| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 7:43 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Вишиваємо артіллю: "Солов"їні вічка" (початок гри, МК, взірці, спілкування)
Вишиваємо артіллю: "Солов"їні вічка"
OленкаДата: П`ятниця, 2013-06-14, 10:26 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
І так, я пропоную навчитись вишивати "Солов"їні вічка". Цитата з книги Олени Кулинич-Стахурської "Мистецтво Української Вишивки"

"Вічко" - назва народна. Виконують технікою "колення". Виконання окремого елемента полягає у тому, що на намічену ромбоподібну, квадратну чи округлу форму, відраховуючи нитки полотна, послідовними стібками настелюють вишивальну нитку. Голку вколюють у центр вічка, а не навпаки. Нитку протягують так, щоби в центрі виник отвір. Чим більший отвір, тим краще буде вічко. Солов"їні вічка поєднують зі швами "настил", "гладь", "плетінка", "кіска". Поширений у Прикарпатті, на Покутті та Полтавщині"
Десь я читала, що для того щоб вічко було більшим, його прокручували цвяшком, але обережно, що б ниток не порвати.

МК з Солов"їних вічок викладені у мене в "Кімнаті Відпочинку"
Код
http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-659-72038-16-1371108997
. За вихідні я добавлю як робити кут, і закруглювати. А також, як виконати підгін Солов"їними вічками.

1. Залишіть заявку на участь коментарем у цій темі
Якщо хочете взяти участь в конкурсі «Артіль» після МК, то обов’язково запишіться
(якщо не хочете брати участь в конкурсі, то просто читайте тему і вчіться вишивати «Солов"їні вічка»)
2. Вивчіть техніку «Солов"їні вічка», відшийте зразок у встановлений строк
3. Пристосуйте ваш відшитий зразок до якогось предмету побуту, інтер"єру тощо
4. Надішліть фото вашого виробу із застосуванням заданої техніки координатору цієї артілі(Оленка)
УВАГА! Всі відшиватимемо ОДИН візерунок!

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ:

З 13 червня по 23 червня вчимось вишивати, обговорюєм труднощі, спілкуємось. 23 червня я викладу візерунок який ми всі будем вишивати.  konkursnavyshivanka@yahoo.com з 1 -шого по 10 липня надсилаємо виконаний застосований зразок. Голосоування розпочнемо 11 липня.
Вимоги до фото і листів:
- вкажіть тему листа "Артіль: Солов"їні вічка/ваш нікнейм" ОБОВ'ЯЗКОВО!
- вкажіть Ваше справжнє ім'я та поштову адресу ОБОВ'ЯЗКОВО!
- в листі дайте повний опис вашого об"єкта
- відправляти два фото готового виробу – загальний вигляд, детальний вигляд вишивки. Зворотній бік.
- формат фото до 1000 пкс по найбільшій стороні, прикріплені окремими файлами ОБОВ'ЯЗКОВО![/b]


Списиок Учасників:
1. Ромашка.
2. Сестра-Юлія
3. gandza
4. Киянка (Оксанка) (Взагалі то для мене цей нік Звучить Оксанка-Киянка. Нічого з собою не можу поробити):)

5. Alasen1329
6. mykolaja
Прикріплення: 7367981.jpg (238.4 Kb) · 1817475.jpg (311.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
mykolajaДата: Субота, 2013-07-13, 11:24 PM | Повідомлення # 61
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
ромашка1, нема за що smile
на жаль фото процесу вже не виставлю, бо завершила свою вишивку
але воно справді виходить добре, коли спочатку вишивати все синє, а лиш потім переходити до жовтого (на схемі)
і ще я шила, захоплюючи по 3!!! нитки основи або піткання, як це й видно на схемі
бо коли спершу брала 2х2 нитки, то крайні вічка чомусь виходили більші за всі інші (((
а ще я дійшла висновку, що треба з самого початку мати на 100% спланований візерунок, щоб не доточувати потім окремих ромбів, бо те центральне вічко вже вирізнятиметься серед усіх інших
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Вишиваємо артіллю: "Солов"їні вічка" (початок гри, МК, взірці, спілкування)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.