| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 11:31 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Як ми вишиваємо? (бесіда)
Як ми вишиваємо?
Оксана5Дата: Субота, 2012-03-31, 12:18 PM | Повідомлення # 81
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Я вишиваю тільки DMC. Вишиваю більше великі картини. Роботи багато і шкода як зіпсувати. Бачила як мужчина приніс вишивку для чоловічої сорочки. нитки Anchor сині і голубі полиняли. Жінка вдома мало не плакала, бо вишивала на подарунок. Купляю теж частинами, бо зразу багато, та й вдома, як правило, половина ниток вже є. Вишивала гобелен, де треба було багато чорних, то дали мені кіровські, все добре. Але довіряю лише ДМС.
 
BulletДата: Субота, 2012-03-31, 1:21 PM | Повідомлення # 82
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
Бачила як мужчина приніс вишивку для чоловічої сорочки. нитки Anchor сині і голубі полиняли

дякую, буду уважна при необіхдності!
Я навчена бабусею своєю всякі нитки перед покупокю перевіряти на линючість через білу носову хустинку: затиснути край нитки між зволоденими сторонами хустинки і протягнути нитку, якщо слід лишається - линючі!

А щодо линьки ниток.. я думала, що якщо фіксувати все оцтом після прання, то буде все гаразд. Крім того, якщо нитка полиняла аж так, як ви, Оксана5, пишете, то це взагалі підробка, може? Я не хочу навіть уявляти цей жах.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2012-03-31, 1:37 PM | Повідомлення # 83
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
Я вишиваю тільки DMC.

Може я не розбираюсь в нитках, але хочу запитати і зрозуміти. Чи може бути, щоб DMC №817 (червоний) залишали на тканині рожевий слід при вишиванні? І чи полиняє така нитка на готовому виробі? question
З хустинкою треба ще спробувати.


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
Dmutrik09Дата: Субота, 2012-03-31, 4:53 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Волиняночка)
Може я не розбираюсь в нитках, але хочу запитати і зрозуміти. Чи може бути, щоб DMC №817 (червоний) залишали на тканині рожевий слід при вишиванні? І чи полиняє така нитка на готовому виробі?

ДМС взагалі не повинні линяти. Подивіться на етикетку ці нитки витримують кип"ятіння і хлорування. Пеперівено, якщо не підробка то нитка не втратить кольору при цих так би мовити "хімічних операціях"взагалі. це саме стосується і АНКОРУ. Просто у нас ще дуже багато підробок. Іпідробляють всі кому не лінь . Ще б пак такі гроші...
Зайдіть до мене на сторінку у "МОЇ СКАРБИ" . Там є як перевірити товар по штрих, коду вводиш цифро-букви і зразу ж показує у вікрнці підробка чи ні.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2012-04-07, 3:36 PM | Повідомлення # 85
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Dmutrik09, так і є, напевно, підробка. По штрих-коду видає, що країна-виробник США і Канада. Лесю дякую за підказку! Ви мені дуже допомогли розібратися!
Закладочку сторінки для перевірки кодів собі зберегла. Дякую!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
kooshkaДата: Четвер, 2012-06-28, 8:30 PM | Повідомлення # 86
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 81
Статус: Offline
Quote (Oksi)
А я спочатку знакові схеми розмальовую яскравими фломастерами ( один значок - один колір), а вже тоді починаю вишивати. Часу, звісно ж, забирає багато, зате вишивати значно легше з розмальованої схеми smile

Я так само схеми розмальовую, часу не шкода, навіть полюбляю - як в дитинстві розмальовки...
Нитки використовую виключно ДМС або Анкор. Але полюбляю експерименти, можу додать шовкову нитку або крейнік для блиску. Ніколи ще не вишивала сорочок и рушників, поки виношую цю ідею і активно знайомлюся з роботами форумчанок, тут стільки краси та нових для мене технік!
 
ksiyshaДата: Четвер, 2012-06-28, 10:48 PM | Повідомлення # 87
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 74
Нагороди: 1
Репутація: 85
Статус: Offline
Вишиваю ДМС, Анкор, Крейнік, Мадейра. Ніколи не бачила , щоб ці нитки линяли (як пише про Анкор Оксана5 , може дійсно підробка )
 
AlessiaДата: Субота, 2012-06-30, 12:28 PM | Повідомлення # 88
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 1
Репутація: 96
Статус: Offline
Чи можливо на вашому форумі поради по макраме?
 
tanytryellДата: Понеділок, 2014-03-17, 1:04 AM | Повідомлення # 89
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Схоже, тему вичерпали? Невже ніхто не знайшов для себе нічого нового? А, може, у когось з'явилась-таки власна вишивальна кімната? wink
Я от, наприклад, встигла освоїти станок і побачити всі його переваги... А ще спробувала вишивати паркуванням, різними способами - і мені сподобалось! Звісно, для вишиванки на 2-3-5 кольорів, та ще й з "чистим" виворотом, цей метод неприйнятний, а от для великих картин, ікон, подушок - дуже зручно!
Спробувала ідеальний виворіт - як на мене, виправданий він лише там, де його дійсно видно, тобто, на рушниках, серветках тощо...
А що нового у вас?
 
irinka-vitaminkaДата: Понеділок, 2014-03-17, 8:34 PM | Повідомлення # 90
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
А мені не хотілось би мати вишивальну кімнату, мені хочеться вишивати у різних куточках своєї домівки

http://vk.com/id201987262
 
romannahДата: Середа, 2014-03-19, 1:15 AM | Повідомлення # 91
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
tanytryell, паркуваннядля мене дуже неприйнятне. дуже нитки запутуються, а на станку вишиваю навіть маленькі речі. ношуся з станком Київ-Косів, Косів-Київ. куди я- туди всі реманенти вишивальні. мої вже привикли до коробок, кошиків, станка , голок . тепер все склала в валізу. а на станку прикріплене все : і голок купа і нитки і ножиці і метр і лампа і лупа, якщо треба. якби ще примостити нетбук- було би взагалі ідеально.  Тепер шила блузку шифонову на канві-то станок дуже допоміг. я канву не пришивала ,а тільки якби поступово настеляла -рядок за рядком.

я всіх люблю
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Як ми вишиваємо? (бесіда)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.