| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 3:30 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Новорічно-різдвяний обмін подарунками-2011-2012 (Збір охочих обмінятися подарунками напередодні свят)
Новорічно-різдвяний обмін подарунками-2011-2012
Dmutrik09Дата: Середа, 2012-01-04, 2:35 AM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
судячи з посилок і вітань з інших веб-ресурсів, у мене особисто новий рік як свято тільки починається :

Так так свято тільки починається і наближається , снігу ж нема, санки їдуть поваолі... biggrin


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-01-04, 2:51 AM | Повідомлення # 122
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
І я уже з листівочкою і паперовою "шопкою" від Людмили Пасіонарія ! А ще Людмила вміє дібрати такі слова... дуже зворушливі й надихаючі. Дякую!
 
OленкаДата: Середа, 2012-01-04, 8:54 AM | Повідомлення # 123
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
У мене це перший чобіток!
Ліза поздоровляю! Таня мене випередила з виготовленням чобітка!

Додано (2012-01-04, 8:54 AM)
---------------------------------------------
Сестра_Юлія, Поздоровляю, Юлечко!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
sovkaДата: Середа, 2012-01-04, 2:52 PM | Повідомлення # 124
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчата, будьте обережні, бо ті сучі діти з укрпошти черговий раз підняли тарифи за послуги. evil
Нові розцінки можна побачити у табличці http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/(documents)/61120D2D1433A0DEC2257451003A71C1

Я як у стані афекту, бо сьогодні отримала величезний ящик відправлень із МЕГА-важливими фінансовими документами, які вкинула у скриньку 30 грудня. Усі вони повернулися, бо треба доклеїти марки. А-а-а-а!!!
Як то кажуть, дайте мені їх хоть за горло подержать...


Повідомлення відредагував sovka - Середа, 2012-01-04, 3:01 PM
 
cherryДата: Середа, 2012-01-04, 7:28 PM | Повідомлення # 125
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Я також отримала одночасно вітальні пакуночки від Лізи і від Люди Пасіонарії! Дякую вам, дівчата! Підняли настрій!
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2012-01-04, 9:03 PM | Повідомлення # 126
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
А я сьогодні отримала подаруночок від Маряни і Лізину відкриточку. Ще вчора думала, що вже десь загубилася, Ліза щороку мене і не тільки мене,вітає. І о чудо укр пошта доставила............. biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТетянаДата: Четвер, 2012-01-05, 12:50 PM | Повідомлення # 127
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Отримала вчора чудове вітання від Людмили (Пасіонарії), дуже -дуже дякую! такі добрі побажання! І гарнюню шопку з листівочкою!
Quote (Пасіонарія)
Складіть її по лініях згину, то легко!

Зігнули! Але там ще є прорізи і надрізи cool ! Отут ми і зависли... Прошу дуже майстер-клас, як та краса має правильно скластися?
 
JasjkaДата: Четвер, 2012-01-05, 1:11 PM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Урааа!Отримала подаруночок від Лізи Bullet,чесно ще вчора,але не мала можливості гарно прозвітувати smile

Журнал з цікавинками - це мені дуже потрібно, листівка власноруч зроблена Лізою - бездоганна!Вони у тебе всі гарні biggrin як в реалі та і на фото.
Ще картон,салфетки для мого захоплення,але чомусь на фото не попав...він є!А ще крем для себе любимої :))) Ниточки,та гачковані квіточки.
Велике дякую,Лізо!Чмокі-чмокі )))


Творча майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2012-01-05, 1:16 PM | Повідомлення # 129
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Мої подаруночки від Тетяни

(не все потрапило в кадр, нажаль... активно використовується рушничок і дощик ))))
Лізи

І Людмили Вонсуль (Пасіонарія)

Дякую всім! Моїх слів не вистачить, щоб поділитись тим почуттям радості, яке ви всі подарували...І ДАРУЄТЕ ДАЛІ!
ДЯКУЮ!


Моя майстерня
 
BulletДата: Четвер, 2012-01-05, 1:42 PM | Повідомлення # 130
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
cherry, Dmutrik09, Jasjka, дякую, що відписались:)***
shtynka, ой, ти теж мою листівку отримала.. я рада smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Четвер, 2012-01-05, 1:51 PM | Повідомлення # 131
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тішка одразу розказав, що він теж в квартирі хазяїн

Тішику - великий привіт від нашого Гаврюші! Бажаємо йому міцних нервів у непростий новорічний час, коли всі "розумники" без кінця бахкають своїми салютами і нервують бідних котиків! Я дуже рада, що нарешті ОЛЕНІ довезли бандероль з Києва до Фастова! Так сталося, що відправляла привітання з різних пошт і різними відправленнями - проста і цінна бандероль, цінний лист, цінна посилка (залежно від фантазії працівників пошти). Логіки - ніякої! "Найдалі" від Києва знаходяться Фастів і Дніпропетровськ, "найближче" - Одеська область і Донецьк. Ну, і де тут закономірність? Ні від ваги, ні від цінності - теж нема залежності, боюсь тільки, що один простий лист (на жаль, без квитанції), таки загубився sad ... Але загалом - новорічний обмін подарував мені (надіюсь, і не тільки мені) купу позитиву, я дуже вдячна всім-усім за чудові вітання і подарунки! Стільки теплих побажань, стільки позитивних емоцій - спасибі!
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2012-01-05, 2:01 PM | Повідомлення # 132
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Час і мені відзвітувати, ТРИЧІ ощаслмвленій за ОДНУ добу! Перша посилочка прилетіла з Києва від Тетяни. Це кілька видів тасьми, стрічки, серветки з "різдвяною зіркою", разок золотистих намистин, бісер, дощик, кухонний рушничок із дракончиком (завдяки Тетяні багато з нас стали драконячими родичами),журнал "Вишиванка" із схемами сорочок, якого мені так хотілось. Обережно, Тетяна вміє підслуховувати думки :-) і ще дещо вишите, його я поки, як і обіцяла, триматиму в секреті.



Друга посилочка від Світлика з Франківська. Там була чудова рукодільна листівка і фетрова ялинкова прикраса, ціла віхола паперових сніжинок для скрапу, класні штучки для намотування ниток та стрічок ( я правильно зрзуміла, бо вже намотую?) і фігурний дирокол. Завдяки Світланці у мене вдома вже мало знайдеться папірців, не подірявлених дироколом:-)


Третю олені примчали теж з Києва ( я так розумію, вони цього року бігали колами) від Лізи Bullet. Три види тканин, стрічка, ялинкові прикраси і чорі нитки, яких завжди так не вистачає для шиття. Одна з тканин має дуже цікавий "середньовічний" принт, на жаль, я невдало сфотографувала, її погано видно. Думаю, пустити на наволочки. Щоб снились феєричні сни :-)


Дякую, любі дівчатка, за цю радість, за те, що ви є, такі добрі й теплі люди!
 
ZetaДата: Четвер, 2012-01-05, 6:07 PM | Повідомлення # 133
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
отримала дуже теплого листа з листівкою - вертепом від Люди Пасіонарія ЛюдочкоЮдуже дякую за таку приємну несподіванку згодом викладу фото - а зараз терміново закінчую вишиванку - завтра має чоловік вдягти wink

ВІТАЮ ВСІХ ФОРУМЧАНОК З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!ЩАСТЯ І ДОБРОБУТУ!!!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
КатюняДата: Четвер, 2012-01-05, 7:10 PM | Повідомлення # 134
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
І я отримала теплющого, неначе запашна чашечка чаю, листа від Люди Пасіонарія!!!! Як приэмно!!!!! То стільки щастя і радості!!!!

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
sovkaДата: Четвер, 2012-01-05, 10:31 PM | Повідомлення # 135
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Ура нарешті олені доїхали і до мене!!! Сьогодні отримала пакуночок від Юл-Яги.
У пакунку були - дуже теплий дружній лист, ниточки DMC, набори для декорування (такі маленькі картонки і сніжинки на липучках). А ще - велика біла кулька із різдвяною хатинкою, шоколадні смаколики і чудова відкритка, прикрашена вишивкою.


Юля даремно хвилювалася, що не зможе догодити мені подарунками.
Сором зізнатися, але я ще ніколи не вишивала нитками DMC, бо у моїх краях знайти їх нереально. Фігурки для декору знадобляться мені до запрошень на майбутній корпоратив. А шоколад я їм вже зараз, поки це пишу :))
Юля, дуже дякую за теплі побажання і подарунки! Ваш пакуночок дуже підняв мені настрій та потішив у ці непривітні січневі дні.

А ще я ЦІЛКОМ НЕСПОДІВАНО отримала листівочку від Людмили-Пасіонарія.


Хтось з дівчат уже писав тут про те, що Людмила завжди вміє відшукати потрібні слова. Це правда!
Дякую, Люда, за чудову приємну несподіванку. Я чомусь думала, що усі святкові привітання до мене уже добрались, а тут - такий сюрприз!
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-01-05, 10:54 PM | Повідомлення # 136
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Ураааааааааааа! Все доїхало!
Світлого Різдва та Веселих свят!


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
НаталиGДата: Четвер, 2012-01-05, 11:04 PM | Повідомлення # 137
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
І в мене теж тепер є власна шопка:
А ще цікавенна книга, про яку я тихо мріяла, але у нас тут такого добра не роздобудеш, нажаль. А ще журнальчики для моїх Оксанки та Іванка. Та найголовніше, ті слова, які Людмилка написала мені (як я люблю живі листи!). Людочко, дякую, наше сонечко, ти не уявляєш, як мені зараз потрібні ці теплі слова і підтримка друзів!!!

Дівчатка! Всіх-всіх вітаю з Різдвяними подаруночками!!! Тішуся разом з вами!!!


 
BulletДата: Четвер, 2012-01-05, 11:12 PM | Повідомлення # 138
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Тішику - великий привіт від нашого Гаврюші! Бажаємо йому міцних нервів у непростий новорічний час, коли всі "розумники" без кінця бахкають своїми салютами і нервують бідних котиків!

Тіша щось мрявкнув у відповідь на "привіт", гадаю, це теж привіт Гаврюші smile Я його пою краплями *Кіт Баюн*, казали, допоможе, але у мене враження, що він тепер накоман, чесно кажучи... sad Зато не підскакує при взривах петард...
Quote (Тетяна)
Я дуже рада, що нарешті ОЛЕНІ довезли бандероль з Києва до Фастова! Так сталося, що відправляла привітання з різних пошт і різними відправленнями - проста і цінна бандероль, цінний лист, цінна посилка (залежно від фантазії працівників пошти). Логіки - ніякої! "Найдалі" від Києва знаходяться Фастів і Дніпропетровськ, "найближче" - Одеська область і Донецьк. Ну, і де тут закономірність? Ні від ваги, ні від цінності - теж нема залежності, боюсь тільки, що один простий лист (на жаль, без квитанції), таки загубився ... Але загалом - новорічний обмін подарував мені (надіюсь, і не тільки мені) купу позитиву, я дуже вдячна всім-усім за чудові вітання і подарунки! Стільки теплих побажань, стільки позитивних емоцій - спасибі!

Але на оцінку вартості посилки і за цінність - впливає дальність пунтка призначення, так від мене в Київ - найдешевші, а в Західну - найдорожчі.
Закономірності жодної, я стараюсь не напружуватись:)
Quote (Сестра_Юлія)
і чорі нитки, яких завжди так не вистачає для шиття.

Рада, що дійшло нарешті smile Це надміцні нитки німецької фірми "Saba/Guterman", я їх використовую на строчку середнього шва брюк, попереджаю: не варто рвати їх руками, як не з першого, то з третього разу легко ріжуть руки. smile В нашій країні ці нитки не продаються (це чесно вкрадене з місцевої швейної фабрики, що працює на давлаьноій сировині для Отто і Квеллі). Ший наздоров"я smile Тканина в каменярах - то не 100% бавовна, вважай!

sovka, юлині листівки - це смакота!

Дівчата, я сьогожні отримала також листівку з вертепом розкладальним від Люди Вонсуль smile Дуже приємно було туди -сюди гортати той вертпе :)* Дякую, Людмило!! І побажання такі теплі...

І ще щойно забрала і буквалньо хвилину назад відкрила пакуночок від Лори Шейх, фото і опис викладу завтра, бо сил нема :)) Дякую, Ролічок!!!
Quote (НаталиG)
І в мене теж тепер є власна шопка

...перекладіть..? smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Четвер, 2012-01-05, 11:28 PM | Повідомлення # 139
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
...перекладіть..?

Лізо, шопка це - така-собі різдвяна інсталяція.
Вона є хлівцем, де народилося святе дитя.
Персонажами шопки зазвичай є Ісусик, Йосип з Марією, тваринки в загонах і волхви.
У нас на Тернопільщині часто називають шопкою (чи шопою) різні господарські будівлі.
Може походження слова саме звідси...
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-01-05, 11:29 PM | Повідомлення # 140
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Шопка (Вікіпедія) Мені походження слова теж не зрозуміло

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Четвер, 2012-01-05, 11:30 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Новорічно-різдвяний обмін подарунками-2011-2012 (Збір охочих обмінятися подарунками напередодні свят)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.