| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » гра "Палітра. Жовтень в сірих тонах" /Архів (творимо будь-які ручні роботи в сірих відтінках)
гра "Палітра. Жовтень в сірих тонах" /Архів
BulletДата: Неділя, 2010-10-10, 5:54 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Координатор цієї гри - це переможець попередньої "Палітри. Вересень в кольорах теракоти" Олена Lakizka
Чекаємо на її правила і кінцеві строки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Неділя, 2010-10-10, 11:16 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Тема жовтня : " Жовтень в сірих тонах"
Гра без заявок, вільні умови участі

Задані кольори: усі відтінки сірого. Допускається вишивання секційного фарбування у заданій гамі.
Роботи мають містити більше 80% заданого кольору (додаток інших кольорів допустимий, але у відношенні приблизно 20% до основного заданого кольору).
Варіації предметів: вишивки, одяг, сумки, листівки, прикраси, кулінарні шедеври, плетення, ліплення, ткацтво та ін.
Вимоги до світлин: прислати в приват, або на електронну пошту lakizka@yandex.ru
вв-коди світлини на радикал.ру , третій рядок, превью зі збільшенням по кліку.
Кінцева дата прийому робіт - 29 жовтня.
Початок голосування - 1 листопада.

Усім бажаю творчого натхнення!

--------------------------------------------------------------------------------


 
BulletДата: Понеділок, 2010-10-11, 0:58 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lakizka, дякую, Оленко! Тепер відомі дати і можна збирати собі папочку напрацьовок сірого кольору smile
Обожнюю чорний і білий, а сірий - то дипломат між ними. Сірий буває і веселим і ніжним, не лише депресивним:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Понеділок, 2010-10-11, 10:00 AM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Обожнюю чорний і білий, а сірий - то дипломат між ними. Сірий буває і веселим і ніжним, не лише депресивним:)

Та я теж люблю сірий, але зараз багато починають жалітися на осіню депресію, от я і злякалася, що хтось це так розцінить. Але щоб переконати, що це все ж таки універсальний колір для прикладу виставлю одну мою валяшку, яка це доведе (це не конкурсна робота!)


 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-10-11, 11:19 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
lakizka, які класні тапочки! А теплі певно!? Скажи, а як доглядати за такими валяними речами!
Дівчата ! готуйтеся! То вже певно хтось отримає валяний подаруночок від Оленки!? Оленко, чи не так!?Поправ мене... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2010-10-11, 12:30 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09, не знаю,я к там Оленка, але адміністрація пропонує для конкурсів призи , зібрані зарання. nosiknata , прпвда, відмовилась від них і зробила свої призи (дяка їхй велика!), тому не хотілось би, щоб форумчанки переживали, що якщо вони виграють у цій грі, то для наступної саме вони готують свої призи. Це не так smile Призи є у адміністрації )) (слово яке! як контора..)))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-10-11, 3:48 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Я думаю, що ніхто дуже не переживає, бо на всякий випадок у кожної щось тай є в загашнику!
Ну а КАПЦЯМИ просто не налюбуюся! А ще рожеві троянди!!!!! Ну просто надзвичайно!
Ну а наша адміністрація- контора ( сподобалося мені це слово), як завжди на висоті, все продумано і прописано .... Як книжка пише. МОЛОДЧИНКИ!!! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
lakizkaДата: Понеділок, 2010-10-11, 4:52 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Dmutrik09, ну розсекретила мене... Я звісно додам свою валялку до призового фонду. Щось підготую сіреньке...:) Від Лізиних не відмовяюся, просто буде більший призовий фонд. Наталка молодець, зібрала чудові зібрання в електроному варіанті.
За тапками догляд передбачає ручне прання, потім одягнути на свою ногу і поправити форму , акуратно зняти і висушити. Ну і звісно час від часу трошки катишки вискубувати, бо все ж таки вовна...(надіюсь Ліза за такий офтоп не насварить wink )


 
BulletДата: Понеділок, 2010-10-11, 5:52 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
(надіюсь Ліза за такий офтоп не насварить )

ну всьоо... я здой ацкій адмін? ))
Олена, у нас багато місця за рахунок економії із-за чіпляння зображень на інші ресурси, а не сюди. Тим більше, що ця тема - обговорення. Обговорення = спілкування. Все гаразд wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-10-11, 7:37 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ой Лізо, як добре! Що не свариш нас! Бо капчики! Я балдю, балдьожні!!! Скажи, чи трояндочки теж валяла чи робила гачком ?
Ще раз зайду на цю сторінку і здурію,- замовлю собі на Миколайка! А ти на замовлення робиш такі речі, Оленко wacko !!?? wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ОленькаДата: Середа, 2010-10-13, 11:41 AM | Повідомлення # 11
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Сірий, гарний колір biggrin , скоро навкруги стане все сірим, так що саме в тему biggrin
Вже почала переглядати свої творіння, малувато сірого буде biggrin , але щось знайшла wink


Повідомлення відредагував Оленька - Середа, 2010-10-13, 11:43 AM
 
lakizkaДата: Середа, 2010-10-13, 1:42 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Оленька, мені вже цікаво побачити... smile

 
anielДата: Четвер, 2010-10-14, 1:03 AM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Quote (Оленька)
Вже почала переглядати свої творіння, малувато сірого буде , але щось знайшла

Як це Ви почали переглядати творіння?? Старі?? Я думала що треба на конкурс тількі ті роботи виставляти. які були зроблені протягом певного місяця.. або початі колись, але завершені протягом місяця.. Хіба можна виставляти старі роботи? О_о

 
УкраїнкаДата: Четвер, 2010-10-14, 9:09 AM | Повідомлення # 14
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
aniel, напевне що Оленька переглядала саме свої незавершені роботи,які завершить у жовтні smile
А от організатори конкурсу поясніть цей момент,прошу.По яким критеріям ви будете вирішувати,чи зроблена річ в цьому місяці чи ні?Адже ми бачили і великі роботи,які нереально зробити протягом місяця.Особисто я не знаю,коли станеться збіг обставин і колір мого рукоділля в його завершувальній стадії буде пасувати до оголошеного кольору гри,тому що вишиваю великі речі...



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
cherryДата: Четвер, 2010-10-14, 10:20 AM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Дівчата, не ставтесь аж так серйозно і відповідально до цієї ГРИ! ЯК я зрозуміла, це не тільки масштабні вишивки можуть бути, а й - банка консервованих помідорів (червоне) або бетонна доріжка біля хати (сіре), щоб тільки зроблено ВАШИМИ ручками biggrin wink
 
lakizkaДата: Четвер, 2010-10-14, 10:26 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Українка, aniel, правила описані тут http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/30-458-1. Я особисто готувала свою роботу в остані дні вересня, але звісно якщо це стосується вишивки, то логічно, що вона займає на багато більше часу. Я зрозуміла, що сюди викладаються нові роботи. Думаю, що останє слово за Bullet.

 
veronikaДата: Четвер, 2010-10-14, 12:09 PM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Ну місяць то таки є трохи часу, мож роботу за пару годин зробити, а мож і за місяць. То думаю кому як wink

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
ОленькаДата: Четвер, 2010-10-14, 4:40 PM | Повідомлення # 18
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Дівчата, так я і мала на увазі свої розпочаті роботи, а одну навіть хотілку сюди приписала, ще тільки буду її робити, все руки до неї не доходили, а тут як раз нагода стала biggrin
Ще тільки не вирішила, що на конкурс виставлю happy
 
BulletДата: Четвер, 2010-10-14, 8:10 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (aniel)
Як це Ви почали переглядати творіння?? Старі?? Я думала що треба на конкурс тількі ті роботи виставляти. які були зроблені протягом певного місяця.. або початі колись, але завершені протягом місяця.. Хіба можна виставляти старі роботи? О_о

Власне, в умовах конкурса зазначено, що в цій грі показуємл свої рукоділля, які виконали протягом конкурсного місяця. Старі роботи не показуємо. Для старих робіт - тема Наші роботи. Ділимось фотографіями наших виробів
Quote (Українка)
По яким критеріям ви будете вирішувати,чи зроблена річ в цьому місяці чи ні?Адже ми бачили і великі роботи,які нереально зробити протягом місяця

Совість - найкращий контролер wink Якщо комусь заманеться обманути спільноту, він це все одно зробить.
Перевірити правдивість слів форумчан майже неможливо. Ну якщо комусь ну дуууже захочеться виставити стару роботу - що ж вдієш... все одно виставить. це ж інтернет. sad
Quote (cherry)
Дівчата, не ставтесь аж так серйозно і відповідально до цієї ГРИ! ЯК я зрозуміла, це не тільки масштабні вишивки можуть бути, а й - банка консервованих помідорів (червоне) або бетонна доріжка біля хати (сіре), щоб тільки зроблено ВАШИМИ ручками

Саме так. Будь=яка робота, виконана руками і яку можна зафіксувати фотокамерою:) Помідори, вишиванки, дитячі нагрудники, ткані доріжки, паперові закладнки - ВСЕ РУЧНЕ.

Дівчата, прохання і справді не ставитись до цієї гри так прискіпливо smile Це гра, при чому одна з кількох, що кожного місяця відкриваються у нас на форумі smile
Сенс конкурса не у тому, щоб спеціально під конкурс щось робити. Ні. Просто в кінці місяця перегляньте свої рукоділля, і якщо знайдете серед них замовлений в грі колір, - сміливо надсилайте роботи:)
Всім успіху!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-10-14, 8:53 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Так Лізо! Не варто вже так серйозно ставитися до гри.Це гра.Але ця гра- є великим поштовхом для того, щоб закінчити давно почату роботу, і звичайно почати ще одну... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » гра "Палітра. Жовтень в сірих тонах" /Архів (творимо будь-які ручні роботи в сірих відтінках)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.