| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 11:37 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя в кожен дім! (Пошта щастя, без часових обмежень...)
Пошта щастя в кожен дім!
shtynkaДата: Четвер, 2010-06-03, 12:12 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Берусь координувати цей проект, але рада буду помічникам!

Пропоную всім бажаючим дописувати в цю тему можливі бажання та звітувати про отримання подарунків. А я спробую створити галерею, і будемо радіти один за одного разом! Також думаю, не буде зайвим додати в підпис своє побажання із поміткою "Пошта щастя в кожен дім", або просто помітку - якщо немає конкретних побажань. Проте, всі активні учасники форуму та всі бажаючі пограти в цю чудову забавку будуть знати, що ви є учасником гри.

Правила тут, в першому повідомленні!

Нові учасники, які хочуть долучитись, мають написати мені свої координати в приватне повідомлення, або на ел. скриньку shtynka@gmail.com


Учасники тут


Моя майстерня

Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-05-30, 11:57 PM
 
TanaДата: Субота, 2011-01-01, 1:50 PM | Повідомлення # 141
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Миколай ходить і 19 грудня, а до хороших дівчаток і ще, і ще. Новий рік -- на поріг, подарунки нам приніс від Dmutrik09
, а в ньому особисто для Сашуні ляльки, від яких наш татко прост ов захваті

Ще диск зі "скарбами" -- цінні матеріали для творчості, для натхнення і роботи, і щоб давати іншим дивитись і вчитися, яким воно має бути -- це шиття-вишиття. Теплий лист. Ниточки (такими ще не пробувала вишивати, поділюсь досвідом). Цукерки, ну, як же без них (от каву зараз тільки варю, пригощаю і нюхаю, а цукерочки їм)
Тож для солодких подорожей рідної країною із запрошенням у гості до хороших людей
Листівки зі Львова поповнили мою колекцію листівок з різних міст України з теплими словами від приязних людей, небайдужих і з великим серцем.Дякуємо родиною Лесиній родині, і маленьким нашим форумчанам Дмитрику і Юстинці!

І сипле сніг на поріг на листівці Bullet, дякую за най-най-найгарніші побажання! І ми тебе любимо!

Дякую і бажаю, щоб пошта щастя в новому році не забула жодної адреси!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Субота, 2011-01-01, 1:52 PM
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-01-01, 5:15 PM | Повідомлення # 142
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, добре, що все сподобалося! Але я знала,що ці гарненькі іграшки усім подобаються.Я часом купую такі для наших маленьких племінників, то Юля залишає їх собі. До речі , ці іграшки дуже добре перуться у пральній машині!
А листівочки нашої Лізи, нікого не залишають байдужими, і дарують святковий настрій! smile
Також Таню, дякую тобі за пораду, що у вишивках повинні ходити усі близькі, то ми з Юлею взялися до вишивання вишиванок усім нам!
Дякую, дорогі мої, що ви в мене є! biggrin
У мене зібрано ще 8 ПАКЕТІВ, для наших форумчанок, а вже слати буду після свят, просто боюся, аби не загубилися! (Не успел я , не успел. простіть нечемну!....) wacko smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-01-04, 4:24 PM | Повідомлення # 143
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Мабуть сюди треба писати...
Я получила вітальну листівку від Bullet.Вона така розкішна

Щераз дякую за неї biggrin


Творча майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2011-01-04, 6:01 PM | Повідомлення # 144
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ой як прекрасно, що ви відписуєте сюди про отримання smile

Тана, я тобі ьи заздрила, так класно - такі дарунки, але о мене прийшли пішки подарунки на Нр, тому не заздртиму ))))

Мар"яно, головне, щоб збулось написане побажання smile

п.с. ввечері поправлю переше повідомлення, якщо Таня не втсигне (розвантажимо трошки наших потенційних фей-чарівниць))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-01-04, 6:56 PM | Повідомлення # 145
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, а я вже тут

Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2011-01-04, 9:30 PM | Повідомлення # 146
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Bullet, а я вже тут

Ясно, не мішаюсь в процес : )* Просто думала тебе трошки розвантажити.

Я так відчуваю, що я лише все заплутую, то ж краще в 2011 році всі конкурсу я буду хіба що "контролювати" (тобто тримати руку на пульсі і зв"язуватись зі спонсорами)))). А то щось у мене взагалі одна мішанина виходить:) Таня, дякую за допомогу у форумі!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-01-05, 9:58 AM | Повідомлення # 147
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Таня, дякую за допомогу у форумі!

Будь ласка, нам приємно допомагати )))


Моя майстерня
 
lady-vДата: П`ятниця, 2011-01-07, 9:42 AM | Повідомлення # 148
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Вчора ввечері отримала Різдвяний подарунок від Tana, два в дному: приз за рушниковий конкурс і пошту щастя
Пошту щастя показую тут де треба wink
Це чудова листівочка, стрічка моїй доні на віночок ( і як то ви знали, що Миколай приніс моїй Дарині саме віночок? Та щей забув про стрічки, і ми з донею домовлялись пізніше їх купити biggrin ),
і моя мрія: сонячно-жовта лялька мотанка, з розкішною косою, мій вишивальний оберіг для очей, рук і спини, коли буду вишивати.
ДЯКУЮ ТЕТЯНКО



Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-01-07, 10:39 AM | Повідомлення # 149
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Це чудова листівочка

Ой, листівка -- це з призу рушникового, а стосовно стрічки -- чомусь так мені захотілось, рада, що вчасно і потрібно.Мотанка-- нитяна, не знаю, як точно вони називаються, але саме такі краще в мене виходять і якось самі собою, цю робила з думкою про Вас і з побажаннями для Вас! З Різдвом!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: П`ятниця, 2011-01-07, 10:50 AM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Tana)
Ой, листівка -- це з призу рушникового

Пакунок був спільний і я не правильно зрозуміла, але не думаю, що то вже так страшно - все рівно всі все побачать, правда листівка вже залишиться тут , в іншій темі wink
Ще раз дякую! Вітаю Вас також з Різдвом Христовим!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-01-09, 4:59 PM | Повідомлення # 151
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата не знайшла де написати, тому пишу тут.
Завтра буде вислано призи "Рушникового конкурсу " а також в додаток до цього маленькі сюрпризи в межах " Пошти Щастя"таким форумчанкам

Ольга Виросткова - Цветана
Тетяна Коротенко - ТМК
Юхима Рома - Черрі
Юлія Гончарова- Гонча
Вікторія Кривоніс - Леді-в
Анна Громова- Ганзя
Ольга Чемерис - Олька
Ірина Папроцька - Парс

Після отрмання пакуночків прошу відзвітуватися про отримання.

Таня - ТАна, та Таня- Штинька, Джінсей- МАрічкаТаргонська свої пакуночки вже отримали.

Усім велике дякую ! Приємного чекання подарунків!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-01-09, 7:41 PM | Повідомлення # 152
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Дівчата не знайшла де написати, тому пишу тут. Завтра буде вислано призи "Рушникового конкурсу " а також в додаток до цього маленькі сюрпризи в межах " Пошти Щастя"таким форумчанкам Ольга Виросткова - Цветана Тетяна Коротенко - ТМК Юхима Рома - Черрі Юлія Гончарова- Гонча Вікторія Кривоніс - Леді-в Анна Громова- Ганзя Ольга Чемерис - Олька Ірина Папроцька - Парс Після отрмання пакуночків прошу відзвітуватися про отримання. Таня - ТАна, та Таня- Штинька, Джінсей- МАрічкаТаргонська свої пакуночки вже отримали. Усім велике дякую ! Приємного чекання подарунків!

дякую за таку працю на форумі :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-01-09, 10:43 PM | Повідомлення # 153
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, на здоров"ячко! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
parsДата: Понеділок, 2011-01-10, 10:06 AM | Повідомлення # 154
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Вчора розпакувала листа від Bullet smile , отримала симпатичну відкриточку і золотисту канву, яку я зразу охрестила "золотом"))))
Щиро дякую!


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-01-11, 11:38 PM | Повідомлення # 155
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

Дівчата ! Ви не повірите,сьогодні листоноша принесла нам пакуночок, а в ньому - даруночок! Адаруночок зі славного козацького міста Запоріжжя! Від нашої сестри по вишиванню Тані - Штинки!Сьгоднішнім пакунком ти нам підняла настрій, що ми не втрималися і вирішили зробити з твоїм подаруночком фото.( ВРаховуючи сьогоднішній потоп - мене затопили сусіди... Сантехніки покрутилися і прийдуть завтра...) Таню,Дякуємо тобі дуже - дуже, Дякуючи форуму уже маю три коліжанки на сході України, дві Тані - ТМК і Штинку.... і ще сестра Юля... wink
А прийшла нам шикарна лялька - мотанка- годувальниця, закладинка до книжок нашої домашньої бібліотеки( Ще хочу сказати, що усі закладинки наших форумчанок,що приходять по пошті, мої діти тягають до школи в щоденниках по черзі їх міняючи, чим немало дивують своїх учителів ), клаптик зеленої канви( Таня напевно знала, що на зеленій канві ніколи не вишиввала, тому і зробила такий сюрприз, та щей на додаток новорічна схемка....Листівочка з Купальської ночі на Хортиці, шикарний магнітик та тепле котячо - кроляче привітання!. Дякуємо за теплі привітання нашій родині ! Сподіваюся, що зустрінемося обов"язково чи то у Львові чи то в Запоріжжі... ОБОВ"ЯЗКОВО!Дякуємо за теплі слова і добрі побажання з козацького краю.... smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2011-01-11, 11:41 PM
 
nosiknataДата: Середа, 2011-01-12, 1:20 AM | Повідомлення # 156
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Tana, Jasjka, lady, pars, Dmutrik09 - вітаю з отриманими дарунками!! Це справді щастя, що пошта не підвела і доставила адресатам пакунки з сюрпризами!! smile happy


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: Середа, 2011-01-12, 8:23 AM | Повідомлення # 157
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Dmutrik09, дуже рада, що все сподобалось! )))

Мене теж вчора порадувала пошта щастя з Києва! Але я покажу пізніше, на те є причини wink


Моя майстерня
 
010101Дата: Середа, 2011-01-12, 4:36 PM | Повідомлення # 158
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Доброго дня дівчата smile

От і мені сьогодні принесли Пошту Щастя з Тернополя від Леді-В. Тепер сиджу і посміхаюсь, дійсно щаслива biggrin Поки мої маленькі жужики сплять, то можу це все спокійно розглядати, перебирати і милуватися. Дякую, Вікторіє за чудові розмальовки для моїх дівчаток - сподіваюсь, вони між собою розберуться, яка кому книжечка. А також за мультфільми на українській мові - майже усі з мого дитинства - сама буду з задоволенням дивитися smile
А ще справжній скарб - диск із архівами по вишивці (мої улюблені журнали Ракам і ажурна вишивка!!!) А ще за чудові краєвиди з міста Тернопіль - коли їздила малою до бабусі в гості, завжди проїжджала це гарне місто, багато краєвидів знайомі smile і чудовий магнітик на холодильник - там уже висить ціла колекція від моєї сестри - місця, де вона побувала від Японії і Китаю до Львова (сподіваюсь, моїх теж скоро побільшає, діти підростуть і зможемо більше подорожувати, а ще прилетять у пошті щастя, як Ваш wink ). І окреме величезне спасибі за дві підставки під гаряче з дисків! Ми з чоловіком дуже любимо увечері попити чаю біля копютера smile

А також хочу нарешті показати чудову листівочку від Лізи Bullet, що прийшла разом з призами за Рушниковий конкурс. Правда, вона чарівна?

І ще сюди занести ляльку-мотанку від Тані Tana, яка поселилася у моєму кошику (справді, кошику, як писала мені Таня) і буде берегти моє здоров'я smile

Дякую вам, дівчата, за такі хороші "домкрати-піднімачі" мого настрою!!!!

 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-01-12, 6:12 PM | Повідомлення # 159
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Оце вже дійсно домкрати-піднімачі настрою! дійсно- дійсно! Goncha, Ю smile ля вітаю

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Середа, 2011-01-12, 7:16 PM
 
lady-vДата: Середа, 2011-01-12, 7:39 PM | Повідомлення # 160
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Goncha, я дуже рада, що мій лист так скоро дійшов. І мені приємно, що здається я Вам догодила biggrin

Додано (2011-01-12, 7:39 PM)
---------------------------------------------
Tana, Jasjka, Dmutrik09, pars, shtynka, вітаю Вас також з подарунками! Це дуже приємно, отримувати щось приємне biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Середа, 2011-01-12, 7:40 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя в кожен дім! (Пошта щастя, без часових обмежень...)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.