| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:34 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Новорічно-різдвяний обмін подарунками-2011-2012 (Збір охочих обмінятися подарунками напередодні свят)
Новорічно-різдвяний обмін подарунками-2011-2012
Dmutrik09Дата: Субота, 2012-01-14, 2:40 PM | Повідомлення # 161
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
ДАВЧАТААААААААААААА! У мене свято продовжується... На старий Новий рік я отримала цілу купу подарунків! biggrin
Від Людочки Вонсуль Теплого теплого листа, відкриточку! Уявіть собі, лист від Люди йшов 3 тижні, а ми знею живемо в сусідніх областях. Укрпошта оленями їхали , аж вчора доїхала, бо в нас випав сніг! Людочко дякую тобі за ці приємні слова і вітання від усієї родини!

А ще отримала подаруночки від ОКсани5
, Оксани Маланчук зі Львова, вчора ми з нею гарно посиділи за чашкою кави та склянкою доброго вина... та так ппосиділи, що навіть забули сфотографуватися.А подарунки подарунки які яотримала....книжку третю частину Люби Гавур і ікону велику для вишивання "Казанської Богородиці" Я вже навіть знаю де вона висітиме.
Оксана присадила мене на вишивання бісером. Оксанцю, моя дорога, дякую тобі за такі розкішні подаруночки!


Дякую вам, дорогі мої ,за ваші вітання у ці святкові дні !

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Оксана5Дата: Вівторок, 2012-01-17, 0:10 AM | Повідомлення # 162
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Лесю! ВИШИВАЙ СОБІ В ЗАДОВОЛЕННЯ!!! Посиділи ми й справді гарно, тільки, на жаль, через мої раптові справи не так довго, як би хотілось. У мене теж багато подарунків від Лесі: найбільше для малої Яринки. Це вязані чудові 3 іграшки, якими ми поділились з племінницями Юліанкою І Мартусею, набір для виготовлення з гіпсу тваринок( вже в той же вечір почали спільно робити). Для мене вазонок, диск з вишиванками, заготовки на кухонні рушники для вишивання, листівка, закладинки, підставка. Не знаю, чи все згадала. Як попаду додому, то сфотографую те, що ще діти не розтягли. Найбільшим подарунком було побачити Лесині роботи: мережаний рукав(це не опишеш, треба побачити), вишита блузка. А ще Леся вчила мене мережки і надала поради в мережанні блузки.
Лесю! дуже приємно було тебе бачити, з тобою мені завжди приємно спілкуватись. ТИ ж знаєш, скільки б не розмовляли по телефону, а тема для розмови все є.

Окрема дяка Лізі, завдяки якій ми з Лесею познайомились(організували влітку поїздку до Лесі)
 
shtynkaДата: Середа, 2012-01-18, 12:43 PM | Повідомлення # 163
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline


Моя майстерня
 
ЯгаДата: Середа, 2012-01-18, 8:08 PM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
У мене свята тривають у повну силу. Сьогодні забрала посилочку від romannah.
Це цілий скарб!!!

Тут і ниточки муліне, і ірис, і відрізочки тканинок ( є чорна і червона аіда!), намистинкове щастя, дуже симпатична листівка і диск Остапа Гавриша.
Пані Романно, дуже дякую happy


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
OленкаДата: Середа, 2012-01-18, 8:55 PM | Повідомлення # 165
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Яга, Поздоровляю! Свята це дуже добре.
Quote (Яга)
( є чорна і червона аіда!)
Зустрічаю це уже в декількох повідомленнях - потребую освіти - кольорова Аіда, це дефіцит? Бо її десь як мінімум 10 кольорів. Питання тільки для моєї власної освіти, бо я не знаю що там у вас є, а чого не має, а знати хочу



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romannahДата: Середа, 2012-01-18, 9:06 PM | Повідомлення # 166
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (Oленка)
кольорова Аіда, це дефіцит

просто тут немає магазинів, в якому було би все для вишивки в широкому асортименті. аіда попадається німецька, венгнрська, російська, білоруська , а також є Луцька і ще Коломийська. різна якість і різна ціна. тут просто хто , що вхопив -тим і тішиться. може це моя субєктивна думка.


я всіх люблю
 
OленкаДата: Середа, 2012-01-18, 9:08 PM | Повідомлення # 167
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (romannah)
може це моя субєктивна думка.
Мені в поміч, дякую!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЯгаДата: Середа, 2012-01-18, 9:09 PM | Повідомлення # 168
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Oленка, кольорова аіда в магазинах є, але в моєму випадку це те, що сама собі не купуватиму, бо хрестикую і так рідко, і за проекти на кольоровому ще ні разу не бралась, але коли вже є такі цікаві шматочки - то одразу з'являються ідеї wink

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
romannahДата: Середа, 2012-01-18, 9:20 PM | Повідомлення # 169
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (Яга)
з'являються ідеї

я так і надіялася, що появляться ідеї


я всіх люблю
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2012-01-19, 8:30 PM | Повідомлення # 170
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Яга, вітаю з чудовими подаруночками. Тепер Юля буде вишивати і слухати Остапа Гавриша, і будуть приходити нові ідеї і буде знову вишивати і знову слухати Остапа! biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-20, 2:33 PM | Повідомлення # 171
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Зовсім забарилась з відзвітовуванням тут :)*


Нарешті до мене дістались подарунки від Оленки з Америки! Я стрибала навколо цих дироколів, як біля ялинки :))) Кругові, такі класні-класні!!!!! А ще забране мною у мами (бо мамі передавалось) збільшувальне скло для вишивання smile Оленка, більше не треба, ми цим користуватимемось, я ще саме вишивтаи не пробувала, але виглядає що зручно (регулятор примітивний,але зручно, як не дивно! Ланцюжок застібала під цим збільшувачем - те, що треба! smile
Не дуже розібралась, від кого що з вас - від Олі чи від Лесі, тому виставляю так. як було в кульочки вкладено: ДИРОКОЛИ!!!!! + збільшувач! + булавочки + атласні трочндочки для скрапбукінга! :)*
ДЯКУЮ, ОЛЕНКА!!!

+
$IMAGE1$

Тими самими оленями Леся передала рецепти місцевої кухні (я не впевнена, що готуватиму, тому що назви страв вслеяють страх)))), але перечитувати буду - гарантую, бо цікава мова дуже smile + ниточки для мамці(на фото мама вже перемотала їх в зручні для неї клубки) + вбивчий засіб жінки - губна помадка + крем для маминих рук, щоб в"язати, як я розумію, могла завжди, навіть в сильний мороз smile
Лесечко, ми дякуємо!!!

Дякуємо, дорогенькі!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Субота, 2012-01-28, 6:40 AM | Повідомлення # 172
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
До мене також прилетіла пташечка з Буковини і принесла подаруночок від Nosiknata. Дівчата, мрії треба малювати! Давно хотіла придбати ножички, але завжди були якісь інші видатки. Обовязково покажу , коли приїду в Косів, там ще стільки всякого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дякую!

я всіх люблю
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-02-01, 2:52 AM | Повідомлення # 173
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дівчатка-учасниці! Чи всі отримали посилки у рамках цього обміну??? Пропоную, щоб кожен мені написав приватно або тут - ким він був ощасливлений. А я внесу дані у початкове повідомлення. Дякую за розуміня.
 
OленкаДата: Середа, 2012-02-01, 10:09 AM | Повідомлення # 174
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet,
Quote (Bullet)
булавочки + атласні трочндочки для скрапбукінга! :)*
Це від Лесі. Дякую, Леся.
Ліза, як раз сьогодні мені так було потрібне щось позитивне. Дякую, а можна показати як вони ріжуть, ті дироколи?



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
olalalaДата: П`ятниця, 2012-02-03, 11:32 PM | Повідомлення # 175
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Сестра_Юлія, Я була ощасливлена Катюнею, а вона отримала презент від мене.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Новорічно-різдвяний обмін подарунками-2011-2012 (Збір охочих обмінятися подарунками напередодні свят)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.