| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 7:30 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-4: РІЗДВО
Пошта щастя-4: РІЗДВО
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2009-12-03, 7:34 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Поки ви тут обговорюєте, як відсилати, Я ВЖЕ ОТРИМАЛА ДРУГУ! Це різнокольорові листи пластикової канви від Олька і чудесну, дуже настроєву новорічну лисівочку. Так-то :), мрії збуваються, навіть невисловлені.
Олю, дякую-дякую тобі, я цього вечора просто щаслива. В голові табунами носяться ідеї вже щодо канви, треба хапати якусь за хвіст smile І тобі - всіляких гараздів і вишивального натхнення!


Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Четвер, 2009-12-03, 7:35 PM
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-12-04, 1:33 AM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сестра_Юлія, вітаю!! покажіть свою красоту - виставте фото хай за вас порадіємо happy
оля, молодець, знаю як то приємно - дарувати, мабуть ще приємніше ніж отримувати!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 9:34 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Сестра_Юлія, вітаю! А ще приєднуюсь до прохання Наталі щодо фото! Так приємно радіти за інших, споглядаючи подарунки...
Я думаю, можна влаштувати в першому повідомленні галерею подарунків. Що думає з цього приводу Адміністрація форуму? Можу взяти роботу по редагуванню на себе.

Доречі, мені теж прийшло повідомлення про лист, але ще не знаю, чи форум прислав... Після обіду похвалюсь, як буде чим wink


Моя майстерня
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-12-04, 10:09 AM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Юльчик, поздравляю! и не верю, что конвертик так быстро дошел!! специально послала пораньше, чтоб ты нашла новогоднее применение канве!!)
 
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 12:10 PM | Повідомлення # 45
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Юля, вітаю!!! Отримати такий подарунок - велике св"ято!!! biggrin
Олінька, ви молодець!!! smile
Я вже знаю які приємні сюрпризи Ви робите, Вашою закладкою користуюся з превеликим задоволенням!! smile smile smile



 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-12-04, 12:52 PM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Ludmila, я же не "вы" я "ты"!!! )) Людочка, очень рада, что закладочка исполняет свою миссию)) Я на радостях, что первый конвертик успешно дошел, послала сегодня ещё парочку))
 
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 1:04 PM | Повідомлення # 47
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Quote (Олька)
я же не "вы" я "ты"

Домовилися wink
Дівчатонька мої любі, я свої листи буду надсилати трошки пізніше, тема нашої пошти-щастя Різдво до цього св"ята точно встигну smile



 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2009-12-04, 1:32 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Ludmila, та я теж планую ще багато подарунків доробити wink а потім буду відправляти бандерольки!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-12-04, 1:51 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Я також пізніше, думаю що мої сюрпризи затягнуться і після Різдва, і після Василя....коротше, цілий січень буду слати листи. Думаю, ніхто не образиться як свою різдвяну пошту отримає на Маланки????нас же багато surprised


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 2:07 PM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Звісно, ніхто не образиться! Навпаки - найприємніший подарунок, - якого ти не чекаєш!
Але ніхто і не забороняє слати подарунки вже зараз - тим більше, якщо їх (як у випадку Олі та Юлі) можна буде використати на підготовчому етапі до Нового року!
Оля - ти молодець! Юля - вітаю із подарунками!


Моя майстерня
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 5:41 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А мені теж прилетіла пошта щастя від Юлі!
Я ще не відійшла від емоцій, тому не зберу докупи слів...
По-перше, в мого телефону з"явилась справжня зимова тепленька одежинка! Я б і сама в таку залізла, аж заздрю моєму телефону )))
По-друге, Юлі вдалось реалізувати одразу два бажання в одному - тепер у мене є чудова ручка-сопілка із Петриківським розписом! Я давно задивлялась на петриківський розпис, на екскурсію так і не потрапила, зато тепер маю такий чудовий сувенірчик! Буду студентам ставити одні п"ятірки! )))
А ще в мене вже почала збиратись колекція листівочок з різних міст України, і я почала задумуватись над створенням окремого альбомчику "Пошти щастя". Так що пора на форумі відкривати тему про скрап-букінг (теж давно хотілось спробувати не тільки цифрову версію).

Отже, Юля, дякую за святковий настрій в самому початку зими, теплі слова та подарунки!

п.с. фото викладу пізніше, як доберусь до фотоапарата...


Моя майстерня
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-12-04, 5:49 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
shtynka, поздравляю! Юльчик, молодчина! вот так мы потихоньку создаём себе новогоднее настроение)))
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2009-12-04, 7:07 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А мені теж прилетіла пошта щастя від Юлі!

О, добре, все дійшло.Дівчата, здається наша Пошта щастя потроху набирає обертів. За кого будемо радіти наступного?!
 
BulletДата: Субота, 2009-12-05, 12:28 PM | Повідомлення # 54
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ааах!!! Я обожнюю наших форумчанок!

Сьогодні о дев"ятій (!) ранку мене розбудив дзвінок у двері: листоноша принесла рекоамендований лист від нашої форумчанки ОЛЬКА :)
Олька, дякую тобі дуже!! І за нову прикрасу на новорічну ялинку, і за дужже гарну листівку, і за практичні побажання в новому році smile

иииии.. я така рада smile У мене ВЖЕ почався новорічно-подарунковий період!! УРАА!!!! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-12-05, 12:31 PM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А ще я в четвер отримала провідником з поїзда великий пакунок всякої радості для рукотворіння від нашої Chere6nya , це була не пошта щастя, але отримане в грудні, коли діє Пошта Щастя, і до того ж, у мене було таке щастя весь вечір, і навіть вночі я спати не могла. Фотографувати нема сенсу, тому що Черешня передала мені папери для кардмейкінгу (листівками я захопилась, да!), повний великий кульок паперової радості :)*

Дякую, Chere6nya!!

=================================

Дівчатка дорогенькі, в зв"язку з тим, що *на носі* ярмарок "Щедрий Миколай" в Києві, до якого я надто активно готуюсь, я тимчасово не зможу висилати поштощасливих посилок. Якщо вже так дозволили висилати до Меланки, то я вишлю все до січневого Різдва, після проведення ярмарку (після 20-го грудня).
Сподіваюсь, ніхто не образиться :)* Ну і свято, вважайте, буде подовжено поштовими лсиатми smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2009-12-05, 12:39 PM
 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-12-05, 11:48 PM | Повідомлення # 56
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
А я сьогодні від Лізи бандерольку величезну отримала з тканинками, мереживали для пошиття ляльк smile Дякую!
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-12-06, 2:48 AM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
До мене також пошта Щастя прийшла. Одну пошту я забрала з поштового відділення. А іншу отримала особисто в руки від однієї форумчанки. Я така рада. Цілий вечір носилася з цими подарунками як мала дитина. Покладу на полицю, а потім знову візьму в руки і любуюся. Ех, приємним ми тут займаємся...
Тепер по порядку. Від Ludmila, отримала гарненьку рукавичку на кухню. Вона вже висить на свому місці, тому кожен раз як буду брати її в руки, згадуватиму про Люду :). Дякую!!!
Сьогодні в Чернівці приїжала Таня montan. Ми звісно зустрілись і обмінялись своєю поштою. Я отримала в подарунок надзвичайно гарні прихваточки з вишитими курочками, але скажу чесно, вмене рука не підніметься такою красою брати пательню. Вже приміряю де на кухні їх повісити. Таня вгадала, що блакитний це мій улюблений колір (її теж, це секретна інформація, якщо хтось щось буде для неї готувати...). Потім обовязково викладу фото. В додаток до цього листівки з рідним містом Тані і її книга... ось такі тут таланти живуть.
Дівчата, надзвичайно вам вдячна, ви принесли мені море радості. biggrin
Також вітаю всіх хто вже отримав свою пошту.


 
BulletДата: Неділя, 2009-12-06, 3:36 AM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
А я сьогодні від Лізи бандерольку величезну отримала з тканинками, мереживали для пошиття ляльк Дякую!

Прошу smile Ший будь-що, аби в діло йшло smile

lakizka, вітаю з реальним знайомством!!! Ну і з дарунками:) Біжу виправляти перше повідомлення в темі, ким ощасливлена ти:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
montanДата: Неділя, 2009-12-06, 1:49 PM | Повідомлення # 59
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Я також вже ощасливлена!!!
Вчора їздила в Чернівці, познайомилася з Лєною lakizka і з Наталею nosiknata . Дівчата прийняли мене як рідну, атмосфера була просто супер! Я тепер ладна їздити в Чернівці щотижня wink
А тепер про подарунки: ми сиділи з Оленкою і її синочком (маминим помічником smile ) в чудовій "африканській" кафешці, і вона подарувала мені ялинкові прикраси, валяні з шерсті (навіть не уявляю, як ТАКЕ можна зробити самому). А потім ми пішли до Наталі на роботу (вона в суботу працювала і не могла приєднатись до нас в кафе sad , але нічого, ми всеодно гарно поспілкувались). Ну ви розумієте, емоції після зустрічі з дівчатами у мене просто б"ють фонтаном biggrin . Ось фото з кафе, і фото ялинкових прикрас:


 
LudmilaДата: Неділя, 2009-12-06, 4:11 PM | Повідомлення # 60
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Bullet, montan, вітаю з отриманими гарними подарунками. Наші дівчатка молодці у всіх золоті ручки!!
Олька, lakizka, не боюся повторитися ви молодці, теплі і ніжні подарунки



 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-4: РІЗДВО
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.