| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 6:28 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра: Квітнева палітра - БЕЖЕВИЙ (ГОЛОСУВАННЯ)
Палітра: Квітнева палітра - БЕЖЕВИЙ
sovkaДата: Вівторок, 2012-04-24, 1:12 AM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Нарешті розпочинаємо голосування у КВІТНЕВІЙ ПАЛІТРІ: БЕЖЕВИЙ

Голосування триватиме до 28 квітня включно.
29 квітня вітатимемо переможця і автора кольору палітри травня!

РОБОТИ:

1. Блуза в пастельних тонах
Шовкова блуза, задумана і виконана кравчинею. Моє ж завдання було - вишити взір на викрійках.
Шила по рівномірці, яка потім випорювалась-витягалась по ниточці. Вишила все буквально за місяць через дуже обмежені строки виконання.
Матеріали: шовкова тканина, хрестик, муліне DМC.


2. Травлені писанки
До Великодня і в тему палітри - перша спроба зробити травлєнки. Основа для орнаментів - традиційні писанки вінницької Немирівщини : "вазон з соняхом", "листки" та "качині шийки". Тепер вони у бежевих тонах wink


3. Душевна закладинка
Моя перша робота з майже ідеальним виворотом. З допомогою наших форумчан вчуся гарно вишивати! Схемку скачала за посиланням Piwonia67 з польського сайту і дуже вона мені подобається. Люблю каву і все, що про неї нагадує, тому вишила таку закладинку для себе і дуже тішуся, тим ,що маю. Використані матеріали: стрічка для вишивання, нитки муліне і гарний настрій! smile
Не забуваймо дарувати собі приємні дрібниці!


4. Кавка, котики і голочки!
Цю біскорнюшку вишила і подарувала своїй кравчині. Якось зговорилися і виявилось, що в неї нема гольнички і голки по всій хаті smile
Схемка дуже популярна, багато хто вже її вишивав, а ось і моє бачення цієї схеми!
Використані матеріали муліне Медейра секційного фарбування, бісер і цікавий гудзичок.


5. Підставочка для олівців та ручок
Останнім часом захопилась виготовленням різномантних поробок з підручних матеріалів.Щоб було екологічно та економічно. Під руку попались прищепки. І зробилась ось така підставочка. Виглядає дуже стильно. І виконує свою місію.


І на останок - ПОЗА конкурсною програмою, але не поза нашою увагою smile :
Бежевий і рудий
Кошенята не породисті. Але дуже кумедні! Вік - 1 місяць.
Праці біля них поки що небагато, бо кожен від різних матусь і вони за ними обидві по черзі приглядають. Але матусь треба таки годувати (ненажери!), до того ж є морока, щоб віддати їх у добрі руки (зазвичай даємо оголошення в газету, або дочка несе на "пташиний ринок").
А взагалі, це повністю доньчині вихованці. Вона їх більше "вигладжує", і, як тільки очі відкриють, починає ніжити biggrin


Шановні учасниці та гості даної теми!
Бажаю вам усім вдалої гри та натхнення на нові чудові рукодільні роботи!
Незважаючи на "небагатолюдну" палітру квітня, я була дуже рада отримувати листи і переглядати ваші фото.
Ми усі надзвичайні, бо можемо не тільки фантазувати, а ще й фантазувати на вибрану тему, а це вдвічі складніше wink

Зичу усім перемоги!
 
OlhaДата: Неділя, 2012-04-29, 10:58 PM | Повідомлення # 41
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Ой, якось і не очікувала... smile
Дякую всім! smile
Лесю, у твоєї Наталі легка рука. biggrin От вона завтра приїде і будемо разом думати! smile Буду просити її допомоги, бо все таки я новачок, хоча тут давненько зареєстрована і "погулюю у темах" smile
Ну то як, пару днів зачекає?


 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2012-04-30, 12:48 PM | Повідомлення # 42
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Olha, вітаю з перемогою! Чудова робота! happy

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
OlhaДата: Вівторок, 2012-05-22, 0:19 AM | Повідомлення # 43
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Усім дякую! І запрошую прийняти все ж таки участь у травневій палітрі!!!

sovka, Лесю, дякую за приз!!!


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра: Квітнева палітра - БЕЖЕВИЙ (ГОЛОСУВАННЯ)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.