| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 9:26 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра: ТЮЛЬПАНОВИЙ БЕРЕЗЕНЬ - ГОЛОСУВАННЯ (Голосування до 28 березня включно)
Палітра: ТЮЛЬПАНОВИЙ БЕРЕЗЕНЬ - ГОЛОСУВАННЯ
KalunaДата: Четвер, 2012-03-22, 1:00 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
ГОЛОСУВАННЯ РОЗПОЧАТО!
Голосуємо до 28 березня включно. Оголошення результатів 29 березня!


1. Тюльпанова торбинка для Тетяни
Торбинка з двома окремими кишеньками для двох мобільних телефонів. Затягується шнурівкою.
Хрестик,   пряма гладь, козлик, виколювання, зерновий вивід, низинка, верхоплут
Льон, муліне секційного фарбування Anchor.


2.Кухонний набір "Буковина".
Дві прихватки і мішечок для сухофруктів. Вишивка - хрестик (узори, притаманні Буковині), машинна відстрочка. Мішечок всередині на підкладці, зав"язується на декоративний шнурок. Верх мішечка і прихватки облямовані атласною обтачкою.


3. Декор для святкового чаювання
Світлий весняний настрій підручними засобами:)
Використано папір різної щільності біло-бузкових відтінків, мереживо, стрічки. Розпис акрилом.


4. "Лялька з секретиком"
Висота 21 см.
Запросили мою дочку на день народження до дівчинки, яка любить такі лялечки і рожевий колір. Але оскільки лялечок у неї багато, то я довго думала, що б такого оригінального зробити. І згадала, що давно у всесвітній павутині бачила такі лялечки. Такої лялечки у дівчинки не було, щоб і лялечка була і шкатулочка для всіляких дрібничок. А ще, колір лялечки такий, як колір моїх улюблених тюльпанів.



В наступному повідомленні продовження !!!!
Прикріплення: 5139246.jpg (277.5 Kb) · 6939707.jpg (262.4 Kb) · 8239985.jpg (240.5 Kb) · 8819875.jpg (56.1 Kb) · 8830747.jpg (59.9 Kb) · 6517154.jpg (80.1 Kb) · 9652246.jpg (282.7 Kb) · 2126822.jpg (248.7 Kb) · 2986740.jpg (195.0 Kb)



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
nosiknataДата: Субота, 2012-03-31, 10:58 AM | Повідомлення # 61
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Беж, пастель, слонова кістка, - думаю треба розширити поняття ( наприклад скопіювати зразки відтінків якоїсь тональної основи абощо...) Буде дуже ніжна і вишукана палітра......


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Субота, 2012-03-31, 1:18 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
1/ як ви, дівчата, ставитеся до БЕЖЕВОГО кольору?
2/ чи не буде наша спільна завантаженість передвеликодніми приготуваннями перешкодою для участі у палітрі квітня?

Я ставлюсь позитивно! Вважаю, не варто розширювати, тому що гра втрачає сенс. Ну, тюльпановий розкішний варіант, але втрачено сенс гри smile Визначення бежевого кольору дуже просте:

(яндекс нам у поміч, заодно перевіримо калібровку моніторів наших))))))
Беж — Википедия
Цвет беж (фр. beige), бежевый — светло-коричневый, с кремовым (желтоватым) или сероватым оттенком, вариант цвета шерсти.


щодо 2) навпаки. у великодніх конкурсах беруть участь далеко не всі і навіть не третина форумчан, а дуже обмежене коло. Крім того, роботи, що увійдуть в палітру, можуть бути показаними в інших конкурсах (здається, у нас нема зауважень щодо показів конкурсних робіт в великодніх конкурсах?) і можна щось робити + виставляти свої бежеві роботи.

Крім того, чомусь більшість розуміє Палітру - як гру вишивальну, а це єдина невишивальна гра на нашому форумі. Посіяли насіння бежевого кольору - уже добре smile Головне - здорове почуття гумору і бажання гратись : )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Субота, 2012-03-31, 7:07 PM | Повідомлення # 63
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Аха-ха, палітра кольору бедер зляканої німфи... biggrin

А якщо серйозно, то бежевий мені дуже до вподоби. Особливо зараз, коли і в роботі і в природі багато метушні, а хочеться чогось лагідного і спокійного.

Зараз напишу правила.
 
OленкаДата: Субота, 2012-03-31, 7:32 PM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а це єдина невишивальна гра на нашому форумі.
Мені це дуже подобається, бо так і я можу вспіти. А якщо і справді без призів, то я буду відчувати себе дуже впевненою подаючи свої роботи! Бо одна думка, а що якщо я виграю? Це такий напряг для проводячого конкурс...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
березинаДата: Неділя, 2012-04-01, 1:50 PM | Повідомлення # 65
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
жаль не встигла проголосувати зі всіма, але як на мене то здоровенна нічия. ВСІ роботи варті найвищої похвали. А може я просто маніяк всього, що зроблено власними руками та ще й з яскраво вираженою любов"ю?
 
sovkaДата: Неділя, 2012-04-01, 6:05 PM | Повідомлення # 66
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Це такий напряг для проводячого конкурс...

Oленка, це зовсім не проблема! Будь-ласка, приймайте участь і вигравайте. Свій приз ви отримаєте обов'язково без жодних напрягів для координатора. biggrin

березина, дуже добре, що у нас на форумі з'явився ще один маніяк smile Обов'язково долучайтеся до гри!
 
KalunaДата: П`ятниця, 2012-04-13, 11:37 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline

sovka, офіційний сайт Укрпошти повідомляє про доставку приза Березневої палітри до Вас:

Відправлення передано 06.04.2012 в об'єкт поштового зв'язку, на даний час не вручене.

cool

Турбуюсь, щоб шановна пошта не забула Вас вчасно повідомити про листа smile



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
sovkaДата: Субота, 2012-04-14, 9:06 PM | Повідомлення # 68
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Kaluna, не хвилюйтесь - пакуночок мені передали у четвер. Як доберуся до фотоапарата, то прозвітую.
Гарних свят!
 
sovkaДата: Середа, 2012-04-18, 12:44 PM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Обіцяла прозвітувати, то ж - звітую:

Отримала заготовку для серветки (чи то скатертини?) та ниточки DMC різного кольору.
Подаруночок для мене ДУЖЕ корисний, бо якраз з'явилася ідея рукодільного презенту для подруги.
Полотняна заготовка має дуже гарно обметані краї, тому мені залишиться тільки "намалювати" хрестики ))

Дуже дякую Олі за приз та дівчаткам, що віддали голос за мого годинника!!! happy
 
BulletДата: Середа, 2012-04-18, 2:09 PM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sovka, дякую за звіт!
Оля, дякую за координування гри і за призовий фонд!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра: ТЮЛЬПАНОВИЙ БЕРЕЗЕНЬ - ГОЛОСУВАННЯ (Голосування до 28 березня включно)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.