| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя 2012
Пошта щастя 2012
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-03-02, 11:27 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: shtynka (shtynka@gmail.com) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2012 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя)



Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2013-07-03, 10:00 PM | Повідомлення # 221
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка,  мої вітання! А я думаю: і чого це Оля дописує в тему минулоррічну?:)))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя 2012
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.