| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:26 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 35
  • 36
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя в кожен дім! (Пошта щастя, без часових обмежень...)
Пошта щастя в кожен дім!
shtynkaДата: Четвер, 2010-06-03, 12:12 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Берусь координувати цей проект, але рада буду помічникам!

Пропоную всім бажаючим дописувати в цю тему можливі бажання та звітувати про отримання подарунків. А я спробую створити галерею, і будемо радіти один за одного разом! Також думаю, не буде зайвим додати в підпис своє побажання із поміткою "Пошта щастя в кожен дім", або просто помітку - якщо немає конкретних побажань. Проте, всі активні учасники форуму та всі бажаючі пограти в цю чудову забавку будуть знати, що ви є учасником гри.

Правила тут, в першому повідомленні!

Нові учасники, які хочуть долучитись, мають написати мені свої координати в приватне повідомлення, або на ел. скриньку shtynka@gmail.com


Учасники тут


Моя майстерня

Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-05-30, 11:57 PM
 
BulletДата: Четвер, 2010-06-10, 2:42 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Перелік активних учасників пошти щастя:

1. Bullet - Листи/посилки/смски з гарним настроєм, приємними сюрпризами. Привіти з міста, в якому ВИ мешкаєте (магнітик, листівка, світлина тощо). Цього року я хочу навчитись ліпити з пластики (фімо, керапласт тощо) і навчитись робити гарні листівки і фотоальбоми ручного виготовлення. Якщо ви маєте щось для мене (детальки, самовчителі паперові чи електронні, вам непотрібне!) ласкаво прошу передавати то мені.
Цікавить будьщо в помаранчевих кольорах, кавових відтінках, пісоних настроях. По секрету скажу, що моя мама колекціонує лялькових ведмежат і має їх вже за сотню. На кожний лист обіцяю старанно відписувати!
/ Ощасливлена: Shtynka, Світланка, Dmutryk09, nadiya_tsynaiko, Сестра_Юлія, Сестрою_Юлія (знов), Українка, pars, Jasjka, Жанна, Goncha, штинька, Goncha, welshrabbit

2. Shtynka
/ Ощасливлена: Сестра_Юлія, Таnа (двічі), montan, Bullet (двічі), Dmutryk09, Тана (втретє), Жанна, Bullet, Тана,


3. Pozitiv
/ Ощасливлена: nosiknata

4. Nosiknata
Собі бажаю у пошті щастя клаптики канви або полотна на ляльки-мотанки, або будь-який сюрприз від наших дорогих рукодільниць. Буду рада всьому присланому і обов"язково відповім на всі листи!!!
/ Ощасливлена: lady-v, Dmutrik09, Tana, Жанна, Сестра Юлія

5. Dmutryk09
Звичайно, коли приходить " Пошта щастя"- це вже щастя, хороший настрій, і велика радість в хаті....
Бажаю собі чергову ляльку- мотанку,попередня від Ялі принесла стільки радості в дім, що ви собі не можете уявити...можливо, якусь малесеньку біскорнюшечку....а загалом чекаю всього що прийде від чистого серця і радітиму кожній дрібничці, присланій від наших дорогих форумчанок.
І ще, саме головне- хотіла би отримати якийсь невеличкий магнітик, з тої округи, звідки прийде "Щастя",щоб на очі бачити ,скільки і де в мене друзів по цілій Україні!
Наперед ДЯКУЮ усім дівчатам!!!!!!!
/ Ощасливлена: Tana, Українка, TMK, Сестра_Юлія, shtynka, Олька, Сестра Юля, Kalyna, nosiknata, Цветана, Tana, Bullet,

6. welshrabbit
Обожнюю рукоділля, все зроблене руками, різноманітні шиті і вишиті дрібнички, особливо речі в традиційному українському стилі, мрію про маленьку вишиту серветку, але це напевно дуже трудоємне побажання, тому буду щаслива отримати будь-який знак уваги, саморобну дрібничку, листівку з вашого міста, магніт, закладинку, пораду чи майстер-класс з якогось виду традиційних швів (я вмію вишивати лише хрестиком), будь-який сюрприз.
/ Ощасливлена: Tana, shtynka, Nosiknata, Bullet


7. veronika: Дівчатка, я люблю силяти бісером, смоучка, може хто має які схемки, бісер, буду рада в подарунок. Всякі залишк бусинок, може в когось щось порвалось. Дякую!
/ Ощасливлена: Сестра_Юлія, Олька, Українка, Лелітка


8. Сестра_Юлія: Що б такого забажати в довгостроковій пошті щастя. Я, як багато хто із нас, мрію про кухню в національному стилі. Але поки... Отож щось таке кухонне мені не завадить. Так само , як і будь-які матеріали для вишивання та інших рукоділь, якість рукотворні дрібнички, щось таке національне, ляльки-обереги ( я їх збираю), просто паперові привіти з різних міст... Рада, що маю однодумиць у цих просторах. Усім відповім взаємними листами і сюрпризми. Натхнення!
/ Ощасливлена: shtynka, Dmutrik09, Jasjka, pars, Цветана,


9. Tana
В довготривалій пошті щастя бажаю будь-що рукотворне з національним колоритом чи авторське, дитячо-мамські скарби або ідею, матераіл для втілення маленького шедевру, маю слабкість до музейно-етнографічних друкованих видань, брошур, листівок тощо. Колекціоную карти, пішоходні туристічні маршрути по різних місцевостях, буду рада дізнатись щось про Ваш райський куточок і малу батьківщину. Конкретная мрія/мета -- навчитись писати писанки і робити разом з донею всілякі народні іграшки; буду рада будь-яким рекомендаціям, порадам, допоміжним матеріалам. Завдяки форумчанкам (Сестрі Юлії, Світланці , Ольці та ін.), ми вже граємось саморобними іграшками і збираємо таку колекцію.
Дякую всім небайдужим до пошти щастя майстриням і майстрам за хорошу справу і відкрите серце!
/ Ощасливлена: Сестра_Юлія, Shtynka, Bullet, montan, Dmutryk09, Bullet, Goncha, Bullet, Pars, Bullet, Цветана, Bullet, Жанна, welshrabbit,


10. Goncha
Собі хочу будь-які дрібнички, що стосуються вишивання, особливо традиційних схем вишивання різними швами (обожнюю ваирізування). Також цікаво дізнатися про інші міста України, в яких мешкають учасники форуму, тому бажано побачити листівки і магнітики (збираю колекцію на холодильник з визначними місцями усього світу). Маю двох донечок (3,5 і 1,5 роки), думаю, вони будуть раді маленькому подаруночкові теж Обов'язково буду відповідати на усі листи
/ Ощасливлена: lady-v, bullet, Tana, Dmutrik09, Жанна


11. montan
/ Ощасливлена: lakizka, welshrabbit, svitlyk,


12. Світланка
Що хочу побажати в цій пошті щастя? Мабудь доречні будуть різні матеріали для рукоділля, клаптики тканин, якісь рукодільні дрібниці ще хочу навчитись в"язати та валяти з вовни. Буду рада будь-якому знаку уваги! Бо кожен лист це вже свято!
/ Ощасливлена: Bullet, Tana,


13. Lady-v
Я теж хочу отримати пошту щастя: може я не дуже обнаглію якщо попрошу ляльку мотанку для доні, бо сама певне ще не скоро спроможусь її зробити ,
ще хочу мати розтягувач доби і чотири пари рук, щоб все встигати, і ще вічної молодості б мати, щоб сил не ставало менше, і ще б зо трьох діток на додачу до моїх двох, та п'ятикімнатну квартиру... ну це вже напевне не до вас дівчата , а от ляльку мотанку дууууже хочу
/ Ощасливлена: Tana, Dmutrik09, Жанна, Лелітка, Оленка


14. pars
цього року хочу здійснити одну з своїх задумок з великої кількістю різної-різної маленькоїї дрібної вишивки.
тому побажала б різних кольорових-кольорових ниточок і клаптиків різної канви. то можуть бути залишкові полосочки 20х5 см і залишки мотків.. ) все використається для оздоблення і знайде своє призначення =)
а ще люблю сюрпризи і всілякі рукортворні дрібнички
/ Ощасливлена: Сестра_Юлія, Bullet, Dmutrik09, Jasjka, Українка, Сестра Юлія


15. lakizka
/ Ощасливлена: Tana

16. ТМК
/ Ощасливлена: Tana, Dmutrik09


17. Jasjka
люблю сюрпризи,дрібнички до вишики,різні ручні роботи,хоч і
маленькі,невідкажуть і від магнітика рідного міста відправника.Маю
маленького синочка,якому подобаються саморобні іграшки,тому ми не
відкажимось навіть від рекомендацій,інструкцій(схем),матеріалів.Приємно
буде вже від самого отриманого листа хоч із листівкою
/ Ощасливлена: Bullet, Tana, Сестра_Юлія,


18. Українка
буду рада щастю у любому вигляді Я-вишивальний хом"як,збираю схемки,нитки та інші милі серцю вишивальниці цінності.Також буду рада листівкам та магнітикам,рукодільним дрібничкам,різним речам у українській традиції та всьому,чим ви мене ощасливите
/ Ощасливлена: Bullet

19.Сонька
/ Ощасливлена: montan, Bullet

20. Олька
/ Ощасливлена: Dmutrik09, Віkahо


21. OxankaF
/ Ощасливлена: Bullet


22. Жанна
/ Ощасливлена: lady-v,


23. soncevuda
Дуже люблю отримувати листи і надсилати їх! Буду рада приємним рукодільним сюрпризикам, особливо в українському традиційному стилі, ті, що можна використовувати у побуті, у житті...люблю магнітики на холодильник...закладинки у книжечки...просто дрібнички, що звеселяють життя! Буду рада привітам з інших міст України! =)

24. Лелітка
Що бажаю. сам ане знаю. бо люблю все. що зроблене руками. з душею. навіть дрібнички. і все, що згодиться для рукоділля - клаптики тканини. стрічок. кольорового паперу і картону (для витинанок),ниток,шнурочків,мережива для ляльок, іноді навіть здавалося би непотребу. А ще колекціоную ведмедиків у всіх видах (іграшкових, скляних, пластмасових, картинки, книги. публікації тощо). Так що мені для щастя треба зовсім небагато - щоб було до чого прикласти руки.

25. Катюня
Я в наш час всебічної компьютерізації, дуже полюбляю писати і получати живі листи. Для мене, лише те, що прийшов лист, і треба за ним йти на пошту вже велика радість і СВЯТО!!!! Люблю теплі сонячні кольори, і все, що наповнено щастям.

26. Kaluna
З радістю і превеликим задоволенням отримаю любу найменшу роботу створену руками наших фей-форумчанок!

27. Оленка
Я хочу приєднатись! Люблю дарувати! Хочу мати змогу відправляти! Зворотньої відправки не потребую, розуміючи дістань і ціни!

28. Оlimpia
І я хочу! Буду рада всьому, бо люблю приємні сюрпризи. Дуже, дуже хочу писачок для писанок.

29. Цветана
очень хочу поселити у себе ляльку-мотянку,-нітанку і будь-яку іншу ляльку з оберегових ляльок ручної роботи. І взагалі, буду рада будь-якій оберегової дрібнички ручної роботи від коліжанок Ще займаюся клаптіковім шиттям, тому буду рада будь-яким цікавим лоскуткамі від фей-форумчанок. А також любим дрібничкам, вишитим в крестікових, і особливо, некрестікових техніках.
/ Ощасливлена: Сестра Юлія


30. Оlalala
Доброго дня! дуже хочу долучитися до чарівної пошти щастя! Люблю отримувати в подарунок дрібнички для рукоділля. Зрадію всьому, подарованому від чистого серця. В свою чергу з радістю ощасливлю когось з учасників гри.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
pozitivДата: Вівторок, 2010-06-15, 7:36 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
продовження списку учасників пошти щастя:

31. Яга
Я інформаційний маніяк, буду рада дискам з фото, рідкісними статтями та книгами (не лише з вишивки, а й інших видів УДПМ), а також щиро радітиму кожній маленькій речі, зробленій руками. Ще мені можна надсилати всілякі дрібні штукенції , які можна присобачити на листівки
Ну і друге моє я - подорожі, тож листівочки з Вашого рідного міста і будь-яка інфа, де у Вас корисно і цікаво можна полазити буде радісним плюсом

32. lulu
Ліля Сімонян
можна і мені трішечки щастя А хотілося б мені от що :закладочку для книжки обкладинку для паспорта і для ноутбука на тильну сторону все виконане в стилі гладь або мережка або низинка А ще хочу якусь прикрасу з бісеру в національному варіанті (можна до телефону )щоб це щастя було зажди зі мною і приносило щастя Можливо це і забагато я придумала щастя вибачайте Люба дрібничка виконана з любовю буде мені приемна

33. NatalyG
Що буду чекати від пошти щастя: відчуття самого щастя! З превеликим задоволенням отримаю найменшу рукодільну річ зроблену з найбільшим сердцем! Бо вважаю що все те приносить більшу користь ніж самі найкращі ліки та психотерапевти)))
З великою дякою приму вселякі дрібнички у вигляді стрічок/клаптиків/ниточок/бусинок. Особливо з національним акцентом. Застосування знайдеться усьому)
А ще мрію отримати в подарунок писачок і гердан. Писачок - тому що ніяк не можу у нас знайти таку річ, а через інетмагазини все не виходить його купити (потрібно брати щось до суми). А гердан - то моя рожева мрія, та не вмію нескілечки працювати з бісером... а навчитися не вистачає все часу. Розумію, що такі речі коштують, тому на це - взаємні "персональні замовлення"

-----------------------------------------------------------------------------
Мій подаруночок буде перший в цій темі. Так як отримала я його нещодавно, то він уже не весняний, а літній. До мене прилетілі маленька фея-ангелик з Чернівців від Носікнати. Наталочко, велике тобі дякую. Думаю ця фея виконає всі бажання моєї доці. А ще не можу втриматися, щоб не сказати - я просто в захваті від акуратності роботи, зокрема від вивороту!!! Моя велика-велика ДЯКА!!!!



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-06-15, 9:55 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
pozitiv, будь-ласка!! Ця картинка прикрасить стінку в дитячій, чи ігровий куточок вашої малечі. А ще можна довишивати дату народження чи просто ім"я у куточку - вийде метрика smile
А з приводу вивороту - дякую, я стараюсь redface



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: Субота, 2010-06-19, 9:02 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
pozitiv, а фото буде? Нам всім так хочеться помилуватись разом!

_______________

Гадаю, в цю тему в довільному порядку можна додавати свої побажання щодо пошти щастя, або, як було висловлено раніше - додати собі в підпис рядочок із поміткою "Пошта щастя в кожен дім", де вказати коротко про свої уподобання.

Оскільки цей проект не має жодних часових обмежень - бажання з часом також можуть змінюватись.

Отже, в кого іще які уподобання?
_____________________

Quote (Bullet)
На кожний лист обіцяю старанно відписувати!

Думаю, було б добре започаткувати такий зворотний зв"язок - хоча б кілька приємних слів у відповідь на отриману пошту, а в ідеалі - маленький сюрпризик. Але це суто моя думка, і пошта щастя в нас проект цілком добровільний )))
Принаймні, я буду старатись також відписувати на кожен лист!


Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2010-06-20, 0:00 AM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
pozitiv, вітаю, ти - перша влітку! Чекаю на фото:)

Quote (shtynka)
Думаю, було б добре започаткувати такий зворотний зв"язок - хоча б кілька приємних слів у відповідь на отриману пошту, а в ідеалі - маленький сюрпризик. Але це суто моя думка, і пошта щастя в нас проект цілком добровільний )))

це в ідеалі. Мені б теж хотілось бачити нашу ПЩ такою. Так з часом і буде smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
pozitivДата: Неділя, 2010-06-20, 12:46 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Ділюся своєю радістю. Думаю, це дуже символічно, що перший подарунок по пошті щастя - це ангелик-фея, що здійснює бажання! Бажаю всім приємних сюрпризів і хороших емоцій!

Ну і не могла не сфотографувати для вас верх майстерності - виворіт Наталочки! Ще раз мій захват і оплески!!!

Додано (2010-06-20, 12:46 PM)
---------------------------------------------
Я не встигла в попередній пошті щастя показати свої подаруночки від ВікиХо, тож прошу розділити зі мною цю радість.
Знайомтеся - мій Сирник і його щасливий мешканець:

А так тепер виглядає мій паспорт - завдяки його оригінальності мене тепер впізнають на пошті!

Вікуся, ще раз тобі дякую!!!



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
BulletДата: Понеділок, 2010-06-21, 0:02 AM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
pozitiv, вітаю-вітаю! Десь ми цього янголика вже бачили.. нє? wink

ВікаХо відома своїми причандаллями для паспортів-гаманців, як Тана - закладинками:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-06-21, 12:17 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Бажаю, бажаю, бажаю.... Ну чогоб це собі побажати?....
Звичайно, коли приходить " Пошта щастя"- це вже щастя, хороший настрій, і велика радість в хаті....
Бажаю собі чергову ляльку- мотанку,попередня від Ялі принесла стільки радості в дім, що ви собі не можете уявити...можливо, якусь малесеньку біскорнюшечку....а загалом чекаю всього що прийде від чистого серця і радітиму кожній дрібничці, присланій від наших дорогих форумчанок.
І ще, саме головне- хотіла би отримати якийсь невеличкий магнітик, з тої округи, звідки прийде "Щастя",щоб на очі бачити ,скільки і де в мене друзів по цілій Україні!
Наперед ДЯКУЮ усім дівчатам!!!!!!!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-06-25, 8:44 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09, додала вас у список щасливців smile Поки Таня на морях, я корегуватиму її повідомлення, так що прошу і інших бажаючих долучатись. Чи ніхто не бажає вже?:)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Субота, 2010-06-26, 1:47 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Я бажаю!:)))

Обожнюю рукоділля, все зроблене руками, різноманітні шиті і вишиті дрібнички, особливо речі в традиційному українському стилі, мрію про маленьку вишиту серветку, але це напевно дуже трудоємне побажання, тому буду щаслива отримати будь-який знак уваги, саморобну дрібничку, листівку з вашого міста, магніт, закладинку, пораду чи майстер-класс з якогось виду традиційних швів (я вмію вишивати лише хрестиком), будь-який сюрприз. Дякую вам, дівчата, за цю тему, обов’язково відповім на всі листи.




Повідомлення відредагував welshrabbit - Субота, 2010-06-26, 4:45 PM
 
TanaДата: Субота, 2010-06-26, 8:43 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, дайте трішки часу, катастрофічно не встигаю...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Середа, 2010-06-30, 12:01 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
Дівчата, дайте трішки часу, катастрофічно не встигаю...

Ця пошта щастя не має жодних часових обмежень wink Нікуди НЕ поспішаємо cool


Моя майстерня
 
veronikaДата: Субота, 2010-07-03, 8:24 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Дякую Сестра Юлія за чудовий пдарунок!!!!!!!!!


"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
TanaДата: Неділя, 2010-07-04, 1:54 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Знані серветки (їх орнамент перенабирала в РМ), і закладинка в виколюванням і нитками секційного фарбування, і листівка прегарна, і нитки...Юля наша фея!veronika, вітаю!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Неділя, 2010-07-04, 7:38 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
veronika, чудові подарунки, вітаю! Юля дійсно наша фея - вміє порадувати око надзвичайними речами. Я довго вдивляюсь в листівочку - невже ручна робота? Така краса!

Моя майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2010-07-05, 1:55 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
shtynka, ні-ні, листівочка покупна
veronika, а розписане яєчко з Петриківки не прийшло?(( Я ради нього все те затіювала, можна сказати :-)
 
veronikaДата: Понеділок, 2010-07-05, 10:05 AM | Повідомлення # 18
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Прийшло дякую велике воно чудове. Але я його зразу поклала до своіх писаночок, бо моя Стася то такий жук, могла розбити. Я сфотографую його обовязково!. Бо моя доця така рукодільниця все ій треба, ножички вхопила і почала вирізати biggrin . А яєчко мама встигла сховати biggrin biggrin

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-07-06, 9:55 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
veronika, вітаю з дарунками!! Юлечко, ти молодчина, - таке все гарне!

Собі бажаю у пошті щастя клаптики канви або полотна на ляльки-мотанки, або будь-який сюрприз від наших дорогих рукодільниць. Буду рада всьому присланому і обов"язково відповім на всі листи!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Неділя, 2010-07-25, 4:33 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Від Сестра_Юлія ми з Сашунею отримали підстаканники синього кольору, як раз такі, які ідеально пасують до нашого сервізу. М'ята до сушена до чаю (хендмейд трьох поколінь жінок -- Юлі, її мами і бабусі) також підійшла дуже вчасно, бо щойно звільнилась (спустошилась) коробочка з трави, і я також нарвала м'ятки сушитися, так що все дуже і дуже вчасно, і те, що нам треба. Ще продовжуємо знайомимось з Дніпропетровськом за листівками, які приємно не тільки розглядати, а й перечитувати теплі слова на них. Приємно-приємно-приємно; люблю таке листування. І ще, на фото нема лялечки з ниток, яку зразу вподобала Саша, і вже викладу фото з візочком, куди лялечку ми приписали як компаньйонку для прогулянок з донею. Дякую!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя в кожен дім! (Пошта щастя, без часових обмежень...)
  • Сторінка 1 з 36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 35
  • 36
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.