| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 5:10 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Нова артіль. Обираємо формат. (Обговорення)
Нова артіль. Обираємо формат.
Оновлювати формат артілі чи ні?
1.Мені і старий варіант подобався[ 2 ][4.65%]
2.Я за оновлений формат[ 31 ][72.09%]
3.Не можу визнчитись[ 3 ][6.98%]
4.Я не беру участь в спільних іграх (бракує часу, у мене низький рівень робіт, боюсь, і т д)[ 5 ][11.63%]
5.Маю пропозицію (і пишу коментар в тему)[ 2 ][4.65%]
Усього відповідей: 43
BulletДата: Середа, 2011-03-09, 3:38 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную переглянути формат нашої спільної гри *Вишиваємо артіллю*.

Раніше: адміністартор висилала гравцям схему, канву, нитки для вишивання.
Тепер буде: схема відкрита для всього форума, кожен сам дома на своєму шматочку канви вишиває зразочок і прилаштовує вишивку в предмет, за що і голосуватиме публіка.

Переваги нового формату гри:
- не треба чекати, поки конверт із завданням прийде до вас поштою.
- у кожного знайдеться шматочок канви і пару пасм ниток для вишивання.
- відсутній ризик загубитись конверту десь дорогою до адресата (уже двічі саме так і було, нажаль)
-- кожен гравець може використовувати свої улюблені кольори у вишивці спільного для всіх фрагменту.
- якщо ви хотіли грати, але з якихось причин не встигли, то просто тихо голосуєте за інших, ніхто нічого не скаже вам, бо заявок на учатсь - нема. smile

Додаточок: можна не набирати обмежену кількість гравців, а вишивати за натхненням чи бажанням, коли захочете, схема ж завжди висітиме в темі чергової артілі, таким чином, збережеться інтрига кількості гравців до самого дня голосування.

Тобто, все пропоную спростити: даємо відправну дату і кінцеву дату (дедлайн), схему у загальний доступ, не чекаємо аби хтось зголосився і вишиваємо, в певний день всі, хто навишивав, присилають мені листи з фотографіями, відкриваємо голосування, обираємо переможця, надсилаємо йому приз, граємо далі.

Ну як? Пропозиції?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-03-09, 3:45 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я прошу кожного, хто зазирнув у цю тему, висловити свою реакцію у голосуванні.
Якщо видно , що тему переглядають, а не реагують у голосуванні, то це ознака лише одного: ЦЕ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНО.

Тож, якщо ви не граєте в такі ігри, проголосуйте, будь ласка, відповідним пунктом. Інакше у мене складається враження, що те, що ми тут робимо (в сенсі: ігри, конкурси) насправді потрібні лише нам: координаторам smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-03-09, 4:09 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
В черговий раз пропоную вишивати зразки народних швів, наприклад, "шматочки" схем з будь-якого альбому для вишивання, викладеного на форумі: низинку, гладь, занизування тощо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Середа, 2011-03-09, 4:14 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Tana)
В черговий раз пропоную вишивати зразки народних швів, наприклад, "шматочки" схем з будь-якого альбому для вишивання, викладеного на форумі: низинку, гладь, занизування тощо.

+1 хороша ідея


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
010101Дата: Середа, 2011-03-09, 4:46 PM | Повідомлення # 5
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Згідна з Tana. Можливо, не у всіх вийде, але спробувати можна. А ще є варіант один і той самий візерунок вишивати тою технікою, яка подобається (якщо візерунок технічно це дозволяє)
 
BulletДата: Середа, 2011-03-09, 5:41 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
В черговий раз пропоную вишивати зразки народних швів, наприклад, "шматочки" схем з будь-якого альбому для вишивання, викладеного на форумі: низинку, гладь, занизування тощо.

в черговий раз підтримую, але в такому вигляді це не може бути конкурсом, тобто переможця бути не може апріорі. Бо як визначити віртуально, чий зразок краще відшитий (і чи він взагалі може бути кращим чи гіршим?).
Гадаю, Таня, твою пропозицію час втілювати в окремий проект майстер-класів, пам"ятаєш, ми з тобою вже говорили, здається, телефоном, такий собі комунальний проект: шиємо сорочку разом, чи щось такого штибу. Тоді за рік навіть така криворука вишивальщиця, як я, могла би пошити собі сорочку.

А якщо з точки зору вивчення традиційних швів, то теж підтримую, але давайте тоді розвинемо це теж в змаганську гру: відшила зразок і виконала якийсб предмет із застосуванням цього нового для себе виду шва. І тоді буде голосування, конкурс, дух змагання, і таке інше.
Як гадаєте?

Бо зараз *Вишиваємо артіллю* - то не дуже серйозний конкурс, просто для людей, що не беруться за великі обсяги роботи, але мають бажання брати участь в конкурсах.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-03-09, 6:06 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
розвинемо це теж в змаганську гру: відшила зразок і виконала якийсб предмет із застосуванням цього нового для себе виду шва

+1


Моя майстерня
 
JasjkaДата: Середа, 2011-03-09, 6:20 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (Bullet)
проект: шиємо сорочку разом

коли таке буде?..Хочу взятти участь.
Quote (Bullet)
Тепер буде: схема відкрита для всього форума, кожен сам дома на своєму шматочку канви вишиває зразочок і прилаштовує вишивку в предмет, за що і голосуватиме публіка.

Я за.Хто хоче той і бере участь,таємно...а то завжди хтось лиишався за бортом cool


Творча майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-03-09, 7:07 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Порахуємо час, продумаємо деталі.. Я близька до того, щоб створити два проекти, незалежні (чи пов"язані?) одне від одного: спільна вишивка зразків і оформлення їх в предмети побуту, і друга - вишивання-шиття строю (поетапно, колективно, кожен - свій виріб)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Середа, 2011-03-09, 7:50 PM | Повідомлення # 10
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, другий проект мені близький. Не відмовилася б від участі. Особливо побудова викройки biggrin
А як щодо пошиття строю, притаманного тому регіону, де проживаєш? Для створення і примноження відчуття малої бАтьківщини (о, як сказала! biggrin ) Це, звичайно, вимагає більше праці, ну хоча б дізнатися, який саме стрій притаманний твоєму регіону (а для цього як мінімум треба зробити дослідження через інтернет, а ще краще - піти в музей) smile
 
BulletДата: Середа, 2011-03-09, 11:05 PM | Повідомлення # 11
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
А як щодо пошиття строю, притаманного тому регіону, де проживаєш? Для створення і примноження відчуття малої бАтьківщини (о, як сказала! ) Це, звичайно, вимагає більше праці, ну хоча б дізнатися, який саме стрій притаманний твоєму регіону (а для цього як мінімум треба зробити дослідження через інтернет, а ще краще - піти в музей)

це дуже хороша ідея, але я завжди думала, що для цього нема потреби брати участь в якомусь спільному проекті.
В сенсі, на мою думку, можна самостійно знайти те, що тебе цікавить, а вже спільно гратись в менш серйозні речі.
Тобто оосбисто мені хотілось би в *артілі* лишити ігровий момент smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
KalunaДата: Четвер, 2011-03-10, 0:04 AM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Bullet, я за оновлений формат артілі smile
і за
Quote (Bullet)
вивчення традиційних швів,

думаю, в форматі пошиття строю - то для гри завеликий проект, що потребує багато часу і підготовки і під силу бульш досвідченим вишивальницям wink ... і в нас уже є добре організований конкурс сорочок, де кожний може вишити собі стрій хоч малої батьківщини, хоч великої smile wink
можливо, для вивчення традиційних швів, варто започаткувати щось менш маштабне ? Наприклад, як уже пропонувалось на форумі (мабуть Тана, не памятаю в якій гілці), в форматі відкритого МК по кожному шву окремо:
- оголошується шов (техніка)
- відкрито рееструються учасники (щоб те й хто проводить, розумів - чи цікаво це комусь, чи - ні)
- кількість учасників може бути люба
- проводиться МК, подається матеріал по темі, відповіді на запитання, зразки виконня шва (техніки) і т.ін.
- кожний учасник, на своєму шматочку полотна, відшиває зразок
- на свій розсуд використовує його в готовому виробі
- до встановленої дати відправляє фото виробу
- голосування
- лаври і призи happy
Я готова в такому форматі провести кілька МК по тим швам, з якими дружу і залюбки повчуся в досвідчених вишивальниць тому, чого не вмію smile така собі інтерактивна школа вишиванки smile
ЦЕ лише моя думка smile



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012


Повідомлення відредагував Kaluna - Четвер, 2011-03-10, 0:05 AM
 
OxankaFДата: Четвер, 2011-03-10, 2:33 AM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 35
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А якщо з точки зору вивчення традиційних швів, то теж підтримую, але давайте тоді розвинемо це теж в змаганську гру: відшила зразок і виконала якийсб предмет із застосуванням цього нового для себе виду шва. І тоді буде голосування, конкурс, дух змагання, і таке інше.
Як гадаєте?

+1


 
BulletДата: Четвер, 2011-03-10, 9:09 AM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
можливо, для вивчення традиційних швів, варто започаткувати щось менш маштабне ? Наприклад, як уже пропонувалось на форумі (мабуть Тана, не памятаю в якій гілці), в форматі відкритого МК по кожному шву окремо: - оголошується шов (техніка) - відкрито рееструються учасники (щоб те й хто проводить, розумів - чи цікаво це комусь, чи - ні) - кількість учасників може бути люба - проводиться МК, подається матеріал по темі, відповіді на запитання, зразки виконня шва (техніки) і т.ін. - кожний учасник, на своєму шматочку полотна, відшиває зразок - на свій розсуд використовує його в готовому виробі - до встановленої дати відправляє фото виробу - голосування - лаври і призи Я готова в такому форматі провести кілька МК по тим швам, з якими дружу і залюбки повчуся в досвідчених вишивальниць тому, чого не вмію така собі інтерактивна школа вишиванки ЦЕ лише моя думка

Так, це пропонувала саме Тана, але я мала острахи щодо майстринь, які проведуть МК з тих чи інших швів. Якщо вас уже двє (Тану я теж нагло вписую до цього списку)))),то жити стає легше.

Я тільки ЗА обома кінцівками те, щоби ми і далі форматувались в веб-проект освітній, з вивченнями традиційних швів.

Ну що... Після оголошення переможців Артілі-4 ризикнемо перейти до традиційних швів?

Надалі перехожу в приватні розмови в ПП smile Дякую.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-03-10, 9:47 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну, давайте спробуємо ширший, глибший, традиційний варіант артілі за швами чи зразками з кількома швами. Починати все одно треба з найпростішого: занизування, заволікання, тамбурного шва тощо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: Четвер, 2011-03-10, 10:08 AM | Повідомлення # 16
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, я теж можу долучитись до проведення МК wink Так що ще +1 маєш wink Будемо учитись разом!
 
BulletДата: Четвер, 2011-03-10, 7:28 PM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Goncha, супер, сподіваюсь, вже маємо трьох майстринь для МК smile Дякую! Перехожу на спілкування у приваті.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-03-10, 10:33 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, я також можу дати декілька майстер класів і т. д. і т.п.... Тільки бажано обговорити завчасно, то допоможу! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-03-11, 12:14 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ну що... Після оголошення переможців Артілі-4 ризикнемо перейти до традиційних швів?

Я за!
Ще є зовсім не нова ідея, куди це все приладнати - в закладинку )))
Так і результат буде радувати, і вчитись на маленьких речах легше )))


Моя майстерня
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-03-11, 2:46 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Звісно, закладинка -- універсальний і швидкий виріб, на якому опановувати нові техніки не набридне.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Нова артіль. Обираємо формат. (Обговорення)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.