| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 2:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Вишиваємо артіллю: ВЕРХОПЛУТ. Голосування (голосування триває з 23.08 по 31.08)
Вишиваємо артіллю: ВЕРХОПЛУТ. Голосування
010101Дата: Вівторок, 2011-08-23, 10:34 PM | Повідомлення # 1
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
1."Кручений Марко" Ця народна назва верхоплуту обумовила назву мого артільного виробу. Закладинка вишита на канві темно-синього кольору крученими нитками MAXI (жовт.) і DMC traditions (секц. фарбування). Призначена в книжку Т. Кари-Васильєвої і А. Чорноморець "Українська вишивка"


2. "Одежина на паспортину". Це моя третя обкладинка на паспорт в етностилі. Канва темно-сірого кольору, нитки типу ірис. Верхоплут, зубцювання.


3. Гольничка. Розмір 6х6,5 см, довжина с петелькою і китичкою 20 см. Всередині вставлений картон і синтепон.
 
BulletДата: Четвер, 2011-09-08, 11:33 AM | Повідомлення # 41
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, вітаю з приємною перемогою! Людина геніальна - геніальна в усьому (с) wink


Шановні форумчанки, у зв"язку з напруженою підготовкою до Всеукраїнського зльоту вишивальщиць, гра *Вишиваємо артіллю* заморожується до середини жовтня!

На Зльоті ви матимете змогу відвідати живі майстер-класи! ;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-09-22, 9:25 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Звітуюсь отриманим призом. Дякую!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Вишиваємо артіллю: ВЕРХОПЛУТ. Голосування (голосування триває з 23.08 по 31.08)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.