| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:45 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра vs ПОРИ РОКУ (обговорюємо разом)
Палітра vs ПОРИ РОКУ
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 11:02 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні форумчани,
Наша форумівська гра ПАЛІТРА розпочалась в серпні 2010 року, перша гра Червоне Літо була цікава і незвична тоді для нас.
Щомісяця ми граємо в цю кольорову гру, видаючи на публіку усі рукодільності, які ми встигли натворити впродовж конкурсного місяця в заданому кольорі.

Ця гра стала не дуже компанійська, і на то є купа причин:
- координатори гри - простоі форумчани (не модаратори), не вміють просувати (рекламувати) гру у форумі та в Мережі в цілому,
- відсутність нагадувань про гру призводить до забудкуватості інших форумчан,
- невірно трактуються складні кольорові відтінки
- неуважне прочитання правил - і ось уже тільки вишиті роботи показуються в грі (а мають бути і борщі кольорові, і закатки, і пофарбовані стіни , ВСЕ)

Тому маю пропозицію реорганізувати щомісячну гру ПАЛІТРА в сезонну гру ПОРИ РОКУ.
- це покращить і збільшить кількість гравців,
- збільшиться час на виконання робіт і покращиться якість конкурсних робіт
- конкурс ПОРИ РОКУ - виключно вишивальний
(це збере усіх "ведмедико-котиків-квіточки-пейзажики" в один конкурс і очистить інші УКРАЇНСЬКІ тематичні конкурси)
- з"явиться сенс рекламувати конкурс в Мережі (більше часу на виконання робіт = більше учасників).
- зменшиться конкурсна пилюка у форумі.

* Важливим пунктом прибирання гри Палітра я бачу також полегшення життя модераторів та адміністратора: важко щоразу новій людині писати одне і те саме, пояснювати прості речі роботи з форумом, це все одно займає часу більше, ніж би сам модератор відкрив тему.


Конкурс ПОРИ РОКУ - призовий,з видачеюелектронного диплома (висилати папірець часто дуже незручно, а роздрукувати його самотужки може практично кожен)

Прошу долучитись до обговорення.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2013-08-01, 11:12 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
конкурс ПОРИ РОКУ - виключно вишивальний (це збере усіх "ведмедико-котиків-квіточки-пейзажики" в один конкурс і очистить інші УКРАЇНСЬКІ тематичні конкурси)
+1. Згода, що наша унікальність серед інших форумів -- українська спрямованість . І саме  палітра в такому форматі задовольнить тих, хто тільки долучається до вишивки через кольрові хрестикові картини та ін. Також все змінюється, і палітра також, можливо, оновленою засяє яскравіше.
Цитата (Bullet)
важко щоразу новій людині писати те саме, пояснювати прості речі роботи з форумом, це все одно займає часу більше, ніж би сам модератор відкрив тему.
Виховний момент важко переоцінити: якщо людина один раз проведе щось на форумі, то цінуватиме, поважатиме інші колективні форми і акуратно представлятиме роботи на інші конкурси-ігри. Хоча втома адміністраторів-модераторів зрозуміла (по собі знаю, що є межа можливого).


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 11:20 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana,  я так і не зрозуміла, чи ти підтримуєш такий перехід чи ні smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2013-08-01, 11:25 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Підтримую, бо все тече і змінюється. Просто написала всі явні переваги палітри. В порах року теж будуть змінні координатори-переможці.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 11:29 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
В порах року теж будуть змінні координатори-переможці.

Не думаю, що є сенс, це надто складно - контролювати кожен крок форумчан - не_модераторів... sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Четвер, 2013-08-01, 11:38 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
а мають бути і борщі кольорові, і закатки, і пофарбовані стіни , ВСЕ)

А цим що робити? Може все таки в рамках цього оновленого конкурсу якимось чином виділити такі речі в окрему номінацію?
Цитата (Tana)
В порах року теж будуть змінні координатори-переможці.

Цитата (Bullet)
Не думаю, що є сенс, це надто складно - контролювати кожен крок форумчан - не_модераторів...

Тоді треба модератора добровольця на цей конкурс? (я не зможу((( )


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 11:47 AM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
А цим що робити? Може все таки в рамках цього оновленого конкурсу якимось чином виділити такі речі в окрему номінацію?

Мене вже кілька ігор поспіль напружує нерозуміння кольорів, чому одні не надсилають жовті вироби в солом"яну палітру, а іншим не зась? Чи модераторам потім ображені листи від форумчан не приходять? ))) Тільки мені пишуть?:)

Цитата (lady-v)
Тоді треба модератора добровольця на цей конкурс? (я не зможу((( )

розберемось. Добру половину палітр все одно фактично розпочинаю я.
Цитата (lady-v)
а мають бути і борщі кольорові, і закатки, і пофарбовані стіни , ВСЕ)
А цим що робити?

А цим продовжувати варити борщ і фарбувати стіни поза конкурсами:) Забагато конкурсів. Забагато. Мені було однаково, поки це не займало мого осбистого часу )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Четвер, 2013-08-01, 11:55 AM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Чи модераторам потім ображені листи від форумчан не приходять? ))) Тільки мені пишуть?:)

Насправді певне так і є, мені не приходять такі листи.
Цитата (Bullet)
А цим продовжувати варити борщ і фарбувати стіни поза конкурсами:) Забагато конкурсів. Забагато. Мені було однаково, поки це не займало мого осбистого часу )))))

biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ромашка1Дата: Четвер, 2013-08-01, 3:04 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Підтримую.
вишиваю я не дуже швидко,і часу немає;тепер    не скажеш -" не встигла" biggrin
 
sovkaДата: Четвер, 2013-08-01, 5:33 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet
, пробігла очима ваше повідомлення і поки свіжі думки, покоментую.

Стосовно помилок координаторів-модератрів Палітри -
- вони були цілком логічними, адже одним із правил гри було те, що право координувати нову Палітру переходило до переможця попередньої. Це було і мотивацією, і можливістю для простих (і нових) форумчан "повправлятися" в організаторській роботі. Через те і було, як було.
Крім того, іноді нагадуй-не нагадуй, а все одно не встигається. Ми ж усі переважно народ працюючий і зайнятий багатьма клопотами одночасно, тому ПОСТІЙНО щось забуваємо.
 
Стосовно трактування складних кольорових відтінків -
- усі чудово розуміють, що виконати щось тільки в єдиному заданому кольорі важко. Завжди буде поєднання кольорів, відтінки і т.д. Часто для цього пишемо у правилах необхідний % основного кольору. Тим не менше, хтось подає до участі роботу взагалі БЕЗ основного кольору, а тільки у відтінках... І тоді координатор (як правило, маючи дефіцит робіт) думає собі - та прийму уже, бо і так мало учасників.
Більше того, на солом'яну палітру, приміром, я надсилала дитячий галстук, у якому Є багато солом'яного кольору. Але роботу терміново треба було віддати, тому фотографувала його в останній момент, пізно ввечері при спалаху. Наробила купу фотографій і усі в різній палітрі!! В результаті надіслала те, що було найчіткіше. Ще думала, може і не пройде, бо виглядає дуже темним. Але хотіла підтримати Інну...

З огляду на усі вищевказані недоліки Палітри я поки що не дуже уявляю як нова гра може їх виправити. 

У такому разі пропоную почати обговорювати ПРАВИЛА гри Пори Року, щоб було зрозуміло, стосовно чого саме висловлюватись "не проти" wink smile

Наразі (судячи з назви) я розумію, що
- гра має бути раз на три місяці (на одну пору року)
- гра має бути тільки вишивальна
- гра не матиме обов'язкової прив'язки до кольору (не знаю, як ведмедико-котики-квіточки-пейзажики об'єднаються одним кольором, чи навіть двома...)
- гру постійно координуватиме хтось із модераторів з метою її просування і нагадування форумчанам про участь.
 
Словом, давайте обговорювати деталі. wink
 
sovkaДата: Четвер, 2013-08-01, 5:36 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Мене вже кілька ігор поспіль напружує нерозуміння кольорів, чому одні не надсилають жовті вироби в солом"яну палітру, а іншим не зась? Чи модераторам потім ображені листи від форумчан не приходять? ))) Тільки мені пишуть?:)

Що за, пробачте, дитячий садок? На що конкретно ображаються? dry
 
Дивує таке ставлення, особливо враховуючи те, що гра НЕ призова.
Що буде, якщо вона стане призовою?!....
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 6:15 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
З огляду на усі вищевказані недоліки Палітри я поки що не дуже уявляю як нова гра може їх виправити. 

- зменшить кількість конкурсів
- зконцентрується увага на вишивці
- до конкурсу будуть готуватись, а не подавати "що є".

Цитата (sovka)
Що за, пробачте, дитячий садок? На що конкретно ображаються?

а ХЗ. Я звикла, що чим доросліша людина, тим більший у неї в голові дитячий садок )))
Я ще в Модераторській Кімнаті можу поплакатись на свою сумну долю, тут я не буду всього розповідати, бо ці люди читають відкритий форум, не хочу образити когось випадково.

Цитата (sovka)
Що буде, якщо вона стане призовою?!....

Стане все серйозніше.

Ось кілька пунктів, навскидку, про які одразу я згадую, що мені писали з претензіями чи з ображеними нотами, чи з нерозумінням і так далі:

- у мене була купа оранжевих робіт, а гра з солом"яним кольором, чому я не прислала оранжеву, зато в голосуванні купа оранжевих робіт замість солом"яних? (образа на несправедливість)
- зварити борщ кожен дурень може, а от щось серйозне створити мало часу
- нема приза - нецікаво грати
- призи несерйозні, нема мотивації
- я не хочу вести наступну гру, тому не хочу брати часть в Палітрі (щоб не виграти, вочевидь)
- Я НЕ ВСТИГЛА - основна скарга, і навіть я (а я точно знаю, що у мене на форумі раз на місяць є гра Палітра), навіть я хронічно, вибачте, провтикаю цю гру.

Цитата (sovka)
я надсилала дитячий галстук, у якому Є багато солом'яного кольору. Але роботу терміново треба було віддати, тому фотографувала його в останній момент, пізно ввечері при спалаху. Наробила купу фотографій і усі в різній палітрі!! В результаті надіслала те, що було найчіткіше. Ще думала, може і не пройде, бо виглядає дуже темним. Але хотіла підтримати Інну...

Дуже влучний приклад - моя колись участь в челенджі з листівками http://scraporobki.blogspot.com/2011/08/blog-post_05.html#comment-form - мою роботу не прийняли, бо там виявили забагато коричневого кольору, і я теж фотографувала вночі. Хочу відзначити, що в блог, до якого не взяли мою листівку, заходить в місяць стільки людей, скільки до нас на форум - за один день.

Чіткі жорсткі умови конкурса - це завжди покращення конкурсних робіт. Так ми намагаємось стати ДОБІРНИМ товариством, а не збіркою ХЗ кого...
Цитата (ромашка1)
Підтримую. вишиваю я не дуже швидко,і часу немає;тепер    не скажеш -" не встигла"

sovka,  ось вам і перша ластівка, якій не страшно написати публічно.Не встигаємо. Бо будь-який конкурс треба вести. Це і реклама на форумі, і реклама на головній сторінці (за все моє життя я не можу згадати ЖОДНОГо випадку, коли би координатор Палітри самотужки вивісив запрошення пограти в його гру на головну сторінку! Тільки я це і робила, повсякчас. Воно мені треба? ))))) Краще я самостійно перероблю гру на нормальний конкурс.

Цитата (sovka)
Крім того, іноді нагадуй-не нагадуй, а все одно не встигається.

Зато не забувається wink
Цитата (Bullet)
- конкурс ПОРИ РОКУ - виключно вишивальний (це збере усіх "ведмедико-котиків-квіточки-пейзажики" в один конкурс і очистить інші УКРАЇНСЬКІ тематичні конкурси)

Я ще обмізкую, можливо, зроблю ПОРИ РОКУ - як блок конкурсів, в який входитимуть інші підконкурси - конкурс подушок, т.д.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КиянкаДата: Четвер, 2013-08-01, 7:33 PM | Повідомлення # 13
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Я підтримаю будь-який формат палітри. Участь у них часто залежить від настрою й заданого кольору.
Для мене особисто це можливість хоча б трішечки урізноманітнювати своє вишивальне життя.
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 10:41 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, усі завдання (зменшити кількість конкурсів, сконцентруватися на вишивці і т.д.) можна вирішити простим закриттям Палітри, причому ВЖЕ. Починаючи із серпня.

Інакше, нащо продовжувати ще на місяць гру, яку ви самі ж нещодавно вирішили переформатувати? Який у тому сенс?
Знову будуть недопрацювання (і з мого боку мабуть також), знову хтось буде ображатися, чи чогось недозрозуміє... Форум сильно постраждає від того, що вже у серпні цієї гри не буде?
Чи може ви образитеся, тому, що вже надіслали свою роботу? Сумніваюсь.

У такому разі давайте спільними встановимо нові правила нової гри, при чому так, щоб зберегти "пастельне" завдання? Тим паче, що у мене також назріває цікава робота у цих тонах, але я НЕ встигну закінчити її у серпні...

Особисто мене не образить якщо у серпні не буде що координувати dry wink Тим паче, що з 18 по 23 серпня я буду у відрядженні БЕЗ інтернету. Гадки не маю, як відслідковувати пошту... (тому, мабуть, відкорегую умови у новоствореній темі). І не сприймайте це як "вмивання рук". Просто я за те, щоб не робити Палітру аби як, для галочки.
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 10:48 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
- я не хочу вести наступну гру, тому не хочу брати часть в Палітрі (щоб не виграти, вочевидь)

Брєд і зазнайство. Крім того, раніше були випадки, коли переможці просили когось іншого провести наступну гру, бо самі не можуть з якихось причин. І сприймалося це цілком нормально. Тому якщо хось великодушно відмовляється від участі у Палітрі, щоб бува не виграти, то - прапор до рук. Нам же краще. smile
 
lady-vДата: Субота, 2013-08-03, 10:49 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
sovka,  Ліза поїхала у відпустку, тож відповісти Вам не зможе. А якщо вона там місяць буде? Тож пишіть правила - палітра ще цього місяця є, бо ніхто без Лізи ( я так думаю), її відміняти не буде

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 10:50 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Киянка, чудовий коментар! Дійсно, такі міні-конкурси підштовхують і мотивують щось робити (принаймні мене). wink
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 10:51 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
sovka, Ліза поїхала у відпустку, тож відповісти Вам не зможе. А якщо вона там місяць буде? Тож пишіть правила - палітра ще цього місяця є, бо ніхто без Лізи ( я так думаю), її відміняти не буде

Вже роблю це в іншій темі


Повідомлення відредагував sovka - Субота, 2013-08-03, 10:51 PM
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-08-09, 1:55 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, підтримую! Здається, Палітра трошки приїлась. Треба йти вперед, оновлюватись
 
veronikaДата: П`ятниця, 2013-08-23, 7:20 PM | Повідомлення # 20
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Я теж підтриму нову палітру. І часу більше буде на іі створення. Молодці за гарну ідею wink

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра vs ПОРИ РОКУ (обговорюємо разом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.