| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » ПАЛІТРА: Липень медовий (Голосування)
ПАЛІТРА: Липень медовий
КиянкаДата: Четвер, 2012-07-26, 10:44 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
1. "Подушечка для синочка"
Вирішила вперше показати на ваш суд свою роботу. Це вишита подушечка для молодшенького синочка Остапчика. Вишивала шерстяними нитками, косий хрестик. Відправляю роботу не для перемоги, а просто участі.


2. "Медові вітання"
Паперова листівка ручної роботи, робилась "під людину", буде подаровано на Медовий Спас (14 серпня) до Дня народження.
Використано: основа - дизайнерський картон, дизайнерський папір, вирубки, тиснення дироколом (подарунок нашої форумчанки, за що їй окрема дяка!), роздруківка з принтера - побажання.


3. "Весёлая пчела"
Кухонная прихватка изготовлена из льняной ткани и вышивки на канве Аида. Вышивка выполнена нитками мулине, окантовка прихватка - косой бейкой. Бантик - из шелковой ленточки. Внутри проложен ватин. Благодаря интересной теме конкурса сувенир нашим знакомым готов! Мне хотелось поднять настроение и на форуме - поддержать медовую тему



4. "Декоративний рушничок"
Декоративний рушничок вишитий за перенабором ТМК (дякую, Таню!), лише колір я змінила. Розмір - приблизно 20 на 70 см. Нитки муліне, суміш двох кольорів.



5. "Прикраси нашвидкуруч"
Прикраса виготовлена пізно ввечері, бо наша Оксанка-Киянка бідкувалась з нехватки робіт.
Матеріали – ювелірний дротик, бісер, намистини, плескатий дротик. Три години часу й бажання, щоб палітра відбулась!
Прикріплення: 4231721.jpg (109.7 Kb) · 4383292.jpg (110.7 Kb) · 8508323.jpg (109.7 Kb) · 9862126.jpg (58.6 Kb) · 9470354.jpg (181.7 Kb) · 9218812.jpg (211.2 Kb) · 5935854.jpg (222.3 Kb) · 9286983.jpg (219.2 Kb) · 0531447.jpg (32.1 Kb) · 6981034.jpg (97.2 Kb)


Повідомлення відредагував Oленка - Понеділок, 2012-07-30, 10:35 AM
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2012-08-03, 2:43 PM | Повідомлення # 41
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Дівчата, ще раз всім моє щире спасибі! Сподіваюсь, що відпустки-копання картоплі-збирання до школи... тощо не завадять нікому взяти участь у серпневій палітрі!
Quote (veronika)
Давайте будемо пам*ятати, що це лише гра.

Якщо ніхто не проти, проситиму відкрити нову тему для серпневої палітри - щоб вже потрошку з"являлись задуми нових робіт! А я піду обдумувати ідеї для призів...

Quote (Bullet)
різнокольорові обручки "нєдєлька"
- боюсь, "нєдєлька" не вийде - більшість візерунків таки багатокольорові, але не страшно. Мені просто подобаються старі рушнички!
 
OленкаДата: Неділя, 2012-08-05, 8:24 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Киянка, Вітаю з проведенням палітри! Молодець! За один день стільки робіт зібрала. Це справжня твоя перемога , hearts

Quote (Киянка)
Оленці - шана і подяка за найбільше вболівання, за найшвидше виконання, за допомогу як модератора
Завжди Будь ласка!

Тетяна
Quote (Тетяна)
дуже вибачаюсь, якщо моя робота стала приводом для образи
Ха-ха! Якщо вже хтось і на роботи які перемагають ображається, то вже капець рукодільній справі. Мені взагалі, треба лягти колодою, і нічого не робити, бо всі роботи завжди кращі, і я цьому дуже рада - є до чого прагнути.

А Вас, моя люба,вітаю, вітаю, вітаю!Бажаю багато робіт на палітру, а головне - отримайте задоволення від проведення і участі у грі!
hearts
Quote (Bullet)
Хотя делайте, другие тоже сделают выводы.
Життя на те і існує, щоб вчитись і робити висновки!
Quote (Сестра_Юлія)
Хочу подякувати ще й автору роботи "Прикраси нашвидкуруч". За гарну роботу і за чуйність!)
Ой, мені приємно! Дякую!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-08-06, 7:59 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Тетяна, чесно кажучи, я б не вгадала чия робота - рушничок ))) Дуже гарно, і я хоч і голосувала за подушечку, рушничок у моїх вподобаннях був номером 2 )))
Вітаю із перемогою!
Дякую за цікаву ідею наступної палітри.
Яблучка - це клас! Прямо як по звичаям - яблучка до меду, і будемо святкувати Спас!


Моя майстерня
 
romantikДата: Четвер, 2012-08-16, 7:52 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Киянка, ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ. В п*ятницю отримала бандироль. Відсилаючи фото, я ні на що не сподівалась, просто захотілось прийняти участь. tongue
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-08-17, 2:40 PM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
romantik, радію за вас smile Приємно навіть подивитись на дарунок! Киянка молодець!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-08-28, 6:57 PM | Повідомлення # 46
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Сегодня получила подарок от Оксаны за участие в конкурсе "Июль медовый". Эту схему я так давно мечтала вышить!!! Оксаночка, спасибо большое! И все остальное - очень медовое!
 
КиянкаДата: Вівторок, 2012-08-28, 10:52 PM | Повідомлення # 47
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
romantik, Lyubov, ще раз подякую за участь. Тішуся, що все сподобалося.
Quote (Lyubov)
Эту схему я так давно мечтала вышить!!!
Подякуйте Наталці nosiknata Це її дружня естафета призового фонду палітри.
Знаю, що Bullet "сваритиме" за роздачу подарунків учасникам гри, щоб потенційних координаторів не відлякувати.
Але це моє внутрішнє бажання - віддячити усім за участь, тим більше що палітра взагалі могла не відбутися.
Ще раз усім вдячна!!!
Хто мене розуміє, добре, хто не розуміє, теж добре. Мені добре від того, що вам усім добре.
 
BulletДата: Середа, 2012-08-29, 2:49 PM | Повідомлення # 48
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Киянка)
Хто мене розуміє, добре, хто не розуміє, теж добре. Мені добре від того, що вам усім добре.

мудрі слова smile
Киянка, вибач, що не змогла вчора зустітись із тобою: прихворіла sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2012-09-14, 8:56 PM | Повідомлення # 49
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Надворі вересень, а у мене - літо! Несподівано прилетів подаруночок-сюрприз від Киянки:

Все таке гарненьке, на жаль, на фото не видно, який класний "формат" у заготовки під вишивку - це навіть не серветка, а швидше рушничок чи доріжка буде!
Спасибі, Оксано! І ще раз перепрошую: Оксана мене кликала-кликала десь перетнутися, а я все з своїми клопотами так і не вибралась... А тут такий сюрприз! Буду тепер думати, яку красу запланувати...
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » ПАЛІТРА: Липень медовий (Голосування)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.