| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 10:28 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Артіль 2013р. Лютий (обговорення)
Артіль 2013р. Лютий
Mellory_zpДата: Понеділок, 2013-02-04, 0:10 AM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
із занизуванням та з заволіканням ніби-то зрозуміло, а чим низинка візрізняється? тільки тим, що вишиваешься з вивороту? а як відрізнити занизування від низикни?


Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
tanytryellДата: Понеділок, 2013-02-04, 12:33 PM | Повідомлення # 42
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Сама багато, чому, вчилась за книжками і інтернет-майстер-класами. Знаю, наскільки це може бути складно. Мені завжди було значно простіше навчитись, дивлячись на "живого" вчителя. Але! Ця тема, на мою думку, нічим не відрізняється від тих самих МК  в інтернеті. Не може ж координатор прийти до кожного персонально додому, щоб показати той чи інший шов!
Проте де в чому я згодна - якщо вже затіяли навчання, то це має бути навчання! Отже, не просто пишете "вчіться за МК", а давайте посилання на них! Пе просто відсилайте в тему про відповідний вид шва, а 1) давайте посилання на саму тему, щоб не потрібно було її довго вишукувати тим, хто мало знайомий з форумом і 2) перевіряйте наповнення теми, щоб воно відповідало РІЗНИМ рівням обізнаності. І якщо не вистачає інформації - координатор (раз уже взявся за це діло) повинен сам, або за допомогою колег (ми всі люди, і все розуміємо, і надамо допомогу, якщо треба) додати необхідне. І фотографії, і майстер-класи, і пояснення, і відповіді на запитання.
А ви, шановні новачки, будьте такі ласкаві, ПІДІТЬ за тими посиланнями, почитайте, подивіться, розпишіть свої запитання, як це зробила Тетяна - це значно полегшить завдання координатору...
Я б сама приєдналась до вас, залюбки! Час вже поздимати пилюку із своїх, давно не використовуваних, вмінь і навичок...
 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2013-02-04, 8:21 PM | Повідомлення # 43
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Поділюся своїм досвідом початківця в занизуванні. ) Деякі моменти, які мені стали зрозумілими лише в процесі роботи:

- Пробувала на закладинці, тому важливо було, щоб виворіт був охайним. Оскільки вишивала парною кількістю ниток, то застосувала спосіб закріплення петелькою. Якщо ж вишивати непарною кількістю ниток, тоді, думаю, треба буде залишити невеличкий шматочок нитки і після того як вишиється якась частина узору заховати кінчик нитки під вишиття. Хоча для вишитих рушників і сорочок нитки, напевно, ніяк не закріплюються. в музейних експонатах на сорочці нитки просто звисають з вивороту сорочки  Знаю точно, що десь бачила, але фото зараз не знайду (
 
- Оскільки узори для занизування і заволікання симетричні від центрального рядочка вверх і донизу, то мені було набагато зручніше вишити спочатку цей центральний рядочок і відштовхнувшись від нього вишити половину схеми доверху, а тоді від цього рядочка другу половину схеми донизу.

- Також в процесі вишивання я зрозуміла, що не обов'язково робити перехід між рядочками безпосередньо (тобто діагонально по клітинці) на узорі, а можна цей перехід вивести за межі узору, а вже потім ці переходи накрити оздоблювальними швами: козлик, качалочки, ретязь, хрестик чи що кому підкаже фантазія smile В моєму випадку використала качалочку з однієї сторони закладинки і торочки з іншої.
 
 
Ще в темі просили фото занизування зблизька, також можна глянути тут!

Можливо для когось я тут нічого нового не написала, але, надіюсь, комусь мій досвід стане в нагоді. smile
Також чекаю на критику і зауваження, тому що не впевнена в тому, що все роблю правильно


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Понеділок, 2013-02-04, 8:31 PM
 
Mellory_zpДата: Четвер, 2013-02-07, 12:35 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
Волиняночка, а як зробити щоб було як тут http://s019.radikal.ru/i639/1302/dd/d9d1f7766f69.jpg  
я зараз вишиваю пояс, кожен ряд окремою ниткою і хочу на кінцях зробити бахрому, а як саме не знаю.



Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-02-07, 12:59 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Покажу і я свою роботу, вишиту в цій техніці. Завдяки чітким поясненням Андрія тепер зрозуміла, що це у мене ЗАВОЛІКАННЯ. Літній рушничок-обрус, вишитий на житомирському льні. Той льон взяла, що найдешевший, такий грубуватий трішки, молочного відтінку. Заволікувала кіровським муліне в 3 (якщо не помиляюсь) нитки. Кінчики ниток ховала в підгині (по краях, там, де прутик). Занизувала кожен рядок. Малюнок зовні здається простим, насправді - намучилась. Один раз повністю випорювала, збилась у ниточках. Отже, початківцям рекомендую вчитись на канві, бо на льні складнувато рахувати ниточки. Важливо - зберігати помірний натяг нитки, щоб і не провисало, і не стягувало.

Що ще? Професіонали кривляться на п"яльця. Але я б радила вишивати такою технікою все ж на п"яльцях, пальцями натягувати складнувато, хоча я на руках вишивала.

Якщо вишиваєте нитками муліне, слідкуйте, щоб ниточка не крутилась, а лягала гладенько, "шовково". Тоді вишивка матиме охайний вигляд і трішки блищатиме на світлі.

Після вишивки обережно я попрала свій виріб в ледь теплій водичці і пропрасувала. Льон трохи збігся, а ниточки заволікування лягли  краще, на свої місця.





Іще. Крайки рушничка у мене оброблені чеською панкою. Це така проста і міцна мережка. Якщо зацікавитесь - будемо разом опановувати. Я її полюбляю.

 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2013-02-07, 2:33 PM | Повідомлення # 46
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Якщо вишиваєте нитками муліне, слідкуйте, щоб ниточка не крутилась, а лягала гладенько, "шовково".
А я то думаю, чому в мене узор на сорочці трохи горбатенько виглядає! smile На закладинці акрилом не так в очі кидається. 
Теж на руках вишиваю, п'яльця в мене маленькі - незручно, краще, напевно, на станку.
Чеську панку обов'язково треба опановувати. Дуже гарно виглядає, давно мені подобається, тільки от не знала як називається. Тепер знаю - дякую!

Mellory_zp, сфотографую процес і викладу сюди, там зовсім не складно ) Мене моя викладачка трудового навчання в школі навчила, дай їй Боже здоров'я, що прищепила мені любов до вишивання!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-02-07, 3:35 PM | Повідомлення # 47
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Юля, гарна красива робота!
Quote (Сестра_Юлія)
Якщо вишиваєте нитками муліне, слідкуйте, щоб ниточка не крутилась, а лягала гладенько, "шовково".
Я ще помітив у зв'язку з цим, що бажано, щоб на кожному кроці першим був не короткий в одне перекриття елемент. Тобто плануйте кроки так, щоби починати з елемента в 3-5 "клітинок". Ниточка при протяганні через полотно у будь якому разі прокручується. На коротких стібках ці прокручення більш концентровані, отже більш помітні.
Ще, коли ниточки всеж-таки скручуються на певному кроці, я не зразу повністю затягаю нитку, а залишаю петельку з пів-сантиметра. Підтримую петельку голкою і трішечки натягнувши нитки, прокручую їх у зворотньому напрямку. Потім затягаю, притримуючи петельку голкою (напевне, треба фото-демонстрація).

Ну, і як вже сказала Юля, після прання все лягає так, як треба.
Мені взагалі здається, що вода - то народжуюча стихія для вишивки smile


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2013-02-07, 8:02 PM | Повідомлення # 48
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Mellory_zp, отже, торочки, яких мене навчили в школі (навіть знайшла той клаптик тканинки на якому вчилась вишивати різними швами, Прошу вибачення, бо він вже трохи пожовтів) на основі хрестика за 2 нитки:
вивести нитку в середині хрестика, зробити петлю (довжина петлі визначає довжину майбутніх торочків) і, проколовши голку в той самий отвір, вийти в правому нижньому кутку.
 
тоді, зробивши хрестик (притиснувши петельку), вийти посередині наступного хрестика
   
за таким принципом вишиття маємо ось такий горизонтальний виворіт,

для моєї закладинки занизуванням було б краще, щоб з вивороту вийшли вертикальні стібки, тому використала трішки інший спосіб:
вивести нитку зверху посередині клітинки і зробити петельку, тоді хрестиком її зверху притиснути до тканини і вивести нитку в натупній клітинці
  

і так всі наступні за порядком, петельки потім можна внизу порозрізати і порівняти по довжині, з вивороту маємо вертикальні стібки, які зливаються з основним узором занизування.
   


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Четвер, 2013-02-07, 8:03 PM
 
Mellory_zpДата: Четвер, 2013-02-07, 9:10 PM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
Волиняночка, дякую! ніби-то все зрозуміло! спробую.


Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
LeniДата: П`ятниця, 2013-02-08, 11:01 AM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Сестра_Юлія, у вас дуже гарний і веселий рушничок!!)) А "чеська панка" мені ще сподобалася на вашому рушнику з рушникового конкурсу. Якщо у вас буде час та бажання зробити майстер клас, я буду вам дуже вдячна!
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-02-10, 10:20 PM | Повідомлення # 51
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Хочу показати свої  проби у техніці заволікання ,це перша проба ,тому помилки є .
 на фотографіїї хочу показати :на правій сторонні рушничка ниточки заховала у качалочку ,на лівій тоже зроблю качалочку для семетріі ,але мені так не подобається.Мені більш подобаеться як писала Сестра_Юлія 

Quote (Сестра_Юлія)
Кінчики ниток ховала в підгині (по краях, там, де прутик)

 ,Юля покажи як це зробити ,а якщо підгину немає, куди їїх заховати,
 
Andrew_YerДата: Неділя, 2013-02-10, 10:29 PM | Повідомлення # 52
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Quote (ромашка1)
а якщо підгину немає, куди їїх заховати
Залишок нитки ховайте у сусідньому рядочку. Просто пройдіть кілька стібків під ниткою сусіднього відшитого рядочку у зворотньому напрямку і відріжте хвостик.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-02-10, 10:31 PM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Quote (Andrew_Yer)
Я ще помітив у зв'язку з цим, що бажано, щоб на кожному кроці першим був не короткий в одне перекриття елемент. Тобто плануйте кроки так, щоби починати з елемента в 3-5 "клітинок"
я тоже це замітила ,дякую вам за поради
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-02-10, 10:35 PM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Andrew_Yer дякую дякую ви чарівник
 
Mellory_zpДата: Понеділок, 2013-02-18, 4:19 PM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
Пояс виконаний у техніці заволікання 

http://fotki.yandex.ru/users/mellory83/view/766291/



Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
1_Olenka-zmijuchka_1Дата: Понеділок, 2013-02-18, 6:34 PM | Повідомлення # 56
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Хочу показати і свою невеличку роботу. Коли її вишивала, думала, що це низинка. Але насправді це точно не низинка, бо не виконується правило непарної кількості ниток в стібку. Схиляюсь до того, що це все ж занизування.
http://radikal.ru/F/i064.radikal.ru/1302/ca/80c3f3cf4863.jpg
http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/i628/1302/4d/01b31a907638.jpg
 
mykolajaДата: Вівторок, 2013-02-19, 1:49 AM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
покажу і я свої досягнення в опановуванні заволікання - "Сорочка для меншого синочка" smile
хоча техніку не зовсім витримано (як я зрозуміла з опрацьованого матеріалу і тактовного мовчання майстрів на моє питання :))
бо я шила не вздовж візерунку, а впоперек
але тому є виправдання - я собі зметикувала, що так мені буде зручно робити краї грудей сорочки і рукавів (жодних підгинів + надійність завдяки суцільному шиттю без відриву від основного візерунку)
хотіла показати фото-звіт оформлення в такий спосіб країв, зокрема спробувавши його і на занизуванні
думаю, що там теж таке спрацює, навіть якщо шити вже за правилами - вздовж візерунку (принаймні один край точно такий має вийти)
але мої діти почали по черзі хворіти на вітрянку, тож хіба з наступного тижня це зроблю, як кому цікаво



лице
 

виворіт
 

ну і ще повністю всю сорочку цією технікою не вишивають
але мали йти на хрестини до друзів всі у вишиванках, а в меншого хлопця її не було
до події лишався не повний тиждень
а я саме спробувала цю техніку і помітила, що це набагато швидше, ніж косим хрестиком
тож вишивання зайняло 3 дні й 1 ніч - для мене це мега швидкість )))
ну і ще день витратила на пошиття сорочки, бо кроїла і шила вперше
з посадкою і пришиванням рукавів в мене не добре вийшло (
зате хлопець у вишиванці тепер  biggrin


Повідомлення відредагував mykolaja - Вівторок, 2013-02-19, 2:08 AM
 
mykolajaДата: Вівторок, 2013-02-19, 2:06 AM | Повідомлення # 58
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Сестра_Юлія, дуже гарний і Вас рушничок вийшов, завершений snegurochka
Mellory_zp, вподобала Вашу ідею з поясом - він у Вас чудовий thumb
скористаюся нею (з Вашого дозволу) для вправляння у занизуванні на пояску для себе
але зважаючи на довжину виробу, мабуть доводилося вишивати доволі довгою ниткою
не важко було?
 
Andrew_YerДата: Середа, 2013-02-20, 2:24 AM | Повідомлення # 59
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
"Артільна" робота. Процес. Ще не закінчена. Рушник. Заволікання.


Виворот. Видно трішечки товщі стібки на краях - закріплення ниток.
Прикріплення: 7185128.jpg (476.4 Kb) · 8203978.jpg (433.7 Kb) · 5493302.jpg (462.8 Kb)


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ЯлинаДата: Середа, 2013-02-20, 10:32 AM | Повідомлення # 60
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Andrew_Yer, у вас великий талант! Рушник чарівний! Наснаги!!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Артіль 2013р. Лютий (обговорення)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.