| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 3:39 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Весняна пошта щастя (5)
LudmilaДата: Вівторок, 2010-02-16, 11:56 AM | Повідомлення # 41
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Quote (Tana)
особливо порадувала закладинка

Таню, ваші закладки мене полонили, що я не втрималася щоб не вишити такої краси.

Додано (2010-02-16, 11:56 Am)
---------------------------------------------
Я також отримала ниточки для вишивання від Нітки та шерсть для валяння від Позитив. Один моточок вже почала використовувати, одразу знайшла йьому застосування, а з шерстю для валання трохи складніше, не знаю з якого боку до неї підступити, але думаю, що все налагодиться і ми знайдемо спільну мову і в мене з"явиться нове рукодільне захоплення.



 
TanaДата: Вівторок, 2010-02-16, 12:37 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ludmila, хай закладинки множаться, а люди читають книжки wink Наш девіз! biggrin
Бажаю натхнення на нові роботи з такими новими нитками!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 7:38 PM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорога Пасіонарія, дякую за гарний настрій і (головне!) а щирі ДОБРІ побажання smile Спільними молитвами - буде все добре! smile
Питаннячко: що таке *катранчик*? Мені відомо два значення цього слова: катрЕн - вірш а-ля Нострадамус (чотиристишшя) і катран - клітинчата шотладнська тканина. Тут я розгублена. Чи може у вас в регіоні так називають відріз тканини? До речі, він гарнющий! Йому є якесь призначення чи можу собі літню *маєчку* пошити з нього? wink
ДЯКУЮ! і фотозвіт одразу ж :

Мама аж майже всплакнула, як роздивлялась образ Ісусика smile Тепер я думаю: куди б його покласти дома....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 8:01 PM | Повідомлення # 44
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
і спеціально окремим повідомленням викладаю свої дарунки від форумчанок, отримані на ярмарку (На Масляну) у ВДНГ 13.02.2010.
Від Світланки я отримала дуже-дуже бажаний щоденник з відривними кутиками і з погодинною розміткою сторінок (він дуже зручний і я раніше такими часто користувалась, ммм!) + пакетики з насінням wink
Від Vikaho я отримала передачку для мого улюбленого котика Тіши. Його влучно назвали *Плейбой для Тішки* smile Він прегарнющий! Тіша його довго н.хав. Мабуть, сподобалось. Але я все одно забрала собі (погана хазяйка)))
Від Сестри_Юлії я отримала духмяний зелений чай з романтичною назвою *Солодке життя* (на фото він вже персипаний в металеву коробку), чай вже протестовано, смачно! + насіння для моєї трошки закинутої дачі (дуже багато))) + ніжні рожеві нитки для моєї мами-в"язальщиці smile
Від Tana я отримала сердешну листівку з гуморною україночкою + пакет зі схемою для вишивання рушника. Знаково, що на схемі - берегині:) Одні натяки на діток в цій прошті щастя wink
Діввчата, дякую-дякую-дякую-дякую:) Всі подарунки вже задіяні (окрім насіння, ще 10 днів - і сіятиму на розсаду;)




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:38 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Bullet, тішуся, що догодила. Тільки це запізніла "пошта щастя - 4" - там проблискує ще Різдвяна тематика, Ваші смаки і кольори на той час. Вас, напевне збив з пантелику чай, яким я радо поділилася з Вами, бо каву всю випили, сорі. B). Та я безмежно втішилася, що з хвоста скочила "на передову" biggrin
Quote (Bullet)
Питаннячко: що таке *катранчик*?

biggrin . Це я місцевим діалектом обізвала відріз тканини. Тобто "тряпочка". Це в мене таке собі почуття гумору, на випадок, якщо він вам "не в тему". Спеціального призначення він не має, тому творіть за бажанням і смаком!
Щодо Ісуса. Цей символ (у вигляді новонародженого дитятка на сіні) можна (треба!) ставити на стіл як декорацію до Різдвяного столу. Він - вузько тематичний, як вертеп, ялинка, дідух, різдвяно-новорічні прикраси. Тому сховайте Його зі всіма атрибутами до наступного року, бо до Великодня я висилатиму баранців (для довідки: теж символіка Великодніх свят поряд з паскою, писанками).
Чекайте мене із зеленим, жовтим, помаранчевим кольорами.


ore et labore!
 
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 10:00 PM | Повідомлення # 46
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Це я місцевим діалектом обізвала відріз тканини. Тобто "тряпочка". Це в мене таке собі почуття гумору, на випадок, якщо він вам "не в тему". Спеціального призначення він не має, тому творіть за бажанням і смаком!

Ах, хочу маєчку з нього! З легкої руки мого колеги-художника, я називаю маєчками усі плечові одежини, від просто маєчок-футболочок, до пальто і шубок smile По смислу ж - маєчка. Не штани wink
Буде мені зебриста літня маєчка з напіврукавчиками.ммм.. похвалюсь потім в моїй темі wink

Quote (Пасіонарія)
Щодо Ісуса. Цей символ (у вигляді новонародженого дитятка на сіні) можна (треба!) ставити на стіл як декорацію до Різдвяного столу. Він - вузько тематичний, як вертеп, ялинка, дідух, різдвяно-новорічні прикраси. Тому сховайте Його зі всіма атрибутами до наступного року, бо до Великодня я висилатиму баранців (для довідки: теж символіка Великодніх свят поряд з паскою, писанками).

Зрозуміла. *ховає Ісусика подалі, до наступного Різдва. Щоб не знайти раніше*

Quote (Пасіонарія)
Чекайте мене із зеленим, жовтим, помаранчевим кольорами.

А я і не відмовлюсь smile Дякую )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-18, 1:39 AM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Хвалюся і я своїми подарунками зі Львова. Дівчата, вони суперові! Дякуємо!!!
Закладинки від Люди такі акуратні і мають кожна свій характер) Саша відразу "запав" на червону і після приїзду поклав до книжечки, яку зараз читає)) Моя - руденька, тепленька і сяюча!) І також живе зараз у книжці.
Таню, ти мене навчила, що навіть прості речі можна подати з таким позитивом! Це ж треба було так оформити канву і ниткочки, щоб вийшла така листівочка) Це найкращий сувенір зі Львова. Я навряд зможу це зруйнувати, я вже це сприймаю як творчість biggrin



 
TanaДата: Четвер, 2010-02-18, 8:01 AM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Знову мої закладинки. Шириться коло! smile Радує!
Мабуть, буду робити галерею, як мої ідеї і розробки йдуть в люди.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2010-02-18, 8:47 AM
 
lakizkaДата: Четвер, 2010-02-18, 10:31 AM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Nitka, форумівка порадувала не лише теплою зустріччю, але й гарними подарунками.

 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-18, 1:09 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
lakizka, так, тепліше не буває wink
Якщо потрібно, Тань, я можу сфотографувати їх окремо і ближче, бо це все-таки усі мої подарунки зі Львова (книжки також smile )


 
BulletДата: П`ятниця, 2010-02-19, 10:19 AM | Повідомлення # 51
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Знову мої закладинки. Шириться коло! Радує! Мабуть, буду робити галерею, як мої ідеї і розробки йдуть в люди.

Як варіант, можна запатентувати твою ідею. Самий факт, що люди роблять подібні речі, дуже радує smile Значить, хороші штуки ти робиш, що їх ширять і ширять інші форумчани!! smile
Nitka, вітаю з весняною поштою щастя! Nitka, прошу в вашому повідомленні вказати нікнейми дівчат, що ощасливили вас дарунками. Це мені потрібно для відзначення їх в першому повідомленні.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-02-19, 11:18 AM | Повідомлення # 52
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Як варіант, можна запатентувати твою ідею.

Ми над цим працюємо smile

Відправила два листи, чекаю повідомлень про отримання "пошти щастя".


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-02-19, 12:35 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, але твої закладинки все одно неповторні!Я , сказати чесно, грішним ділом теж пробувала відтворити, але вийшло зовсім інше, ніж у тебе.

Дівчатка, все забуваю спитати. Чи будемо влаштовувати якусь допомогову акцію навесні? На зразок тієї, що робили на Миколая. розсилаючи маленкі дарунки знедроленим дітям.
Чи вже проведемо перед 1 вересня, коли будуть конче необхідні їм всі ті канцтовари, чохлики. закладинки, книжечки? які є міркування?

 
BulletДата: П`ятниця, 2010-02-19, 1:12 PM | Повідомлення # 54
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Чи будемо влаштовувати якусь допомогову акцію навесні? На зразок тієї, що робили на Миколая. розсилаючи маленкі дарунки знедроленим дітям.

У Фастові , виявляється, є пункт прийому допомоги для багатодітних сімей та для незабезпечених сімей з дітьми (від відділу у справах сім"ї та молоді, приймають одяг, речі, канцелярію, тощо)
Або продовжуємо шефство над *старими* сім"ями ))))

Quote (Сестра_Юлія)
Чи вже проведемо перед 1 вересня, коли будуть конче необхідні їм всі ті канцтовари, чохлики. закладинки, книжечки? які є міркування?

думаю, це окремо і обов"язково буде. Відкрити тему щодо цього питання?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-02-19, 2:04 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Відкривай, так чи інакше завжди вчасно робити добрі справи.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NitkaДата: П`ятниця, 2010-02-19, 2:30 PM | Повідомлення # 56
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Ludmila і pozitiv мене ощасливили:)

 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-02-20, 1:10 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, і у нас такі пункти з"являються, але під свята. То скаути речі для дітей збирають, то якісь організації. Але це не постійно діючі пункти- треба в ЗМІ "ловити" інформацію. де вони будуть і в який час
Quote (Bullet)
У Фастові , виявляється, є пункт прийому допомоги для багатодітних сімей
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2010-02-20, 11:29 PM | Повідомлення # 58
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Tana мене ощасливила, вірніше мого хлопчика. До нас із Києва "прислався" кабріолет. Дякую!!!!

ore et labore!
 
TanaДата: Неділя, 2010-02-21, 7:08 AM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прошу, сподіваюсь мій "промах" з розміром владнається.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Неділя, 2010-02-21, 11:23 AM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Тепер і в Чернвцях почнуть їздити кабріолети, які не дивлячись на погоду і розмір:) завжди привертають увагу оточуючих - дякую Tana за першу "ластівку"для ковдрочки у Пошті щастя - 5!!!! Уже є початок!!!!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.