2014-01-01, 7:37 PM | Повідомлення # 284
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Всіх форумчанок з подарункам та з НОВИМ РОКОМ! biggrin
 
BulletДата: Середа, 2014-01-01, 8:37 PM | Повідомлення # 285
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі форумчани, я ще відкопаю під ялинкою свій фотоапарат, знов перезаряджу аккумулятори, сфотографую минулорічну пошту щастя останніх грудневих днів, і закрию тему, відкрию нову, 2014-го року smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 286
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
УВАГА! Всі повідомлення 2014 року перенесено в тему П О Ш Т А _ Щ А С Т Я - 2014

ТЕМУ ЦЮ ЗАКРИВАЄМО.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
  • Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.