| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:15 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Вишиваємо артіллю: ВИРІЗУВАННЯ (початок гри, МК, взірці, спілкування)
Вишиваємо артіллю: ВИРІЗУВАННЯ
010101Дата: Неділя, 2011-05-01, 11:03 AM | Повідомлення # 1
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Вітаю усіх у новому місяці і у новій Артілі. Пропоную спільно попрацювати над вивченням прекрасної техніки вишивання: ВИРІЗУВАННЯМ

Для надхнення прошу заглянути у тему Вирізування (очі бояться - руки роблять)

Дівчата, у кого вже готова конкурсна робота - можете відсилати на поштову скриньку. Роботи уже приймаю!

УМОВИ

1. Залишіть заявку на участь коментарем у цій темі
Якщо хочете взяти участь в конкурсі "Артіль" після МК, то обов"язково запишіться
(якщо не хочете брати участь в конкурсі, то просто читайте тему і вчіться вишивати *вирізування*)
2. Вивчіть техніку вирізування, відшийте зразок у встановлений строк
3. Пристосуйте ваш відшитий зразок до якогось предмету побуту, інтер"єру тощо
4. Надішліть фото вашого виробу із застосуванням заданої техніки координатору цього МК (Goncha)
УВАГА! Всі відшиватимемо ОДИН візерунок!

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ:

з 1 травня по 20 травня вишиваємо.
Надсилаємо фото на електромейл freedom007ua@mail.ru з поміткою "Артіль: вирізування/ваш нікнейм" з 20.05.2011 по 23. 05.2011
Голосування відкриваємо 24.05.2011, закриваємо голосування, оголошуємо переможця 31. 05. 2011

Вимоги до фото і листів:

- вкажіть тему листа "Артіль: вирізування/ваш нікнейм" ОБОВ'ЯЗКОВО!
- вкажіть Ваше справжнє ім'я та поштову адресу ОБОВ'ЯЗКОВО!
- в листі дайте повний опис вашого об"єкта
- відправляти два фото готового виробу – загальний вигляд, детальний вигляд вишивки.
- формат фото до 1000 пкс по найбільшій стороні, прикріплені окремими файлами ОБОВ'ЯЗКОВО!

На переможця гарантовано буде очікувати маленький приз від координатора (тобто від мене)

СПИСОК ГРАВЦІВ:
1. lady-v
2. Tana
3. Bullet
4. Dmutrik09
5. Ролічок
6. Оленка
7. shtynka
8. МММ
9. Kaluna

10. Jasjka
11. Тетяна
12. Via

ЗРАЗОК

Червоними хрестиками позначений жучок-ляхівка, яким заповнюється дірочка. Середина елементу залишається невирізана.
Ось оригінал. Взятий з фото, зробленого у музеї міста Переяслав-Хмельницький нашею Tana

ПРИЗОВИЙ ФОНД конкурса:

Іріс-Крафт і цього разу порадує нас приємним призом! Тож є за що боротись:)


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2011-05-06, 10:46 PM
 
010101Дата: Вівторок, 2011-05-03, 10:23 PM | Повідомлення # 41
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Тетяна, завжди раді. Записую
 
ТетянаДата: Четвер, 2011-05-05, 3:01 PM | Повідомлення # 42
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Не повірите: прогнала сина від комп"ютера і щойно вишила навчальний зразок за вказівками Goncha. Враження: ОЙ!!! Якщо раптом наважусь-таки шити за основною схемою, обов"язково знайду полотно з крупнішим переплетенням, бо осліпну. Завжди знала, що вирізування (особливо на сорочках) - то велика морока і справа великих майстрів. А як приємно, що у нас вони є! Незабутнє враження справив етап підрізання ниток (див. фото, увагу звернути на розмір ножиць!!!) - відчувається рука Майстра! Бо я своїми тоненькими-гостренькими ледве шкоди не наробила. а там - чик - і готово! На схему завдання дивлюсь з жахом, бо що таке зовнішній і внутрішній контур - зрозуміло, але як не заблукати всередині... Сьогоднішній зразочок сфотографую і викладу (все одно він у змаганні участі не братиме, там все буде інше).
 
010101Дата: Четвер, 2011-05-05, 6:27 PM | Повідомлення # 43
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Тетяна, молодець smile Вітаю з освоєнням техніки!!! А зразок для вишивання дійсно не такий важкий і закручений як здається. Головне - гарно розрахувати вишивку середини, щоб не скосити її кудись в сторону. Тоді після вирізування і витягування ниток все буде ясно - куди і що обплітати!

Про ножиці - я користуюся манікюрними з рівними, не заокругленими, лезами. Купила їх не так давно. Довго привикала після тих, що були раніше (заокруглені леза). Але сподобалась їхня гострість. До речі, часом теж підрізаю нитки вишивальні, але потім, коли обплутую серединку, ті місця додатково обвиваю.

 
ViaДата: Четвер, 2011-05-05, 6:47 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Хотіла б взяти участь - але тільки сьогодні побачила оголошення про початок артілі - мабуть вже запізно приєднатися?
І взагалі люблю речі фундаментальні - рукав сорочки буде вважатися виконаною роботою? Чи робити сорочку вирізуванням - а зараз лише повчитися у вас спостерігачем?


 
010101Дата: Четвер, 2011-05-05, 7:01 PM | Повідомлення # 45
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Via, ну чому? Приєднуйтесь! Можна ж цей елемент для серветки якоїсь використати, чи (я так собі мрію), наприклад, про підстаканник в пластиковій "обгортці"... Записувати?
 
ViaДата: Четвер, 2011-05-05, 8:51 PM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Записуйте - для розминки дійсно корисно серветку вишити, руку набити. Дуже гарна у Вас нова аватарка!

 
010101Дата: Четвер, 2011-05-05, 9:44 PM | Повідомлення # 47
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Via, дякую smile Записала
 
shtynkaДата: Субота, 2011-05-07, 1:19 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
І я спробувала навчальний зразочок, щоправда на аіді. Процес виконання на аіді дуже сподобався.
Quote (Тетяна)
На схему завдання дивлюсь з жахом,

+1
але треба пробувати )))
Ось що в мене вийшло в якості експерименту:


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2011-05-07, 1:24 PM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, а ти молодець!!! Вітаю з відшитим зразком.. наскільки я розумію, це у тебе теж перший досвід в цій техніці?


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2011-05-07, 1:32 PM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
наскільки я розумію, це у тебе теж перший досвід в цій техніці?

ага


Моя майстерня
 
lady-vДата: Субота, 2011-05-07, 1:43 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
shtynka, вітаю з першим зразком!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
010101Дата: Субота, 2011-05-07, 2:44 PM | Повідомлення # 52
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
shtynka, вітаю зі зразком
Як для першого разу - непогано вийшло. Але є одне зауваження - старайтесь обплутувати ниточки посередині повністю, щоб не було видно ниток основи, а тільки рівненькі стовпчики (в даному разі бежеві)
 
shtynkaДата: Субота, 2011-05-07, 10:43 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Goncha, буду старатись!
Дякую за майстер-клас і допомогу! Сама б ніколи не наважилась напевно спробувати, таким це видається складним... та все не так страшно)))
Окрема дяка Лізі за ідею і гру взагалі!


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-05-10, 11:03 AM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
почала вишивати основне завдання - і вже купа помилок... і питань.
почну з питань - як краще вишивати цією технікою: в руках чи можливо буде кращий результат на п"яльцях? як впливає натягування на кінцевий результат?
друге - якщо вишивати не по чотири нитки основи на чотири піткання, а три на три - теж треба робити хрестик, а потім п"ять стібків, чи тоді треба робити на один менше?
і ще питання, яке мені важко сформулювати. але спробую: зробили ми в куточку хрестик, а далі починаємо робити рівні стібки. Перший кладеться в ті ж дірочки, що і хрестик чи через одну нитку? Сподіваюсь, питання зрозумілося...

Ну а тепер розкажу про свої помилки - коли підрізала нитки, - перший же відріз зробила напроти хрестика, а потім згадала, що якраз де хрестики - нитки залишаються...
буду пробувати відновити, може, підкажете як краще?
А ще після того, як почала виплутувати нитки - виявилось кілька зсувів хрестиків на одну нитку вліво чи вправо один від одного... тому деякі нитки підрізані не там, де треба було...
Тому є питання-пропозиція - чи не краще виплутувати якось поєтапно, а не всі нитки одразу? може, тоді було б легше вносити корективи - ну якщо вже так сталося, що я дуринда, вишила все кривувато...

Сподіваюсь, не сильно навантажу всіх своїми проблемами з вирізуванням, а може, хтось зіткнувся з подібними проблемами?


Моя майстерня
 
010101Дата: Вівторок, 2011-05-10, 11:27 AM | Повідомлення # 55
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
shtynka, буду відповідати по черзі. Я вишиваю на колінах, мені пяльця в принципі незручні. Пяльця для вирізування брала, коли потрібно було обвити серединку зірочок на моїй білій сорочці - там була велика площа самого вирізування. А якщо іде три рядочки, або невеликий ромбик - то мені і зручніше і швидше обійтися без пялець.

Якщо робити вирізування три на три нитки, то треба робити хрестик і на один стібок менше, тобто 4. Мені зручніше рахувати не стібки, а нитки, які ті стібки відмічають wink

Перший стібок качалочок кладеться в ті ж дірочки, що і хрестик wink

На рахунок відновити - це вже певно не відновлюється. Легше і швидше буде вишити зразок ще раз. Моя вчителька колись розповідала, як вона вишила рушник, і всю одну сторону підрізала нитки не з того боку. Пришлось все перероблювати. Тому перед тим, як різати - ДОБРЯЧЕ подумати, можливо, навіть, відмітити маркером для тканини, щоб не помилитися.

Хоча підрізувати нитки можна і поетапно, але я це собі слабо уявляю, мені потрібн замкнутий контур, щоб утворилася сітка, яку потрібно обплести.

А про зсуви - якщо у мене велика робота і багато вирізування, то часом виходить так, що відбуваються зсуви. Було так пару раз на білій сорочці, на тих самих "зірочках" на рукаві smile Тоді вже приходилось викручуватися по ситуації. Щільніше обмотувала нитку, яка висіла у просторі підрізана з одного боку і не підрізана з іншого biggrin Але то було тільки пару раз.

А взагалі вирізування - така техніка, яка потребує БАГАТО уваги! Тому краще за неї братися з ясною свіжою головою, бо якщо відріжеш, то потім поправити дуже важко!

 
lady-vДата: Вівторок, 2011-05-10, 11:43 AM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (shtynka)
почну з питань - як краще вишивати цією технікою: в руках чи можливо буде кращий результат на п"яльцях?

Думаю краще на пяльцях ( я так роблю вирізування)
Quote (shtynka)
друге - якщо вишивати не по чотири нитки основи на чотири піткання, а три на три - теж треба робити хрестик, а потім п"ять стібків, чи тоді треба робити на один менше?

Так , на один менше
Quote (shtynka)
і ще питання, яке мені важко сформулювати. але спробую: зробили ми в куточку хрестик, а далі починаємо робити рівні стібки. Перший кладеться в ті ж дірочки, що і хрестик чи через одну нитку? Сподіваюсь, питання зрозумілося...

Я роблю в тіж дірочки
Quote (shtynka)
Тому є питання-пропозиція - чи не краще виплутувати якось поєтапно, а не всі нитки одразу? може, тоді було б легше вносити корективи

Я роблю поетапно зазвичай (але я вишиваю великі речі) , Але думаю , що для навчання всетаки краще поетапно, дійсно потім легше виправити
Quote (shtynka)
ну якщо вже так сталося, що я дуринда, вишила все кривувато...

Не дуринда, а талановита людина і вишивальниця, яка не боїться вчитись нового, А це дуже велике достоїнство!
Бо не помиляється тільки той, хто нічого не робить!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-05-10, 11:44 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Goncha, схоже ми відповідали разом, і Ви мене випередили biggrin

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-05-10, 11:45 AM | Повідомлення # 58
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
shtynka, згідна з lady-v - талановита і прагнуча нових знань!!!! І правильно! Вчитися і хотіти вчитися чогось нового - це прекрасно!
 
010101Дата: Вівторок, 2011-05-10, 11:47 AM | Повідомлення # 59
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
lady-v, але підходи у нас трошки різні biggrin
shtynka, Таню, робіть так, як Вам зручніше smile З пяльцями чи без, поетапно чи все одним махом - головне - навчитися!
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-05-10, 11:50 AM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Goncha)
але підходи у нас трошки різні

Хоч би ми Таню на запутали зовсім wacko , але вона розумниця - розбереться, як їй краще wink


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Вишиваємо артіллю: ВИРІЗУВАННЯ (початок гри, МК, взірці, спілкування)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.